Jak to jest - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-07, 14:44   #1
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283

Jak to jest


Jak to możliwe,że od dwóch miesięcy ćwiczę (prawie codziennie) rózne ćwiczenia-siłownia,streching,tradyc yjną gimnastykę , dodatkowo nie obżeram się -jem raczej rozsądnie -częsciej i male ilości,słodyczy nie tykam prawie wcale I NIE WIDZĘ EFEKTÓW-ŻADNYCH- a nawet wręcz przeciwnie mogę powiedzić,że zamiast chudnąc najzwyczajniej w świecie tyję.
Czy ktoś potrafi znaleźć rozsądne wytłumaczenie dlaczego tak sie dzieje???
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 15:01   #2
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Jak to jest

Nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak żle opracowany plan treningu. Nie ma mowy aby po 2 miesiącach codziennego jak piszesz i intensywnego treningu nie było nawet minimalnych efektów.
Skoro nie ma efektu, cwiczenia są nieefektywne, więc wykonywane niepoprawnie, moze za duże ,za długie przerwy.
Może za mało wysiłku w nie wkładasz. Nie trzeba siedzieć na siłowni godzinami, wystarczy 1 h intensywnych i z głową opracowanych ćwiczeń.
Poradź sie instruktora. napewno takowy jest w klubie. Powodzenia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 16:05   #3
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak to jest

Również wydaje mi się to niemożliwe, chyba rzeczywiscie plan treningu zawiódł. Ja ostatnio kupiłam swiat porad z płytkami i o dziwo...ćwiczę codziennie i efekty są oszałamiające. A wcześniej męczyłam się z róznymi rodzajami ćwiczeń i niewiele mi to dawało. Przyjemne z pozytecznym. Może zmień rodzaj wysiłku, skonsultuj się z doświadczonym trenerem na pewno pomoże.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 16:17   #4
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Jak to jest

tak sie składa ,że program treningu opracowany mam przez instruktorów- pełny trening na wszystkie partie ciała,cwiczenia wykonuję naprawdę z zaangazowaniem-nie obijam sie i wykonuję je poprawnie ,z płytkami o których pisze Joasia też ćwiczę
dodam jeszcze ,że nie zaczynam dopiero swojej przygodny ze sportem,kiedyś przez kilka lat uprawiałam sport bardzo intensywnie -ćwiczyłam 2 -3 godziny dziennie
potem nagle przestałam ćwiczyć i wróciłam do ćwiczeń po mniej więcej 4 latach przerwy
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 16:52   #5
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Jak to jest

Joanna napisał(a):
> Ja ostatnio kupiłam swiat porad z płytkami i o dziwo...ćwiczę codziennie i efekty są oszałamiające.

A z której płytki korzystasz? Bo ja też ćwiczę codziennie od dwóch tygodni, zaczęłam nawet mniej jeść I NIC!!! Może jestem zbyt niecierpliwa, ale tak bez efektów to mi się już to nudzi...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 17:04   #6
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Jak to jest

a poza tymi wszytskimi rzeczami o których napisałam wyzej stosuje jeszcze od trzecg tygodni wspomagacz odchudzania-Redufat chitosan
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 17:12   #7
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak to jest

Kurczę, nie można określić kiedy pojawią się efekty. Każdy z nas jest inny i na każdego podziała co innego i w innym odstępie czasu Np. gdy ma się sporo do zrzucenia efekty na początku mogą być bardzo widoczne (na początku tracimy dużo wody) i waga szybko idzie w dół. Efekty zależą przecież od wielu czynników; od tempa przemiany materii, diety, ćwiczeń, wieku, czynników jest mnóstwo.
Aniu, wydaje mi się że jeśli jesteś dość szczupłą osobą to efekty będziesz wolniej zauważała. Tutaj naprawdę potrzeba wielkiej cierpliwości, gdyż efekty ćwiczeń mogą być widoczne dopiero po 2-3 miesiącach. Jeśli masz plan ustalony przez instruktora to wykonuj cierpliwie, a napewno będziesz szczycić się piękną figurą Możesz napisać jaki masz plan ćwiczeń?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-07, 18:43   #8
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Jak to jest

