Zyskaj formę w 10 tygodni! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 09:37   #1
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25

Zyskaj formę w 10 tygodni!


Witajcie kochane,

zapewne niektóre z was słyszały o nowym projekcie Kasi Skrzyneckiej i jej męża. Dzięki przepisom i ćwiczeniom 2 razy w tygodniu można sporo schudnąć. A na tej diecie jemy ile chcemy... Co o tym myślicie...? Czy któraś go już wykupiła?
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:50   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Nie wykupiłam i nie mam zamiaru. Pani Skrzynecka pewnie o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach wie tyle co powiedział jej menedżer, wolę bezpieczniejsze wyjścia
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:59   #3
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Może i Pani Skrzynecka nie ma doświadczenia w tej kwestii, ale myślę że jej mąż jak najbardziej. Poczytajcie i dajcie znać co wy o tym myślicie
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:13   #4
nikola922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Też jestem ciekawa tego programu. Jeśli ktoś z niego korzysta proszę o podzielenie się efektami Sporo o tym czytałam i oglądałam filmików i z chęcią bym się na to skusiła. Minusem jest fakt, że za taki program musimy zapłacić 179zł.. Może zna ktoś jakieś przepisy z tego projektu?
nikola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 21:34   #5
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Przyznaję, że ja ją wykupiłam ten program i tak chciałam popytać czy te porcje które są wypisane w przepisach to są dla jednej osoby.
Ogólnie w diecie są produkty których nie wolno spożywać przez 6 dni tygodnia, natomiast tego jednego jemy co tylko dusza zapragnie. Wszystko to czego nie mogliśmy jeść przez poprzednie dni. Myślę, że dieta jest do zaakceptowania. Najgorzej tylko na początku jest, a przepisy wydają się być smaczne i przede wszystkim wielgaśne porcje
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:07   #6
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cytat:
Napisane przez firstfasolka Pokaż wiadomość
Może i Pani Skrzynecka nie ma doświadczenia w tej kwestii, ale myślę że jej mąż jak najbardziej. Poczytajcie i dajcie znać co wy o tym myślicie
myślę, że ten wątek to element marketingu szeptanego.
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 08:23   #7
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
myślę, że ten wątek to element marketingu szeptanego.
myślcie co chcecie. jak już pisałam byłam ciekawa czy ktoś też z tego programu korzysta tak jak ja. chciałam podzielić się odczuciami i w ogóle pogadać o całym programie. A co do Skrzyneckiej to po prostu lubię tą kobitkę, bo normalna jest. Zaciekawiło mnie, że jej mąż który jest mistrzem fitnessu pomógł jej wrócić do wagi sprzed ciąży, gdzie Skrzynecka przytyła 17 kg.
Jeśli każdy kto pyta o jakikolwiek produkt/dietę/ćwiczenia na tym forum jest oskarżany o marketing szeptany to w takim razie to forum opiera się tylko na takich osobach...Szkoda słów
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 11:42   #8
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

witam , podbijam wątek, ja też jestem ciekawa efektów programu. Na czym to polega? dostaje się filmy z ćwiczeniami, przepisy?
Bardzo bym chciała przystąpić do tego programu, ale przeszkodą jest jego cena 179zł to sporo.... można zorganizować zrzutkę , złożyć się i rozesłać materiały do siebie wzajemnie
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:30   #9
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
witam , podbijam wątek, ja też jestem ciekawa efektów programu. Na czym to polega? dostaje się filmy z ćwiczeniami, przepisy?
Bardzo bym chciała przystąpić do tego programu, ale przeszkodą jest jego cena 179zł to sporo.... można zorganizować zrzutkę , złożyć się i rozesłać materiały do siebie wzajemnie
Tak jak pisałam, ja wykupiłam ten program. Fakt 179 zł to nie mało :/
To działa mniej więcej podobnie jak np. Vitalia. Ja na razie dostałam plik w pdf-ie z przepisami, co wolno jeść a czego nie. Przez pierwsze 2 tygodnie w tym programie się nie ćwiczy, a później chyba będą przysyłać na pocztę filmiki.

