Ciąża po porodzie...poradzcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 15:59   #1
Kreskowka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3

Ciąża po porodzie...poradzcie!!!


Witam

Założyłam wątek bo nie znalazlam podobnego. Staram sie z mężem o drugie dziecko bo pardzo chcemy. W pierwsza ciążę zaszlam przez inseminacje. Ja mialam zaburzenia jajeczkowabia a mąż zle wyniki nasienia. Narazie staramy sie sami. Pierwsza miesiaczke mialam 15 listopada potem dopiero 3 stycznia. W pierwszym i drugim cyklu była owulacja robilam testy owulacyjne i badalam śluz ale i od czulam kłucie w obu jajnikach dosc mocne. Kochalismy sie przez tydzien co dzien od czasu owulacji. Od tamtej pory czuje bole i klucia w podbrzuszu czasem w jajnikach. Raz mialam bol menstruacyjny ale okres nie przyszedl. Owulacja wypadala na 11820 styczen 2 lutego robilam test ale wyszedl negatywny. Moze za wczesnie? Bole pojawiaja sie codziennie. Wizyte u gin mam 14.02.Wczesniejszy cykl wygladal inaczej niz ten. Wiem ze to moga byc bole zwiazane z praca jajnikow po porodzie ale moze któraś tak miała prosze o rade i wasze opinie
Kreskowka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-05 15:59:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.