Dobry fryzjer - Zamość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-02, 23:51   #1
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Question

Dobry fryzjer - Zamość


Witam
Wiem, ze nas wizazanek z Zamoscia nie ma tak duzo, ale moze macie sprawdzony salon fryzjerski. Taki z ktorego wychodzicie z pelnym usmiechem na buzce i fantastyczna fryzurka, a nie w stanie depresji pierwszego stopnia.
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:20   #2
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witam
Czy nie ma dobrego fryzjera z Zamosia?? A moze nas wizazanek z Zamoscia jest tak malo
No nic bede musiala ryzykowac
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 20:19   #3
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

siema!! moze to juz nieaktualne ale dopieero natrafilam na ten watek!! ja zawsze chodze do pani basi ktora pracuje w zakladzie fryzjerskim na przeciwko arki na starowce. zawsze jestem zadowolona. i obchodzi sie tak dobrze z wloskami. moze jakos pomoge ci na przyszlosc
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:04   #4
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

witam!nie mogę zdecydować o jednym fryzjerze,bo po kilku razach czepiam się czegoś ale całkiem nieżle było,na ulicy Szwedzkiej (na początku)od Lubelskiej,na osiedlu Energetyk ul.Sikoskiego u p.Małgosi,a obecnie na Nowym Rynku za ciastkarnią Turkus u p.Moniki (tu trzeba mieć dużo czasu)
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:47   #5
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

up!
niedługo wybieram się do fryzjera mam długie włoski i chęć na zmianę i boję się że będę załowac ... więc poradźcie mi kogoś żeby tak się nie stało
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 00:24   #6
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Angel_ek ja ci polecam i to z calego serducha Sylwie z Galerii Fryzur na Starowce obok Orbisu lub ten sam zaklad (ta sama wlascicielka) na wyszynskiego obok komendy do Pani Moniki. Naprawde polecam obie sa boskie. Ja i moja kolezanka nigdy juz nie jestemy niezadowolone po opuszczeniu fryzjera. Jak masz jakies pytania to pisz
Pozdrawiam
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:23   #7
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

ooo jak miło że ktoś się odezwał i zależy żeby zrobiły mi jakąś fajną młodziezowa fryzurke mam włoski do ramion i brak pomysłu na ścięcie... aha i jakie ceny mają? pozdrawiam !
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 14:46   #8
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Angel_ek jesli chodzi o mlodziezowe i modne sciecie to nie masz co sie obawiac. Napewno znajda cos dla ciebie. Tylko musisz choc troszke wytlumaczyc jakie chcesz. Mozesz spokojnie wziac ze soba zdjecie fryzury lub na miejscu obejrzec katalogi z najnowszymi trendami. A co do cen to mycie sciecie i modelowanie to cena miedzy 40 a 60 zl. W kwietni robilam balejaz i scianalam wloski zaplacilam 120 zl. Chcialabym tylko ostrzec cie przed jednym zakladem fryzjerskim w zamosciu, znajduje sie na starowce. (nie wiem czy tutaj na forum moge podac dokladne dane tego zakladu) Malowalam odrosty przed slubem i niestety zrobily mi cos strasznego. Wlosy przy glowie nie byly koloru blond tylko pomaranczowe. I jeszcze mialy mi czelnosc wmawiac ze wszystko wyszlo ok i kolor jest wyrownany. Wyklocilam sie o swoje i poprawily. A za malowanie odrostow i podciecie koncowek zaplacilam 80 zl.
Pozdrawiam
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 08:55   #9
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Question Dot.: Dobry fryzjer Zamość

witam, ja tez poszukuje dobrego fryzjera w Zamościu, glownie chodzi o farbowanie na jeden kolor (bo teraz na glowce mam sporo roznych odcieni i chce sie tego pozbyc, pozostalosci po dwich balejazach i farbowaniu w domu), chce tez podciac koncowki.. znacie jakis sprawdzony salon? jesli tak to gdzie? i moze jakas orientacyjna cena? z gory dziekuje i pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 11:27   #10
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

o prosze szkoda ze dopiero teraz znalazlam ten watek, ze tak powiem o kilka dni za pozno
ja ostatnio robilam wloski ale oczywiscie nie wyszly tak jak chcialam, a jedyny salon w zamosciu jaki moglabym polecic juz niestety nie istnieje (byl taki obok lukasza prowadzony przez malzenstwo- swietni byli!!!!- jakby ktos zna moze lokalizacje ich nowego salonu, o ile taki otworzyli bo nawet nie wiem, bede baaardzo wdzieczna)
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 14:32   #11
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

