IKEA - co polecamy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 09:55   #31
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: IKEA - co polecamy

ja też polecam chicco polly.. uważm ze warte swojej ceny.. dla mnie jedynym zbędnym bajerem okazał się uchwyt na kubek montowany do nóżki..

super jest za to regulacja wysokości szelek..to że można wyjąć dodatkową wkładkę i staje się obszerniejsze..

no i super regulowany podnóżek..regulację ma i w poziomie i dopasowywaną do długości nóżek..

w ikeowym próbowałam mała posadzić w restauracji niestety na moje dziecko jest za mało stabilne.. i nie podoba się mi ze wiszą w nim nóżki..

uwazam ze nie mozna porónywać tych dwóch krzesełek.. bo to zupełnie dwie inne bajki..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:38   #32
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez jowiszekkk Pokaż wiadomość
no niestety dzieci kosztuja
ja wybierajac krzesełko szukałam takiego wielofunkcyjnego i z atestami itd... żeby był wygodny i nie był ciężki....


dzieki za oswiecenie mnie ze niestety dzieci kosztuja bo nie wiedzialam
gdybym miala chrzesniaka i brak swoich dzieci tak jak ty to moglabym szalec, do tego gdybym miala z czym szalec niestety mam swoja 2 malych dzieci, mase innych potrzebniejszych rzeczy dla nich do kupienia i ograniczone mozliwosci finansowe i szalec z krzeselkiem nie bede za 500 zl tymbardziej ze mi to nawet nie jest potrzebne to juz wole za podobne z mniejsza iloscia bajerow dac ok 200 zl jesli juz.....to mysle jeszcze o TAKIM i TAKIM bardziej to z drugiego linka.

Dzis bede w Ikei to ogladne dokladnie to Ikeowskie bo nawet nie ogladalam go tak szczegolowo....

Wiem jak moj starszak korzystal z krzeselka wiec wiem ze nie jest mi potrzebne super fajne krzeselko drogie tylko takie do zjedzenia w nim i ktore zajmuje malo miejsca, jest lekkie wiec dlatego pytam o Ikeowskie.....
Synek ma obecnie 2 lata i z krzeselka korzystal 1,5 roku tylko do jedzenia bo bawic sie w nim nie chcial, potem przeniosl sie na zwykle male krzeselko i stoliczek (zestaw z Ikei), obecnie je z nami przy duzym stole i siedzi na zwyklym krzesle, wiec z corka bedzie podobnie, dlatego krzeselko typowo do karmienia jest mi potrzebne tylko do 1,5 roku max niecale 2 lata

Ale koniec tematu..... bo to watek o Ikei a nie o chrzeselkach innych firm, ich bajerach no i cenach....bo drogie to nie zawsze znaczy lepsze

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-02-18 o 13:33
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:32   #33
jowiszekkk
Raczkowanie
 
Avatar jowiszekkk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
dzieki za oswiecenie mnie ze niestety dzieci kosztuja bo nie wiedzialam
gdybym miala chrzesniaka i brak swoich dzieci tak jak ty to moglabym szalec, do tego gdybym miala z czym szalec niestety mam swoja 2 malych dzieci, mase innych potrzebniejszych rzeczy dla nich do kupienia i ograniczone mozliwosci finansowe i szalec z krzeselkiem nie bede za 500 zl tymbardziej ze mi to nawet nie jest potrzebne to juz wole za podobne z mniejsza iloscia bajerow dac ok 200 zl jesli juz.....to mysle jeszcze o TAKIM i TAKIM bardziej to z drugiego linka.

Dzis bede w Ikei to ogladne dokladnie to Ikeowskie bo nawet nie ogladalam go tak szczegolowo....

