kurs w select - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 16:47   #1
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248

kurs w select


skonczyłam kurs w select. kurs trwał 8 dni. instruktorka byla beata a przez 2 ostatnie dni marta. bylo nas 8 dziewczyn i beata nie mogła nam wszystkim patrzec na rece. marta za to zajeła sie nami i jak jej sie cos nie podobało to mówiła i wzieła sie za nas, podchodziła i pomagała i prawie cały czas była w sali. nie jest to pełne 65 godzin, oraz noie wszystko co pisze na ich stronie przerobilismy. nie mielismy utwardzanie naturalnej płytki technik zdobienia oraz pokazow zdobienia. modelek ja miałam chyba 8 niepamietam juz. i robilismy we 2 jedna modelke. na szablonie robiłam tylko akryle. ogólnie kurs zostawia wiele do zyczenia ale wiadomo ze po zadnym kursie nie bede profesjonalistka. szkoła jest ładna panie miłe i jest fajna atmosera. z hotelu nie korzytsałam. jak ktos ma jakies pytania jeszcze to chetnie odpowiem. poza tym robimy to co zechce modelka a nie to co powninnismy. takze wyszło tak ze wszystkie moje paznokcie ktore wykonałam to frenche. ogolnie jestem srednio zadowolona . pilniki gilotyny sa tepe, materiałami musialysmy sie wymieniac , pedzelki sa poniszczone, lakiery pozasychane
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-07 o 13:39
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:59   #2
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: kurs w select

Ale o czym chcesz nas poniformować? Napisz chociaż gdzie ten kurs robiłaś, miasto itp

Przenoszę wątek
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:37   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

kurs wrszawie na al. krakowskiej ktos mi pisał zebym opowiedziała co i jak wiec pisze
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:42   #4
natalia2813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: kurs w select

Ja konczylam kurs w tej szkole i jestem bardzo zadowolona moja instruktorka byla Beata Marty nie znam,program zostal w pelni zrealizowany nawet ponad,chetnie wybralabym sie do nich jeszcze raz
natalia2813 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:28   #5
piny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Smile Dot.: kurs w select

Cześć dziewczyny Ja również jestem po szkoleniu w Select. Kurs rozpoczynałam w systemie weekendowy ze stylizacji Paznokci. Kurs prowadziła Beata I Patrycja i jestem bardzo zadowolona. Było bardzo sympatycznie instruktorki miłe odpowiadały na wszystkie zadane pytania, a z pozostałymi kursantkami utrzymuje do dzisiaj kontakt Z kursu wyniosłam bardzo dużo. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Co do klientek było ich sporo. Do paulinka675 - słuchaj jak klientki chciały non stop frencha to może trzeba było je namówić przekonać na jakieś inne zdobienie Ja np. sugerowała im co było by ładniejsze i robiłam co chciałam. Co do programu to przerobiłyśmy wszystko. Nawet zostało nam zaprezentowane jak robi się kwiatki akrylowe a tego niema w podstawowym programie I jeszcze jedno, aby zostac Stlistka Paznokci trzeba się do tego nadawać mieć zdolności aby nie było tak, że jak coś niewychodzi to się zgania na wszystko i wszyctkich. Ja Select w warszawie polecam Jeżeli będą jakies pytania postaram sie na nie odpowiedzieć
piny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 12:40   #6
Caterina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: kurs w select

