opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 08:53   #1
bosiutka
Przyczajenie
 
Avatar bosiutka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 11
Question

opóźnienie wytrysku. Wątek zbiorczy!


Dziewczyny i chłapkaki... Mam do Was prosbe.. Znacie moze jakies tabletki i preperaty na opóżnienie erekcji u chlpaka? Mój facet sie boryka z tym problemem a do apteki zajsc to mu głupio, wiec poprosił mnie bym mu pomoigla. wiec prosze was o pomoc, plissss
__________________
I believe I can fly... I believe I can touch the sky... =)



KC Zomolku
bosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:34   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: opóźnienie wytrysku....

opoznienie erekrcji czy wyrysku?

tabletek nie znam ,wiem ze sa przerwatywy przedluzajace sex i technika uciskanie czlonka aby opoznic wytrysk co tez przedluza stosunek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:45   #3
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: opóźnienie wytrysku....

Jezeli chodzi o opóxnienie wytrysku, to jedyną znaną mi metodą jest stosowanie prezerwatyw opóźniających ten moment...Ja również nie słyszałam nic o tabletkach...

Pozdrawiam,
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:13   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: opóźnienie wytrysku....

Cytat:
Napisane przez xstorka22
Jezeli chodzi o opóxnienie wytrysku, to jedyną znaną mi metodą jest stosowanie prezerwatyw opóźniających ten moment...Ja również nie słyszałam nic o tabletkach...

Pozdrawiam,
Tak ja tez slyszalam o prezerwatywach opóźniajcych wytrsyk sa to durexy Performa tu masz ich rozne rodzaje: http://www.durex.pl/osprzet_uczy.html
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 16:07   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: opóźnienie wytrysku....

a co poradzic gdy i durex performa nie pomaga?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:25   #6
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: opóźnienie wytrysku....

a ja mam inny sposob kiedy dla mojego TŻ za szybko chce sie skonczyc zabawe...kiedy czuje ze ma juz "dojść" to wtedy przerywamy zabawe i jedynie sie całujemy i piescimy dalej w ten sposob odchodzi mu ochota na wytrysk i kiedy to uczucie mu zniknie zaczynami zabawe dalej i jest naprawde fajnie i o wiele dłuzej
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:56   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: opóźnienie wytrysku....

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk
a ja mam inny sposob kiedy dla mojego TŻ za szybko chce sie skonczyc zabawe...kiedy czuje ze ma juz "dojść" to wtedy przerywamy zabawe i jedynie sie całujemy i piescimy dalej w ten sposob odchodzi mu ochota na wytrysk i kiedy to uczucie mu zniknie zaczynami zabawe dalej i jest naprawde fajnie i o wiele dłuzej
tez stosowalismt te metode, skutkuje, ale mi podniecenie podczas tych przerw opada :/
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 11:29   #8
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: opóźnienie wytrysku....

ja z moim Tż-em stosujemy metode stop and go jak jest juz blisko przerywamy, i tak jak moja przedmowczymi calujemy sie i piescimy a podniecenie nie opada z tym, ze pozniej zabawa trwa dluzej
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:39   #9
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: opóźnienie wytrysku....

są prezerwatywy tak jak dziewczyny pisały
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:27   #10
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Mój facet jest za szybki... :(

Witajcie Dziewczynki,

jestem z moim TŻ już 4 lata a seks uprawiamy od 3. Praktycznie od samego początku mamy jeden, ale za to dość poważny problem - seks trwa może hmmmm... żeby nie przesadzić... minutę...

Moj TŻ nie jest w stanie kochać się ze mną dłużej, bo zaraz osiąga orgazm. Twerdzi, że dzieje się tak dlatego, że tak na niego działam. Próbowałam różnych rzeczy - starałam się jakoś tak widocznie nie przeżywać przyjemności (ukrywać ją), nie zakładałam seksownej bielizny, ale nic nie pomagało Myślałam, że po jakimś czasie od naszego 1 razu to minie, że On nacieszy się mną i w końcu nasz seks będzie dłuższy. Niestety...