Wiem jak moj starszak korzystal z krzeselka wiec wiem ze nie jest mi potrzebne super fajne krzeselko drogie tylko takie do zjedzenia w nim i ktore zajmuje malo miejsca, jest lekkie wiec dlatego pytam o Ikeowskie.....
Synek ma obecnie 2 lata i z krzeselka korzystal 1,5 roku tylko do jedzenia bo bawic sie w nim nie chcial, potem przeniosl sie na zwykle male krzeselko i stoliczek (zestaw z Ikei), obecnie je z nami przy duzym stole i siedzi na zwyklym krzesle, wiec z corka bedzie podobnie, dlatego krzeselko typowo do karmienia jest mi potrzebne tylko do 1,5 roku max niecale 2 lata

Ale koniec tematu..... bo to watek o Ikei a nie o chrzeselkach innych firm, ich bajerach no i cenach....bo drogie to nie zawsze znaczy lepsze
wczoraj sie dowiedziałam ze bede mama... i na pewno nie będę oszczędzać na moim dziecku i moim chrześniaku też nie....
szczególnie ze w krzesełku z Ikei dziecko długo nie wysiedzi i nawet się nie oprze....
jowiszekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:23   #34
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
to juz wole za podobne z mniejsza iloscia bajerow dac ok 200 zl jesli juz.....to mysle jeszcze o TAKIM i TAKIM bardziej to z drugiego linka.
a ja tak jeszcze off topic - to drugie, materiałowe może byc niepraktyczne w czyszczeniu.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:52   #35
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: IKEA - co polecamy

Odnosnie krzeselka z Ikea ,sama zastanawiałam sie nad tym antilop ,ostatnio miałam okazję obejrzeć je w akcji u znajomych i w sumie jestem na nie zdecydowana ( + do tego tacka i poduszka-oparcie). Jest proste,lekkie,łatwe w czyszczeniu, ot,po prostu -krzesełko do karmienia.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:38   #36
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez jowiszekkk Pokaż wiadomość
wczoraj sie dowiedziałam ze bede mama... i na pewno nie będę oszczędzać na moim dziecku i moim chrześniaku też nie....
szczególnie ze w krzesełku z Ikei dziecko długo nie wysiedzi i nawet się nie oprze....

No to gratulacje i powodzenia jesli cie stac to prosze bardzo, mozesz szalec i kupowac wszystko co tylko jest mozliwe i jak najdrozsze.....niestety nie wszystkich stac na kupienie dziecku wszystkiego co najlepsze i najdrozsze, mnie nie stac zeby kupic dziecku krzeselko za 500 zl a moge kupic za 200 podobne tylko nie firmowe bo wkoncu chicco to jest firmowka a firmowki kosztuja co nie znaczy ze lepsze sa
To czyli wg ciebie osoby ktore kupuja krzeselka za 200 to oszczedzaja na dzieciach a te co kupuja krzeselko z Ikei za 50 zl to juz wogole wyrodne matki wg ciebie sa.....zycze powodzenia

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Odnosnie krzeselka z Ikea ,sama zastanawiałam sie nad tym antilop ,ostatnio miałam okazję obejrzeć je w akcji u znajomych i w sumie jestem na nie zdecydowana ( + do tego tacka i poduszka-oparcie). Jest proste,lekkie,łatwe w czyszczeniu, ot,po prostu -krzesełko do karmienia.

Ogladalam je pare dni temu w Ikei i nie sa az takie male jak co niektorzy mowia, siedzisko dosyc szerokie mi sie wydawalo, oparcie wysokie i podobalo mi sie, kolorek czerwony ja jeszcze sie zastanawiam nad wyborem krzeselka bo jeszcze mam czas, mloda ma dopiero 3 m-ce, tak wiec zanim zacznie dobrze siedziec to jeszcze troche czasu minie

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:42
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:48   #37
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: IKEA - co polecamy

oj, dajcie już spokój z tym licytowaniem kogo na co stać... no dziewczyny! trochę mija się to z tematem
Przypominam, że POLECAMY tutaj produkty IKEA dla dzieci!
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 23:25   #38
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ogladalam je pare dni temu w Ikei i nie sa az takie male jak co niektorzy mowia, siedzisko dosyc szerokie mi sie wydawalo, oparcie wysokie i podobalo mi sie, kolorek czerwony ja jeszcze sie zastanawiam nad wyborem krzeselka bo jeszcze mam czas, mloda ma dopiero 3 m-ce, tak wiec zanim zacznie dobrze siedziec to jeszcze troche czasu minie
Ha! A mnie się nie wydawało. Ja nawet próbowałam wsadzić w nie moje 93 cm/ 12 kilowe dziecko i się nie dało .