Czesc , ja rowniez ukonczylam kurs stylizacji paznokci w W-wie przy al. Krakowskiej i nie uwazam, aby merytorycznie byl za slaby, natomiast co do jakosci stosowanych przez szkole komponentow, to rzeczywiscie masz troszke racji, ale musisz zwrocic uwage, ze jest to szkola i podnoszenie kosztow w tak znaczacy sposob, poprzez zakup drogich materialow podniesie znacznie cene kursu. Mysle, ze skoro decydujemy sie, na uczeszczanie w osmio dniowym kursie, to powinnysmy miec swiadomosc tego, ze zasob wiadomosci, ktory zostanie nam przekazany, musimy same poszerzac i doksztalcanie w zawodzie, ktory sobie obralysmy spada bezposrednio na nasze barki. Mysle droga Paulinko, ze masz poczucie swiadomosci tego, iz ten post skierowany jest bezposrednio do Ciebie, a skoro bylas niezadowolona z kursu, trzeba bylo zaznaczyc to w trakcie jego trwania i wykazac sie odrobina cywilnej odwagi. W Twoim wypadku, zwrocilabym raczej uwage na wlasciwy sposob poslugiwania sie jezykiem Polskim, jest to pierwszy krok do sukcesu, czyli zdobycia wlasciwej klienteli
Czuje Twoje oburzenie, gdy czytasz moje slowa, ale wynikaja one rzeczywiscie z czystej sypatii do tej szkolyi do instruktorek, ktore przygotowuja nas w mozliwie najlepszym stopniu, do dalszej pracy. Oczywiscie do dnia dzisiejszego mam kontakt z tymi ludzmi i nie moge podzielic Twojej opinii.
Pozdrawiam Cie niezwykle serdecznie i zycze sukcesow na polu zawodowym, ale zapewniam Cie, ze to daleka droga
Kasia
PS
kurs ukonczylam w 2006 minelo juz blisko 720 dni i zapewniam Ciebie droga Paulinko, ze caly czas sie ucze..... osiem dni to wprowadzenie
Caterina K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 12:46   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Caterina K. Pokaż wiadomość
W Twoim wypadku, zwrocilabym raczej uwage na wlasciwy sposob poslugiwania sie jezykiem Polskim, jest to pierwszy krok do sukcesu
Miałaś zapewne na myśli język polski....?
Było chyba kiedyś takie przysłowie...coś o kotle przyganiającym garnkowi.....?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 13:37   #8
Caterina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Miałaś zapewne na myśli język polski....?
Było chyba kiedyś takie przysłowie...coś o kotle przyganiającym garnkowi.....?
tak, oczywiscie masz racje aczkolwiek zwroc prosze uwage na ton mojej wypowiedzi i zrozumiesz dlaczego poszlo z wielkiej litery.
Co do przyslowia, to funkcjonuje ono nadal i rozumiem aluzje, ale przytocze Tobie znacznie lepsze .... odezwalo sie ucho do gara....
Zrozumiesz moje oburzenie, gdy pozwolimy obronic sie samej zainteresowanej, z ktora wlasnie rozmawialam. Beata obiecala ustosunkowac sie do wypowiedzi Pauliny i przekazac wszystkim zainteresowanym swoj p-kt widzenia na te sprawe....
Wiesz to jest troszke tak jak z rozomowa kwalifikacyjna... kazdy poprzedni szef, kazda poprzednia praca, kazdy poprzedni zwiazek byl bee, tylko my jestesmy nieskazitelni...
pozdrawiam
Kasia
Caterina K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 13:38   #9
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

ja nie myslałam wcale, że po 8 dniach na kursie bede jakąś mistrzynią w zakładaniu tipsów, uważam jednak ze kurs pozostawia wiele do zyczenia. szczególnie jesli pisza na stronie ze grupy sa max 4 osobowe i dostejemy 16 modelek . myslałam tez ze bedziemy robic to co jest w programie a nie to co sobie życzą klientki. nikogo nie oczerniam i kurs mimo wad podobał mi się ale mogli zadbac o to zebysmy nie musiały w 8 osób korzystac z jednego liqiudu i wymieniac sie innymi materiałami. to nie tylko moj punkt widzenia ale słyszałam co mowily inne dziewyczny i tez mialy zastrzezenia co do ilosci osob w grupie i innych rzeczy a wiadomo ze jesli jest jedna instruktorka i 8 osob to ona nie jest w stanie stac przy wszystkich i patrzec na rece. od 2006 do 2008 roku moglo sie troche pozmieniac. zreszta minusem jest tez to ze nie mowiono nam jakie bledy robimy tylko ze wszystko jest ok i paznokcie ładne mimo iż ewidentnie było widac ze cos jest nie tak. jak juz mowiłam wczesniej dopiero marta zaczela mowic ze to co robimy jej sie nie podoba i tym zmotywowała nas zebysmy sie postarały. ja tylko wytknełam kilka minusów tego kursu, wiem tez ze inne maja wiecej zastrzezen , jak juz mowiłam szkoła jest fajna, panie sa sympatyczne i nie mam zlego ogolnego zdania o kursie i tak czy tak polecam. w innych szkolach i tak wygląda to podobnie a w jeszcze innych dużo gorzej.


