Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 21:01   #361
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Depilacja okolic bikini

Od kiedy kupiłam depilator moje życie uległo totalnej zmianie. Depilator to najlepsza rzecz jaką mam. Na wrastajace włoski jest sposób, dwa, trzy dni po depilacji robię sobię piling cukrowy- cukier wymieszany z żelem do mycia ciała (na całe ciało), lub płynem do higieny intymnej i masuję miejsca depilowane przez 2, 3 minuty. Powtarzam to co 3 dni i to działa , każdy włosek się przebije przez skórę.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:53   #362
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Depilacja okolic bikini

Witam
a czy któraś z was probowała może rozjaśniać okolice bikini przy pomocy rozjaśniacza Sally Hansen?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:26   #363
201704140924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 91
Dot.: Depilacja okolic bikini

ja osobiscie caly czas uzywam maszynki i pojawiały sie podraznienia owszem ale w momencie kiedy :
-stosowałam rónze pianki do golenie
-goliłam sie codziennie bo denerwowały mnie odrsatające włoski

cały czas gole się maszynka ale zamiast pianki używam .... mydłą ponadto robie pilling=] procz gotowego pillingu stosuje tzw. pilling gąbką czyli podczas kapięli ostrą gąbka sie "szoruje" czy tez masuje swą muszelke co powoguje niewrasatnie sie włosów no i gole sie we wszystkie mozliwe strony śiwata z włosem pod włos na skos z włsem na skos pod włos

podobnie robie z pachami i efekt jesli chodzi o pachy utrzymuje sie 2 dni

aczkolwiek jesli idzie o bikini chyba skusze sie na wosk u kosmetyczki bo kilka sekund bólu a efekt dlugotrwały
ponoc do pol roku moze utrzymac sie efekt depilacji u kosemtyczki a stałe depilowanie sie w przyszłosci moze zaoowocowac brakiem włosków
201704140924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:33   #364
insomia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja okolic bikini

Od siebie moge polecic depilacje woskiem ja wykonywałam to w gabinecie kosmetycznym i wcale nie byl to bol gorszy od depilowania nog.. moze wkszy strach ale podstaa to dobra kosmetyczka. Zagadujac mnie dowiedzialam si iz panie aplikuja czasem sobie drinka przed depilacja bikini aby sie znieczulic
Maszynki kontra bikini i bepilatory ..oj nie nie bylam po tym jak jeżozwiesz .
A mam pytanie do wizażanek z Łodzi ! czy moga mi polecic jakis gabinet gdzie sprawnie i przyjemnie wykonuja bikini brazylijskie ?

Otulaki
insomia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:19   #365
_Virgo_
Przyczajenie
 
Avatar _Virgo_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja okolic bikini

Tylko i wyłącznie pasta cukrowa!!! Odkąd pierwszy raz spróbowałam tej metody, pozostaję jej wierna i chyba zawsze będę A wypróbowałam już chyba wszystko - od maszynki, poprzez pianki, kremy i woski, a na depilatorze skończywszy (jeśli chodzi o głęboką depilację, to tego ostatniego nie polecam szczególnie )
_Virgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:11   #366
am3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
depilacja bikini - problem

Witam!
Mam ogromny problem: praktycznie od zawsze do depilacji okolic bikini uzywalam depilatora. Za kazdym jego uzyciem gdy przez przypadek zostaly wyrwane rowniez takie deikatne jasne wloski na udach, na ich miejsce wyrastaly czarne i grubsze. Na poczatku nie zwracalam na to uwagi az w koncu zorientowalam sie ze zdecydowanie zwiekszyl mi sie obszar depilacji. W chwili obecnej czarne wloski wyrastaja mi az do odleglosci jakichs 8 cm na udzie liczac od pachwiny. Szczerze mowiac nie wiem czy to wina uzywania depilatora czy mzoe one same sie tak rozrosly ale wyglada to strasznie i jest dla mnie przyczyna wielu zmartwien.

