proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 21:48   #1
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18

proszę o poradę


Witajcie! Mam pewien problem, dotyczy on pewnego zabiegu, ale zacznę od początku. W tamtym roku ginekolog skierował mnie na badanie - kolposkopie, w opisie zasugerował moje pani ginekolog aby zrobić zabieg zamrażania nadżerki hmm miałam się na to zgłosić po wakacjach,ale do tej pory zwlekałam dlaczego? otóż przejrzałam fora internetowe, kobiety mimo,że miały ten zabieg i tak wszystko wróciło, nie czuły sie po nim dobrze, czas gojenia trwał długo, za długo... nie wiem co zrobić, wolałabym spróbować leczyć to lekami, a zabieg zrobic w osatecznosci...moze ktoras z was miala ten zabieg,a moze tez jest w takiej sytuacji jak ja...prosze piszcie, bo nie wiem co robic
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 08:05   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: proszę o poradę

mialam zamrazanie ,zagoilo sie w kilka dni ,wszytsko jest ok ,nie wiem skad te obawy.
chyba wiecej babrania jest po zabiegu wypalania.

skoro lekarz nie zaproponowal lekow widac nie wierzy aby mogly w twoim przypadku pomoc.

idz na zabieg i juz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:23   #3
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: proszę o poradę

Masz jakieś objawy?
Ginekolodzy namiętnie wymrażają ektopie gruczołowe (nazywają je roboczo "nadżerką"), które są całkowicie fizjologiczne i jeżeli nie dają uciążliwych objawów to się nic z nimi nie powinno robić, bo może to tylko zaszkodzić, zwłaszcza, jeżeli jeszcze nie rodziłaś.
Jeżeli masz objawy w postaci upławów albo nawracających infekcji to można wymrażanie wykonać, ale nie ze względów leczniczych tylko kosmetycznych dla Twojego komfortu.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:47   #4
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: proszę o poradę

objawy hmm mam zbyt obfita wydzielinę, czuje nieraz pieczenie...naprawde wolałabym może leczyć to lekami niż isc na zabieg, ginekolog powiedział mi,że proces gojenia u mnie moze trwac dłuzej
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:15   #5
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez Katarzyna2585 Pokaż wiadomość
objawy hmm mam zbyt obfita wydzielinę, czuje nieraz pieczenie...naprawde wolałabym może leczyć to lekami niż isc na zabieg, ginekolog powiedział mi,że proces gojenia u mnie moze trwac dłuzej
Ewentualne infekcje można leczyć lekami, a jeżeli te objawy, które masz nie są dla Ciebie bardzo uciążliwe to wcale nie ma potrzeby wykonywać zabiegu.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:08   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: proszę o poradę

może warto by to było skonsultować z innym lekarzem?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:12   #7
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: proszę o poradę

Najwyżej pójdę do mojego ginekologa i porozmawiam jeszcze raz, bo naprawde nie widzi mi sie poddawanie sie zadnym zabiegom... Chciałabym już wziąść tabletki antykoncepcyjne,bo ostatnio moje życie seksualne zubożało, nie brałam zastanawiając sie nad zabiegiem...Kochane dziękuje za wszystkie odp i pozdrawiam ciepło w te zimowe wieczorki
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.