Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-16, 17:28   #31
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Co powiesz o swoim TŻ?
Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
też szczęśliwie zakochana?
tak stanowczo

co mogę powiedzieć? Bandyta

To już nasze drugie i ostatnie podejście do bycia razem. Przed rokiem byliśmy ze sobą pół roku, ale nie wrócił do mnie po przyjeździe z zagranicy. Wyszły różne bajki, sam nie wiedział za bardzo dlaczego to robi itd. No spławiałam go przez pół roku skutecznie, ale jak w sylwestra napisał (miałam wtedy już nowego faceta którego starałam się pokochać) to tak mnie rozkojarzył że szok z tamtym facetem zerwałam jeszcze na początku stycznia bo dotarło do mnie że go nie kocham. W lutym tego roku w walentynki napisałam mojemu głupią wiadomość na gg, on uradowany odpisał i się spotkaliśmy. Przyszedł jak na karę śmierci - albo panna mi da w pysk i pogoni albo mi wybaczy. Ja nie mogłam się z radości ogarnąć że go widzę. Przytulił pocałował i stwierdził ze nigdy więcej nie wypuści z ramion. No i tak nie wypuszcza że w tym momencie jestem jak to stwierdził jego drugim uzależnieniem zaraz po ukochanym klubie piłkarskim

Jest kibicem, ma więcej w klacie ode mnie, lubi marudzić i zasypiać na każdej komedii. I jest starszy o 5 lat
ma zamiar mi się oświadczyć jak nie w tym roku to na bank w następnym a ja przed jego 30 mam zamiar mu urodzić dzieciaka

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

rozpisałam się

teraz wasza kolej
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:30   #32
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Patrycja, do 18 brakuje już bardzo niewiele, chodzę do liceum profil humanistyczny, słucham głownie hip hopu, ogólnie uwielbiam czytać książki i jeździć na rowerze,jestem z Radomia

Robicie już prawko dziewczyny?
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:31   #33
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Magda fajnie to napisałaś jakiej drużynie kibicuje? zazdroszczę Wam takich szybkich oświadczyn, ale z drugiej strony Twój Tż ma 23 lata tak? więc jak dla niego to już odpowiedni wiek by się oświadczyć Tobie
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:38   #34
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Magda fajnie to napisałaś jakiej drużynie kibicuje? zazdroszczę Wam takich szybkich oświadczyn, ale z drugiej strony Twój Tż ma 23 lata tak? więc jak dla niego to już odpowiedni wiek by się oświadczyć Tobie
Kibicuje wiernie od lat Stali Stalowa Wola

ah no dla niego to idealny wiek ja wiem
szybkich jak szybkich.. ja wiem że to ten on wie że to ja mam być trochę przeszedł nasz związek a teraz wiem że jesteśmy dojrzalsi i doceniliśmy to co straciliśmy.
Zresztą jest jedynym facetem któremu pozwoliłam drugi raz do siebie wrócić więc jak mi coś wywinie to jajka mu oberwę i wsadzę sobie w ramkę w ścianę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

No i jako jedyny wie że jestem na wizażu i jaki mam nick

El a twoja historia?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:40   #35
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kibicuje wiernie od lat Stali Stalowa Wola

ah no dla niego to idealny wiek ja wiem
szybkich jak szybkich.. ja wiem że to ten on wie że to ja mam być trochę przeszedł nasz związek a teraz wiem że jesteśmy dojrzalsi i doceniliśmy to co straciliśmy.
Zresztą jest jedynym facetem któremu pozwoliłam drugi raz do siebie wrócić więc jak mi coś wywinie to jajka mu oberwę i wsadzę sobie w ramkę w ścianę
aaa myślałam, że jakaś FC Barcelona, Real Madryt
to najważniejsze, jeśli wiecie że jesteście dla siebie na zawsze a z tego co piszesz macie już swoje wspólne doświadczenia i związek jest silniejszy więc bez wątpliwości będziecie ze sobą
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:42   #36
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
aaa myślałam, że jakaś FC Barcelona, Real Madryt
to najważniejsze, jeśli wiecie że jesteście dla siebie na zawsze a z tego co piszesz macie już swoje wspólne doświadczenia i związek jest silniejszy więc bez wątpliwości będziecie ze sobą
no co ty na mecze by nie dał rady jeździć a przecież Polacy to najpiękniejsza drużyna

ah no niby tak nie powiem jest wkurzający, ma swoje wady ale za te jego duże ramiona mogę znieść nawet to że krytykuje mój nos
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:44   #37
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

