Modna w rozmiarze L - FOTO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 06:52   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Modna w rozmiarze L - FOTO


Jeśli myślisz, ze modne wzory, kolory i fasony są zarezerwowane tylko dla bardzo szczupłych dziewczyn, zerknij na kolekcję Eleny Miro na wiosnę i lato 2014. Przekonasz się, że w rozmiarze L również możesz nosić ubrania pudełkowe i przed kolano w kwiaty, pasy i wężowe wzory. Podobnie jak najmodniejsze kolory ? czerń z bielą (color blocking), odcienie szarości i srebra czy miksy wiosennych barw. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 08:14   #2
anulta7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

nie no przecież to jest jakaś masakra... :/
to może wsadźmy kobiety w rozmiarze L i więcej w worki pomalowane w kwiaty i wszyscy będą zadowoleni.... przecież tutaj nie ma nawet jednej fajnej stylizacji. wszystkie te ciuchy może i maskują mankamenty ale przy ty maskują również atuty. dlatego może jednak warto zastanowić się nad workami po ziemniakach... czy ktoś w ogóle sobie wyobraża np Beyonce w takich ciuchach? a ta pani na pewno nosi ciuchy w roz L jak nie więcej....
anulta7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:04   #3
sayuri21
Raczkowanie
 
Avatar sayuri21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 47
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Koszmarne... Rozumiem, że w takich gabarytach ciężko cokolwiek dobrać, żeby wyglądało chociaż trochę zgrabnie, nie mówiąc o tym, żeby było stylowo i na czasie, ale skoro już modelki (które mimo większych gabarytów mają znacznie lepsze kształty niż przeciętna kobieta w rozmiarze L) wyglądają w tym jak lodówki na nóżkach, to wolę sobie nie wyobrażać jak będzie w tym wyglądała zwykła kobieta, która nie spędza pół dnia na dbaniu o ciało...
sayuri21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:44   #4
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Fuujjj...
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:57   #5
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Sama noszę rozmiar L (czasami M) i w życiu w takie coś bym się nie ubrała. U mnie głównie ten rozmiar uwarunkowany jest tym, że mam prawie 180cm wzrostu...

Widać, że nie chcieli kobietom pomóc ukryć niedoskonałości, tylko zrobili z nich 3 razy grubsze. Mimo rozmiaru L nie sądzę, że ja wygladam tak grubo jak modelki na zdjęciach, a ewidentnie widać, że projektanci myśla o kobietach w rozmiarze L jako słoniach.
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:01   #6
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Zgadzam się z powyższymi komentarzami, to że kobieta nosi elkę nie znaczy, że trzeba ją ubierać w worki. Fasony nie powinny być zaraz obcisłe, mają być wygodne, ale przy tym podkreślać kształty. Beznadziejne są te ciuchy, ani jednego bym nie włożyła na siebie i nie tylko dlatego, że są to kompletnie niekobiece worki, ale też przy okazji koszmarny misz masz, z niczym się tego nie da zjeść.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:04   #7
Madelajna13513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Hmm, moim zdaniem kazda kobieta jest piekna i powinna pokazywac swoje atuty. Jak dla mnie rozmiar L to nie jest jeszcze jakas tragedia - czasami to nie jest zalezne od kobiety, od tego ile je i jaki ma sposob bycia. Po prostu niektorzy maja dobra przemiane materii i inna budowe niz one i dlategomlepiej wygladaja. A kolekcja mi sie nie podoba - wygladaja jak worki kartofli.
Madelajna13513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 10:41   #8
hellojza
Przyczajenie
 
Avatar hellojza
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 21
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Na szczupłe modelki w rozmiarze XS/S założyli worki i to moda dla puszystych? "W rozmiarze L też można wyglądać dobrze?" Noszę rozmiar L/XL, uprawiam sport, zdrowo się odżywiam, mam kochającego partnera któremu się podobam i ja podobam się też sobie. Nie mam zamiaru zakładać na siebie wora tylko dlategom, że nie wystają mi kości miednicy. Okropny artykuł. Czuję się urażona - jak większość dziewczyn.
__________________
Walka o piękną cerę http://kwiatyagaty.blogspot.com
zapraszam
hellojza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:44   #9
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez hellojza Pokaż wiadomość
Na szczupłe modelki w rozmiarze XS/S założyli worki i to moda dla puszystych? "W rozmiarze L też można wyglądać dobrze?" Noszę rozmiar L/XL, uprawiam sport, zdrowo się odżywiam, mam kochającego partnera któremu się podobam i ja podobam się też sobie. Nie mam zamiaru zakładać na siebie wora tylko dlategom, że nie wystają mi kości miednicy. Okropny artykuł. Czuję się urażona - jak większość dziewczyn.
Kobieta w rozmiarze L/XL jak dla mnie nie jest kobietą puszystą
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:15   #10
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