Co do Twojego postu jeszcze... dobra marka idzie najczęściej z dobrą jakością i tu nie ma o czym dyskutować, to jest fakt. Krzesełko chicco polly jet drogie, może i trochę za drogie (ale można je kupić taniej jak się poszuka) ale jest warte wyższej ceny = wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wiele fajnych rozwiązań. Ocenić mogą je tylko osoby, które je posiadają (i te są bardzo zadowolone), a nie osoba, która go nie użytkowała, ba, nie użytkowała jeszcze żadnego krzesełka, a wiesza na nim psy, bo jest drogie, bez sensu. Jest drogie, ale coś za coś.
Na rynku jest tyle krzesełek, że naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednemu przypasuje takie, drugiemu inne. Jak ktoś jest ograniczony finansowo, to ikeowskie krzesełko będzie dla niego najlepszym wyborem, wiadomo. Ale trzeba też pamiętać, że za ceną też coś się kryje, więc jest ono mało komfortowe i malutkie. Dlatego jak może trochę dołożyć, lepiej moim zdaniem kupić jakiekolwiek inne, choć trochę wygodniejsze dla dziecka... bo ono jest używane tylko do jedzenia, to fakt, ale jednak kilka razy dziennie, przez kawał czasu. Ikeowskie nadaje sie do sporadycznego używania, odpowiednie miejsce dla niego jest w restauracjach, mcdonaldach.
Ja miałam do czynienia z 3 krzesełkami i takie jest moje zdanie.
Ale niech każdy wybiera co chce, jeden chce ikeowskie, drugi stokke i nie można krytykować czyichś wyborów.
I skończmy już ten temat krzesełek co prawda głównym bohaterem jest krzesełko z Ikei.... ale.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2011-02-23 o 08:12
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:33   #39
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: IKEA - co polecamy

O, a ja jeszcze mogę coś polecić
Ostatnio znalazłam w Ikei fajne plastikowe kubeczki dla malucha. Używamy plastikowych jeszcze a te co do tej pory miałam (canpola) bardzo szybko mi pękały. Te ikeowskie są z dobrego (miękkiego) plastiku, można myć w zmywarce, kolorowe (dziecko zachwycone) i tanie 6 sztuk kosztuje 5,99.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10096907
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kubeczki.jpg (1,8 KB, 332 załadowań)
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:00   #40
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ha! A mnie się nie wydawało. Ja nawet próbowałam wsadzić w nie moje 93 cm/ 12 kilowe dziecko i się nie dało .