No i jako jedyny wie że jestem na wizażu i jaki mam nick

El a twoja historia?
heh mój to czasami widzi jak sobie tu dziargam i się śmieję, że taka zapatrzona jestem w kochany wizaż ale on sobie w tym czasie ogląda film albo leży i czeka cierpliwie

moja jest taka, że poznaliśmy się w szkole, w 1 klasie technikum, jesteśmy w tym samym wieku, co prawda ja starsza o pół roku, ale to nic poznaliśmy się we wrześniu, a od października 2010 roku już jesteśmy ze sobą razem iii jesteśmy mega szczęśliwi nasz związek nie przeszedł kryzysu, rozstań, zdarzają się tylko kłótnie, drobne sprzeczki, sielankowo można rzec

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
no co ty na mecze by nie dał rady jeździć a przecież Polacy to najpiękniejsza drużyna

ah no niby tak nie powiem jest wkurzający, ma swoje wady ale za te jego duże ramiona mogę znieść nawet to że krytykuje mój nos
kobieto, to co Ty się nacierpisz biedna z nim już za miesiąc w związku z tymi meczami
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 17:48   #38
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
heh mój to czasami widzi jak sobie tu dziargam i się śmieję, że taka zapatrzona jestem w kochany wizaż ale on sobie w tym czasie ogląda film albo leży i czeka cierpliwie

moja jest taka, że poznaliśmy się w szkole, w 1 klasie technikum, jesteśmy w tym samym wieku, co prawda ja starsza o pół roku, ale to nic poznaliśmy się we wrześniu, a od października 2010 roku już jesteśmy ze sobą razem iii jesteśmy mega szczęśliwi nasz związek nie przeszedł kryzysu, rozstań, zdarzają się tylko kłótnie, drobne sprzeczki, sielankowo można rzec


kobieto, to co Ty się nacierpisz biedna z nim już za miesiąc w związku z tymi meczami
można rzec związek idealny bo mój podczytuje mi przez ramię
ooo to widzę miłość od pierwszego wejrzenia wręcz eheh

ja już cierpię. Siedzimy sami. Nagle telefon oczywiście do niego. i 'ej stary bo to tamto siamto' a mnie nerwica łapie bo za 5 min drugi telefon i tak w kółko
jak to kibic to ustawka to znowu wyjazd itd. Ale ja go puszczam wszędzie trochę więcej czasu dla mnie a jaki stęskniony i pokorny przyjeżdża.. przynajmniej potem na rękach mnie nosi
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:52   #39
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
można rzec związek idealny bo mój podczytuje mi przez ramię
ooo to widzę miłość od pierwszego wejrzenia wręcz eheh

ja już cierpię. Siedzimy sami. Nagle telefon oczywiście do niego. i 'ej stary bo to tamto siamto' a mnie nerwica łapie bo za 5 min drugi telefon i tak w kółko
jak to kibic to ustawka to znowu wyjazd itd. Ale ja go puszczam wszędzie trochę więcej czasu dla mnie a jaki stęskniony i pokorny przyjeżdża.. przynajmniej potem na rękach mnie nosi
mi kiedyś podczytywał, ale stwierdził, że baby to już wszędzie plotkują można tak powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia tyle, że gdy do mnie napisał na nk to nawet nie miał ani jednego zdjęcia, więc on mnie od początku widział, a ja dopiero gdy się spotkaliśmy na przerwie po kilku dniach pisania
zabierz mu telefon
mój pracuje, znaczy pomaga na podwórku rodzicom i ma mniej czasu ode mnie, ja tego czasu mam nadmiar i nie mam co z tym czasem zrobić przeważnie zawsze
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:56   #40
Enjoyxp
Raczkowanie
 