ps. caterina to ze czujesz sympatie do osób prowadzacych ta szkole to nie znaczy ze masz byc zaslepiona na błedy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-07 o 13:59
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 14:33   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Caterina K. Pokaż wiadomość
Co do przyslowia, to funkcjonuje ono nadal
Naprawdę..?

Pozdrawiam również


Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja nie myslałam wcale, że po 8 dniach na kursie bede jakąś mistrzynią w zakładaniu tipsów,

W przedłużaniu paznokci.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 14:44   #11
select
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

w związku z zastrzeżeniami o których pisze Paulinka 675 w dniu dzisiejszym instruktorki mojej szkoły zostały poproszone o dokładne przeanalizowanie programu w którym uczestniczyła pani Paulinka oraz o przeanalizowanie ankiet satysfakcji kursanta/wypełniają je kursanci po zakonczonym szkoleniu abyśmy na bieżąco mogli sprawdzać opinie o naszym szkoleniu/ ze sposobu przekazywanej wiedzy przez instruktorki SELECT oraz zadowolenia z wyposażenia sal wykładowych oraz przerobionego materiału aby móc odnieść sie do w/w zarzutów a W SZCZEGÓLNOSCI do uwagi że nie było przerobionego zdobnictwa paznokci /przeanalizownie raportu z każdego dnia szkolenia który wypelnia i zdaje do sekretariatu instruktor/oraz tego że na sali jest jeden preparat do odtluszczenia płytki paznokcia!!! Zostały poproszone o dokładne przeliczenie ilości produktów które są na sali i podanie na ogólnym forum tej informacji gdyż uważam że są one nieprawdziwe. Jako szkoła SELECT chcemy sie odnieść do zarzutów Paulinki w sposob rzeczowy i zgodny z prawdą więc dziś sprawdzamy 100 lakierów które są na sali czy rzeczywiście są zaschnięte oraz sprawdzimy datę na fakturze kiedy zostały zakupione pędzle aby odnieść sie do tego zarzutu iz są poniszczone jak i rownież datę faktury na która zostaly zakupione pilniki w ilości 250 szt.Innym osobom które wyraziły swoje zadowolenie z nauki w naszej szkole bardzo dziękuje ale do serca biorę sobie zarówno opinie dobre i złe dlatego bardzo skrupulatnie sprawdzimy uwagi Paulinki ze stanem rzeczywistym w szkole. Pozdrawiamy SELECT
select jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 14:48   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez select Pokaż wiadomość
więc dziś sprawdzamy 100 lakierów które są na sali czy rzeczywiście są zaschnięte
Współczuję!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:25   #13
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

w mojej grupie nie bylo ankiet satysfskcji...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:31   #14
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

nie mowiłam o odtłuszczaczu tylko o liquidzie , na stanie był jeden przez 1 dzien potem juz sie pojawiły nowe. kleje tez były pokonczone i quick fihish gele tez. zel wykoczneniowy nowy otrzymałysmy w ostatnim dniu i to w dodatku jeden na cala grupe. poza tym nie miałabym powodów zeby bezpodstawnie na forum mówic ze produkty których uzywacie sa na wykonczeniu jesli by tak w rzeczywistosci nie było! rozumiem ze jako szkoła boicie sie o reputacje ale bez przesady...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:01   #15
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

