a ja jakim typem jestem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-25, 20:07   #1
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk

a ja jakim typem jestem?


zastanawiam sie nad wiosna i jesienia. mam wlosy brazowe ze zlocistymi refleksami. w zimie sa o wiele bardziej ciemne niz w lecie. latwo sie opalam na brżzowo-czerwonawy kolor. oczy mam niebieskie ale nie takie przejrzyste przy zrenicy jakis bezowy sie wkradl:P. w lecie robia mi sie male piegi nieduzo. Bylabym pewna ze jestem wiosna ale jakos nie pasuje mi w opisie wiosny tekst "twoja skore charakteryzuje przejrzysta bladosc." jako dziecko bylam blondynka. aha zdjecia dodaje z lata oraz jedno slabej jakosci z zimy kilka lat temu ( w sztuczny swietle) dla porownania koloru wlosow w lecie i zimie

Edytowane przez madziaaakk
Czas edycji: 2006-03-17 o 23:11
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:15   #2
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

i jeszcze zdjecia.. ale ladnoie bylam opalona a teraz blada jestem. i to tez jest dziwne bo calkiem inaczej wygladam latem gdy jestem opalona i ma =m jasniejsze wlosy) a calkiem inaczej zima mam ciemnne wlosy i jestem blada ( jak na zdjeciu ze szkielecikiem). i jakim typem jestem?

Edytowane przez madziaaakk
Czas edycji: 2006-03-17 o 23:11
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:47   #3
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

pomoże mi ktoś? wiem ze bylo wiele juz watkow na taki temat ale jakos nie moge sie uosobic z zadnym typem wiec musialam zalozyc
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 20:58   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Madziu, która z zdjęć najwierniej oddaje Twój naturalny kolor cery?
Proszę też, odpowiedz na pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:18   #5
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Cytat:
Napisane przez agabil1
Madziu, która z zdjęć najwierniej oddaje Twój naturalny kolor cery? Myślę ze ostatnia fota bedzie najwierniejsza kolorowi mojej cery mimo ze wszystkie oprocz tego w zimie byly robione w naturalnym swietle
Proszę też, odpowiedz na pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy? Opalam sie szybko odcien zlotawp-brazowawy
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy niebieskie, malutkie plamki przy zrenicy, brwi wyrazne ciemne, rzesy tez dosyc ciemne
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? brwi s są raczej cieple
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy? kolor cery raczej cieply
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate? jasno-brazowe z przeblyskami zlotego
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral? usta dosc jasne
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę? w sumie nigdy jeszcze nie spojrzalam w lustro i nie powiedzialam sobie ze w tm kolorze wygladam super. takze odpowiedz brzmi nie wiem
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:20   #6
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Agabil Madziu, która z zdjęć najwierniej oddaje Twój naturalny kolor cery? Myślę ze ostatnia fota bedzie najwierniejsza kolorowi mojej cery mimo ze wszystkie oprocz tego w zimie byly robione w naturalnym swietle
Proszę też, odpowiedz na pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy? Opalam sie szybko odcien zlotawp-brazowawy
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy niebieskie, malutkie plamki przy zrenicy, brwi wyrazne ciemne, rzesy tez dosyc ciemne
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? brwi s są raczej cieple
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy? kolor cery raczej cieply
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate? jasno-brazowe z przeblyskami zlotego
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral? usta dosc jasne
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę? w sumie nigdy jeszcze nie spojrzalam w lustro i nie powiedzialam sobie ze w tm kolorze wygladam super. takze odpowiedz brzmi nie wiem
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:24   #7
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Hmmm... wydaje mi się, że jesień, ewentualnie wiosna-jesień
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 21:31   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Jesień? chyba nie, ta opalenizna, ciemna oprawa oczu... gdyby nie ciepły koloryt skóry i włosów powiedziałabym że lato ale możliwe że wiosna, bo ładnie Ci w kolorach soczystych i jasnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probnikJESIEN.jpg (27,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikLATO.jpg (29,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikWIOSNA.jpg (31,0 KB, 20 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:10   #9
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Wiesz Aga masz rację... Chociaż ta oprawa oczu wydaje mi się za ciemna na wiosnę Ale może być jakieś małe odstępstwo od reguły
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:20   #10
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

wielkie dzieki dziewczyny. rozwialyscie moje watpliwosci:c mok:
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:36   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Wiesz Aga masz rację... Chociaż ta oprawa oczu wydaje mi się za ciemna na wiosnę Ale może być jakieś małe odstępstwo od reguły
wiesz, jesień ma z reguły jeszcze jaśniejszą oprawę oczu niż wiosna
Sporo zaś znam takich odstępstw jeśli chodzi o Wiosenki ciemne i wyraziste. Nie wiem dlaczego utarło się że ten typ to złociste włosy i jasna oprawa.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 19:00   #12
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: a ja jakim typem jestem?

wiosna to wlasciwie typ cieply czy chlodny?? powinnam dobierac w ubiorze i makijazu ubrania w cieplej czy chlodnej tonacji?
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:24   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: a ja jakim typem jestem?

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
wiosna to wlasciwie typ cieply czy chlodny?? powinnam dobierac w ubiorze i makijazu ubrania w cieplej czy chlodnej tonacji?
Wiosna to typ ciepły. Kolory:
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.