G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promuj± odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczno¶ci, tzw. "diety g³odówkowe", które nie maj± nic wspólnego ze zdrowym od¿ywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chc± zwalczaæ wszystkie choroby powi±zane z zaburzeniem ³aknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie siê) oraz dla osób, które pragn± takim osobom radziæ, pomagaæ i wspieraæ.
  • Na tym forum nie mo¿na namawiaæ do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz mo¿na pisaæ o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami ³aknienia mog± tworzyæ swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastêpuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialno¶ci za udzielane tutaj porady, natomiast z pe³n± stanowczo¶ci± bêdziemy têpiæ wszelkie w±tki "pro-ana".
  • Na forum obowi±zuje dodatek do regulaminu, zapoznaj siê z nim zanim we¼miesz udzia³ w dyskusji.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-12, 09:56   #1
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 145

G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)


Cze¶æ, mam 16 lat, 169 wzrostu i 63 kilogramy..¼le siê z tym czuje.. chcialabym wa¿yæ 53/4 kilogramy czyli prawie o 10 mniej..
próbowa³am wielu diet..na nic..:/ jedyne co mi pozostaje to g³odówka tzw jeden, dwa posi³ki dziennie typu owsianka..
moja kole¿anka przez 2 miesi±ce na takiej "diecie" schud³a z 6 kg
WIEM, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie umiem ..
cieszy³abym siê gdyby kto¶ siê do mnie do³±czy³! Razem ra¼niej!
Pozdrawiam!

PS. JE¶li znajdzie sie wiza¿ystka/i które bêd± chcia³y mnie obraziæ i skarciæ za ten sposób schudniêcia to - nie warto... mo¿e mam 16 lat ale to przemy¶la³am dobrze
__________________

angelaaa94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:14   #2
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 7 036
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Poka¿ wiadomo¶æ
PS. JE¶li znajdzie sie wiza¿ystka/i które bêd± chcia³y mnie obraziæ i skarciæ za ten sposób schudniêcia to - nie warto... mo¿e mam 16 lat ale to przemy¶la³am dobrze

hm, je¶li przemy¶la³aby¶ to dobrze to nie zdecydowa³aby¶ siê na takie kroki.

pewnie nie wiele ciê to ruszy, ale odchudza³am siê w podobny sposób przez oko³o rok, przysz³y napady jedzenia kompulsywnego, w pewnym momencie waga sta³a, bo albo prawie nie jad³am, albo jad³am du¿o ponad swoje mo¿liwo¶ci.
skopana psychika, metabolizm, ³ami±ce siê paznokcie, anemia i w³osy wypadaj±ce gar¶ciami. je¿eli to takie fajne, to ¿yczê powodzenia.

dlaczego ludzie nie potrafi± uczyc siê na cudzych b³êdach
__________________

poppy seed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:19   #3
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 9 304
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

po takim czym¶ efekt jojo gwarantowany.. ju¿ lepiej wzi±æ siê za Dukana, ja w miesi±c na niej kiedy¶ zrzuci³am 4 kg.. nie jest to super wynik, ale na pewno zdrowszy

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2010-12-12 o 10:21
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:23   #4
Pysiaczek_
Przyczajenie
 
Avatar Pysiaczek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Poka¿ wiadomo¶æ
moja kole¿anka przez 2 miesi±ce na takiej "diecie" schud³a z 6 kg

Szczerze ???
Ja teraz jestem na diecie (nie na g³odówce!!!)
Przez 3 tygodnie schud³am 5 kilo (z 58,5 do 53,5).
Wiesz dlaczego ???
Bo jad³am, mniej bo mniej, ale jad³am.
Wiêc to 6 kg przez 2 miesi±ce mo¿e siê schowaæ w porównaniu do mojego spadku wagi.
Powiem jasno - NIE WARTO.
__________________
Pok³adam nadzieje w ¶wietle, które wzejdzie po ciemno¶ciach...
Pysiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:26   #5
Mania_x333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 99
GG do Mania_x333
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

nie warto i¶æ w t± stronê... naprawdê wiem co czujesz, ale pamiêtaj ¿e prêdzej czy pó¼niej z tak± metod± te kilogramy wróc±... je¶li chcesz to zapraszam na mój nowy wczorajszy w±tek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489273

