Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 12:40   #931
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1/3 miesiąca za nami, czas podzielić się dotychczasowymi zużyciami Zakupy na razie mam 4 i każdy był przemyślany Pewnie kliknę jeszcze niedługo BB, ale w tej kategorii również powoli kończę swoje zapasy.

1. Garnier Fructis, Goodbye Damage, odżywka do włosów bardzo zniszczonych (200 ml) - dobra, gęsta, ładnie pachnąca odżywka. Nakładana od ucha w dół nie obciążała. Nawilżała i ułatwiała rozczesywanie. Wpływu na końcówki nie zauważyłam, ale w cuda nie wierzę. Spisała się dobrze, może kiedyś do niej wrócę.
2. Facelle, płyn do higieny intymnej z aloesem (300 ml) - używany jako delikatny szampon. Nie widziałam większej różnicy między wersją tą, a różową. Nie przesuszył mi skóry głowy, radził sobie z myciem i był całkiem wydajny - jak najbardziej ok
3. Sylveco, tymiankowy żel do twarzy (150 ml) - świetny produkt o trochę specyficznym zapachu. Dobrze mył twarz, nie przesuszając jej. Bardzo wydajny i zdecydowanie warty swojej ceny. Chętnie wypróbuję również wersję rumiankową.
4. Avon, Planet Spa, odżywcza maseczka do twarzy z masłem shea (75 ml) - całkiem niezły produkt o przyjemnym zapachu. Łagodziła twarz po kwasach i nawilżała. Efektu wow się nie spodziewałam i go nie dostałam. Ot, przyjemny przeciętniaczek.
5. Ados, Neon Fluo, lakier do paznokci (5,5 ml) - tani lakier w kolorze neonowego różu. Od dawna nie maluję już paznokci takimi kolorami, ale została go resztka, więc machnęłam sobie oczopląsny pedi Dobry produkt w przystępnej cenie, przyzwoite krycie, szybko wysychał.
6. Verona, Ryana, szampon koloryzujący hebanowa czerń (30 ml) - na moich włosach dał efekt raczej ciemnego brązu lubi śliwki w zależności od tego, jak pada światło. Co do trwałości jeszcze się nie wypowiem, bo nałożyłam go dwa dni temu. Wiem tyle, że nie zniszczył włosów bardziej niż inne szamponetki.
7. Golden Rose, olejek do skórek i paznokci (11 ml) - przeciętniak. Olejowałam nim paznokcie i skórki. Szybko się wchłaniał. Początkowo super pachniał, później niestety przestało być kolorowo. Nawilżał skórki, ale wpływu na paznokcie nie zauważyłam. Niewarty swojej ceny, wolę własne mieszanki.
8. Bebe, intensywna pielęgnacja, balsam do ust (4,9 g) - kupiony w promocji za około 5 zł. Wersja bardziej 'zbita' i twarda niż klasyczna, różana i słoneczna, więc znacznie bardziej wydajna. Działanie chyba nieco gorsze, ale i tak pomadka dawała sobie radę. Lubię te balsamy, teraz na otwarcie czeka różana wersja, do której zatęskniłam
9. Alterra, pomadka rumiankowa (4,8 g) - rewelacyjny produkt w niskiej cenie. Nawilżał usta, pozostawiając je miękkie i gładkie. Zapach specyficzny, ale nie przeszkadzał. Na minus wydajność, ale w tej cenie można to wybaczyć.