Avatar Enjoyxp
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 81
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Heej
Jestem Karina , woj. łódzkie osiemnaście lat za równo trzy miesiące .
O dziwo nie przebieram niecierpliwie nóżkami , wręcz przeciwnie - mam nadzieję , że to się będzie odwlekać w czasie .
Chodzę do LO , profil humanistyczny . Bardzo lubię język polski , poezję .
Hobby jako takiego nie mam - od czasu do czasu coś ulepię z modeliny , nawlekę koraliki i pochwalę się że jestem super zdolna bo zrobiłam bransoletkę . Poza tym lubię gotować i czasem myślę , że powinnam iść do gastronomika ale chyba chęć zanurzania się głębiej w świat literatury jest bardziej kusząca . Poza tym lubię poczytać książkę , obejrzeć film , posłuchać muzyki , spotkać się ze znajomymi - ot zwyczajna taka młoda dziewczyna .
__________________
' I'm the ghost of a girl that I want to be most .
I'm the shell of a girl
that I used to know well . '

Enjoyxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 17:57   #41
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
mi kiedyś podczytywał, ale stwierdził, że baby to już wszędzie plotkują można tak powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia tyle, że gdy do mnie napisał na nk to nawet nie miał ani jednego zdjęcia, więc on mnie od początku widział, a ja dopiero gdy się spotkaliśmy na przerwie po kilku dniach pisania
zabierz mu telefon
mój pracuje, znaczy pomaga na podwórku rodzicom i ma mniej czasu ode mnie, ja tego czasu mam nadmiar i nie mam co z tym czasem zrobić przeważnie zawsze
hahahahah to mój stwierdził że chce wiedzieć co wypisuje na jego temat

ah to widzisz ładnie Cię najpierw poobserwował a potem do dzieła

mój pracuje normalnie, chodzi na siłownię, siedzi wiecznie z chłopakami i ma dla mnie czas. A mi czasu zawsze mało. Zastanawiam się czy on czasem nie przekupuje kogoś żeby czas zatrzymywal żeby on mógł sobie nadrobic
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 17:59   #42
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

O jeju, chwilę mnie nie było, a już tyle wiadomości...
Okay, to muszę to nadrobić

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
tak stanowczo
co mogę powiedzieć? Bandyta
To już nasze drugie i ostatnie podejście do bycia razem.
No to gratuluję decyzji, widać że to jednak miłość

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No i tak nie wypuszcza że w tym momencie jestem jak to stwierdził jego drugim uzależnieniem zaraz po ukochanym klubie piłkarskim
Rzeczywiście bandyta, żeby dziewczynę stawiać na drugiej pozycji?!
Właściwie mój to chyba ma podobnie... :P

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jest kibicem
Mój też jest kibicem, jak napisałam wyżej Ale w sumie się cieszę, bo kibicujemy tej samej drużynie, co za szczęście

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
ma zamiar mi się oświadczyć jak nie w tym roku to na bank w następnym a ja przed jego 30 mam zamiar mu urodzić dzieciaka
Cóż za pewność

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
teraz wasza kolej
W sumie coś już napisałam, ale poznaliśmy się w ubiegłym roku, ponad 300 km od naszych miejsc zamieszkania (nad morzem :P), taka tam dłuższa historia Jest wspaniały, starszy ode mnie Razem jesteśmy od tegorocznych walentynek, mamy dużo wspólnych zainteresowań. Taki tam z niego Głuptasek
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:02   #43
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bandyta, żeby dziewczynę stawiać na drugiej pozycji?!
Właściwie mój to chyba ma podobnie... :P

Mój też jest kibicem, jak napisałam wyżej Ale w sumie się cieszę, bo kibicujemy tej samej drużynie, co za szczęście

W sumie coś już napisałam, ale poznaliśmy się w ubiegłym roku, ponad 300 km od naszych miejsc zamieszkania (nad morzem :P), taka tam dłuższa historia Jest wspaniały, starszy ode mnie Razem jesteśmy od tegorocznych walentynek, mamy dużo wspólnych zainteresowań. Taki tam z niego Głuptasek
Nie no jakoś miesiąc temu stwierdził że bardzo chce mnie pokochać bardziej niż klub ooo widzisz. Ja tam nic przeciwko jego wyboru drużyny nie mam więc mi to rybka

