Skóra głowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 13:35   #1
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282

Skóra głowy


Witajcie.
Mam taki problem.... strasznie łuszczy mi się skóra na głowie - ale to nie wygląda na łupież, tylko takie suche płaty całe, do tego swędzi w tych miejscach. No i nie jest na całej głowie tylko tak jakby z tyłu na czubku. Wiem, że jest zima i skóra się łuszczy, ale żeby aż tak - nie pasuje mi to.
Czy któraś z Was miała podobny problem, a może macie jakieś pomysły co to może być ??
Będę wdzięczna za każdą poradę
pozdrawiam
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:31   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Skóra głowy

a jakiego szamponu uzywasz? moze warto go zmienic? dziewczyny z podobnymi problemami uzywaja Emolium, mozna go kupic w aptece
http://www.emolium.pl/products.php?id=14
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:42   #3
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Skóra głowy

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam taki problem.... strasznie łuszczy mi się skóra na głowie - ale to nie wygląda na łupież, tylko takie suche płaty całe, do tego swędzi w tych miejscach. No i nie jest na całej głowie tylko tak jakby z tyłu na czubku. Wiem, że jest zima i skóra się łuszczy, ale żeby aż tak - nie pasuje mi to.
Czy któraś z Was miała podobny problem, a może macie jakieś pomysły co to może być ??
Będę wdzięczna za każdą poradę
pozdrawiam
może powinnaś iść do dermatologa
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 07:47   #4
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Skóra głowy

Szamponów używam różnych, bo moje włosy szybko przestają reagować - przyzwyczajają się
No może i powinnam się wybrać do dermatologa, ale nie za bardzo mam na to czas... myślałam, że może da się bez tego rozwiązać mój problem. No, ale widzę, że czeka mnie proszenie szefa o urlop... grrr...
Dziękuję za pomoc.
Miłego dnia
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:06   #5
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Skóra głowy

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam taki problem.... strasznie łuszczy mi się skóra na głowie - ale to nie wygląda na łupież, tylko takie suche płaty całe, do tego swędzi w tych miejscach. No i nie jest na całej głowie tylko tak jakby z tyłu na czubku. Wiem, że jest zima i skóra się łuszczy, ale żeby aż tak - nie pasuje mi to.
Czy któraś z Was miała podobny problem, a może macie jakieś pomysły co to może być ??
Będę wdzięczna za każdą poradę
pozdrawiam

Mi przyszła na myśl łuszczyca, może dlatego że ja sama mam No i dlatego, że to wygląda właśnie tak jak napisałaś.
My Ci nie pomożemy, do dermatologa marsz!
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.