Uff, zużyłam w tym miesiącu już 2 mazidła do ust i maseczkę do twarzy , więc zostanę z 4. Mazideł do ust nawet nie liczę, bo na pewno jest ponad 10 - otwartych mam aktualnie 6

Na wykończeniu mam tonik do twarzy, żel pod prysznic, maskę do włosów i peeling do stóp.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 12:53   #932
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Tonik-esencja złuszczający Perfecta. Jesli lubicie produkty z delikatnymi kwasami /tu migdał/ to polecam. Jest obecnie na promocji w Rossmanie za 9.99 i walczę ze sobą, żeby nie kupić zapasu
7. Żel-krem myjący Eveline. Od nienawiści do miłości. Na pewno będę chciała do niego wrócić jak wyjdę z zapasów
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:11   #933
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

W tym miesiącu kupiłam jedynie pomadkę peelingującą Sylveco, aktualnie używana właśnie sięga dna. Do koszyka wrzuciłam kilka kosmetyków, ale wszystkie usunęłam i ostał się jedynie nierafinowany olej kokosowy (ale ten głównie do celów kulinarnych).
Oparłam się także nowemu kodowi z YR, rabatującemu o połowę również przeceny; trzymam się twardo przeciw powiększaniu zapasów.
Jednak 'klikawica' wzięła górę i zamówiłam kilka ciuszków Usprawiedliwiam się faktem, że noszę teraz mniejszy rozmiar.

Czasami żałuję, że nie mam zepsutego laptopa Wszędzie czyha pokusa w postaci promocji, kodów rabatowych i darmowych dostaw
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:50   #934
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Oparłam się także nowemu kodowi z YR, rabatującemu o połowę również przeceny; trzymam się twardo przeciw powiększaniu zapasów.
Ja nie ale chciałam siostrze kupić SEP więc to była najlepsza okazja. Dla siebie wzięłam niewiele na szczęście Kupiłam też dwa balsamy Evree na promce w Rossmanie /2 za 22zł/ i dostałam krem na dzień i na noc z Pharmaceris. Ale denkuję więc się nie załamuję
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:36   #935
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Paloma foot spa, chłodzący żel do stóp.
Przydatny, gdy się człowiek nachodzi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 18:14   #936
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
1/3 miesiąca za nami, czas podzielić się dotychczasowymi zużyciami Zakupy na razie mam 4 i każdy był przemyślany Pewnie kliknę jeszcze niedługo BB, ale w tej kategorii również powoli kończę swoje zapasy.

1. Garnier Fructis, Goodbye Damage, odżywka do włosów bardzo zniszczonych (200 ml) - dobra, gęsta, ładnie pachnąca odżywka. Nakładana od ucha w dół nie obciążała. Nawilżała i ułatwiała rozczesywanie. Wpływu na końcówki nie zauważyłam, ale w cuda nie wierzę. Spisała się dobrze, może kiedyś do niej wrócę.
2. Facelle, płyn do higieny intymnej z aloesem (300 ml) - używany jako delikatny szampon. Nie widziałam większej różnicy między wersją tą, a różową. Nie przesuszył mi skóry głowy, radził sobie z myciem i był całkiem wydajny - jak najbardziej ok
3. Sylveco, tymiankowy żel do twarzy (150 ml) - świetny produkt o trochę specyficznym zapachu. Dobrze mył twarz, nie przesuszając jej. Bardzo wydajny i zdecydowanie warty swojej ceny. Chętnie wypróbuję również wersję rumiankową.
4. Avon, Planet Spa, odżywcza maseczka do twarzy z masłem shea (75 ml) - całkiem niezły produkt o przyjemnym zapachu. Łagodziła twarz po kwasach i nawilżała. Efektu wow się nie spodziewałam i go nie dostałam. Ot, przyjemny przeciętniaczek.
5. Ados, Neon Fluo, lakier do paznokci (5,5 ml) - tani lakier w kolorze neonowego różu. Od dawna nie maluję już paznokci takimi kolorami, ale została go resztka, więc machnęłam sobie oczopląsny pedi Dobry produkt w przystępnej cenie, przyzwoite krycie, szybko wysychał.
6. Verona, Ryana, szampon koloryzujący hebanowa czerń (30 ml) - na moich włosach dał efekt raczej ciemnego brązu lubi śliwki w zależności od tego, jak pada światło. Co do trwałości jeszcze się nie wypowiem, bo nałożyłam go dwa dni temu. Wiem tyle, że nie zniszczył włosów bardziej niż inne szamponetki.
7. Golden Rose, olejek do skórek i paznokci (11 ml) - przeciętniak. Olejowałam nim paznokcie i skórki. Szybko się wchłaniał. Początkowo super pachniał, później niestety przestało być kolorowo. Nawilżał skórki, ale wpływu na paznokcie nie zauważyłam. Niewarty swojej ceny, wolę własne mieszanki.
8. Bebe, intensywna pielęgnacja, balsam do ust (4,9 g) - kupiony w promocji za około 5 zł. Wersja bardziej 'zbita' i twarda niż klasyczna, różana i słoneczna, więc znacznie bardziej wydajna. Działanie chyba nieco gorsze, ale i tak pomadka dawała sobie radę. Lubię te balsamy, teraz na otwarcie czeka różana wersja, do której zatęskniłam
9. Alterra, pomadka rumiankowa (4,8 g) - rewelacyjny produkt w niskiej cenie. Nawilżał usta, pozostawiając je miękkie i gładkie. Zapach specyficzny, ale nie przeszkadzał. Na minus wydajność, ale w tej cenie można to wybaczyć.

