Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 14:07   #4261
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez dzoann3 Pokaż wiadomość
Ja czekam na pedzelek Qban juz 1,5 miesiaca i nie wiem co robic. Wyslane poczta malezyjska i niby dotrl do kraju 10.08


Na mój tez czekam i czekam... Az drugi zamowilam tylko różowy. To juz ten różowy jest podobno w WER a ten wcześniejszy zaginal chyba
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 09:23   #4262
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

a mnie się tak wydaję, że te nasze pierdołki potrafią przejść pół świata z jakiś zadupkowic w chinach, indiach, malezjach itd., żeby do nas trafić i już u NAS, jak by nie było rozwiniętym, uczciwym kraju jakimś cudem giną...... O co tu chodzi?
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 09:35   #4263
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Madzeska i jak frezy? Doszły już do Ciebie? Interesują mnie te do skorek, bo ja mm fatalne, ale głównie dlatego, że często myje ręce a nie nawilzam. Daj znać jak przetestujesz.

Swoją drogą wiem, że to wątek o ali ale czy polecacie coś dobrego do skorek? Jakich kremów używacie? Podzielcie się opinią. Może jest jakiś wątek o tym? To podeślijcie mi, bo nic nie znalazłam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 11:44   #4264
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Madzeska i jak frezy? Doszły już do Ciebie? Interesują mnie te do skorek, bo ja mm fatalne, ale głównie dlatego, że często myje ręce a nie nawilzam. Daj znać jak przetestujesz.

Swoją drogą wiem, że to wątek o ali ale czy polecacie coś dobrego do skorek? Jakich kremów używacie? Podzielcie się opinią. Może jest jakiś wątek o tym? To podeślijcie mi, bo nic nie znalazłam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Do skórek polecam oliwke jakakolwiek ale systematycznie. Ja mam kilka, jedna w pracy, jedna w łazience i jedna w koszyku kolo łóżka. Do tego dobry krem do rąk z mocznikiem i powinno być ok. Ewentualnie jak są mocno twarde spróbowałabym jakiegoś kremu lub maści aptecznej na rogowacenie. Używam takiej do pięt i przedramion i działa cuda.


BTW doszły do mnie płytka z BP, piękna jesienna z liśćmi doszedł tez zestaw jednorazowych pilnik ów i czekam na dwa lakiery w tym jeden termiczny i nie mogę się doczekać.

Byłam dziś w chińskim sklepie popatrzeć na gadżety do paznokci i były jakieś chińskie hybrydy za 22 zl oszaleli chyba. Obczajalam tez gadżety dla psa i porazila mnie inwencja Chińczyków w tłumaczeniu na polski - wrzucam foto. Idę popiescic mojego psa po piersiach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160826_002.jpg (79,8 KB, 85 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 12:18   #4265
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

A mi właśnie listonosz wręczył frezareczkę (2 tyg oczekiwania)
Oczywiście za chiny nie mogłam zaskoczyć jak się wkłada do niej frezy ale pomocą służył wujek Google.
I teraz do szczęścia potrzeba mi tylko cleanera z Evo który idzie do mnie z allegro już ponad tydzień

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Byłam dziś w chińskim sklepie popatrzeć na gadżety do paznokci i były jakieś chińskie hybrydy za 22 zl oszaleli chyba. Obczajalam tez gadżety dla psa i porazila mnie inwencja Chińczyków w tłumaczeniu na polski - wrzucam foto. Idę popiescic mojego psa po piersiach
Opis faktycznie boski
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 12:59   #4266
madkru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 44
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Madzeska i jak frezy? Doszły już do Ciebie? Interesują mnie te do skorek, bo ja mm fatalne, ale głównie dlatego, że często myje ręce a nie nawilzam. Daj znać jak przetestujesz.