Chcialam sie dowiedziec czy jest cokolwiek co moglabym z tym zrobic?

Za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje.
am3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:59   #367
kropeczka151
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka151
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 101
GG do kropeczka151
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez kajka21 Pokaż wiadomość
witam wszystkich serdecznie
dziewczyny moj najlepszy sposob na depilacje to penseta wiem ze to brzmi drastycznie ale naprawde tylko za pierwszym razem drugi jest prawie bezbolesny wloski odrastaja cienkie i nieliczne no i przedewszystkim to chyba najtanszy sposob
Ja tez kiedys uzywalam pensety i to jest wedlug mnie rewelacyny sposob...tyle ze czasochlonny No ale mialam 3 tyg spokoju he he chyba bede musiala do tego wrocic
kropeczka151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 17:17   #368
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Depilacja okolic bikini

O tak, sposób z pęsetą jest b. czasochłonny. Już lepiej depilatorem, u mnie efekt trzyma się mniej więcej 2 tygodnie. Ból przy obu metodach jest porównywalny, a nawet wydaje mi się, że wyrywanie depilatorem mniej boli (ja odczuwam tylko nieznaczny ból).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 06:30   #369
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Depilacja okolic bikini

tez probowalam roznych sposobow inic. zazdroszcze tych pannom zokladek pism meskich ktore maja nie dosc ze gladziutko to bez podraznien. jak one to robia?

ale przypomnialam sobie wczoraj cos o czyms zapomnialam na smierc!

jesli macie podraznienia to po depilacja [jaka by ona nie byla] przetrzejcie to miejsce woda utleniona. odkazi ranki powstale no i tez oslabi wlosy bo wiadomo jakie wlasciwosci ma woda utleniona. ja tak wczoraj zrobilam i dzis mnie nic nie piecze i nie boli no i nie mam zaczerwienienia

polecam.

aaa no i juz sama nie wiem co lepsze: peseta, depilator czy maszynka? ehhh

czy orientuje sie ktos ile kosztuje laserowe depilacja? czytalam o tym na forum ale nie dopatrzylam sie ceny. bardzo prosze o odpowiedz. no i czy daje to rezultaty takie ze wlosy nie odrosna, czy trzeba zabieg powtorzyc itp.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:39   #370
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Depilacja okolic bikini

Tjaaa odwieczny problem kobiet z tym goleniem:/ Mój chłopak usilnie namawia mnie, żebym poddała się depilacji okolic bikini, ale ja się boję strasznie! Nie próbowałam nigdy tam się golić maszynką, depilatorem ani woskiem, jedynie kremem w okolicach pachwin. Chyba wybiorę się do kosmetyczki na depilację woskiem Choć z drugiej strony tyle się nasłuchałam o efektach, że już sama nie wiem czy warto...

Jeśli chodzi o laserową depilację, to dokładnych cen nie znam, bo pytałam się tylko o laser na pachy, a to kosztuje ok. 130-200zł (zależy jaki salon). Myślę, że w miejscach intymnych nie powinno się to zbytnio różnić. Na pewno taki zabieg trzeba powtórzyć ze 2, 3 razy, może więcej, bo to zależy podobno od mozliwości odrastania włosków.
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:38   #371
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: Depilacja okolic bikini

dziewczyny...napiszcie prosze jakiego używacie wosku do depilacji bikini...na kwc jest tak mało waszych ocen..nie wiadomo który wybrać:/
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 20:10   #372
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

[QUOTE=elffee;3864865]tez probowalam roznych sposobow inic. zazdroszcze tych pannom zokladek pism meskich ktore maja nie dosc ze gladziutko to bez podraznien. jak one to robia?

ale przypomnialam sobie wczoraj cos o czyms zapomnialam na smierc!

