Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 15:59   #1
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305

Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!!


Witam!

Mam dwa problemy:

1 tyczy się moich wlosow, a mianowicie sa krecone, ale w sumie to bardziej "spuszone" niz krecone, nie ma mowy o wyjsciu do ludzi bez uzycia pianki, lakieru i dyfuzora, ale sa one wtedy strasznie szorstkie, sztywne i bez zycia. Do tego jesli nie wyladuje 2 garsci pianki na sama nasade wlosow to kreca sie dopiero od ucha. Szukam jakiegos PROFESJONALNEGO kosmetyku (moze byc drogi) ktory doprowadzi moje wlosy do takiego stanu ze bede mogla zrezygnowac z pianki i przedewszystkim z lakieru (dyfuzor moze zostac). Zastanawialam sie na sprezyna do wlosow Osmo Essence- nada sie? A moze macie jakies inne propozycje dla moich wlosw?

2 tyczy sie wlosow mojej mamy: sa proste, rzadziutkie i zupelnie bez zycia. Kreca sie na koncach kazdy w inna strone i sa strasznie wysuszone i puszyste (prostownicy nie uzywa). Zastanawialam sie zeby zaproponowac jej jakis wosk do wlosow, ale nie jestem pewna czy w dobra strone ide. Moze macie jakies propozycje zeby te jej wlosy wygladzic, nablyszczyc i zeby byly takie "lejace sie".

Czekam na podpowiedzi, ceny nie graja roli, oby to byly fachowe lub sprawdzone porady. Pozdrawiam i prosze o podwojna pomoc!
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:21   #2
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!!

Zarowno Tobie jak i Twojej mamie poradzialbym jedwab w plynie. W salonie fryzjerskim mala fiolka kosztuje ok 12 zl, ale na allegro znajdziesz w cenach 4-5 zl za fiolke, a przy zakupie wiecej niz 1 szt sie to bardziej oplaca. Ja mam takie wlasnie wlosy jak Twoja mama, a moja mama- takie jak Ty ;] Biosilk (bo o nim pisze) pomogl zarowno jej jak i mi.
Zycze powodzenia i pozdrawiam serdecznie
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:56   #3
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!!

Dziekuje Camille, ale jedwab w naszym przypadku sie nie sprawdzil. Stosujemy go od pol roku regularnie i niccc!! A co z ta sprezyna Osmo? Wie cos ktos na ten temat moze?
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 03:04   #4
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!!

To spróbować możecie jeszcze coś z apteki. Polecam z czystym sumieniem- HENNA WAX TREATMENT
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 03:39   #5
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Potrzebuje Pomocy O Zdwojonej Sile- Przeczytaj Moze Akurat Mi Pomozesz!!!!

Uzywam wielu kosmetykow do pielegnacji. Wyprobowalam cala mase preparatow i z puszeniem/ loczkowaniem spowodowanym, w moim przypadku glownie "wilgocia w powietrzu", najlepiej radzi sobie-TIGI Bed Head Ego Boost. To odzywka bez splukiwania, ktora uzywam do wygladzania Kiedy potrzebuje, nakladam nawet na suche wlosy, ktore juz wczesniej potraktowalam inna odzywka, ale sie "zloczkowaly".
Mam b. dlugie wlosy, ktore sa geste, ale delikatne- czyli pojedynczy wlos, jest dosc cienki- dlatego lubia sie skrecac w drobne loczki .
Ego Boost takze ladnie nablyszcza

Oczywiscie nie moge zagwarantowac, ze Tobie, lub Twojej mamie bedzie sluzyl rownie dobrze- ale warto go wyprobowac.
Nie wiem tez, czy uzywany samodzielnie, bedzie dzialal wystarczajaco efektywnie W moim zestawie pielegnacyjnym, Ego Boost jest jedna z kilku regularnie stosowanych odzywek

Ostatnio przegladajac KWC, natrafilam na preparat Tigi przeznaczony specjalnie do wlosow kreconych, sama go nie uzywalam, ale podaje link, do recenzji Tigi, Catwalk, Curls Rock: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8781
-moze informacje sie przydadza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ego Boost.jpg (35,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tigi, Catwalk, Curls Rock.jpg (14,8 KB, 5 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.