Swoją drogą wiem, że to wątek o ali ale czy polecacie coś dobrego do skorek? Jakich kremów używacie? Podzielcie się opinią. Może jest jakiś wątek o tym? To podeślijcie mi, bo nic nie znalazłam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
jest wątek o olejowaniu paznokci i skórek przy okazji. Tam dziewczyny polecają różne rzeczy. Ja stosuje altere z rossmanna już ponad miesiąc i widzę poprawę, ale jak się ma skórki w fatalnym stanie to długo trwa doprowadzenie ich do super stanu.
madkru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 15:34   #4267
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez madkru Pokaż wiadomość
jest wątek o olejowaniu paznokci i skórek przy okazji. Tam dziewczyny polecają różne rzeczy. Ja stosuje altere z rossmanna już ponad miesiąc i widzę poprawę, ale jak się ma skórki w fatalnym stanie to długo trwa doprowadzenie ich do super stanu.
Znam ten wątek, tylko jak przy dziecku olejowac paznokcie, jak ja co chwilę myje ręce, to największy problem,że często je myje a potem nie mam jak smarować.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 20:08   #4268
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Madzeska i jak frezy? Doszły już do Ciebie?
Kochana,one dopiero wczoraj zostały wysłane 😁
Co do olejowanie skórek .... swoje doprowadziłam do ładu przy pomocy alterry limonka +oliwki z Rossmana. Idąc spać smaruję, a w ciągu dnia krem do rąk Kamil Classic .Tak ja kiedyś wycinałam wszystko dookoła ,tak teraz tylko to co przy wale 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 20:14   #4269
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Byłam dziś w chińskim sklepie popatrzeć na gadżety do paznokci i były jakieś chińskie hybrydy za 22 zl oszaleli chyba. Obczajalam tez gadżety dla psa i porazila mnie inwencja Chińczyków w tłumaczeniu na polski - wrzucam foto. Idę popiescic mojego psa po piersiach
Gdzie w Krakowie jest chiński sklep?
Ja też postanowiłam, że będę dziś pieścić po piersiach moje oba koty.


Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
A mi właśnie listonosz wręczył frezareczkę (2 tyg oczekiwania)
Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?
Daj znać jak wrażenia z użytkowania.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Jjak przy dziecku olejowac paznokcie, jak ja co chwilę myje ręce, to największy problem,że często je myje a potem nie mam jak smarować.
Nie wiem w jakim wieku masz dziecko.
Ja najlepsze efekty olejowania miałam przy pierwszej córce przez jej pierwszy rok życia.
Dużo z nią chodziłam na spacery, bo bestia tylko wtedy spała i się nie darła.
Wychodząc z wózkiem smarowałam pazury regenerum. Dobry patent z pędzelkiem, bo można natłuścić tylko paznokcie i skórki a dłonie zostają nietłuste.
I tak z tym regenerum chodziłam na każdym spacerze, czyli pewnie ponad 4 godziny dziennie tego olejowania było.
No ale przy starszym dziecku to już się tak dużo olejować nie da.
Aktualnie stosuję regenerum na placu zabaw, jak z córkami jestem.
Na noc alterrę, czy co tam akurat mam pod ręką.
Ale regenerum ze względu na formę aplikacji jest genialne na olejowanie w terenie hehe.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 20:42   #4270
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Znam ten wątek, tylko jak przy dziecku olejowac paznokcie, jak ja co chwilę myje ręce, to największy problem,że często je myje a potem nie mam jak smarować.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Smaruj na noc Ja nieraz na noc wsmarowuję jakieś tłuste maści, np. alantan i potem już zostaje, przez noc się ładnie wchłania
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 21:55   #4271
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?

Daj znać jak wrażenia z użytkowania.

.

Przyznam ze nie wytrzymałam. Wlasnie skończyłam robić pedi.
Wrażenia? Troszkę Mieszane.

Frezarka na użytek domowy zupełnie wystarczająca. Dobrze leży w dłoni, dźwięki tez nie drażnią. Jedyny minus to ze trochę się grzeje wiec trzeba robić przerwy. Frezy z zestawu - spróbowałam tylko tego ściernego i faktycznie dno totalne. Tylko jak to teraz zdjąć z tego metalowego nośnika??