Ah jak fajnie nad morzem takie romantycznie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:05   #44
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Enjoyxp Pokaż wiadomość
Heej
Jestem Karina , woj. łódzkie osiemnaście lat za równo trzy miesiące .
O dziwo nie przebieram niecierpliwie nóżkami , wręcz przeciwnie - mam nadzieję , że to się będzie odwlekać w czasie .
Chodzę do LO , profil humanistyczny . Bardzo lubię język polski , poezję .
Hobby jako takiego nie mam - od czasu do czasu coś ulepię z modeliny , nawlekę koraliki i pochwalę się że jestem super zdolna bo zrobiłam bransoletkę . Poza tym lubię gotować i czasem myślę , że powinnam iść do gastronomika ale chyba chęć zanurzania się głębiej w świat literatury jest bardziej kusząca . Poza tym lubię poczytać książkę , obejrzeć film , posłuchać muzyki , spotkać się ze znajomymi - ot zwyczajna taka młoda dziewczyna .
Witamy na pokładzie

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ah jak fajnie nad morzem takie romantycznie
Wtedy straaasznie wiało :P



W każdym razie teraz przeżywa koszmar - sesje, zaliczenia, projekty itd. Wspieram go całymi siłami Ale przez to wszystko niedługo nie będzie czasu żeby się spotykać w weekendy
Ale cierpliwie czekam jakieś połowy czerwca - będzie po wszystkim... A w mojej szkole już będą "luzy" - wystawione oceny, wszystko ładnie, pięknie no i sielanka

Edytowane przez 0Claudia
Czas edycji: 2012-05-16 o 18:08
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:07   #45
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Wtedy straaasznie wiało :P
łooo.. powiedz że zobaczył Cię szamoczącą się z parasolem nadbiegł z rozwianymi włosami i świeczkami w oczach objął Cię całą swym męskim ramieniem ukrył przed wiatrem a parasol mężnie zlożył?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:10   #46
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Ojeej ale mam do czytania juz Teraz kolej na mnie: Agata, woj. zachodniopomorskie, obecnie ucze sie w Technikum Ekonomicznym(widzialam, ze nie tylko ja tutaj). Jesli chodzi o prawko to mialam dzis 1 egzamin....niestety negatywny No ale nic Uwielbiam muzyke glownie rock, ale i hh czasem electro. Kocham grac w siatkowke Ogolem to interesuje sie informatyka-zaluje ze to do Ekonoma, a nie Informatyka poszlam I tyle na teraz
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:16   #47
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
łooo.. powiedz że zobaczył Cię szamoczącą się z parasolem nadbiegł z rozwianymi włosami i świeczkami w oczach objął Cię całą swym męskim ramieniem ukrył przed wiatrem a parasol mężnie zlożył?
Tak! Właśnie tak było!

Tak poważnie, to ja podeszłam do niego Chłopak jest nieśmiały, i to bardzo Ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej nie zagada do innej Gorzej, jak inna zagada do niego... W każdym razie przez cały czas gdy byliśmy znajomymi, to widać było tą nieśmiałość, później zaczął się przełamywać. No i się skończyło tak, jak się skończyło :P

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ojeej ale mam do czytania juz Teraz kolej na mnie: Agata, woj. zachodniopomorskie, obecnie ucze sie w Technikum Ekonomicznym(widzialam, ze nie tylko ja tutaj). Jesli chodzi o prawko to mialam dzis 1 egzamin....niestety negatywny No ale nic Uwielbiam muzyke glownie rock, ale i hh czasem electro. Kocham grac w siatkowke Ogolem to interesuje sie informatyka-zaluje ze to do Ekonoma, a nie Informatyka poszlam I tyle na teraz
Witaj Agata
Nie ma się co przejmować, kiedy masz teraz egzamin?
Z muzyką mamy podobnie - ja uwielbiam rocka, jego odmiany no i elektroniczną (nie tylko electro) I jestem na informatyce