Co do Twojego postu jeszcze... dobra marka idzie najczęściej z dobrą jakością i tu nie ma o czym dyskutować, to jest fakt. Krzesełko chicco polly jet drogie, może i trochę za drogie (ale można je kupić taniej jak się poszuka) ale jest warte wyższej ceny = wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wiele fajnych rozwiązań. Ocenić mogą je tylko osoby, które je posiadają (i te są bardzo zadowolone), a nie osoba, która go nie użytkowała, ba, nie użytkowała jeszcze żadnego krzesełka, a wiesza na nim psy, bo jest drogie, bez sensu. Jest drogie, ale coś za coś.
Na rynku jest tyle krzesełek, że naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednemu przypasuje takie, drugiemu inne. Jak ktoś jest ograniczony finansowo, to ikeowskie krzesełko będzie dla niego najlepszym wyborem, wiadomo. Ale trzeba też pamiętać, że za ceną też coś się kryje, więc jest ono mało komfortowe i malutkie. Dlatego jak może trochę dołożyć, lepiej moim zdaniem kupić jakiekolwiek inne, choć trochę wygodniejsze dla dziecka... bo ono jest używane tylko do jedzenia, to fakt, ale jednak kilka razy dziennie, przez kawał czasu. Ikeowskie nadaje sie do sporadycznego używania, odpowiednie miejsce dla niego jest w restauracjach, mcdonaldach.
Ja miałam do czynienia z 3 krzesełkami i takie jest moje zdanie.
Ale niech każdy wybiera co chce, jeden chce ikeowskie, drugi stokke i nie można krytykować czyichś wyborów.
I skończmy już ten temat krzesełek co prawda głównym bohaterem jest krzesełko z Ikei.... ale.
Kolezanko ja juz mam 2 latka w domu i krzeselko mialam i testowalam, zreszta inne tez u znajomych wiec po moim 2 latku wiem ze krzeslo z bajerami i wielofunkcyjne potrzebne mi nie jest, wystaczy mi takie z Ikei, gdybym chciala kupic takie ktore polecacie to bym napewno o takie zapytala na innym watku! bo to jest watek o Ikei a wy mi na sile wciskacie krzeslo/krzeselka z bajerami innych firm choc pisalam ze takiego nie chce! napewno jest fajne bo ogladalam go ale ja go nie chce, czy to tak ciezko zrozumiec?? potrzebne mi jest krzeselko na styl Ikeowskiego POPROSTU! Mlody dosc dlugo karmiony byl w lezaczku bujaczku bo bylo nam wygodnie, do krzeselka przeniosl sie na krotko, bo majac niecale 1,5 roku jadl juz przy stoliczku i krzeselku Ikeowskim z serii Mammut, potrzebne jest mi krzeselko male i lekkie bo karmic czesto bede na dworze i jakos musze go znosic i wnosic po schodach

93 cm i 12 kg to pewnie jest dziecko 2 letnie lub ponad 2 letnie wiec tu sie zgodze ze takie duze dziecko tam nie wejdzie, ale pol roczne i roczne owszem wejdzie bo moj 2 latek ma 90 cm i 13,5 kg wiec jego bym napewno do takiego krzeselka nie wcisnela, zreszta nie mam takiej potrzeby bo w tej chwili je z nami przy duzym stole

Kolezanka Jowiszekk wybrala zla strone na reklamowanie krzeselka ktore kupila chrzesniakowi bo ja pytam o opinie o Ikeowskim a nie o Chicco tak wiec koniec tematu z mojej strony a wy sobie reklamujcie dalej krzeselka kolezanki Jowiszekk nie skrytykowalam ale niech glupot nie gada ze jesli ktos nie chce kupic krzeselka za 500 zl to zaluje i oszczedza na swoich dzieciach, akurat osoba ktora nie ma dzieci malo na ten temat wie a chwalic sie drogimi prezentami dla chrzesniaka moze gdzie indziej a nie na watku o Ikeowskich rzeczach

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
O, a ja jeszcze mogę coś polecić
Ostatnio znalazłam w Ikei fajne plastikowe kubeczki dla malucha. Używamy plastikowych jeszcze a te co do tej pory miałam (canpola) bardzo szybko mi pękały. Te ikeowskie są z dobrego (miękkiego) plastiku, można myć w zmywarce, kolorowe (dziecko zachwycone) i tanie 6 sztuk kosztuje 5,99.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10096907

Te kubeczki mamy, sa bardzo fajne tylko szkoda ze nie maja uchwytow....malemu sluza do paluszkow, chrupkow i innych takich malych przekasek, bo lata z nimi po calym domu i przynajmniej wiem ze ich nie rozbije, maly nie chce z nich pic bo woli zwykle szklanki z uchwytami bo wygodniej mu trzymac

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-02-23 o 09:23
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:11   #41
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Kolezanko ja juz mam 2 latka w domu i krzeselko mialam i testowalam, zreszta inne tez u znajomych wiec po moim 2 latku wiem ze krzeslo z bajerami i wielofunkcyjne potrzebne mi nie jest, wystaczy mi takie z Ikei, gdybym chciala kupic takie ktore polecacie to bym napewno o takie zapytala na innym watku! bo to jest watek o Ikei a wy mi na sile wciskacie krzeslo/krzeselka z bajerami innych firm choc pisalam ze takiego nie chce! napewno jest fajne bo ogladalam go ale ja go nie chce, czy to tak ciezko zrozumiec?? potrzebne mi jest krzeselko na styl Ikeowskiego POPROSTU! Mlody dosc dlugo karmiony byl w lezaczku bujaczku bo bylo nam wygodnie, do krzeselka przeniosl sie na krotko, bo majac niecale 1,5 roku jadl juz przy stoliczku i krzeselku Ikeowskim z serii Mammut, potrzebne jest mi krzeselko male i lekkie bo karmic czesto bede na dworze i jakos musze go znosic i wnosic po schodach