Frez do skórek genialny, cieżko się uszkodzić. Ale musiałam na koniec pomoc sobie płynem do skórek żeby ładnie wszystko z płytki zeszło.

Frez do hybryd dobry, choć miałam większe oczekiwania. Zdarzyłam ściągnąć tylko duży palec. Zdecydowanie lepiej szło na szybszych obrotach, na wolnych łatwo
Zrobić sobie kuku. To co mi przeszkadzało to ze nie ściąga równo tylko tak jakby drga. Ale może być to jednak wina frezarki.
I nie wiem jeszcze jak głęboko zjechałam bo o tej porze to cieżko. Jutro wieczorem jak zdejmę resztę zrobię test z acetonem i zobaczę co się rozpuściło. Za to z wzorników zachodzi genialne. Lakier praktycznie sam odskakuje tylko dźwięk pilnowanego plastiku jest okropny.

Miało być w skrócie a wyszedł laborat ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

P.S: tak różowa z Ali, dobrze pamiętasz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 22:20   #4272
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Kochana,one dopiero wczoraj zostały wysłane 😁
Co do olejowanie skórek .... swoje doprowadziłam do ładu przy pomocy alterry limonka +oliwki z Rossmana. Idąc spać smaruję, a w ciągu dnia krem do rąk Kamil Classic .Tak ja kiedyś wycinałam wszystko dookoła ,tak teraz tylko to co przy wale 😊

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Ahahha okej, w takim razie czekam na relacje

Mam alterre ale z papaja i wydaje mi się, że jakoś szału nie robi. Nie nawilzasz jakoś mocno. Krem Kamila też mam i on nałożony na noc, na prawdę nawilża dłonie, no ale co z tego jak w ciągu dnia skórki i tak stają się mega przesuszone ;/

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie jest chiński sklep?
Ja też postanowiłam, że będę dziś pieścić po piersiach moje oba koty.



Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?
Daj znać jak wrażenia z użytkowania.


Nie wiem w jakim wieku masz dziecko.
Ja najlepsze efekty olejowania miałam przy pierwszej córce przez jej pierwszy rok życia.
Dużo z nią chodziłam na spacery, bo bestia tylko wtedy spała i się nie darła.
Wychodząc z wózkiem smarowałam pazury regenerum. Dobry patent z pędzelkiem, bo można natłuścić tylko paznokcie i skórki a dłonie zostają nietłuste.
I tak z tym regenerum chodziłam na każdym spacerze, czyli pewnie ponad 4 godziny dziennie tego olejowania było.
No ale przy starszym dziecku to już się tak dużo olejować nie da.
Aktualnie stosuję regenerum na placu zabaw, jak z córkami jestem.
Na noc alterrę, czy co tam akurat mam pod ręką.
Ale regenerum ze względu na formę aplikacji jest genialne na olejowanie w terenie hehe.
Córka ma 8 msc, ale jak u Ciebie wybawieniem byly spacery, tak moja pannę wózek parzy w tylek, i ostatnio kończy się na rękach, a w domu to ciągle coś robię, a to jej coś dać a to to a tamto a przy dziecku ręce muszą być czyste.
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Smaruj na noc Ja nieraz na noc wsmarowuję jakieś tłuste maści, np. alantan i potem już zostaje, przez noc się ładnie wchłania
Tak staram się robić, ale to tylko rano jest fajnie, ciągu dnia znowu są suche.


Żeby nie było że tylko off top, jakie paint gele używacie i polecacie? Saviland czy Canni lepszy? Malowalyscie nim cała płytkę? One schodzą pod acetonem? No i np do kolorowania stempli z blaszek lepsze będą farbki akrylowe czy właśnie paint gele?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 22:50   #4273
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

eckpascal
Dzięki za info.
Nadal się waham co do zakupu tej frezarki.
Muszę jeszcze pomyśleć.
Niby to nie dużo kosztuje, ale obawiam się, że szybko zachce mi się jednak czegoś lepszego.
I tak się waham, czy brać tę na spróbowanie, czy od razu brać JD 700.

sylwuska
To przerąbane z tym wózkiem.
Zostaje tylko olejowanie na noc niestety.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 23:05   #4274
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Mama Tosi:
Mnie wyszła 24 zł i nie żałuje bo nadal nie jestem przekonana czy mi się podoba i przede wszystkim czy będzie szybciej i nie zrobię sobie krzywdy ( i nie chodzi mi o przepiłowania płytki ale długo walczyłam o wzmocnienie paznokci i nie chce teraz ich stopniowo osłabiać pilnowaniem).