L to normalny zdrowy rozmiar i nie wiem dlaczego robi się z niego jakiś "plus size". Można nosić L i nie mieć ani grama zbędnego tłuszczu, tylko lekko atletyczną sylwetkę, albo nawet mieć troszkę tłuszczyku w krągłościach, ale wszystko w normie, zdrowo, bez żadnej nadwagi i wiszących fałd, których ukryciu mają służyć chyba te pogrubiające wory.
Wmawia się wszystkim, że kobieta powinna koniecznie nosić xs/s i albo mieć niedowagę, albo wagę przy dolnej granicy normy żeby być atrakcyjna, ba! żeby w ogóle być "normalna", bo jak ma normalną wagę i budowę, nosi M to już mogłaby nad sobą popracować i zrzucić trochę "zbędnego" tłuszczyku żeby wyglądać lepiej. Z L-ek i XL-ek robi się jakieś kaszaloty, które najlepiej nie powinny w ogóle się pokazywać publicznie dopóki nie schudną, a one wcale nie muszą być grube tylko trochę masywniejsze z czym często wcale źle nie wyglądają. Paranoja... Nie jestem za promowaniem XXXXXL-ek i nadwagi, ale M, L czy nawet to XL to nie są jeszcze żadne grubaski.
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:21   #11
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
L to normalny zdrowy rozmiar i nie wiem dlaczego robi się z niego jakiś "plus size". Można nosić L i nie mieć ani grama zbędnego tłuszczu, tylko lekko atletyczną sylwetkę, albo nawet mieć troszkę tłuszczyku w krągłościach, ale wszystko w normie, zdrowo, bez żadnej nadwagi i wiszących fałd, których ukryciu mają służyć chyba te pogrubiające wory.
Wmawia się wszystkim, że kobieta powinna koniecznie nosić xs/s i albo mieć niedowagę, albo wagę przy dolnej granicy normy żeby być atrakcyjna, ba! żeby w ogóle być "normalna", bo jak ma normalną wagę i budowę, nosi M to już mogłaby nad sobą popracować i zrzucić trochę "zbędnego" tłuszczyku żeby wyglądać lepiej. Z L-ek i XL-ek robi się jakieś kaszaloty, które najlepiej nie powinny w ogóle się pokazywać publicznie dopóki nie schudną, a one wcale nie muszą być grube tylko trochę masywniejsze z czym często wcale źle nie wyglądają. Paranoja... Nie jestem za promowaniem XXXXXL-ek i nadwagi, ale M, L czy nawet to XL to nie są jeszcze żadne grubaski.
Otóż to
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 11:49   #12
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Zgadzam się z poprzedniczkami, że rozmiar L nie oznacza nadwagi itd.
Nawet jak ktoś jest wysoki a chudy to nosi taki rozmiar. Czasem się mieszczę w L a raz w M - dużo też zależy od rozmiarówki.
Jeszcze trochę i projektanci będą nam wciskać kit, że XS to nadwaga i niezdrowy rozmiar.
Paranoja z tą modą!
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:00   #13
Pani Piwowarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Jestem wysoka i chuda jak patyk, nosze L . Kto napisal ten artykul niech nastepnym razem pomysli troche
Pani Piwowarska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 16:59   #14
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Pani Piwowarska Pokaż wiadomość
Jestem wysoka i chuda jak patyk, nosze L . Kto napisal ten artykul niech nastepnym razem pomysli troche
A ile masz wzrostu?
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 18:42   #15
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Hmm... Chyba nie chcę być modna. Jednak wolę zdać się na własny gust
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 22:46   #16
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Moja znajoma ma prawie 190 cm wzrostu, jest szczupła i nosi ubrania w rozmiarze L, mój chłopak który ma 194 cm wzrostu i jest chudy jak patyk (10 kg niedowagi) nosi zwykle łachy w rozmiarze XL więc gratuluję autorowi artykułu
A nawet jak kobieta ma pełniejsze kształty to w takim czymś będzie wyglądać jak paskudny kloc. Nie lepiej uwydatniać atuty- biust, etc.? Nie bo kobieta jest piękna tylko wtedy kiedy wygląda jak nastoletni chłopiec na którym widać wszystkie kości...
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:30   #17
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Pokazane na anorektyczkach rozmiar -XXS.. lol2
Kiedyś w sklepach były ciuchy dopasowane na każdego, czy to w biuście miał więcej, czy w pasie mniej, czy w udach szerzej a brzuchu wężej.. Teraz są jakieś ułomne masówki, w których od czasu do czasu zdarzy się, że Lki są bardzo małe. Czy to czyni osoby mające ciuchy w rozmiarze L 'plus size'? A na tych modelkach pokazane są jakieś wory. Czy osoba w rozmiarze L nie może nosić dopasowanych ciuchów, podkreślających atuty? Te artykuły są tu coraz głupsze..
I nie mówi tego sfrustrowana grubcia, tylko osoba któa ma bluzki s i m, jednak moja rodzina nosi L i są szczupłe, a nie jak wielkie buki, które mogą nosić tylko wory.
Redaktorom się czasem radzę walnąć w głowę i nie podążać ślepo za 'trendami' rodu 'faszyn from Raszyn' :/ ciekawe jakie redaktorzyny noszą rozmiary, że określają taką skalę.