Uff, zużyłam w tym miesiącu już 2 mazidła do ust i maseczkę do twarzy , więc zostanę z 4. Mazideł do ust nawet nie liczę, bo na pewno jest ponad 10 - otwartych mam aktualnie 6

Na wykończeniu mam tonik do twarzy, żel pod prysznic, maskę do włosów i peeling do stóp.
Mam żel do twarzy rumiankowy z Sylveco i zapach faktycznie dość specyficzny, ale jestem bardzo zadowolona z działania i jak najbardziej polecam spróbować także tą wersję.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 18:19   #937
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. pomadka Isana Hydro - przyjemna, tania pomadka torebkowa

7. krem do stóp Green Pharmacy relaksujący zmęczone i skłonne do opuchnięć stopy - przyjemnie chłodził, polecam osobom pracującym fizycznie; niestety brak nawilżenia

8. płyn do płukania ust Dentalux wersja mint - zostawiał nieprzyjemny posmak w ustach, być może gdy będę w lidlu spróbuję innej wersji

9. miniaturka kremu do rąk Kamill intensiv - miał być do torebki ale zostawiał śliski film na dłoniach; zużyłam na noc, w miarę nawilżał ale raczej nie wrócę również ze względu na specyficzny zapach
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 19:39   #938
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

8. Płyn do płukania jamy ustnej z Kauflandu, 500 ml. Nie wrócę, gdyż lubił mnie podrażniać. Z zapasów wyjęłam jakiś z Auchan.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 20:09   #939
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

zużyłam mleczko do ciała z mocznikiem Isana
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:19   #940
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. L`oreal, true match, podkład dopasowujący się do skóry, 30ml
7. Astor, perfect stay, korektor pod oczy, 6,5ml
8. Organique, bloom essence, cukrowy peeling do ciała, 200ml
9. Go Pure, fresh mint, chusteczki odświeżające, 15szt