Ale jeśli będziesz pewna ze frezarka to twoja metoda na ściąganie to zdecydowanie lepiej od razu kupić porządną.
Jeśli mi się jednak spodoba planuje zakup JD500 ( jest ciut tańsza i co najważniejsze bardziej mi się podoba jej ksztalt)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez eckpascal
Czas edycji: 2016-08-26 o 23:06
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 23:35   #4275
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie jest chiński sklep?
Ja też postanowiłam, że będę dziś pieścić po piersiach moje oba koty.



Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?
Daj znać jak wrażenia z użytkowania.



Nie wiem w jakim wieku masz dziecko.
Ja najlepsze efekty olejowania miałam przy pierwszej córce przez jej pierwszy rok życia.
Dużo z nią chodziłam na spacery, bo bestia tylko wtedy spała i się nie darła.
Wychodząc z wózkiem smarowałam pazury regenerum. Dobry patent z pędzelkiem, bo można natłuścić tylko paznokcie i skórki a dłonie zostają nietłuste.
I tak z tym regenerum chodziłam na każdym spacerze, czyli pewnie ponad 4 godziny dziennie tego olejowania było.
No ale przy starszym dziecku to już się tak dużo olejować nie da.
Aktualnie stosuję regenerum na placu zabaw, jak z córkami jestem.
Na noc alterrę, czy co tam akurat mam pod ręką.
Ale regenerum ze względu na formę aplikacji jest genialne na olejowanie w terenie hehe.
Chiński sklep jest na wyko kolo urzędu statystycznego i w futurze na dole kolo c&a ale wybór rzeczy to paznokci jest tam mały. W futurze nie ma nic a na wyko pilniki, jakieś drobne ozdobki, lampy UV. Kiedyś było tego więcej typu naklejki i folie ale już nie ma.

Co do różowej frezarki to mogę opowiedzieć o moich wrażeniach. Generalnie nie da się tego używać na wyższych obrotach bo strasznie się to rusza w ręce aż trudno to utrzymać a wtedy łatwo sobie zrobić krzywdę. Zdjęłam hybrydę pod którą miałam hard. Pod kolorem miałam białym podkład wiec łatwo mi było pilowac bo widziałam ze zbliża się biały intrzeba ostrożniej. Nie mam jeszcze polecanego frez wiec używałam kapturkow ściernych i trochę ciężko się manewrowaLO przy skorkach. Frezarka się nagrzewa wiec robiłam 3 paznokcie, parę minut przerwy i dalej. Generalnie ciut dłużej mi pewnie zeszło niż aceton ale ,oze dojdę do wprawy. Postanowiłam ściągać co 2-3 manicure frezarka i raz na jakiś czas acetonem. Frezarka nie ściągnęła całości a jednak raz na jakiś czas chce wszystko odmoczyc, byle nie za często. No i ściąganie prawej ręki to masakra
Ale na szczęście zdjęłam obie ręce i nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 00:20   #4276
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Chiński sklep jest na wyko kolo urzędu statystycznego i w futurze na dole kolo c&a ale wybór rzeczy to paznokci jest tam mały. W futurze nie ma nic a na wyko pilniki, jakieś drobne ozdobki, lampy UV. Kiedyś było tego więcej typu naklejki i folie ale już nie ma.