siedze tak i czytam bo nie dlugo bede szla na kurs do SELECT i sama juz nie wiem??? wolalabym aby bylo tyle modelek ile powinno oraz wazne jest dla mnie aby instruktorka miala czas na sprawdzanie i pilnowanie osob ktore ucza sie robic paznokcie. 8 osob na jedna instruktorke to troche duzo.... Hmm????
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:03   #16
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

moze pani z SELECT moglaby sie wypowiedziec na ten temat??? (chodzi mi tylko o liczbe kursantek i instruktorek)
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:17   #17
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: kurs w select

dlatego takie fajne są kursy indywidualne.... no max w dwie osoby + modelki.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:27   #18
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

szinaSE tak czy tak w te 65 godzin nie da rady zrobic 16 modelek robiłysmy 2 babeczki w jeden dzien, a na poczatku jedną, w pierwszych dniach paznokcie pokazowe robiła instruktorka a kolejne my. to jest mało godzin a w porównaniu do innych kursów gdzie jest 30 czy 40 godzin to duzo i mysle ze w select i tak nauczysz sie wiecej. przegladam program kursu i widze kolejne braki takie jak brak manicure frezarką brak modelek na pedicure u nas tylko 4 osoby wykonały ta usługe. na stronie jest rowniez napisane wtopienia ozdób (brokaty, hologramy, cyrkonie, folie, nitki, suszone kwiatki) – praktyka na modelkachprzy czym nie bylo nitek i suszonych kwiatów, uzupełniałam tylko żele.
"
  1. Zapoznanie się z ośmioma pędzelkami do zdobień
  2. Zdobienia – praktyka na modelkach lub na tipsie:
    • tradycyjne
    • okazjonalne
    • artystyczne
    • ślubne"
      tego też brak
co do modelek zdazały sie ich braki i dziewczyny robiły sobie paznokcie.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-07 o 16:28
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:31   #19
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

Paulinka675 a po ile godzin dziennie zescie siedzaly?? Piszesz ze mialas jakies 10 modelek (i to na 2 osoby, jesli dobrze zrozumialam) czyli w sumie to jak bys obsluzyla 5modelek sama.
W planie kursu pisze ze jest sie na kursie 65 h, czyli przypada po 8 h/dziennie(jesli podzelimy to na te 8 dni). 5 modelek to moze (tak bardzo grubo liczac) zajac 20 h (4 h/jedna) wiec reszta godzin to teoria??

Prosze odpisz bo jestem na skraju zrezygnowania i pujscia gdzie indziej..
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:34   #20
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

...no to zes chyba teraz czytala w moich myslach, podczas pisania swojej wypowiedzi
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:38   #21
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

Paulika675
Co do brakow, to chyba wydrukuje sobie plan z ich strony i bede prosic (gdy cos rzeczywiscie omina) aby mi pokazywaly.
Chce naprawde jak najwiecej sie nauczyc.
Gdy czytalam ich strone to naprawde jest bardzo zachecajaca, dlatego zdecydowalam sie na nich i chcialabym aby wszystkie punkty kursu byly przecwiczone..
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:43   #22
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