Ćwiczę fat burning. Na początkumyslałam że to nic nie daje ale zaczęłam się przykładać i wysmukliły ślicznie sylwetkę. Tylko że ja nie chciałam schudnąć tylko zredukować malutki brzuszek (ach te zimowe obrzarstwa i wyrzeźbić ciało na lato. Co do diety to nie stosuje żadnej, ale jestem od kilku lat wegetarianką i prościej mi zachowac wagę od tego czasu.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 21:53   #9
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Jak to jest

Słonko dziękuje Ci za słowa otuchy
wielkiej nadwagi to ja rzeczywiscie nie mam ,ale spore zapasy tłuszczyku tak
czywiscie ,że mogę-w siłowni wykonuję pełny trening dla kobiet-tzw.adaptacyjny- 2-3 razy w tyg.czyli zaczyman od rozgrzewki -na narciarzu i stepperze (czasem dla odmiany na rowerku)
następnie mieśnie -odwodziciele i przywodziciele 25 razy -4 serie - obciazenie 20 kg
potem czworogłowy siedząc i dwugłowy(leżąc na brzuchu)-obciązenie 10kg -wiecej nei moge bo bolą mnie kolana ,czasem też dodatkowo odwodzenie nóg w tył i w bok
do tego 25razy 4serie brzuszków
twister
ręce-na tym bardzo mi zależy bo rece mam grube - przyciąganie drazka w trzy sposoby -nadchwytem do brody, nadchwytem do kąta prostego i podchwytem 15 razy 4 serie -obciązenie 10kilo (nie wiem moze za mało)
czasem rozpietki ale nie zawsze bo tego cwiczenia nie lubię
i drżek górny -na barki-na klatke i na kark 15 razy 4 serie -obciazenie 15 lub 20 kg-to zalezy od dnia
do tego dochodzi 2 razy w tyg streching
do tego cwiczenia w domu -pomijając już cwiczenia z hantekami -te wykonuję po prostu juz bez nich
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 11:04   #10
novocka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 39
GG do novocka
Re: Jak to jest

hej Joasiu mam pytanko bo i ja nie chce schudnąś ino brzuszek doprowdziś do ładu-jestem mamąpowiedz jak moge taką płytkę dostać bo unas w kiosku takiego poradnika nie mapodam swe gg-3678184 tu szybcij sie dogadamydzięki z góry i pozdrawam Agnes
novocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 14:45   #11
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak to jest

Aniu, jeśli chcesz zredukować tłuszczyk to w pozostałe dni wolne od treningu siłowego wykonuj aeroby. To jest podstawa przy spalaniu. Zobaczysz że efekty będą napewno zauważalne
Kurczę, a ja się rozchorowałam w weekend i muszę dojść do siebie Boję się iść dzisiaj na siłownię, bo jeśli znów mnie dopadnie katar to się załamię wrr Macie jakieś najszybsze sposoby na lekkie przeziębienie?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-10, 22:50   #12
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Jak to jest

Dzięki Monia
A co do sposobu na przeziębienia - grzane piwko z imbirem i miodem i potem hyc do łóżka-przy lekkich przeziębieniach naprawde działa.Ewentualnie mleko z miodem i czosnkiem-ale to już mniej,albo aspiryna musująca,ewentualnie jakis gripex musujący.Ja takie własnie stosuję (zależy co mam akurat w domu).Zawsze pomaga
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 12:41   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak to jest

Hmm, grzane piwko z miodem na przeziębienie? Nie próbowałam stosować Teraz już mi prawie przeszło i raczę się herbatką z miodem lub mlekiem z miodem. Mam nadzieję że katar i ból głowy nie powrócą.
Dzięki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.