Co do różowej frezarki to mogę opowiedzieć o moich wrażeniach. Generalnie nie da się tego używać na wyższych obrotach bo strasznie się to rusza w ręce aż trudno to utrzymać a wtedy łatwo sobie zrobić krzywdę. Zdjęłam hybrydę pod którą miałam hard. Pod kolorem miałam białym podkład wiec łatwo mi było pilowac bo widziałam ze zbliża się biały intrzeba ostrożniej. Nie mam jeszcze polecanego frez wiec używałam kapturkow ściernych i trochę ciężko się manewrowaLO przy skorkach. Frezarka się nagrzewa wiec robiłam 3 paznokcie, parę minut przerwy i dalej. Generalnie ciut dłużej mi pewnie zeszło niż aceton ale ,oze dojdę do wprawy. Postanowiłam ściągać co 2-3 manicure frezarka i raz na jakiś czas acetonem. Frezarka nie ściągnęła całości a jednak raz na jakiś czas chce wszystko odmoczyc, byle nie za często. No i ściąganie prawej ręki to masakra
Ale na szczęście zdjęłam obie ręce i nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy.
Eeeeeeeee to nie ma po co iść jak nie ma paznokciowych pierdółek.
Miałam ochotę na szybkie zakupy np. naklejek.
No nic to poczekam aż mi z ali przyjdą.

Dzięki za info o frezarce.
Chyba sobie odpuszczę jej zakup póki co.
Za tydzień będę zdejmować mani pierwszy raz zrobione z bazą proteinową z indigo.
Mam nadzieję, że mi też będzie lepiej schodzić niż semilac.
Wtedy sobie będęmogła odpuścić piłowanie, to i frezarka mi nie będzie potrzebna.
Z semi mam ogromny problem z odmaczaniem , stąd to piłowanie u mnie.

A w temacie, to czekam na moje focallury.
Tak bym chciała, żeby szybko przyszły.
6 kolorów zamówiłam i jak przyjdą, to będzie problem, który wybrać do pierwszego mani.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 08:14   #4277
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Mama Tosi:
Daj znać jak schodziło

proteinowa odmacza mi się gorzej niż Semi stad decyzja o frezarce.
I podobnie jak hauu zamierzam używać jej naprzemiennie z acetonem puki do wprawy nie dojdę.

Hauu:
pomyśl o zmianie frezów. Próbowałam i kapturka i swego czasu na prof frezarce diamentowych ( i jeszcze jakichś nie pamietam
Z czego) i tego polecanego ceramicznego. Niebo a ziemia - ceramiczny zdecydowanie wygrywa.

Co do obrotów masz racje za wysokie - drgania ale na bardzo niskich tez jest złe bo frezarka "ucieka".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 08:53   #4278
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Ja sobie ostatnio ściągałam hybrydy różową frezarka. Ściągam nie do końca bo się boje uszkodzić płytkę, ale i tak o ile prawa ręka wyszła mi tym razem ok, tak w lewej na dwóch pazurach porobiłam sobie fale. Miałam top i bazę gelish, lakier HMN - całość nosiłam prawie 4 tygodnie. Zdjęłam tylko ze względu na odrosty i znudzenie kolorem. W każdym razie jak dla mnie frezarka ok. Nie grzeje mi się mimo, że jadę wszystkie pazury na raz. Robie na średnich obrotach z wykorzystaniem frezów, które przyszły z frezarką. Zamówiłam też frezy ceramiczny dedykowane do ściągania hybryd polecane przez dziewczyny na forum oraz 2 do skórek - jeden diamentowy, a drugi ceramiczny. Ciekawa jestem jak się będą sprawować

Ja też mam problem z wysuszonymi rękami i skórkami - też mam dzieciarnie i co chwilę myje ręce. Teściowa się nawet śmieje że mam chyba jakąś manie W każdym razie na noc porządnie smaruje kremem ( kupiłam w aptece tak lepsiejszy do skóry atopowej) + zamówiłam sobie na ali z OpI taką odżywkę do skórek właśnie z pędzelkiem. Tak jak kiedyś skórki miałam twarde tak teraz są w miarę ok. Skórki ściągam takim małym białym wałeczkiem/frezem z zestawu, a dokańczam obcinaczkami do skórek jak coś mimo wszystko przy wałku zostanie.