Wykupiłam tą dietę bo to chyba moja ostatnia deska ratunku... Za 2 miesiące wychodzę za mąż a chciałam schudnąć... Póki co nie udawało mi się to. Mam nadzieję, że jak teraz się "zawezmę" to dam radę
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 05:51   #10
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

zauważyłam, że ten program zaczął się ostro reklamować - nie chcę oskarżać nikogo o reklamę, ale niestety tak to wygląda tzn zaczyna się kampania reklamowa i nagle pojawiają się wpisy na forum na temat tej diety (podejrzewam, że niedługo usłyszę jak dużo osoby piszące schudły i w ogóle nie były głodne itd)
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 06:41   #11
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Wygląda na to że człowiek już nie może o nic zapytać... Pewnie moje posty o salę weselną też są moją reklamą. A no i nie wspominając o tabletkach adipex...
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 06:49   #12
pssotteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Dostaje sie listę produktów których nie mozna jeść czy dokładny jadłospis? Ile posiłków dziennie przewiduje dieta? Czy osoby pracujące bedą w stanie ja przeprowadzić?
pssotteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:11   #13
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cytat:
Napisane przez pssotteczka Pokaż wiadomość
Dostaje sie listę produktów których nie mozna jeść czy dokładny jadłospis? Ile posiłków dziennie przewiduje dieta? Czy osoby pracujące bedą w stanie ja przeprowadzić?
Dostałam listę rzeczy jakie można jeść- w dowolnych ilościach, oraz listę produktów zakazanych. Zakazane produkty można jeść tylko 1 dzień w tygodniu. Ja sobie jako ten dzień wybrałam niedzielę, bo teraz to lato grill i w ogóle Dziennie należy jeść 3-4 posiłki. Hmm czy osoby pracujące też dadzą radę ją przeprowadzić? Myślę, że tak bo w tej diecie nie liczy się kalorii, więc nawet w jakiejś restauracji można zjeść. Należy tylko pamiętać czego nie wolno nam jeść. Tłuszcze i różnego rodzaju mięsa można spożywać, więc zamawiając danie w restauracji weźmiemy dodatkowo surówkę do dowolnego mięsa i będzie ok. A co do jadłospisu to dostałam przepisy na różne posiłki, zupy, obiady itd. Konkretnej rozpiski co w danym dniu powinnyśmy zjeść nie ma. Same wybieramy na co mamy ochotę. Nie dziwcie się, że nie podaję dokładnie co wolno jeść a czego nie, bo wtedy każda z was ustaliłaby sobie podobną dietę. A jakby nie patrzeć ja na tę wiedzę wydałam nie mało kasy.
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:33   #14
pssotteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

wielkie dzięki za odpowiedź!

bardzo pomogłaś mi w podjęciu decyzji aby nie zakupować tego produktu
to co jeść/nie jeść podczas diety + przykładowe przepisy znajdziemy na pierwszej lepszej str internetowej za free, a cwiczenia (nawet 7 razy w tyg) można mieć za ok 20 zł na www.bodyworks.pl
pssotteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:39   #15
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cieszę się , że pomogłam powodzenia w diecie
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 04:50   #16
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

no niestety wygląda to na reklamę; wydaje mi się, że 179 pln za wiadomość o tym co jeść a czego nie jeść to bardzo dużo - ja wolałabym kupić za te pieniądze karnet na siłownię i stosować jadłospisy na redukcję.... ale życzę powodzenia! masz już datę ślubu? ile chcesz schudnąć do tej daty? długo stosujesz program i czy są jakieś rezultaty?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 07:45   #17
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Zaczęłam wczoraj tj. 02.07. a ślub bierzemy 30.08. Jak na razie to nie mogę się poszczycić spadkiem wagi ale to co zauważyłam, to nie czuję się taka ciężka, jak zawsze. Po prostu jakoś lżej mi na żołądku. Zobaczymy co będzie dalej... no kurde skoro zapłaciłam tyle kasy to chyba musi ta dieta coś dać...? zawsze jak stosowałam dietę redukcyjną to byłam głodna i strasznie mnie ciągnęło do słodkiego, w rezultacie po tygodniu wracałam do starych nawyków żywieniowych. Może teraz będzie inaczej...
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 04:23   #18
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

no trochę późno się za to wzięłaś - trzeba było zacząć już pół roku przed datą ślubu; 2 miesiące to trochę mało, ale trzymam kciuki; ja na redukcji chodzę wręcz napchana, bo 5-6 posiłków to dla mnie dużo
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 18:16   #19
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