93 cm i 12 kg to pewnie jest dziecko 2 letnie lub ponad 2 letnie wiec tu sie zgodze ze takie duze dziecko tam nie wejdzie, ale pol roczne i roczne owszem wejdzie bo moj 2 latek ma 90 cm i 13,5 kg wiec jego bym napewno do takiego krzeselka nie wcisnela, zreszta nie mam takiej potrzeby bo w tej chwili je z nami przy duzym stole

Kolezanka Jowiszekk wybrala zla strone na reklamowanie krzeselka ktore kupila chrzesniakowi bo ja pytam o opinie o Ikeowskim a nie o Chicco tak wiec koniec tematu z mojej strony a wy sobie reklamujcie dalej krzeselka kolezanki Jowiszekk nie skrytykowalam ale niech glupot nie gada ze jesli ktos nie chce kupic krzeselka za 500 zl to zaluje i oszczedza na swoich dzieciach, akurat osoba ktora nie ma dzieci malo na ten temat wie a chwalic sie drogimi prezentami dla chrzesniaka moze gdzie indziej a nie na watku o Ikeowskich rzeczach

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------




Te kubeczki mamy, sa bardzo fajne tylko szkoda ze nie maja uchwytow....malemu sluza do paluszkow, chrupkow i innych takich malych przekasek, bo lata z nimi po calym domu i przynajmniej wiem ze ich nie rozbije, maly nie chce z nich pic bo woli zwykle szklanki z uchwytami bo wygodniej mu trzymac
Ojejku, naprawdę odebrałaś to jako wciskanie Ci innego krzesełka? Ja zupełnie inaczej odebrałam te posty. A napisałam tylko w jego obronie, że taka ma cenę, bo i jakość i rozwiązania adekwatne.... tylko o to mi chodziło.
Ale nie zależy mi na tym, żeby wszystcy go użytkowali, po co? Zresztą, tak jak pisałam, jest taki wybór, że każdy może coś znaleźć dla siebie.
A ikeowskie mnie tak wkurzyło w zeszłe wakacje, że... no ale właśnie funkcjonalniość też adekwatnie do ceny
Tak chodzi o dwulatka, któremu obiad nudzi się po 3 łyżkach i krzesełko jest mi bardzo pomocne, ale w tym wieku to już tylko do obiadów.


A w tych kubeczkach, to wiesz, nawet nie pomyślałam o uchwytach...
pewnie dlatego, że wcześniej też mieliśmy takie bez (z serii thomasa np.), a z uchwytem tylko z canpolu, no i mały się przyzwyczaił do kubków bez uchwytów. Ucieszyłam się, że w końcu znalazłam coś co nie będzie pękać

Z Ikei dla dzieci to jak na razie spodobały mi się zabawki mula, pluszaki i pościel kupujemy. Szczególnie pluszaki wydaje mi się, że mają fajną relację ceny do jakości. Są fajne, milutkie, kolorowe, pomysłowe i stosunkowo niedrogie.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:15
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:23   #42
dilys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: IKEA - co polecamy

hej, a czy polecacie ktorys z materacy do lozeczka dla dziecka od urodzenia? wlasnie sie zastanawiam czy sa dobre, niestety malo jeszcze wiem na ten temat wiec dzieki z gory za opinie
dilys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:38   #43
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: IKEA - co polecamy

Pojemniki zawieszane na ramie łóżeczka - dopóki maluch nie wstaje jest bezpieczne http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207 i podium.
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:47   #44
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: IKEA - co polecamy