no i to jest ten ból niestety..
anwen wspolczuje ;(
ja sie przymierzam od jakiegos czasu zeby cos zrobic z wlosami, ostatnio robilam sobie w lub, ale teraz chce przed pazdziernikiem cos z nimi zrobic, wiec szukam, ale sie boje.. moze byl ktos w studiu urody na starowce? tam gdzie jest salon dermiki tez.. ja sie zastanawiam, ale nie wiem.. maja strone internetowa i wygladaja na porzadny salon.. pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 15:49   #12
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

nie znam tego salonu ale juz wiem ze napewno wiecej nie zaryzykuje wizyty w zamosciu. juz wole poczekac az bede w krakowie i tam zrobic sobie wloski!!!
jakos do tego czasu wytrzymam :/ a tam przynajmneij obedzie sie bez takich przykrych niespodzianek na glowie
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 16:47   #13
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

tez bym tak zrobila, ale juz nie moge patrzec,na te tecze na glowie i odrosty, no i te koncowki, juz niestety lekko zniszczone ;(
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:09   #14
deafenbaker
Przyczajenie
 
Avatar deafenbaker
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Osobiście polecam "Salonik fryzjerski" na ulicy Bazyliańskiej. Chodzę tam już dobrych kilka lat, i zawsze wychodzę zadowolona. Jest w stanie poprawić nawet najbardziej "skopany" balejaż. Gorąco polecam. Zawsze ma komplet klientek.
__________________
Deafenbaker
deafenbaker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 11:26   #15
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Deafenbaker - dziekuję ;*
chyba skorzystam z Twojej rady i się tam wybiorę, sprawdzone miejsce to mniejsze ryzyko niezadowolenia po wyjsciu
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 13:00   #16
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hmm... dołączę się do wątku może troche spóźnione ale kto wie czy za jakiś cZas ktoś nie będzie szukał fryzjera w Zam. Też byłam w Galerii Fryzur na starówce ( koło Orbisu, sklepu z militariami itd.) Poszłąm co prawda z własnym pomysłem na fryzurkę ( no może on nie taki własny bo przez wizażanki podpowiedziany ^^) Ale dziewczyna zrobiła mi w zakładzie łasnie taką fryzurkę o jaką mi chodziło i sama mniej więcej doradzała co i jak -czyli już nie jest źle. Poza tym bardzo miły wystrój.
Polecił mi ten zakład mój brat ;D bo jego dziewczyna tam chodzi.
co do farbowania i balejaży nie wiem jak robią lae kilientke miały i jeszcze jedną zapisaną więc może aż tak źle nie jest?
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:20   #17
chudzielec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

a moze słyszałyscie cos na temat salonu ne ul sw piatka "Swiat fryzur" ?????
chudzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:09   #18
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

chudzielec zalezy co chcesz robic. Z malowaniem chyba troszke kiepsko. Kolor szybko sie splukuje, wiec nie polecam. Osobiscie tam nie bylam ale moje kolezanki tam chodzily. jesli chodzic o ciecie to nie narzekaly.
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:14   #19
chudzielec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

dzieki za rade chyba jednak pojde do galeri fryzur na starówce badz na wyszynskiego a moze wiesz do koga najlepiej bo chcaiałabym jakis kolor fajny ale najlepiej zeby mi fryzjeraka doradziła... a wiesz jak tam ceny sie kształtuja?? a moze tez maja strone swoja..a propos jeszcze fryzjera a moze cos słyszałyscie o fryzjerze na lwowskiej naprzeciwko kuratorium, bodajze wchodzi sie do niego po schodach jest tam tez solarium?? cos kiedys o nim słyszałam ale to były wieki temu i nie wiem jak teraz tam jest...
chudzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 17:50   #20
aga_lolcz
Raczkowanie
 
Avatar aga_lolcz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zamość/Lublin
Wiadomości: 100
GG do aga_lolcz
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

oo witam was
chcialabym się dowiedzieć czy ścięcie włosów na starówce w galerii fryzur duzo kosztuje...?
kiedys kiedyś chodziłam do fryzjerki na osiedlu energetyk ale babka mi sie nie podoba.. bo za wszelką cene włosy układa tak jak ona chce, wogole nie są naturalnie ułozone. mówie wam masakra!! później fryzjera zmieniłam na babke w salonie urody na ul. granicznej ale jakoś nie moge się z nią dogadać Baaardzo potrzebuje dobrego fryzjera który wycuduje mi na głowie młodzieżową emo-fryzurkę czy cuś dziewczyny pomózie!!! help help !!
__________________
' . . . Co Nie Uśmierci To Podwójnie Wzmocni Mnie. . .'