Rozczarowałyście mnie info, że w Krk u CHinczyków nic nie dostanę od ręki, ale z drugiej strony jeśli już coś mają to pewnie z cenami bliższymi do naszych.
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 11:59   #4279
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez j0ssia04 Pokaż wiadomość

Ja też mam problem z wysuszonymi rękami i skórkami - też mam dzieciarnie i co chwilę myje ręce. Teściowa się nawet śmieje że mam chyba jakąś manie W każdym razie na noc porządnie smaruje kremem ( kupiłam w aptece tak lepsiejszy do skóry atopowej) + zamówiłam sobie na ali z OpI taką odżywkę do skórek właśnie z pędzelkiem. Tak jak kiedyś skórki miałam twarde tak teraz są w miarę ok. Skórki ściągam takim małym białym wałeczkiem/frezem z zestawu, a dokańczam obcinaczkami do skórek jak coś mimo wszystko przy wałku zostanie.

Rozczarowałyście mnie info, że w Krk u CHinczyków nic nie dostanę od ręki, ale z drugiej strony jeśli już coś mają to pewnie z cenami bliższymi do naszych.
Ja też mam chyba manie

Pokaż jaki to krem i podrzuć linka do oliwki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 19:48   #4280
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
proteinowa odmacza mi się gorzej niż Semi stad decyzja o frezarce.
I podobnie jak hauu zamierzam używać jej naprzemiennie z acetonem puki do wprawy nie dojdę.
Serio? U mnie duuuuzo lepiej sciaga sie proteinowa niz semi. Dla mnie to niebo a ziemia.
Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ja też mam chyba manie

Pokaż jaki to krem i podrzuć linka do oliwki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja polece Ziaje z mocznikiem. Bardzo dobrze nawilza.
Mam tez regenerum serum z pedzelkiem i jak mi sie skonczylo nalalam oliwke z Semi i jest super zwlaszcza ze pedzelkiem mozna wejsc pod skorki ;-)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 20:00   #4281
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Serio? U mnie duuuuzo lepiej sciaga sie proteinowa niz semi. Dla mnie to niebo a ziemia.

Ja polece Ziaje z mocznikiem. Bardzo dobrze nawilza.
Mam tez regenerum serum z pedzelkiem i jak mi sie skonczylo nalalam oliwke z Semi i jest super zwlaszcza ze pedzelkiem mozna wejsc pod skorki ;-)
Oki, zerknę na Ziaje a to opakowanie po regenerum chyba ciężko otworzyć?

Oliwki z semilaca są fajne?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 20:13   #4282
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Oliwki z semilaca są fajne?
Nie są fajne.
W składzie na pierwszym miejscu jest parafina, do tego dodatek oleju naturalnego i zapach.
Sory, ale z takim składem to szkoda sobie tłuścić ręce.
I do tego taka cena za parafinę!

Kupiłam sobie kokos, bo mnie naszło na jakiś poprawiacz humoru.
Jak w domu sprawdziłam skład, to bardzo się rozczarowałam.
A zapach jest straszny. Smrodzi czymś sztucznym, no sama nie wiem czym. Kokos gdzieś tam może pobrzmiewa, ale bardzo słabo i chemicznie.
Kolor mega sztuczny, niebieski,
Komfort używania tego i efekty zerowe.
Chyba swoją buteleczkę wyrzucę.

edit:
szczytem bezczelności jest "oliwka" cytrynowa.
Tam już w składzie jest tylko parafina bez dodatku oleju naturalnego a następnie zapach.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2016-08-27 o 20:17
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 20:27   #4283
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Nie rozpedzilyscie sie z tymi off topami?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 21:21   #4284
aguska8501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Hej.

Tez wahalam sie nad rozowa frezarka,bo jednak wydac 200zl troche szkoda,jezeli sie nie bedzie umialo obslugiwac i z ciekawosci kupilam rozowa. Te frezy pewnie sa za slabe,bo chcialam scignac reinforce i kolor i pomimo,ze na malych obrotach robilam to tylko fale dunaju zrobilo. A chcialam isc na latwizne i moc szybciej sciagac. Jeszcze idzie do mnie frez ceramiczny pofobno lepiej schodzi. Okaze sie.