Nie wiem jak wkładacie swoje dzieci do tego krzesełka, ale moja 3,5 latka -14,5 kg i ok 105cm - spokojnie mieści się i wygodnie siedzi na dowód załączam fotkę. Na codzien jest to krzesełko jej 9 miesięcznego brata, ale młoda nigdy nie przepuści okazji żeby się do niego wtarabanić

Uważam, że krzesełko jest idealnym rozwiązaniem do małej kuchni, dla osób często podróżujących z dziećmi. Za tę cenę idealnie spełnia swoją rolę.
https://lh4.googleusercontent.com/_A...2/DSC04651.JPG
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:08   #45
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wkładacie swoje dzieci do tego krzesełka, ale moja 3,5 latka -14,5 kg i ok 105cm - spokojnie mieści się i wygodnie siedzi na dowód załączam fotkę. Na codzien jest to krzesełko jej 9 miesięcznego brata, ale młoda nigdy nie przepuści okazji żeby się do niego wtarabanić

Uważam, że krzesełko jest idealnym rozwiązaniem do małej kuchni, dla osób często podróżujących z dziećmi. Za tę cenę idealnie spełnia swoją rolę.
https://lh4.googleusercontent.com/_A...2/DSC04651.JPG
o dzięki Ci kobieto bałam się, że moja dwulatka się nie zmieści a potrzebuję coś taniego do babci
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:46   #46
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wkładacie swoje dzieci do tego krzesełka, ale moja 3,5 latka -14,5 kg i ok 105cm - spokojnie mieści się i wygodnie siedzi na dowód załączam fotkę. Na codzien jest to krzesełko jej 9 miesięcznego brata, ale młoda nigdy nie przepuści okazji żeby się do niego wtarabanić

Uważam, że krzesełko jest idealnym rozwiązaniem do małej kuchni, dla osób często podróżujących z dziećmi. Za tę cenę idealnie spełnia swoją rolę.
https://lh4.googleusercontent.com/_A...2/DSC04651.JPG

Oooo a jednak sie zmiesci taki starszak to super bo jednak bede sie chyba decydowac na kupno tego krzeselka

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:59
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:02   #47
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: IKEA - co polecamy

to w takim razie ja mialam jakas duuuzo mniejsza wersje krzeselka
bo moja cora na zdjeciu ma 8 miesicy i ledwo sie miescila w tym krzesle. jak jej wyjelam te brzegi to dawalo rade jeszcze na wizycie u rodzicow we wrzesniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1247393488557_f.jpg (19,6 KB, 91 załadowań)
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:31   #48
jowiszekkk
Raczkowanie
 
Avatar jowiszekkk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: IKEA - co polecamy

[QUOTE=buziaczekk;25292693]
Kolezanka Jowiszekk wybrala zla strone na reklamowanie krzeselka ktore kupila chrzesniakowi bo ja pytam o opinie o Ikeowskim a nie o Chicco tak wiec koniec tematu z mojej strony a wy sobie reklamujcie dalej krzeselka kolezanki Jowiszekk nie skrytykowalam ale niech glupot nie gada ze jesli ktos nie chce kupic krzeselka za 500 zl to zaluje i oszczedza na swoich dzieciach, akurat osoba ktora nie ma dzieci malo na ten temat wie a chwalic sie drogimi prezentami dla chrzesniaka moze gdzie indziej a nie na watku o Ikeowskich rzeczach


nie reklamuje żadnego krzesełka... wypowiedziałam sie na temat tych z ikei i poprostu napisałam że znam dużo lepsze i bardziej funkcjonalne....

i nie widze problemu nikt Tobie nie karze kupować takiego krzesełka....