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Pysiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze ???
Ja teraz jestem na diecie (nie na g³odówce!!!)
Przez 3 tygodnie schud³am 5 kilo (z 58,5 do 53,5).
Wiesz dlaczego ???
Bo jad³am, mniej bo mniej, ale jad³am.
Wiêc to 6 kg przez 2 miesi±ce mo¿e siê schowaæ w porównaniu do mojego spadku wagi.
Powiem jasno - NIE WARTO.
a mog³aby¶ tak trochê przybli¿yæ co jad³a¶ i ile? bo te 5kg u mnie by³oby jak zbawienie
__________________
od 11.12.2010 walka o zgrabne cia³ko na lato 2011

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

brak silnej woli.
Mania_x333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:48   #6
Pysiaczek_
Przyczajenie
 
Avatar Pysiaczek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
a mog³aby¶ tak trochê przybli¿yæ co jad³a¶ i ile? bo te 5kg u mnie by³oby jak zbawienie
Jasne
Przerzucia³am siê na pieczywo wasa na ¶niadanie i tzw przek±ski oraz ry¿ z warzywami na obiad
Ogólnie jem teraz du¿o warzyw.

Czasem przyznajê zdarza³o mi siê pope³niæ "grzech" typu kawa³ek pizzy czy kebab wegetariañski, ale to tylko dlatego by po doj¶ciu do upragnionej wagi nie przytyæ jak zjem takie cuda, bo ja je uwielbiam
Jednak nie zauwa¿y³am, by w jaki¶ negatywny sposób wp³ynê³o to na moj± wagê
Mam tak przyjête, ¿e raz w tygodniu mogê sobie pozwoliæ na to co lubiê, ale dzielê to zawsze przez pó³
Zaczê³am te¿ piæ herbatkê ekologiczn± "MOTYLEM BY£EM".
Do tego oczywi¶cie doszed³ ruch
__________________
Pok³adam nadzieje w ¶wietle, które wzejdzie po ciemno¶ciach...

Edytowane przez Pysiaczek_
Czas edycji: 2010-12-12 o 10:50
Pysiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:19   #7
Mania_x333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 99
GG do Mania_x333
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

ale by³o to bieganie czy jakie¶ serie æwiczeñ? i robi³a¶ to sumiennie codziennie czy parê razy w tyg?
__________________
od 11.12.2010 walka o zgrabne cia³ko na lato 2011

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

brak silnej woli.
Mania_x333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 12:51   #8
Pysiaczek_
Przyczajenie
 
Avatar Pysiaczek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
Napisane przez Mania_x333 Poka¿ wiadomo¶æ
ale by³o to bieganie czy jakie¶ serie æwiczeñ? i robi³a¶ to sumiennie codziennie czy parê razy w tyg?

Moja praca polega na ci±g³ym ruchu i to te¿ wiele mi daje
Choæ do niedawna wracaj±c po pracy do domu siada³am przed komputerem i p³aszczy³am ty³ek, to teraz sk³aniam siê do d³u¿szego (do¶æ szybkiego je¶li chodzi o têpo) wieczornego spaceru.
Bieganie u mnie odpada (kontuzja kolana) no i teraz jest a ¶lisko by biegaæ
__________________
Pok³adam nadzieje w ¶wietle, które wzejdzie po ciemno¶ciach...
Pysiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:42   #9
Mania_x333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 99
GG do Mania_x333
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

no to podziwiam Ciê.
__________________
od 11.12.2010 walka o zgrabne cia³ko na lato 2011

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

brak silnej woli.
Mania_x333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:56   #10
new york city
Raczkowanie
 
Avatar new york city
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
Napisane przez poppy seed Poka¿ wiadomo¶æ
hm, je¶li przemy¶la³aby¶ to dobrze to nie zdecydowa³aby¶ siê na takie kroki.

pewnie nie wiele ciê to ruszy, ale odchudza³am siê w podobny sposób przez oko³o rok, przysz³y napady jedzenia kompulsywnego, w pewnym momencie waga sta³a, bo albo prawie nie jad³am, albo jad³am du¿o ponad swoje mo¿liwo¶ci.
skopana psychika, metabolizm, ³ami±ce siê paznokcie, anemia i w³osy wypadaj±ce gar¶ciami. je¿eli to takie fajne, to ¿yczê powodzenia.