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
3. Sylveco, tymiankowy żel do twarzy (150 ml) - świetny produkt o trochę specyficznym zapachu. Dobrze mył twarz, nie przesuszając jej. Bardzo wydajny i zdecydowanie warty swojej ceny. Chętnie wypróbuję również wersję rumiankową.
Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Mam żel do twarzy rumiankowy z Sylveco i zapach faktycznie dość specyficzny, ale jestem bardzo zadowolona z działania i jak najbardziej polecam spróbować także tą wersję.
Jak tylko wykończę żel micelarny z Lirene to zdecydowanie kupię jeden z tych dwóch produktów.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Czyżby Klorane był ulubieńcem?
Jeśli tak i jeśli masz w okolicy Superpharm i masz kartę Lifestyle to jutro masz -50% zniżki na produkty tej firmy.
Jest cała masa innych zniżek.
Ja dziś uzupełniłam zapasy - nabyłam farbę do włosów i piankę do mycia twarzy Iwostin, którą właśnie zdenkowałam, a która jest świetna.
W tym tygodniu jest masa zniżek na Dzień Kobiet, więc poszukaj. I chyba jeszcze 11 marca jakiś weekend zniżek ma być- coś na jakimś billboardzie mi mignęło. Znów zniżki z jakiejś babskiej gazety.
Na demakijaż i kolorówkę chyba w tym tygodniu Hebe też ma sporo promocji.
Nie, nie, Klorane się u mnie nie sprawdził. Ciężko ocenić działanie wzmacniające po buteleczce 100ml, natomiast po jego użyciu włosy bardzo szybko stawały się nieświeże. Następnego dnia moja czupryna wyglądała jakbym co najmniej nie myła włosów 3-4 dni.
Dziękuję za rady, niestety z żadnych zniżek nie skorzystałam. Z jednej strony to bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
mój Revlon Colorstay już się kończy. Na próbę zamówiłam Infallible Matte, ale coś czuję, że wrócę z podkulonym ogonem do Colorstay
Ja całkiem lubię Revlon, ale czasem kiepsko mi się z nim współpracuje. Jednakże z tej półki cenowej to najlepszy produkt matujący, jakiego używałam.


[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;57076071]Mi tez nie pasuje, okropnie wyglada na twarzy. Jakoś zużylam ale sie męczyłam z nim[/QUOTE]

Podobne właściwości ma Estee Lauder Double Wear, a w dodatku dużo ładniej wygląda na twarzy. Gdyby nie ta zawrotna cena, to nie używałabym innych podkładów.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:11   #941
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
8. Płyn do płukania jamy ustnej z Kauflandu, 500 ml. Nie wrócę, gdyż lubił mnie podrażniać. Z zapasów wyjęłam jakiś z Auchan.
Fioletowy? Kupiłam z braku laku i nie widzę różnicy między nim a fioletowym Listerine a kosztuje połowę ceny więc planuję przy nim pozostać
Swoją drogą Auchan ma też fajny płyn micelarny - 400 ml za 8 zł a nie piecze mnie w oczy. Podkradłam siostrze resztkę ale pójdę kupić sobie butlę
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 22:11   #942
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

2. Szampon alterra granat

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:06   #943
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Mam żel do twarzy rumiankowy z Sylveco i zapach faktycznie dość specyficzny, ale jestem bardzo zadowolona z działania i jak najbardziej polecam spróbować także tą wersję.
Spróbuję na pewno
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:19   #944
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

5. Isana Professional Oil Care

Kupiłam ją z myślą o nakładaniu na mokre włosy po myciu, tu się nie sprawdziła. Początkowo niezbyt ja polubiłam. Zdanie zmieniłam kiedy zaczęłam nakładać przed myciem. Bardzo ładnie ograniczyła puch na moich włosach. Kupię kolejne opakowanie
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:25   #945
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Widzę, Dziewczyny, że dzielnie denkujecie Brawo! Za mną pięć pustych opakowań w marcu. I chyba tylko jeszcze żel pod prysznic i krem do twarzy przybędą. Marzec jakiś taki kiepskawy w zużycia będzie.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:29   #946
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Marion Spa, maseczka regenerująco - ujędrniająca.
Czuć, że napina skórę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:52   #947
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Próbka szamponu Seboradin do włosów jasnych

Nie odpowiada mi. Zresztą już to chyba tu pisałam.

7. Odżywka nawilżająca Chantal Pro Salon

Napiszę poraz kolejny: cudowna.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765

Edytowane przez irrssin
Czas edycji: 2016-03-14 o 18:58
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:58   #948
Cammy26
Raczkowanie
 
Avatar Cammy26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Pierwsze marcowe denka:
1. Pianka do higieny intymnej Green Pharmacy
2. Płyn micelarny Biolaven
3. Balsam marokański do włosów Planeta Organica
4. Maska drożdżowa do włosów Babuszki Agafii
5. Wcierka Jantar
6 Próbka korektora Annabelle Minerals
__________________