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Robicie już prawko dziewczyny?
Ja tak, tzn. czekam na telefon, żeby umówić się na pierwszą jazdę
Bo mamy tak, że najpierw musimy zdać teorię (czyli normalny egzamin), a potem dopiero możemy jeździć
A teorię możemy zdawać już na pierwszych wykładach, zależy czy jesteśmy przygotowani Ja zdawałam na drugim spotkaniu (były trzy) no i się udało Teraz czekam, ale się doczekać nie mogę...
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:18   #48
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Tak! Właśnie tak było!

Tak poważnie, to ja podeszłam do niego Chłopak jest nieśmiały, i to bardzo Ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej nie zagada do innej Gorzej, jak inna zagada do niego... W każdym razie przez cały czas gdy byliśmy znajomymi, to widać było tą nieśmiałość, później zaczął się przełamywać. No i się skończyło tak, jak się skończyło :P
prawie trafiłam

ah jak pocałował pewnie to poszły hormony górą

a ja mam 24 pierwszą jazdę będzie wesoło
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:23   #49
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Witaj Agata
Nie ma się co przejmować, kiedy masz teraz egzamin?
Z muzyką mamy podobnie - ja uwielbiam rocka, jego odmiany no i elektroniczną (nie tylko electro) I jestem na informatyce
Nastepny dopiero 1 czerwca ale napisalam juz podanie o przyspieszenie A wgl taka glupote odwalilam dzsiaj, ze nie wiedzialam czy plakac czy sie smiac No ale trudno czekam na nastepny A znasz Prodigy? Electro+Rock A jakiego rocka sluchasz?
Fajnie, ze w koncu powstal taki watek

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Amy4594 Pokaż wiadomość
no dobra, więc Aga, okolice Torunia. 18 już skończone. 'uczę się' w LO. jestem uzależniona od muzyki, seriali, książek i siatkówki o! i od wizażu. reszta wyjdzie w praniu.
Grywasz na co dzien czy ogolne zainteresowanie sportem?
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 18:24   #50
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
prawie trafiłam
Taka mała pomyłka to nie pomyłka...

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
ah jak pocałował pewnie to poszły hormony górą
Nie, skądże


Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Nastepny dopiero 1 czerwca ale napisalam juz podanie o przyspieszenie
2 tygodnie, to nie tak dużo...

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A wgl taka glupote odwalilam dzsiaj, ze nie wiedzialam czy plakac czy sie smiac No ale trudno czekam na nastepny
Pochwal się, coś uczyniła :P

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A znasz Prodigy? Electro+Rock A jakiego rocka sluchasz?
Haha, nieźle :P Kiedyś słyszałam o Prodigy, chciałam posłuchać, ale zapomniałam nazwy Dzięki, że mi przypomniałaś Właśnie słucham, nie jest takie złe
Jakiego rocka? Hmm.. No raczej alternatywa i indie To tak najczęściej, jeśli chodzi o rocka. Potem jest też metal, ale rzadziej
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:32   #51
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 0Claudia Pokaż wiadomość
Pochwal się, coś uczyniła :P

Haha, nieźle :P Kiedyś słyszałam o Prodigy, chciałam posłuchać, ale zapomniałam nazwy Dzięki, że mi przypomniałaś Właśnie słucham, nie jest takie złe
Jakiego rocka? Hmm.. No raczej alternatywa i indie To tak najczęściej, jeśli chodzi o rocka. Potem jest też metal, ale rzadziej
Jesli chodzi o Prodigy to dobra jest piosenka 'Omen' tak na poczatek
Noo wiec konczylam luk i zamisat hamulca wcisnelam gaz...no i wiecie jak to sie skonczylo Ehh za taka glupote Ogolem czulam sie dobrze przygotowana, nie sadzilam, ze zawale na luku...no ale coz jak to mowia glowa do gory
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:34   #52
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Prodigy to dobra jest piosenka 'Omen' tak na poczatek
Noo wiec konczylam luk i zamisat hamulca wcisnelam gaz...no i wiecie jak to sie skonczylo Ehh za taka glupote Ogolem czulam sie dobrze przygotowana, nie sadzilam, ze zawale na luku...no ale coz jak to mowia glowa do gory
Właśnie jak napisałam, że przesłuchuję, to akurat słuchałam "Omen"
Czasem się tak śmieję, że jak będę jeździć, to zamiast hamować to wcisnę gaz ;P Więc wiem, o co chodzi :P Cóż, zdarza się
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:44   #53
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Tyle was tu pełnoletnich, że musimy iść na piwo