Dla mnie seks nie polega tylko na osiągnięciu orgazmu, liczy się to, że jesteśmy razem, pieścimy się, całujemy... Ale nie ukrywam, że chciałabym kochać się troszkę dłużej...
Czemu tak się dzieje, że mój TŻ nie może opanować podniecenia? Jakie mogą być tego przyczyny? Czy można to jakoś leczyć (np. u seksuologa)?

Czy Wy macie może podobne problemy? Jak sobie z nimi radzicie?

Myśleliśmy nawet o zakupie specjalnych maści przedłużających stosunek, ale nie wiem czy to jest coś warte?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:47   #11
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Z tego co powszechnie wiadomo taką przypadłość się leczy.
Może (aby nie drażnić faceta) idź do sexuologa i z nim porozmawiaj.

Kiedyś kupiłem Durex extra safe i przez długi czas nie mogłem w niej dojść.
Ma ona pogrubiane ścianki (dla zapewnienia większego bezpieczeństwa) z drugiej strony taka gruba guma ogranicza bodźce.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 21:48   #12
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

sa jakies techniki, ktore sobie mozna pocwiczyc i podobno to pomaga. ja chyba widzialam cos takiego w 'sex inspektorach' na tvn style. moze poszukajcie i niech cwiczy
sa tez w sklepach rozne wydluzajace stosunek mazidla i gumki. sprobujcie. zawsze warto probowac. moze zadziala
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:20   #13
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

wg mnie to jest w mozgu faceta widocznie bardzo chce dojsc i juz sierozluznic, a rozmawialiscie o tym?
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 23:02   #14
maryska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki,

jestem z moim TŻ już 4 lata a seks uprawiamy od 3. Praktycznie od samego początku mamy jeden, ale za to dość poważny problem - seks trwa może hmmmm... żeby nie przesadzić... minutę...

Moj TŻ nie jest w stanie kochać się ze mną dłużej, bo zaraz osiąga orgazm. Twerdzi, że dzieje się tak dlatego, że tak na niego działam. Próbowałam różnych rzeczy - starałam się jakoś tak widocznie nie przeżywać przyjemności (ukrywać ją), nie zakładałam seksownej bielizny, ale nic nie pomagało Myślałam, że po jakimś czasie od naszego 1 razu to minie, że On nacieszy się mną i w końcu nasz seks będzie dłuższy. Niestety...

Dla mnie seks nie polega tylko na osiągnięciu orgazmu, liczy się to, że jesteśmy razem, pieścimy się, całujemy... Ale nie ukrywam, że chciałabym kochać się troszkę dłużej...
Czemu tak się dzieje, że mój TŻ nie może opanować podniecenia? Jakie mogą być tego przyczyny? Czy można to jakoś leczyć (np. u seksuologa)?

Czy Wy macie może podobne problemy? Jak sobie z nimi radzicie?

Myśleliśmy nawet o zakupie specjalnych maści przedłużających stosunek, ale nie wiem czy to jest coś warte?
Moj facet mial ten sam problem,ale sam znalazl technike na przedluzenie czasu To jest tak:jak widzi ze ja jeszcze nie dochodze ,to stara sie myslec o czyms innym np. treningu(ale to trwa chwilke),a kiedy wyczuwa, ze juz sie zblizam do punktu szczytowania przestaje i wtedy... obydwoje jestesmy zadowoleni.wiem ze to troche drastyczna metoda,ale dziala.;-P i jest naprawde o wiele przyjemniej)))
maryska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 07:35   #15
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Ja bym to określiła trzema słowami PWN- przedwczesny wytrysk nasienia.
Czytałam gdzieś, że jest specjalne ćwiczenie które po jakimś czasie powoduje to że facet może kontrolować poziom podniecenia, a tym samym moment w którym kończy .Podczas oddawania moczu troche tego moczu wypuszcza, a potem wstrzymuje i tak w kółko dopóki wszystkiego nie wysika i tak za każdym razem kiedy idzie robić siku, podobno po jakimś czasie takich ćwiczeń pomaga, więc chyba warto spróbować
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 08:08   #16
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Hmmm... mężczyźni drugi orgazm osiągają po dłuższym czasie. Może kochajcie się raz, tak na szybko, potem odpoczynek i potem znowu?
Pozdrawiam
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 09:30   #17
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