a co do pokoików dzieciecych i rzeczy z ikei
fajne sa te rzeczy i wszystkie sprawdzone i daja duzo atrakcji dziecku:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19809351
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80100251
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10094767
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00131628
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90078848
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10089916
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30096906
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90010877
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30176762
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60139301
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70163258

a to łóżko z baldachimem to jest rewelacyjne :
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80123993
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40116206


odrazu zaznaczam że wstawiłam tu fajne rzeczy dla dzieci i koleżance buziaczekk nikt nie karze kupować tych rzeczy.....
jowiszekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:39   #49
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: IKEA - co polecamy

a komoda Hemnes? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10121247
ma ktoś taką?
Bardzo mi sie podoba,szczegolnie jej głębokość i ta większa dolna szuflada...no i cena
Nie widzę tylko żółtej,a kiedys była...
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 15:12   #50
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
a komoda Hemnes? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10121247
ma ktoś taką?
Bardzo mi sie podoba,szczegolnie jej głębokość i ta większa dolna szuflada...no i cena
Nie widzę tylko żółtej,a kiedys była...
mam tą komodę w ciemnobrązowym, niezła wymiarowo i wzrokowo, ale drewno fatalnej jakości, tak samo jak regały z tej serii, lepsze są komody Leksvik
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:00   #51
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez dilys Pokaż wiadomość
hej, a czy polecacie ktorys z materacy do lozeczka dla dziecka od urodzenia? wlasnie sie zastanawiam czy sa dobre, niestety malo jeszcze wiem na ten temat wiec dzieki z gory za opinie
ja kupię lateksowy z ikei albo też lateksowy hevea(polski)
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:12   #52
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
ja kupię lateksowy z ikei albo też lateksowy hevea(polski)
moja mala spala na takim u rodzicow, i wszytsko bylo w porzadku
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:51   #53
studentk22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: IKEA - co polecamy

spam, offtop

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-16 o 10:52
studentk22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 18:12   #54
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: IKEA - co polecamy

Witam,
odświeżam wątek. Czy ktoś ma/miał i testował łóżko NYVOLL ? Jakieś opinie? Zastanawiam się nad kupnem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 21:20   #55
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: IKEA - co polecamy

Z IKEI polecam przewijak Antilop- w kieszeniach mozna upchnąc całe potrzebne "ogadżetowanie", a nawet więcej a jak potrzebujemy miejsca- przewijak sie łądnie składa.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:25   #56
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: IKEA - co polecamy

Myślę nad zakupem regału z serii TROFAST. Z przeznaczeniem na zabawki.

Macie polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0084367_PE211026_S3.jpg (8,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0084366_PE211025_S3.jpg (9,0 KB, 5 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 15:13   #57
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: IKEA - co polecamy

heh, chcę kupić właśnie identyczny regał i również proszę o opinie
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:43   #58
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: IKEA - co polecamy

Iza, nie mam, ale ostatnio oglądałam - niezłe. I strasznie fajna taka seria: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49876669/ STUVA się zwie, ładne bardzo i fajnie wykonane.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 22:01   #59
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: IKEA - co polecamy

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Myślę nad zakupem regału z serii TROFAST. Z przeznaczeniem na zabawki.

Macie polecacie?
Moja bratanica ma już chyba z 2 lata, nic się z tym nie dzieje.

Ale taniej wychodzi seria expedit - ja mam takie 4 kratki z koszami, ale można kupić 6 kratek i zrobić w wersji leżącej. Miejsca na zabawki tyle samo lub nawet więcej niż w tym troafaście i jakoś na dłużej starczy, ale to też zależy na ile ten pokój urządzasz i czy chcesz bardzo dzieciowy czy mniej dzieciowy

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20135300/
Ja mam taki, tylko czarny i dwa kosze na dole, a dwie kratki puste zostawiłam na książeczki.
Ale myślałam też o takim, tylko mnie się nie mieścił:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103085/
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:16   #60
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: IKEA - co polecamy

Klarissa te regały są super mam kilku znajomych co je mają + kolorowe boxy do środka lub kosze wilkinowe - kombinacji jest wiele
Ja mam meble Hemnes dla Api i jestem zadowolona
a z Ikea polecam tunel kupa zabawy http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10192013/
super wykonany
i oczywiście zabawki drewniane i "jedzonko" + seria Mula
do wanny polecam gumowego krokodyla antypoślizgowego - super sie sprawdza
co do krzesełka do karmienia ja mam starszą "bardziej obłą" wersję Guliwer, ale z tacką dla mnie rewelacja spokojnie 2 latek sie mieści a nawet 4 latka wchodziła
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50165079/
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.