Zerwany mięsień. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 12:16   #1
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Unhappy

Zerwany mięsień.


Mam do was pytanie, ile czasu bedzie bolal zerwany miesien (nie leczony u lekarza) i czy cos grozi jesli sie go nie leczylo? Miesnia zerwalam 6 miesiecy temu na poczatku noge wrecz ciagnelam za soba i siedzialam na jednym posladku, a teraz czesto jak siedze za dlugo w jednej pozycji to dretwieje mi noga. Probuje cwiczyc rozciagac noge, biegac ale to jeszcze gorzej boli. Smarowalam go jedynie ben gay dla sportowcow (nie wiem czy dobrze napisalam), ale nie za bardzo pomoglo.
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:56   #2
Laurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 46
Dot.: Zerwany mięsień.

Kobito! zerwany?
A skad wiesz ze byl zerwany ? i kwestia jest jeszcze jedna,bo zerwany miesien to jedno(prawie awykonalne) a zerwany przyczep miesnia to drugie. ktore to miejsce Cie dokladnie boli? moj znajomy naderwal przyczep dwuglowego uda i juz do nas na treningi nie wrocil...rok po kontuzji nadal mu sie to odzywalo. Masci moga dzialac przeciw bolowo,ale ja sadze ze bezwzglednie powinnas isc do lekarza,najlepiej sportowego jesli masz taka mozliwosc. pozdrawiam
Laurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:04   #3
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Zerwany mięsień.

Mysle ze byl zerwany, bo nadciagniete mialam wiele razy. uslyszalam tez, czy moze poczulam jak sie cos nadrywa boli mnie posladek i pod kolanem, ale moi rodzice twierdza, ze samo przejdzie, a trener wydziera sie na mnie zebym sie wziela do roboty a nie kontuzji szukala. A po samym fakcie stracilam tak jakby na chwile przytomnosc, po prostu bylam w szoku i nie wiedzialam co sie dzieje
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:16   #4
Laurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 46
Dot.: Zerwany mięsień.

Jezeli poczulas(uslyszalas) leciutkie jakby...hmm..pukniecie,to ewidentnie Ci cos strzelilo w srodku.
Szczerze mwoiac jesli moglas po tym chodzic i miesien Ci nie "spadl" (bo przy totalnym peknieciu on tak jakby zjezdza) to bylo to naderwanie i mysle ze juz sie zroslo,ale bol moze Ci czesto doskwierac. Co do masci to niepolecam ben gaya,bo jest to masc rozgrzewajaca bardziej niz przeciw bolowa. Przeciwbolowe sa Fastum lub DrŻel etc. Niepotrafei Ci nic doradzic,ja mialam podobna kontuzje w lewej nodze dobre 2 lata temu,i nadal lewa noge mam przez to gorzej rozciagnieta ale niechce Cie tutaj straszyc wiec sie trzymaj
Laurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:20   #5
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Zerwany mięsień.

Czyli tylko jakies masci przeciwbolowe i zele i moege normalnie cwiczyc? Bo na trening niczym nie smarowalam bo ben gay lekko mowiac nieprzyjemnie pachnie
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:40   #6
Laurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 46
Dot.: Zerwany mięsień.

Wiesz nie chce Ci mowic ze na 100% tak,ale jak dla mnei to bedzie ok,musisz jednak uwazac,zanim bedziesz ta noge rozciagac np to dobrze sie rozgrzej,bo takie miejsce juz moze byc oslabione i wrazliwe
Laurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 15:28   #7
kumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 186
Dot.: Zerwany mięsień.

Przede wszystkim, dlaczego nie pójdziesz do lekarza, jeśli coś jest nie tak?
To lekarz jest od stawiania diagnozy. Bez tej nikt inny nie może nic zrobić. Myślę,że czym prędzej powinnaś się udać na wizytę. Szanuj swoje zdrowie!
kumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 13:17   #8
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Zerwany mięsień.

Spróbuj smarować to Fastumem i rozciągać mięśnie, a jak nie pomoże, to idź z tym do lekarza!
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.