jesli macie podraznienia to po depilacja [jaka by ona nie byla] przetrzejcie to miejsce woda utleniona. odkazi ranki powstale no i tez oslabi wlosy bo wiadomo jakie wlasciwosci ma woda utleniona. ja tak wczoraj zrobilam i dzis mnie nic nie piecze i nie boli no i nie mam zaczerwienienia

no,a wolne rodniki??
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:58   #373
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ja jednak polecam depilator. Niedawno go kupiłam (Philips Satinelle Soft) i od razu użyłam do depilacji wszystkiego, co się dało, bikini też. Byłam b. zdziwiona, bo ból (nawet w okolicach bikini) był naprawdę niewielki, mało wyczuwalny, a to była pierwsze w życiu użycie depilatora i w ogóle pierwsza depilacja od 3 miesięcy, więc włoski troszkę zapuszczone były. Nie było żadnego rwania skóry ani krwi, za to wszystko zostało wyrwane z korzeniami. Było kilka śladów po wyrwanych włoskach, ale znikły po jakimś czasie. Dla mnie depilator to super sprawa i polecam ten sposób tym, którzy mają dość maszynek i kremów. Trzeba się po prostu przełamać. Tak w ogóle, gdy chciałam kupić depilator, sprzedawca polecał te z Philipsa. Wybrałam Satinelle Soft, kosztujący 179 zł, i z pewnością jest to dobra inwestycja, powiedziałabym, że to najlepiej zainwestowane 179 zł w moim życiu.
Hmm też używam depilatora ale strasznie wrastają mi włoski - szczególnie w okolicach bikini:/ a depilacja pach depilatorem?? Nie wiem czy umiałabym się przełamać chyba nie a używam go dobrych 7-8 lat. Też mam depilator Philipsa ale bez tych wypustek masujących - widocznie faktycznie zmniejszają ból.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:35   #374
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm też używam depilatora ale strasznie wrastają mi włoski - szczególnie w okolicach bikini:/ a depilacja pach depilatorem?? Nie wiem czy umiałabym się przełamać chyba nie a używam go dobrych 7-8 lat. Też mam depilator Philipsa ale bez tych wypustek masujących - widocznie faktycznie zmniejszają ból.
Co do wrastania, trzeba po prostu często robić peelingi i masować skórę szorstką gąbką. Ja tak robię i póki co nic nie wrasta.
Depilacja pach depilatorem to nic strasznego, da się przeżyć. Po prostu trzeba spróbować.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:40   #375
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Co do wrastania, trzeba po prostu często robić peelingi i masować skórę szorstką gąbką. Ja tak robię i póki co nic nie wrasta.
zgadza się używam szorstkiej gąbki ale widocznie tego peelingu brakuje

Cytat:
Depilacja pach depilatorem to nic strasznego, da się przeżyć. Po prostu trzeba spróbować.
łaaa już mdleję na samą myśl o tym - chyba mam fobię
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:11   #376
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Susanna, na początku trochę boli, mniej więcej jak przekłucie uszu, ale naprawdę warto, bo efekt utrzymuje się u mnie przynajmniej tydzień lub nawet 10-14 dni. Nie wiem, od czego zależy ten różny czas, może od fazy księżyca? (tak słyszałam)
Jak sama nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć, jak to u Ciebie jest. Przed taką depilacją przetrzyj skórę szorstką gąbką, by 'unieść' włosy. Może warto też posmarować skórę kostką lodu, by ją lekko znieczulić? Ja sama tego nie stosowałam, bo nie czuję prawie bólu przy depilacji, ale czytałam o tym.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 01:07   #377
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
tez probowalam roznych sposobow inic. zazdroszcze tych pannom z okladek pism meskich ktore maja nie dosc ze gladziutko to bez podraznien. jak one to robia?
Mysle,ze w duzym przypadku to dzielo Photoshopa lub innego programu graficznego.