zajecia byly od 9 do 17 ale wiadomo ze punktualnie sie nie zaczynało a zawsze wypuszczano nas jakos godzine wczesniej. 1 dnia byl opis produktów manicure i pedicure. ja robilam tylko manicure inne dziewczyny pedicure. 2 dzien była technika zelowa, najpierw beata zrobila pokazowe paznokcie potem my. tak samo bylo z akrylem. a potem robilysmy juz 2 dziennie. wyszlo jakies 8-10modelek na dziewczyne. przy czym robilysmy po jednej rece. nateonego dnia robilysmy do 13 zdobienia lakierami na tipsach i potem jedna modelke. nie powiem ze sie nic nie nauczyłam bo to nie prawda cos tam zawsze wyniosłam ale jesli pisza na stronie ze taki jest program to tak powinno byc. wiadomo ze po zadnym kursie nie bedziesz od razu dobra. ja sie wchałam miedzy select a glamourstudio.pl tam jest tak ze w salonie robisz i wtedy jest jedna albo gora dwie kursantki i masz babki ktore przychodza i robią tipsy u ciebie za pol ceny albo przyprowadzasz kolezanki a potem dwutygodniowe praktyki w salonie dla chetnych dodatkowo kurs makijazu, troche zaluje ze tam nie poszłam ale bałam sie ze beda mnie traktowac jak pracownice i bede musiala sprzatac i takie tam.



aaa i jeszcze byly godzinne przerwy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-07 o 16:54
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:41   #23
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

Powiem ze sama nie wiem co myslec i robic. Dla mnie najwazniejsza jest praktyka, bo w ten sposob mozna sie nauczyc. 8-10 modelek i robic tylko 1 reke to nie jest pocieszjace. Ja z wyborem kierowalam sie tym co oferuje szkola, a oni oferte maja interesujaca, no i iloscia modelek i godzin nauki (65 h to jest naprawde cos poruwnujac inne kursy). W czasie swojego wyboru myslalam takze nad Euro Fashion.I sama teraz nie wiem...

Bardzo bym chciala aby pani SELECT sie wypowiedziala.
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 18:12   #24
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: kurs w select

Ja bym wybrała na Twoim miejscu EF
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:15   #25
Beata Wojtkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: kurs w select

Witam wszystkich zainteresowanych

Jestem instruktorka w Europejskiej Szkole Stylizacji SELECT i jak slusznie zauwazylam problem, ktory pojawil sie na tym forum dotyczy naszych kursow.