Zadbaj o siebie! Wegetariańskie i wegańskie przepisy oraz świeża dawka artykułów i ciekawostek o zdrowym stylu życia, odchudzaniu i racjonalnej diecie.

aga_lolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 07:50   #21
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

no więc ja byłam koło Orbisu na starówce, tam gdzieś wyżej pisałam ... ja byłam zadowolona bo po masie dzikich fryzjerów w różnych zakątkach polski to tam trafiłam na fajną babke, młodą której powiedziałam mniej więcej co chce mieć na głowie i wyszło super. A dużo nie zapłaciłam ( w porównaniu do jednego fryzjera gdzie za samo ścięcie 80 zł brali hehe ) to koło 30 zł ( mam troche dłuższe włosy a podejrzewam że to biorą w jakimś stopniu pod uwagę no i ścinałam grzywke ) .
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:14   #22
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej
Czy ktoś pamięta może taką parę co miała salon obok Łukasza (jakieś dwa lata temu). Świetnie ścinali, podobno mąż lepiej
Jeżeli ktoś coś o nich wie, może maja teraz zakład gdzieś indziej. Bardzo proszę napiszcie!!
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:32   #23
justyna700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zamość /Uk
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej!
Wybieram sie do fryzjera na koloryzacje moze ktos podpowie jakis dobry salon gdzie nie zrobia mi jajka na glowie i od razu napisze jakimi farbami robia?

Z moich doswiadczen moge polecic salon matrixa kolo II ogolniaka,ladne pasemka zrobila mi pani na lubelskiej tam gdzie dywany tez salon matrixa jednak na sciecie nie polecam bo podciecie koncowek to dla niej obciecie najdluzszych wlosow :-/ u patryka zadna rewelacja tylko kieszen wyczyszczona i teraz nowo otwarty salon na przeciwko koszar(samolot) tam ponoc niezle robia pani pracuje na farbach revlonu z tego co pamietam,moze ktos byl i zda relacje?
justyna700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:45   #24
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Stary wątek ale co tam, może komuś się przyda
Osobiście polecam salon fryzjerski (bodajże "Anna") w tym budynku przy budowlance. Zarówno jedna, jak i druga pani zna się na rzeczy, chodzę tam regularnie już od dłuższego czasu i nigdy nie wyszłam nie zadowolona.
Nie polecam natomiast "Saloniku fryzjerskiego" p. Sznajdrowicz na ul. Bazyliańskiej.. To, co miałam na głowie po wyjściu z tego salonu to był koszmar, poza tym kobieta niezbyt uprzejma
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 20:33   #25
ksiezniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 14
GG do ksiezniczka22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witam Wszystkich co sa na tym forum. Ja mam rowniez fajna Fryzjerke pania Agnieszke jest on bardzo miła zawsze szczeze doradzi i naprawde ta kobietka potrafi dobrac fryzury i kolory jest supre w tym i z szczerego serduszka ją polecam.jest młoda i rozumie klienta pracowała kiedys w rakowie i warto jest do niej isc teraz pracuje na starówce na pereca 8 pozdrowiena
ksiezniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:29   #26
abstrait
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
GG do abstrait
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Witam
Ja tez pilnie poszukuje dobrego fryzjera,nie do sciecia,ale do zrobienie jakiejs fajnej fryzury na studniowkeMoglybyscie mi kogos polecic?Fajnie by bylo gdyby to byl salon fryzjersko-kosmetyczny
abstrait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:27   #27
ksiezniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 14
GG do ksiezniczka22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej ja to polecam moja pani Agnieszke ona pracuje na pereca 8 na starowce .Mi jak zrobiła na wesele fryzurke to kazdy pytal sie gdzie sie tak super uczesalm hihi Tylko tam jest tylko fryzjer bo kosmetyczki nie widzialam. Pozdrawiam i polecam warto isc sprubowac PS Pani Agnieszka naprawde ptrafi doradzic uczesanie czy tez strzyzenie buziaki
ksiezniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:28   #28
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

a polecacie panią fryzjerkę/fryzjera ,który dobrze rozjaśni włosy do blondu?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:26   #29
kala9223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Hej wiem ze wątek troche stary ale ja pilnie poszukuje salonu fryzjerskiego w Zamościu, w którym wykonuje się chemiczne prostowanie włosów...
I takie pytanko czy ktoś prostował chemicznie włosy w Zamościu;> ile to kosztowalo? i jakie efekty? bede wdzięczna jak ktoś się odezwie
kala9223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:50   #30
maja28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Trafilam na ten watek szukajac jakiegos dobrego fryzjera i kosmetyczki. Chodzi o makijaz i fryzure slubna. Jesli macie jakies wyprobowane zaklady to prosze o pomoc)
maja28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 14:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.