Jakbyście napisali 'moda w rozmiarze plus size' to żadnych kontrowersji by nie było, sami sobie strzeliliście w stopę...
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-04-06 o 10:38
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 11:54   #18
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Weźcie nie ośmieszajcie się takimi artykułami. Przy moich 172 cm wzrostu noszę rozmiar L i jakoś nie uśmiecha mi się chodzić w workach na śmieci. Mam normalną, zdrową kobiecą sylwetkę, szerokie biodra i nie czuję się gruba, ba wręcz przeciwnie uważam, że to normalne, że kobieta na trochę tłuszczyku na biodrach, udach, na brzuchu. Tak kobieca sylwetka jest uwarunkowana biologicznie, no ale przecież dla świata mody kobieta rozmiar L jest jak słoń
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:32   #19
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Oni tylko wstawiają to, co na wybiegach a kobieta zaległego tłuszczu nie powinna mieć NIGDZIE, a już szczególnie nie na brzuchu - do pani wyżej
Większy rozmiar powinien być tylko uwarunkowany szerokością klatki piersiowej/bioder, wzrostem, masą mięśni, a nie obrzydliwym tłuszczem, który odbiera całą kobiecość, sylwetkę i wdzięk. Błagam, dbajcie o siebie. Choroby to też nie przeszkoda na zdrowy przedział procentowy tłuszczu na ciele i pięknie wyrzeźbioną kobiecą sylwetkę, wiem po sobie.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-04-06 o 20:35
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 20:42   #20
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Oni tylko wstawiają to, co na wybiegach a kobieta zaległego tłuszczu nie powinna mieć NIGDZIE, a już szczególnie nie na brzuchu - do pani wyżej
Większy rozmiar powinien być tylko uwarunkowany szerokością klatki piersiowej/bioder, wzrostem, masą mięśni, a nie obrzydliwym tłuszczem, który odbiera całą kobiecość, sylwetkę i wdzięk. Błagam, dbajcie o siebie. Choroby to też nie przeszkoda na zdrowy przedział procentowy tłuszczu na ciele i pięknie wyrzeźbioną kobiecą sylwetkę, wiem po sobie.
Uważasz, że kobieta w rozmiarze L przeciętnego wzrostu powiedzmy ok 170 może mieć procentową zawartość tłuszczu w wadze zagrażającą zdrowiu?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:05   #21
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Uważasz, że kobieta w rozmiarze L przeciętnego wzrostu powiedzmy ok 170 może mieć procentową zawartość tłuszczu w wadze zagrażającą zdrowiu?
Nie mówiłam o nikim konkretnym... odnosiłam się tylko do wypowiedzi o dodatkowym (zbędnym) tłuszczu.
Ja jak najbardziej rozumiem, że są osoby, które muszą nosić L, bo mają np. duże piersi, albo szeroki szkielet.
Niestety spotkałam się z przypadkami, gdzie np. dziewczyna pluła jadem (gadka o anoreksji) w stronę innej tylko dlatego, że nosi dużo mniejszy rozmiar (bardzo małe piersi i strasznie wąskie biodra, ogólnie szkielet też chyba) będąc jednocześnie wyższą od niej. Zdałam sobie sprawę, że dużo dziewczyn nie ma pojęcia o budowie człowieka w obie strony...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-04-06 o 21:07
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:20   #22
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Oni tylko wstawiają to, co na wybiegach a kobieta zaległego tłuszczu nie powinna mieć NIGDZIE, a już szczególnie nie na brzuchu - do pani wyżej
Większy rozmiar powinien być tylko uwarunkowany szerokością klatki piersiowej/bioder, wzrostem, masą mięśni, a nie obrzydliwym tłuszczem, który odbiera całą kobiecość, sylwetkę i wdzięk. Błagam, dbajcie o siebie. Choroby to też nie przeszkoda na zdrowy przedział procentowy tłuszczu na ciele i pięknie wyrzeźbioną kobiecą sylwetkę, wiem po sobie.
Co uważasz za zbędny tłuszcz? Kobieta powinna mieć trochę tłuszczu bo jest to uwarunkowane genetycznie. Co złego, że jest go trochę na brzuchu? Osobiście uważam, że taka kobieta jest 100 razy atrakcyjniejsza niż np. Ewa Chodakowska która wygląda jak chłopiec. Parę kilogramów więcej to nie jest wielkim problemem, zależy to od metabolizmu, bo dużo kobiet ma problem z utrzymaniem wagi. Oczywiście przesadą jest wpadanie w dużą nadwagę, bo to oznacza że po prostu ktoś o siebie nie dba.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 23:38   #23
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Meadow.. proszę
http://cdn.builtlean.com/wp-content/...tage-women.jpg
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 06:34   #24
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Dzięki za foto. Przede mną jeszcze dużo pracy 20 - 25 % wg mnie najładniejsze
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 06:35   #25
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość

to jest w ogóle nie miarodajne można wziąć 10 kobiet z TĄ SAMĄ zawartością tłuszczu i każda będzie się prezentowała inaczej: jedna będzie miała cały ten tłuszcz w piersiach, druga w brzuchu, trzecia w pupie i udach, czwarta równomiernie w całym ciele... ile ludzi tyle różnych proporcji budowy ciała i takie wyznaczniki jak waga, BMI, %tłuszczu, a nawet wymiary można sobie w buty wsadzić, bo wcale nie oddają tego jak się człowiek wizualnie prezentuje i czy jest zdrowy. Wiadomo, że jak człowiek ma 150kg wagi, 120 w którymkolwiek obwodzie, albo 50% tłuszczu w ciele to na pewno dobrze z nim nie jest, ale 10kg, 10cm, 10% w tą czy w tą to nie jest żadne łohohoho
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:12   #26
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 291
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

No nareszcie coś na nieco okrąglejsze osoby Ja mam dosyć duzy biust i jest czasami problem z dobraniem jakieś fajnej koszulki, a co dopiero mówić tu o koszulach
Anahi1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:00   #27
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

chudellate jest to ogólne wrażenie. Jak dla mnie częściowo zgadza się, bo dziewczyny z 15% to raczej sportsmenki, koło 10% to kulturystki, a 30% mają dziewczyny lekko krąglejsze
Ale jeżeli masz się czepiać, to sprostuję chociaż tym: http://fitness.makeupandbeauty.com/w...at-female1.jpg
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-04-07 o 20:04
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:08   #28
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
chudellate jest to ogólne wrażenie. Jak dla mnie częściowo zgadza się, bo dziewczyny z 15% to raczej sportsmenki, koło 10% to kulturystki, a 30% mają dziewczyny lekko krąglejsze
Ale jeżeli masz się czepiać, to sprostuję chociaż tym: http://fitness.makeupandbeauty.com/w...at-female1.jpg
nie czepiam się tylko jak sama mówisz "częściowo się zgadza", czyli trochę tak, trochę nie, wszystko jest płynne a często jest zupełnie inaczej
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:06   #29
Lilka81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: Modna w rozmiarze L - FOTO

hmm.. modelki w tych kreacjach to rozmiar 'L' ?
Jakoś tego nie widać..
Lilka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 16:06:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.