Jak od roku stosuje paste cukrowa do wszystkich czesci ciala (oprocz regulacji brwi) i chyba zostane przy tej metodzie!
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 05:37   #378
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez ToYa Pokaż wiadomość
Mysle,ze w duzym przypadku to dzielo Photoshopa lub innego programu graficznego.
w 90%
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 05:41   #379
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Co do wrastania, trzeba po prostu często robić peelingi i masować skórę szorstką gąbką. Ja tak robię i póki co nic nie wrasta.
Depilacja pach depilatorem to nic strasznego, da się przeżyć. Po prostu trzeba spróbować.
A ja się tak załatwiłam, że masakra Po wewnętrznej stronie na nogach mam tragicznie powrastane włoski przez ten depilator I to już z pół roku będzie Non sto peeling, teraz ostatnio kupiłam rękawice, smaruje kremami i mimo wszystko nic. Już nie mam pomysłów jak wzmocnić te niektóre włoski na tej nodze, żeby się przez skore wreście przebiły
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 06:50   #380
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Mam pewien problem stosowałm juz praktycznie wszystko na depilacje okolic bikini oprócz wosku.Za każdym razem mam straszne podrażnienia.Dla mnie najwygodniejszą metodą jest krem do depilacji może znacie jakieś łagodne.Zaznacze,że stosowałam veet do skóry wrażliwej i równiez miałam podrażnienia.Proszę o radę.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 09:07   #381
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A ja się tak załatwiłam, że masakra Po wewnętrznej stronie na nogach mam tragicznie powrastane włoski przez ten depilator I to już z pół roku będzie Non sto peeling, teraz ostatnio kupiłam rękawice, smaruje kremami i mimo wszystko nic. Już nie mam pomysłów jak wzmocnić te niektóre włoski na tej nodze, żeby się przez skore wreście przebiły
Mi kiedyś przy używaniu kremów do depilacji też zdarzyło się mieć trochę wrośniętych włosów. Gdy nie pomagało szorowanie gąbką, to po prostu wydobywałam je ostrożnie spod skóry zdezynfekowaną igłą. Potem przecierałam te miejsca czymś dezynfekującym. Innego sposobu nie znam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:04   #382
sophiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

ja zawsze uzywalam maszynki, najlepsze to wilkinson extreme3, są bardzo ostre ale bezpieczne wiec polecam tym dziewczynom, które pierwszą depilacje maja przed sobą, tą maszynką nie sposób zrobic sobie krzywde jednak zdenerwowalo mnie codzienne golenie a ze krepowalam sie wizyty u kosmetyczki sprobowalam pesetka i sie okazalo ze ten sposob jest dla mnie rewelacyjny bol ledwo wyczuwalny a spokoj z wloskami na dlugi czas. i nie ma mowy o zadnym wrastaniu, czerwonyh kropkach czy podraznieniach (woda utleniona czyni cuda) warto poswiecic troche czasu
sophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:26   #383
ola1236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
bikini

witam serdecznie drogie panie,mam problem. Może się to dla was wydawać śmieszne albo błahe lecz dla mnie to jest dość ważne . Mianowicie, goląc się lub depilując w okolicach bikini powstają czerwone krostki. Włoski wrastają się w skóre, czasami to pobolewa. Jak włosy odrosną czerwone plamki znikają lecz pozostają włosy . Wychodząc na plaże lub idąc na basen nieustannie się wstydze. Czerwone krostki, plamki i podrażnienia wyglądają niesmacznie. Jak mam sobie z tym poradzić? Znacie może jakieś preparaty? Czy po prostu mam iść do dermatologa?
ola1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 17:35   #384
aniolekkk
Raczkowanie
 
Avatar aniolekkk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: bikini

podbijam pytanie - ja tez tak mam...
aniolekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:41   #385
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: bikini