moj tż był też tak mial. Znam ten ból i też to tłumaczył tym ze tak na niego dziłam. raz kupił jakieś gumki przedłużające stosunek i mowil że dobre są bo mu pomogły. Ja tam róznicy nie odczułam bo to może 4 czy 5 min dłużej bylo, a dla mnie to za mało.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:24   #18
Perliczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 2
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Niech przed stosunkiem Twój facet wypije drinka jakiegos lub cos takiego piwko...
Perliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:58   #19
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Hmmm... mężczyźni drugi orgazm osiągają po dłuższym czasie. Może kochajcie się raz, tak na szybko, potem odpoczynek i potem znowu?
Pozdrawiam
o to tez jest dobry pomysl i mysle, ze moze sie okazac skuteczny
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 13:00   #20
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez Perliczka Pokaż wiadomość
Niech przed stosunkiem Twój facet wypije drinka jakiegos lub cos takiego piwko...
Co prawda alkohol opóźnia przyjemność i tłumi doznania (jeszcze zależy w jakich ilościach), ale nie sądzę zeby to był dobry sposób. Oddech alkoholu niekoniecznie może być przyjemny.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:18   #21
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez Perliczka Pokaż wiadomość
Niech przed stosunkiem Twój facet wypije drinka jakiegos lub cos takiego piwko...
Tak to się w alkoholizm można wpędzić.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:16   #22
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Możesz także przerywać seks co kilka chwil, tak aby Twój facet mógł ochłonąć Ja też mam takiego faceta - raz nawet polałam go szampanem, co niekoniecznie go ostudziło :P Ale generalnie im częściej uprawiamy seks, tym dłużej on trwa! A wiadomo, że jeśli zrobimy dłuższą przerwę (np. ok tygodnia) to nie ma szans na dłużej niż 5 min...
Pozdrawiam
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:13   #23
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Popre wypowiedx jednego mężcyzny w tym watku- rozmowa z sexuologiem. Niestety jest to pewien rodzaj choroby. Można gola za wczas strzelac, bądź za późno...
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:09   #24
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Bardzo dużo rozmawiamy na temat tego problemu. Mój facet mówi, że w czasie seksu nie potrafi tak się odciąć i myśleć np. o pracy.

Próbowaliśmy już takiej metody, że przerywaliśmy seks, by mógl ochlonąć, ale powiem tak szczerze, że mnie takie wyskakiwanie troszkę frustrowalo...

Fakt, że nie kochamy się bardzo często - spotykamy się raz, góra dwa razy w tygodniu (i to też nie zawsze dochodzi do seksu). Mój TŻ twierdzi, że wszystko by się poprawio jak kochalibyśmy się częściej, ale niestety w tej chwili nie ma takiej możliwości - mieszkamy dość daleko od siebie.

Dziś nawet rozmawialiśmy o naszym problemie i doszliśmy do wniosku, że spróbujemy takich spryskiwaczy na penisa, które opóźniają wytrysk. Jeśli to nie pomoże to wybierzemy się do seksuologa.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:08   #25
Miedziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Miedziana
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

*

Edytowane przez Miedziana
Czas edycji: 2008-08-09 o 16:12
Miedziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:23   #26
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez anemone83 Pokaż wiadomość
Podczas oddawania moczu troche tego moczu wypuszcza, a potem wstrzymuje i tak w kółko dopóki wszystkiego nie wysika i tak za każdym razem kiedy idzie robić siku
męskie mięśnie Kegla?