Chcialabym ustosunkowac sie do wszystkich wypowiedzi, ktore w krytyczny sposob dokonaly oceny naszej wspolpracy z uczestnikami.
Przedewszystkim chce Panstwu przyblizyc harmonogram czasu trwania kursu. I tak rzeczywiscie kurs trwa 65 godzin, rozlozonych na osiem dni srednio w osmiogodzinnym systemie nauki. Na ten czas przewidziane sa zajecia teoretyczne i praktyczne z naciskiem na praktyke. Przygotowane mamy konspekty, ktore okreslaja metodyke nauczania tj np.
dzien pierwszy:
zalatwiane sa sprawy organizacyjne, czyli zapoznajemy naszych studentow z systemem nauki, ktory wprowadzilismy w naszej szkole, jaki jest system egzaminacyjny, jakie sa wymogi dotyczace mozliwosci ukonczenia kursu i merytorycznie skupiamy sie na zapoznaniu naszych kursantow z naszym "warsztatem pracy". Kursanci zapoznani zostaja ze wszystkimi narzedziami i produktami, jakie beda im towarzyszyly w naszej wspolnej nauce i przyszlej pracy, omawiamy budowe anatomiczna paznokcia. Tego samego dnia przystepujemy juz do zajec praktycznych, wykonujemy na nich juz pierwszy manicure i pedicure. Kazde zajecia praktyczne poprzedzone sa wykladem, ktory przygotowuje studenta do samodzielnego wykonania w/w
dzien drugi :
Na wstepie prowadzony jest wyklad dotyczacy zajec praktycznych tego dnia, a mianowicie przedluzania paznokcia metoda zelowa na tipsie, jak to sie odbywa? oczywiscie caly wyklad, prowadzony jest w sytemie praktycznym, ja wykonuje w/w zajecie na modelu (kliencie) omawiajac poszczegolne etapy.
Po czym nasi kursanci pod moim okiem wykonuja Swoje pierwsze prace, wtedy juz nastepuje pierwszy etap zdobienia paznokci, nie wykonujemy tylko jednego opracowanego modelu typu np zwykle malowanie, przeciez nasi klienci zycza sobie, a to wtapianie ozdob, a to wykonanie frencha i wiele innych technik, przeciez nawet sam sposob ksztaltowania plytki jest zupelnie rozny w kazdym przypadku paznokcia
dzien trzeci :
Wykonujemy nadal tipsy metoda zelowa, ale juz samodzielnie i tylko z moja drobna korekta, oczywiscie osoby, ktorym sprawia to wieksza trudnosc maja wrecz prawo i obowiazek pytac mnie o pomoc w wykonaniu. Ze wzgledu na to, ze nie sa jeszcze wprawione w samodzielne wykonywanie tych prac i jednak sprawiaja im one trudnosci na dwie osoby przypada jedna modelka, dlacego? postaram sie wyjasnic to bardziej obrazowo osobom, ktore jeszcze nie wykonywaly samodzielnie przedluzania paznokci. Prosze sobie wyobrazic, ze dla osoby wprawionej wykonanie pelnego zestawu zelowego na tipsie z artystycznym zdobieniem, zajmuje do trzech godzin, ta sama prace osoba uczaca sie wykonuje nawet do szesciu godzin, kto z Panstwa chce i zdecyduje sie spedzic tyle czasu w salonie stylizacji paznokci. Oczywiscie sa osoby, ktore samodzielnie wykonuja te prace w znacznie krotszym terminie, zblizonym nawet do terminu w jakim my wykonujemy takie zabiegi. I wlasnie te osoby maja mozliwosc samodzielnego wykonania uslugi na jednym modelu, szkola daje takie mozliwosci
dzien czwarty :
nie przedluzajac: zdjecie paznokci zelowych, uzupelnienie paznokci.
I zaczynamy poznawac metode akrylowa, a mianowicie akryl na tipsie. Caly proces przebiega w taki sam sposob jak przy metodzie zelowej, dlatego nie bede rozpisywala sie, aby Panstwa nie zanudzic
dzien piaty :
tak jak w dniu trzecim samodzielne prace metoda akrylowa po naszym okiem
dzien szosty :
skierowany glownie na zdobienie paznokci. Prace glownie wykonywane sa na tipsach, tak aby kursanci mogli zabrac Swoje prace do domu.
Jaka jest moja rola w tym dniu, hmm? o gustach dyskutowac nie mozna, a przynajmniej nie powinnismy. Zapoznajemy wiec z technikami wykonywania zdobien lakierami i tu zaznacze, ze w tym konkretnym przypadku mialo to miejsce we wtorek 04.11.2008
W godzinach popoludniowych tego dnia zajmujemy sie przedluzaniem paznokci metoda akrylowa na szablonie, rowniez uzywajac w kazdym przypadku roznych technik zdobienia.
dzien siodmy :
w godzinach rannych utrwalamy przedluzanie paznokci metoda akrylowa na szablonie. W godzinach popoludniowych przyjmowani sa klienci i kursanci wykonuja samodzielnie prace technika jaka sami obiora i ktora chca utrwalic
dzien osmy :
jest to dzien w ktorym odbywaja sie egzaminy tj. egzamin teoretyczny i praktyczny. Na egzaminie praktycznym kursanci wybieraja metode, z ktorej chca byc egzaminowani, dlaczego tak? Oczywiscie mamy swiadomosc tego, ze kurs, ktory trwa 65 godzin jest kursem, ktory ma na celu zapoznanie kursantow z technikami wykonywania paznokci, nie daje jednak pelnej mozliwosci nauczenia sie w/w. Jest to proces dlugotrwaly i to sami kursanci musza w praktyce poprzez kolejny etap juz samodzielnych cwiczen poglebiac umiejetnosc wykonywania tych technik.