Najlepiej dzien przed depilacja zrobic peeling i dzien,dwa po. Jesli golisz zwykla maszynka byc moze jest juz zbyt zuzyta. Okolice bikini sa bardzo delikatne,moze wloski potraktuj woskiem.Tez mam taki problem,szczegolnie kiedy golilam zwykla maszynka.
We wczesniejszych watkach tego typu dziewczyny polecaly metode "pęseta",sprobowalam i bylo duzo lepiej.Zero wrastajacych wloskow,zero podraznien. Metoda pracochlonna,ale efekt calkiem zadowalajacy.Wloski odrastaly duzo pozniej niz przy tradycyjnym goleniu
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:35   #386
Sol _ _ Miłość Lucyfera
Przyczajenie
 
Avatar Sol _ _ Miłość Lucyfera
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
GG do Sol _ _ Miłość Lucyfera
Dot.: bikini

A co myślicie dziewczyny o depilowaniu tych miejsc ... auć...depilatorem? Jest to szybszy i mniej pracochłonny sposób niż używanie pęsety.Nie robiłam tego nigdy depilatorem,nie miałam nawet okazji wypróbować go na nogach.Zastanawiam się czy można go użyć do depilacji okolic bikini?Są jakieś specjalne depilatory do tych wrażliwych miejsc?
Sol _ _ Miłość Lucyfera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:45   #387
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: bikini

ja uzywam depilatora jakies 7-8 lat, do nog, pach, bikini tez nie ma lepszego sposobu, a jak teraz pomysle o maszynce... za nic w swiecie bym nie wrocila! depilator jest naprawde ok na poczatku troche boli, kiedy wyrywamy te grube i ostre wlosy spod maszynki... a teraz rosna jasniejsze, delikatne, cienkie, nie klujace i zdecydowanie rzadsze polecam ten sposob. jest najlepszy z mozliwych. po tych 7 latach zmienilam depilator bo juz byl taki "stary" ale depialowal oczywiscie tak samo. tylko zachcialo mi sie jakiegos nowego. kupilam taki zwykly, bez zadnych bajerow nakladek chlodzacych - bo to nic nie daje. mam zwykle philips satinelle, taki rozowy dwuzakresowy. kosztowal ok80-90zl. swietna inwestycja jak na 7-8 lat uzywam go z mama i obie jestesmy bardzo zadowolone. Dziewczyny depilatory w dlon!
sa juz takie watki, trzeba przegladac wyszukiwarke:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16672
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+okolic+bikini
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:18   #388
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: bikini

Z tego co wiem to sa specjalne depilatory to tych miejsc,ale tez wiem,ze sa nakladki (czy cos takiego) do zwyklych depilatorow,ktore pozwalaja golic okolice bikini i pachy. Osobiscie mam zamiar zainwestowac w depilator.
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:25   #389
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: bikini

Cytat:
Napisane przez Sloneczko19_ Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to sa specjalne depilatory to tych miejsc,ale tez wiem,ze sa nakladki (czy cos takiego) do zwyklych depilatorow,ktore pozwalaja golic okolice bikini i pachy. Osobiscie mam zamiar zainwestowac w depilator.
ja mam ta nakladke, ona jest moze troche potrzebna na poczatku, po prostu zaslania kilka peset. wtedy wyrywa mniejsza powierzchnie wlosow i depilacja dluzej trwa. ale to tylko na poczatku 2 razy sie uzywa, pozniej juz sie nie czuje roznicy czy to z nakladka czy bez.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:40   #390
Sol _ _ Miłość Lucyfera
Przyczajenie
 
Avatar Sol _ _ Miłość Lucyfera
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
GG do Sol _ _ Miłość Lucyfera
Dot.: bikini

hmmmm w takim razie najwyższy czas kupić sobie depilator! Już dawno miałam to zrobić ale tak jakoś mi zeszło na dalszy plan Jak odłoże troche grosza to zaraz popędze nabyć ten "wyrywacz włosa"
Sol _ _ Miłość Lucyfera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.