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Może kochajcie się raz, tak na szybko, potem odpoczynek i potem znowu?
dobry pomysł, u nas się sprawdzał.

Cytat:
Napisane przez Perliczka Pokaż wiadomość
Niech przed stosunkiem Twój facet wypije drinka jakiegos lub cos takiego piwko...
Jeśli jedno, to też dobry pomysł. Powinno pomóc zamiast zaszkodzić. Bo jak się zajmie piciem, nie sexem, to już mu się odechce całkiem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 14:02   #27
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Fakt, że nie kochamy się bardzo często - spotykamy się raz, góra dwa razy w tygodniu (i to też nie zawsze dochodzi do seksu). Mój TŻ twierdzi, że wszystko by się poprawio jak kochalibyśmy się częściej, ale niestety w tej chwili nie ma takiej możliwości - mieszkamy dość daleko od siebie.
No i sama widzisz- nie kochacie się często i sądzę, że dla niego to za mało. Więc kiedy już sie zbliżycie on po prostu nie wytrzymuje silnego napięcia. Ja z moim facetem mam tak samo. Częsty seks jest rzadkością, a jeśli już jest to na chwile... Pozdrawiam!
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 14:12   #28
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Czytałam kiedyś,że żeby opóźnić wytrysk należy delikatnie,ale stanowczo ścisnąć nasadę penisa.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 14:20   #29
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Też o tym słyszałam, ale nigdynie wypróbowałam.
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:55   #30
FajnyPzystojnyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Mój facet jest za szybki... :(

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
u mnie jest podobnie.. nasz sex trwa z 5 min. ale już rekord to był niedawno.. Dwa pchnięcia- raz, dwa.. i kooniec... to nie trwało 15 sekund Eh.. Hmm.. ja proponuję wam żebyście pozycje może zmienili?? Mój facet bardzo szybko dochodzi w pozycji na jeźdca... Inne pozycje wydłużają nas sex o jakoś może 2 min
Pierwsza rzecz to oczywiscie trzeba powiedziec (nawet ktorys raz), ze w sumie jestes niezaspokojona i ze to dla Ciebie wazne, powniewaz jak sadze sprawa dotyczy mlodych facetow wiec moga sie obrazac wiec trzeba to zrobic delikatnie ale konsekwentnie i ew. zasugerowac mu w rozmowie, ze gdy on jest zaspokojony Ty jestes znerwicowana itd, co robic wiecej ? wiecej pieszczot oralnych, ustami, paluszkiem itd wczesniej z juego strony, bys byla bardziej podniecona (zakladam, ze on wie, ze kobieta potrzebuej dluzej i inetnsywniej), powinnas mniej skupiac sie pzred samym stosunkiem na pieszczotach oralnych, niech to bedzie w 2 numerze itd, niech on bedzie bardziej "surowy", sa faktycznie cwiczenia, sciskanie i naprezanie meisnia gruczołowego w trakcie siusiana (mozna o tym poczyatc w necie, ale facet musi CHCIEC) , sa tez pojedyncze cwiczenia dla niego samego, tez moze pcozytac o tym w necie, generalnie polegaja one na tym, hm,,, mzoecie robic we dwojke ale nie poelcam, on musi sie doprowadzac do wytrsyku ale na kilka sekund PRZED zaciska miesien (nie pamietam juz jak sie nazywa te miesien, znajduje sie tuz pod jajeczkami faceta, naciskajac go mozna hamowac wystrysk, w trakcie dnia, seidzenia w rpacy, jazdy autem facet moze trenowac zaciskanie i zwalnianie tych partii ciała, ) najwazniejsze by mezczyzna!!!! zrozumial ze udany sex to wzajemne zaspokojenie
FajnyPzystojnyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-04 11:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.