dlaczego ludzie nie potrafi± uczyc siê na cudzych b³êdach
mialam podobna sytuacje..
wiec goraaaco nie polecamy glodowki !
new york city jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-14, 01:01   #11
Michalinka89
Rozeznanie
 
Avatar Michalinka89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: fotelik przed komputerem ;)
Wiadomo¶ci: 868
GG do Michalinka89
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, mam 16 lat, 169 wzrostu i 63 kilogramy..¼le siê z tym czuje.. chcialabym wa¿yæ 53/4 kilogramy czyli prawie o 10 mniej..
próbowa³am wielu diet..na nic..:/ jedyne co mi pozostaje to g³odówka tzw jeden, dwa posi³ki dziennie typu owsianka..
moja kole¿anka przez 2 miesi±ce na takiej "diecie" schud³a z 6 kg
WIEM, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie umiem ..
cieszy³abym siê gdyby kto¶ siê do mnie do³±czy³! Razem ra¼niej!
Pozdrawiam!

PS. JE¶li znajdzie sie wiza¿ystka/i które bêd± chcia³y mnie obraziæ i skarciæ za ten sposób schudniêcia to - nie warto... mo¿e mam 16 lat ale to przemy¶la³am dobrze
We¶ siê dziewczyno puknij w g³owe co ty piszesz i do czego namawiasz kogo¶ !! Totalnie wyniszczone zdrowie i efekt jojo. To chcesz komu¶ i sobie zaproponowac?! Bardzo inteligentnie Przesz³aby¶ na zdrowy tryb ¿ycia i mia³abys na przysz³o¶æ l¿ejsz± wage i zdrowy organizm a nie tylko sie wyniszczysz.
__________________

It always seems impossible until it is done.

Michalinka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:07   #12
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 236
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Jestem za³amana:-( mój ch³opak mi powiedzia³ ¿e jestem gruba i muszê schudnac , ¿e mam dupe du¿± :-( p³akaæ mi siê chce jak huk
diotorka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:51   #13
Olusia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Niestety! Schudniesz oczywi¶cie na wiór, ale nie ma mocnych: w³osy polec± gar¶ciami, skóra szara, w g³owie zawroty, morfologia do kitu. ¯eby to odbudowaæ zaczniesz je¶æ ile wlezie i do³o¿ysz w bardzo krótkim czasie do tego co masz jeszcze z 5-7 kg. Ja ju¿ wypróbowa³am wszystkie diety i tabletki dostêpne na rynku. Powiem tak: mnie akurat odpowiada tzw. dieta turbo - 6 x dziennie je siê owoce, nabia³, zero pieczywa, zero cukru, zero makaronu i kaszy. Trwa 9 dni i zwala 5-7 kg. Ustawienie posi³ków zmienia metabolizm i potem siê jeszcze trochê chudnie.
Podstaw± chudniêcia jest paradoksalnie - jedzenie. G³odny organizm "przeczekuje", a potem patrzenie na kanapkê zamienia w t³uszcz na siedzeniu.
Olusia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:12   #14
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 236
Dot.: G³odówka dla wytrzyma³ych..wiemy, ¿e to niezdrowe ale inaczej nie potrafimy :)

Mam pytanie. Czy uda siê schudnac oczywi¶cie jak najwiêcej jak bêdê jad³a np ¶niadanie potem 2 ¶niadanie,potem obiad i podwieczorek.tylko ¿e po 18 a nawet wcze¶niej nic nie bêdê jad³a. ¦niadanie ok godz 7-8 du¿a marchew i pomarañcz,potem drugie ¶niadanie ok godz 10-11marchewka pokrojona w plastry.potem obiad 13-14 np brak ziemniaków surówka i zupa <sama woda bulion> i miêso, i na podwieczorek jakie¶ owoce lub warzywa jogurt albo co¶ tam innego muszê znale¼æ.Nie jem chleba. Codziennie 30-40min marszu,æwiczenie codziennie ok 30min.np skakanie na skakance.podskoki,brzuszk i,jakie¶ æwiczenia,tylko ¿e mam taki problem ¿e æwiczenia obci±¿aj± mi nogi wiêc æwicze np 10min po 3 razy dziennie...oczywi¶cie s³odycze zabronione he i kebab i takie mini pizzê.. Obym z tym wytrzyma³a..
diotorka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.