Co do nie odmoczenia bazy. Trzeba ja zmienic.
aguska8501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 22:00   #4285
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Mama Tosi:
Daj znać jak schodziło

proteinowa odmacza mi się gorzej niż Semi stad decyzja o frezarce.
I podobnie jak hauu zamierzam używać jej naprzemiennie z acetonem puki do wprawy nie dojdę.

Hauu:
pomyśl o zmianie frezów. Próbowałam i kapturka i swego czasu na prof frezarce diamentowych ( i jeszcze jakichś nie pamietam
Z czego) i tego polecanego ceramicznego. Niebo a ziemia - ceramiczny zdecydowanie wygrywa.

Co do obrotów masz racje za wysokie - drgania ale na bardzo niskich tez jest złe bo frezarka "ucieka".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Frez mam już w koszyku i czekam na wyplate o dziwo te z zestawu do skorek u mnie się sprawdzily i chyba przy tym póki co zostane. Co do obrotów to na niskich bardzo mocno trzymałam frezarkę ale i tak parę razy uciekła. Na wysokich nie mogłam jej utrzymać ibbalam się ze zrobię sobie krzywdę. Próbowałam tez do pięt ale chyba wole tarke a potem elektryczny pilnik.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 07:29   #4286
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ja też mam chyba manie

Pokaż jaki to krem i podrzuć linka do oliwki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

postaram sie jutro podac info, w tej chwili trochę nie bardzo mam jak

ps. moje frezy juz w Warszawie, ciekawe ile będę czekać na ich doręczenie...........
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:05   #4287
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Na ali są takie oliwki w pisaku też z pędzelkiem czy ktoś je ma? W porządku jest skład?
Czy te opakowania można potem uzupełnić? Bo najbardziej to mnie interesuje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez syylwuska
Czas edycji: 2016-08-28 o 19:30
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:44   #4288
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Nie można ich uzupełniać. Mam ich sporo (w pracy, w torebce, w domu w łazience i przy łożku) i niemal zawsze jak zbliża się do wykończenia opakowania jakby się przekręcają i do końca nie można ich zużyć (choć i w kupowanych w PL też tak się zdarzało). Kupując na Ali zdarzyło się raz że w przesyłce osobno były peny i osobno opakowania do nich, któryś był nieszczelny, a może pisak się przekręcił, i wszystko było tluste. Co do składu to wklejam zdjęcie opakowania, mi te olejki pasują, mają natłuścić skórki i tak robią więc jest ok.Image1472406187.770493.jpgImage1472406245.137692.jpg

Edytowane przez Bossana
Czas edycji: 2016-08-28 o 19:45
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:31   #4289
j0ssia04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
Nie można ich uzupełniać. Mam ich sporo (w pracy, w torebce, w domu w łazience i przy łożku) i niemal zawsze jak zbliża się do wykończenia opakowania jakby się przekręcają i do końca nie można ich zużyć (choć i w kupowanych w PL też tak się zdarzało). Kupując na Ali zdarzyło się raz że w przesyłce osobno były peny i osobno opakowania do nich, któryś był nieszczelny, a może pisak się przekręcił, i wszystko było tluste. Co do składu to wklejam zdjęcie opakowania, mi te olejki pasują, mają natłuścić skórki i tak robią więc jest ok.Załącznik 6613491Załącznik 6613496
dokładnie taką mam jest ok
j0ssia04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:08   #4290
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Macie link do bardzo fajnych wzornikow za rozsadna cene . W Indigo jeden taki kosztuje 12zl. Fajne I wygodne bo mozna sobie ustawic wszystko odcieniami

Removable Nail Art Tips Polish Palette Display Rack Stand DIY Plastic Nail Stand
http://s.aliexpress.com/QrQFzIb6
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 19:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.