Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 23:47   #1
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Cool

Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów


Dziewczęta, szok! dzisiaj jak na zlosc spalila mi sie suszarka, 20 min do wyjścia a ja mokra głowa i panika. usiadłam na łózku (a ze cieplo i bez jakiegokolwiek nawiewu nie mozna przezyc u mnie w mieszkaniu to tez non stop chodzi wentylator obrotowy) co jakis czas czulam na sobie wietrzyk spojrzalam przed siebie i mnie oswiecilo stala przede mna zdzieboko wieksza suszarka pomyslicie ze walnieta ale rezulatat byl taki ze wlosy ktorych pod wplywem cieplego powietrza suszarki nie umialam opanowac i trzeba je bylo dac pod prostownice tak pod wplywem powietrza z mojego wentylatorka zrobily sie proste i nawet same sie ulozyly pewnie wyobrazacie sobie jak ona wygladala z glowa przy wentylatorze ale eheheheh powaznie chyba odstawie suszarke i wszedzie bede zabierac wentylator!!! musialam sie z wami tym podzielic bo sama smieje sie z tego ale powaznie rezultat mnie zdziwil (nie moglam isc przeciez z mokra glowa odam ze wlosy mam dosyc dlugie po za lopatki. toz to szok!!! pozdrawiam


trzeba sobie radzic w ekstremalnych warunkach co nie
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:56   #2
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

Heh
Trzeba sobie jakos radzić

Pozdrawiam :P
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:33   #3
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

heheh tez tak robie w te upały czasem,bo gorąca suszarka odpada...więc też siadam sobie koło wentylatorka i włoski suszą się same.A przez to,że to zimny nawiew,zamyka ładnie łuski włosa przez co są rzeczywiście gładsze i lśniące....choć najlepszym rozwiązaniem jest sprawić sobie suszarke z zimnym nawiewem
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:59   #4
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Talking Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

Ja niestety musialabym spedzic ze 3 godz. przy wentylatorku mam grube wlosy nawet profesjonalna suszarka 3000 mnie nie ratuje i susze 40min ale

Ale pomysl EXTRA

tylko nie dla mnie

wlosy (moje) zawsze po chlodnym powietrzu robia sie lsniace i gladkie-tak wlasnie robie suszac je, ukladam wlosy goracym powietrzem a pozniej chlodze je zimnym powietrzem z suszarki i efekt ten sam a rzecz polega na tym , ze przy zimnym powietrzu luski sie zamykaja i dlatego wlosy sie nie pusza i sa lsniace
Podobne dzialanie mozna juz osiagnac myjac je - Wystarczy , ze jak bedziesz je myla umyj ciepla woda naloz odzywke i splucz zimna i efekt gladkich wloskow murowany.

nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:16   #5
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

cieszy mnie, że nie tylko ja na to wpadłam po drugie tak wiem ze sa suszarki z zimnym powietrzem tyle ze moja spalona juz suszareczka byla calkiem niezla i szybko suszyla mi wloski (a mam tez dosyc geste wlosy) i w zasadzie nie przeszkadzalo mi puszenie bo zdarzylam zawsze je wyprostowac ale od dzisiaj nie rozstaje sie z mojim wentylatorkiem hehehe amen!! buziole kochane
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:06   #6
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

Nieźle to wykombinowałaś
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 15:01   #7
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Eureka!! wymyslona suszarka nie niszczaca włosów

Hej nie sądziłam, że ktoś też mógł mieć taki pomysł ;p sama od jakiegoś czasu w ten sposób suszę włosy i też jestem b. zadowolona. Pozdrowionka
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.