a ja pytam orientacyjnie, ponieważ rok temu przez ok. pół roku udało mi się zejść z 86kg do 65, czyli 22kg, ale wtedy pilnowałam diety 1500 - 1600kcal , jadłam 6 x dziennie ćwiczyłam na steperze 60 min dziennie, kręciłam hula hop i robiłam brzuszki na kołysce. Do tego zrobiłam serię a6w.....planowałam schudnąć jeszcze 5 kg, ale jakoś nie wyszło, a dodatkowo doszło na plus jeszcze 5kg, czyli teraz wychodzę z 70 kg i szukam czegoś nowego....ale widzę, że chyba muszę uruchomić swój stary plan działania.....
Czy w tym programie otrzymuje się gotowe przepisy czy tylko to co można jeść a czego nie i samodzielnie trzeba układać sobie menu?
Czy to są jakieś drogie produkty? Niektóre diety opierają się na dość kosztownych artykułach spożywczych.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 19:12   #20
firstfasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Nie, produkty są ogólnodostępne i tanie. Jest podanych kilka przepisów, aczkolwiek głownie samemu się komponuje posiłek. Ja uważam to za plus, bo nie jestem "zmuszana" do zjedzenia w danym dniu czegoś na co zupełnie nie mam ochoty.
firstfasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:39   #21
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

i jak dziewczyny ? jakie efekty?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:12   #22
Alien...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Witam,
Też jestem ciekawa jakie są efekty ? Biję się z myślami czy ją kupić czy nie.
Pozdrawiam
Alien... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:43   #23
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Alien... Pokaż wiadomość
Witam,
Też jestem ciekawa jakie są efekty ? Biję się z myślami czy ją kupić czy nie.
Pozdrawiam
ja własnie też, bo troszkę szkoda mi aż tyle kasy...skoro wiem, że sama też dałam radę schudnąć 22kg. To skor teraz przybrałam 5 i chcę zrzucić 10kg to możże uda mi się bez tego programu
ale z drugiej strony człowiek zawsze szuka czegoś nowego, poza tym orgaznizm nie zawsze reaguje tak samo, jak za pierwszym razme , sama nie wiem...
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 14:34   #24
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

mhh oglądając reklamówki tego programu, stwierdzam, że to co można jeść to ma sens. Herbata zielona to killer dla tłuszczu i zbędnej wody w organizmie, sok z cytryny rano na czczo czyni cuda ) dodać czerwoną herbatkę mmmhh miodzio
a może się złożymy

Edytowane przez wiktoriasb
Czas edycji: 2012-08-31 o 11:17
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:39   #25
aniyae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Taniej wyjdzie zakupienie książki autorstwa Timothy Ferrissa "4- godzinne ciało" ("4 hour body"). To koszt ok 55 zł. Program "Zyskaj formię w 10 tygodni" bazuje na tej książce, żeby nie powiedzieć, że zżyna jak leci. Ciekawe, czy pan Ferriss jest świadom, że tandem Skrzynecka +małżonek przedstawia zasady diety opisane w jego książce, która kosztowała go lata doświadczeń na własnym ciele jako swoje -jako "nową niesamowitą formułę" odchudzania. Może mu odpalają jakąś część zysku, w co jednak wątpię.

Nie kupiłam ich programu. Ale domyślam się, że nigdzie nie ma informacji małym druczkiem, że autorem "nowej formuły" jest tak naprawdę Timothy Ferriss.
aniyae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 06:04   #26
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

dla mnie oni są wiarygodni, tylko szkoda że to takie drogie
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:27   #27
girlwithcurves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zyskaj formę w 10 tygodni!

Fakt, wykupienie programu może nie jest tanie, ale podobno nie ma nic za darmo Nie jestem pewna czy program bazuje na książce, ale według mnie takie książki nic nie dają - przeczytasz je od deski do deski i po góra 2 tygodniach zapomnisz, że w ogóle masz je w domu. A w tym programie chodzi nie tylko o odchudzanie, ale też o zmianę nawyków żywieniowych i sposobu patrzenia na pewne kwestie już przez całe życie. Co jakiś czas, czyli właśnie przez 10 tygodni otrzymujemy filmiki treningowe i kulinarne na nasz adres mailowy, więc siłą rzeczy nie możemy zapomnieć o odchudzaniu. Moja córka po urodzeniu dziecka przytyła jakieś 15 kg i ten program pozwolił jej się zmotywować do działania, diety ani ćwiczenia nie dawały większych efektów. Jest w 5 tygodniu i udało jej się zrzucić już 7 kg. Ważne jest też to, że dzięki Zyskaj Formę chudnie się w zdrowy sposób - nie trzeba obawiać się efektów jo-jo po jego skończeniu.
girlwithcurves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.