10.2013 początek db
ania o włosy

01.2013 rozpoczęłam regularne trenowanie

Cammy26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:02   #949
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziewczyny,

miałabym małą prośbę Fajnie byłoby, gdy po zdenkowaniu kosmetyku napisałybyście troszkę o nim. To wiele ułatwia, ja na przykład, jestem ciekawa, jak się sprawdził, co o nim sądzicie. Wasze spostrzeżenia są znaczące Rzecz jasna, nie piszę tutaj o próbkach, tylko o pełnowymiarowych kosmetykach.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 11:34   #950
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Ja piszę, ale jednym, góra kilkoma zdaniami. Recenzje umieszczam na KWC i mi się nie chce jeszcze raz robić pełnego opisu
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:47   #951
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Ja piszę, ale jednym, góra kilkoma zdaniami. Recenzje umieszczam na KWC i mi się nie chce jeszcze raz robić pełnego opisu
Właśnie o taki krótki opis mi chodzi. Nie o typową recenzję Też umieszczam je na KWC.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:13   #952
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Widzę, że niektóre z was szaleją! Ja dopiero dwa pełnowymiarowe kosmetyki zużyłam. Ale i kupiłam też trzy kolejne. Na szczęście są to takie których potrzebowałam i nie mam w zapasie.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:25   #953
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Off top
Dzisiaj po pracy planuje iść do rossmanna po wkładki laktacyjne i odżywkę bez spłukiwania. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym kupiła tylko to !

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 14:04   #954
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez usuahaha Pokaż wiadomość
Off top
Dzisiaj po pracy planuje iść do rossmanna po wkładki laktacyjne i odżywkę bez spłukiwania. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym kupiła tylko to !

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 15:14   #955
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Fioletowy? Kupiłam z braku laku i nie widzę różnicy między nim a fioletowym Listerine a kosztuje połowę ceny więc planuję przy nim pozostać
Swoją drogą Auchan ma też fajny płyn micelarny - 400 ml za 8 zł a nie piecze mnie w oczy. Podkradłam siostrze resztkę ale pójdę kupić sobie butlę
Nie, jakiś zielony. Nawet mi się pomyliło, bo nie jest stricte dla Kauflandu tylko firmy Rebi-dental.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 17:08   #956
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Nie udało się

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 18:13   #957
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
5. Isana Professional Oil Care

Kupiłam ją z myślą o nakładaniu na mokre włosy po myciu, tu się nie sprawdziła. Początkowo niezbyt ja polubiłam. Zdanie zmieniłam kiedy zaczęłam nakładać przed myciem. Bardzo ładnie ograniczyła puch na moich włosach. Kupię kolejne opakowanie
O mi się jako bs też nie sprawdziła więc spróbuję na dniach użyć jej jak Ty.Na suche czy mokre włosy?





Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
6. Tonik-esencja złuszczający Perfecta. Jesli lubicie produkty z delikatnymi kwasami /tu migdał/ to polecam. Jest obecnie na promocji w Rossmanie za 9.99 i walczę ze sobą, żeby nie kupić zapasu
7. Żel-krem myjący Eveline. Od nienawiści do miłości. Na pewno będę chciała do niego wrócić jak wyjdę z zapasów
Oj kusi ten tonik a robi coś dobrego? :d
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 18:24   #958
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ja nie ale chciałam siostrze kupić SEP więc to była najlepsza okazja. Dla siebie wzięłam niewiele na szczęście Kupiłam też dwa balsamy Evree na promce w Rossmanie /2 za 22zł/ i dostałam krem na dzień i na noc z Pharmaceris. Ale denkuję więc się nie załamuję
To ładnie, że coś Ci dali, ja wczoraj zrobiłam zakupy za przeszło 100 zł i nawet próbeczki mi nie dali
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 18:37   #959
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez usuahaha Pokaż wiadomość
Nie udało się

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
I na czym poległaś?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 19:00   #960
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Kupiłam dodatkowo szampon, tonik, palete korektorow, chusteczki do demakijażu. No i zrobiłam zamówienie w avonie za ponad stowe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.