Powstal rowniez zarzut dotyczacy braku techniki wykonania zelu na szablonie, niestety nie jest on ujety w programie kursu, natomiast zapewniam, ze z technika ta od strony teoretycznej zapoznajemy naszych kursantow, bo przeciez jak bliska ona jest technice akrylowej.
Kolejna sprawa to produkty, na ktorych pracujemy:
Kupujemy sprawdzone zele, lakiery, akryle itp ktore sluza rzeczywiscie nauce, jest to postepowanie modelowe, prosze sobie wyobrazic, zakup np 50 zeli, ktore sa odkrecane i zakrecane w ciagu dnia kilkadziesiat razy. Czy mamy zabronic tego naszym studentom? przeciez za chwile oskarzeni zostaniemy o to, ze nakazujemy korzystanie z wlasnych, przyniesionych przez siebie produktow.


Gdy zadzwonila do mnie moja znajoma, ktora poinformowala mnie, ze powstaly takie zarzuty, dotyczace naszej dzialalnosci, poczulam oburzenie, ale teraz mam pewnosc, ze to bardzo dobrze. Tak, dobrze, ze tak sie stalo, mamy przeciez mozliwosc wyjasnienia wszelkich watpliwosci dotyczacych naszego kursu.
Z wieloma naszymi studentami utrzymujemy kontakty do dnia dzisiejszego, zawsze zapewniamy pomoc, udzielamy porad i robimy to nieodplatnie. My przeciez tez uczylysmy sie kiedys

pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem
Beata
Beata Wojtkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:20   #26
Beata Wojtkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: kurs w select

Oczywiscie w przypadku nowych pytan, postaram sie w miare mozliwosci jak najszybciej na nie odpowiedziec.
I oczywiscie wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do nas

[edit]

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
Beata

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-11-12 o 11:19
Beata Wojtkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:35   #27
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

Do Beata Wojtkowska
Dziekuje z wypowiedz Pani Beatko.
Sledze forum dosc dlugo, a wlaczylam sie do niektorych rozmow dopiero nie dawno. Kazdy odbiera i interpretuje wszystko na swoj sposob.
Zrozumiale jest ze kazda przyszla stylistka obawia sie wyzucenia pieniedzy w bloto (bo kursy nie naleza do tanich)
Osobiscie kontakt z wami jest Bardzo dobry, jestescie bardzo pomocni, odpowiadacie takze szybko(widac ze zalezy wam na klientach, czego nie mozna mowic o wszystkich) i niedlugo pojawie sie u was na kursie(a dokladnie za 2 tyg).

Bede Pania meczyc (wiec bedzie Pani wiedziala ze to ja) wiec mam nadzieje ze wyniose duzo z kursu.

Do zobaczenia i uslyszenia
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:50   #28
Beata Wojtkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: kurs w select

Pozdrawiam i do zobaczenia
Beata Wojtkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:24   #29
select
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