Jestem Sandra, woj. opolskie, mam Tżta również łobuz, od lat dwóch z nim jestem, starszy o 4 lata. Też lubię hip hop, ale na ogół to słucham wszystkiego też się uczę w lo, na profilu politologiczno-dziennikarskim i wiąze z tym przyszłość.
Miło mi was poznać, później was nadrobię, bo akurat si wybieram z przyjaciółką na spacerek z dotlenieniem mózgu dymem papierosowym później dopowiem coś o sobie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:47   #54
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

notabene liceów.
Jest któraś na matematyczno angielskim kierunku
bo albo ekonomia, informatyka albo human
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:47   #55
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
hahahahah to mój stwierdził że chce wiedzieć co wypisuje na jego temat
Mój też "ciekawe co Ty tam piszesz o mnie"
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:52   #56
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Dziewczyny macie jakies wizazowe uzaleznienia typu wlosomaniactwo, pazurkowe itp? Milo mi bedzie poznac jakas nowa wlosomaniaczke
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:54   #57
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Miło mi was poznać, później was nadrobię, bo akurat si wybieram z przyjaciółką na spacerek z dotlenieniem mózgu dymem papierosowym
Mówisz, że karmisz raka? :P

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Mój też "ciekawe co Ty tam piszesz o mnie"
Mój jeszcze nie wie, jako iż jestem tu dopiero od dzisiaj :P Ale się dowie :P W swoim czasie :P

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies wizazowe uzaleznienia typu wlosomaniactwo, pazurkowe itp? Milo mi bedzie poznac jakas nowa wlosomaniaczke
Jak pisałam wyżej - jestem tu od dzisiaj, jeszcze nie zdążyłam "oblecieć" Wizażu ale planuję to zrobić, chociaż wchodziłam już na niektóre wątki - w tym właśnie pazurki i włoski Oglądałam fryzury i prośby żeby wytłumaczyć, jak to zrobić
Czuję, że też zostanę taką włosomaniaczką, bo lubię kombinować przy włosach i lubię jakieś różnorodne fryzurki :P
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:59   #58
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies wizazowe uzaleznienia typu wlosomaniactwo, pazurkowe itp? Milo mi bedzie poznac jakas nowa wlosomaniaczke
ja próbuję ogarnąć moje włosy ale jakoś uzależniona od dbania o nie to nie jestem
miałam fazę na makijaże ale przyszłam do liceum i mi się malować nie chce

lubię pić wodę liczy się
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:07   #59
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
ja próbuję ogarnąć moje włosy ale jakoś uzależniona od dbania o nie to nie jestem
miałam fazę na makijaże ale przyszłam do liceum i mi się malować nie chce

lubię pić wodę liczy się
Ja jestem typowoa wlosomaniaczka, pazuromaniaczka, kosmetoholiczka...kocham malowac siebie i innych
Czyli masz dobre uzaleznienie Ja z to uwielbiam czerwona herbate, ogolem jestem smakoszem herbacianym
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:07   #60
0Claudia
Wtajemniczenie
 
Avatar 0Claudia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rządzi rocznik '94 - z Nami są same numery! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
lubię pić wodę liczy się
Cóż za wyznanie...

Ja zaczęłam jeszcze bardziej się malować przechodząc do technikum, być może dlatego, że w gimnazjum był zakaz
__________________
14.02.2012

Włosy:
41 (15 X) -> 45,5 (15 XI, końcówki - -2,5) -> 75
+ drożdże: 15 X 12 - 15 I 13


USA

24.08.12 - driver!
0Claudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.