plamki na nogach :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 21:53   #1
Iamnotbeperfect
Raczkowanie
 
Avatar Iamnotbeperfect
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Exclamation

plamki na nogach :/


Witam Kochane

W wakacje byłam w Grecji wiec warunki do opalania były boskie jednak zauwazylam ze w czasie opalania (jak sie tak patrzy na cialo takie rozgrzenane) nie opalaja mi sie regularnie nogi :/ tz. pojawiaja sie biale plamki i to miejsce wogole mi sie nie opala :/ przy intensywnej opaleniznie powstal taki kontrast ze okropnie to wyglada :/ Ostatnio wybralam sie na solarium i gdy popatrzylam na nogi w tym swietle znowu było to samo :/ i znowu te miejsca mi sie nie opaliły :/ na nogach wygladam jak krówka :/. Spytałam sie Pani pracujacej na solarium powiedzial ze moze to przemarzniete nogi. W sumie widizalm juz dziewczyny z takim problemem jak pzremarniete nogi np na wf i niewyglada to tak jak one mają, zaczelam nosic grube rajski zeby nogi mialy to ciepełko i wogole zaczelam sie grubo ubierac...ale w sumie nie pomogło :/ Są to małe plamki, nieregularne i najwiecej mam ich na udach i troche na goleniu... wyglada to okropnie :/. Dodam, że pierwszy raz mam coś takiego znaczy pierwszy raz pojawilo m isie to w te wakacje (

Proszę o POMOC !! wyglada to naprawde okropnie i jak nawet tego niewidze to wiem że to mam i źle się z tym czuje
__________________
Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.
Iamnotbeperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.