Szanowni Państwo, chciałabym wyjaśnic jeszcze dwie poruszone kwestie : pierwsza to taka że zajecia nie zaczynaja sie punktualnie. Nasze instruktorki przygotowane sa do zajec zawsze na pół godziny przed ich rozpoczęciem i jezeli nie rozpoczynaja sie one punktualnie to przyczyną jest to iz czekamy az wszystkie kursantki przybedą na kurs bo trudno jest rozpoczac zajecia kiedy czekamy na jedna lub dwie osoby/korki, spóźniony pociąg etc/.Następna kwestia to przerwy: Tak, sa one tak przewidziane, gdyż po 4 godz pracy np. z akrylem należy sie kursantkom chwilla oddechu,czasu na wypicie kawy na rozmowy przez telefon/podczas zajeć kursanci sa proszeni o ich wyłączanie gdyż nie wyobrazamy sobie aby przeszla stylistka paznokci rozmawiala przez telefon i jednoczesnie wykonywala usługe, czy zjedzenia obiadu/ktory wiele osób zamawia /,. Nie wyobrazam sobie aby przerw nie było bo wtenczas osiem godzin nauki non stop byłoby horrorem. Zamiast przyjemności wyniesionej ze szkoły zafundowalibyśmy osobom sie uczacym ból kręgosłupa połączony z bólem zatok spowodowany pracą non stop 8 godz przy produktach do stylizacji paznokci (stosowane przerwy są ponad to wymogiem BHP do którego mamy obowiązek się stosować). Dziwi mnie tylko jedna kwestia: dlaczego pani Paulinka podczas trwania kursu nie zgłosiła uwag do dyrekcji? przecież każdy kursant w chwili ropoczecia szkolenia dostaje informacje pisemną/ w jakich godzinach są dyrektorzy szkoły/ iż w razie uwag co do prowadzonych zajęć proszony jest o zgłoszenie tego do sekretariatu szkoły abyśmy na bieżąco mogli reagować czy korygowac ewentualne nieporozumienia. Jako szkoła postaraliśmy sie wytłumaczyć możliwie najdokladniej z zaistnialej sytuacji na forum gdyż każdy klient jest dla nas WAZNY bo mamy świadomość tego iż dobrą markę tworzą zadowoleni absolwenci a nie reklama, dlatego tak do serca wzieliśmy sobie uwagi Pauliny.

Edytowane przez select
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:26
select jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:01   #30
anna janiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
skonczyłam kurs w select. kurs trwał 8 dni. instruktorka byla beata a przez 2 ostatnie dni marta. bylo nas 8 dziewczyn i beata nie mogła nam wszystkim patrzec na rece. marta za to zajeła sie nami i jak jej sie cos nie podobało to mówiła i wzieła sie za nas, podchodziła i pomagała i prawie cały czas była w sali. nie jest to pełne 65 godzin, oraz noie wszystko co pisze na ich stronie przerobilismy. nie mielismy utwardzanie naturalnej płytki technik zdobienia oraz pokazow zdobienia. modelek ja miałam chyba 8 niepamietam juz. i robilismy we 2 jedna modelke. na szablonie robiłam tylko akryle. ogólnie kurs zostawia wiele do zyczenia ale wiadomo ze po zadnym kursie nie bede profesjonalistka. szkoła jest ładna panie miłe i jest fajna atmosera. z hotelu nie korzytsałam. jak ktos ma jakies pytania jeszcze to chetnie odpowiem. poza tym robimy to co zechce modelka a nie to co powninnismy. takze wyszło tak ze wszystkie moje paznokcie ktore wykonałam to frenche. ogolnie jestem srednio zadowolona . pilniki gilotyny sa tepe, materiałami musialysmy sie wymieniac , pedzelki sa poniszczone, lakiery pozasychane
Witam jestem klientką select od 4lat i to co napisała paulina to nie mieści sie w głowie.Jak możesz oczerniać p.Beate że źle prowadziła kurs.Jeszcze nie zdażyło mi sie jak chodze na paznokcie żeby coś było źle zrobione.Takie doświadczenie jak ma p.Beata to ty możesz pozazdrościć,nie będziesz taka dobra nigdy.Ja jestem klientką a bez problemu poradziłabym sobie z założeniem paznokci bo beata bardzo wnikliwie tłumaczy jak się to robi.Byłam dziś również na paznokciach i mam tak pięknie zrobione że aż skakałam z radości,mimo że dziś jest drugi dzień kursu.I byłam tam 3godz i było dużo kursantek P.Beata do każdej podchodziła bez problemu tłumaczyła i pokazywała żedna z nich nie czekała dłużej niż 15sekund,więc nie oczerniaj jej bo dzięki niej masz coś w tej głowie .W 8dni nie będziesz perfekcjonistką wiec trzeba szkolic sie .Pomyśl zanim coś powiesz

Edytowane przez anna janiak
Czas edycji: 2008-11-09 o 20:10
anna janiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.