witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 18:51   #1
hot_lips
Przyczajenie
 
Avatar hot_lips
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18

witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!


Witam,piszę ponieważ mam pewne wątpliwości dotyczące stosowania na skórę twarzy witaminy a+e.Od razu mówię,że zakładam nowy temat ponieważ chce żeby był dobrze widoczny i chciałabym konkretne odpowiedzi.Przeglądałam poprzednie wątki ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na moje wątpliwości.

Otóz od kilku lat zmagam się z trądzikiem,jednak od jakis dwóch lat jest minimalna poprawa.Mój problem z cerą polega na tym,że mam przebarwienia i okazyjnie pojawiąją się jakieś wypryski,zwłaszcza przed miesiączką.Rano nakładam na twarz podkład i puder,do pewnego czasu jest super,ale z biegiem dnia,zwłaszcza jak jest gorąco,mam wrażenie,że makijaż się po prostu waży i wyglądam jakbym siedziała w saunie.Nie wyobrażam sobie nawet wyjścia z domu bez makijażu bo automatycznie łapie doła,możecie mi wierzyć.Ostatnio słyszałam od kogoś,że witamina a+e stosowana zewnętrznie znacznie poprawia stan skóry i likwiduje przebarwienia.Czyli wyciskamy ten olejek i smarujemy na noc.I teraz pytanie do Was,czy ktoraś już tak eksperymentowała? Czy może lepiej stosować ją wewnętrznie?Dodam,że dokładnie witamina nazywa się Capivit A+E z formułą forte system.Jako laik kompletnie się na tym nie znam i bardzo liczę na konkretną wypowiedź.Nie mam już sił na walkę z tymi przebarwieniami,stosowała m maseczki oczyszczające z sody,pomysł też z internetu,a jakże,nachodziłam się po dermatologach,ale żaden mi nie pomógł,a jeden nawet zaszkodził.Bede wdzięczna z wszystkie odpowiedzi
hot_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 19:29   #2
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:07
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 22:50   #3
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Cytat:
Napisane przez hot_lips Pokaż wiadomość
Witam,piszę ponieważ mam pewne wątpliwości dotyczące stosowania na skórę twarzy witaminy a+e.Od razu mówię,że zakładam nowy temat ponieważ chce żeby był dobrze widoczny i chciałabym konkretne odpowiedzi.Przeglądałam poprzednie wątki ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na moje wątpliwości.

Otóz od kilku lat zmagam się z trądzikiem,jednak od jakis dwóch lat jest minimalna poprawa.Mój problem z cerą polega na tym,że mam przebarwienia i okazyjnie pojawiąją się jakieś wypryski,zwłaszcza przed miesiączką.Rano nakładam na twarz podkład i puder,do pewnego czasu jest super,ale z biegiem dnia,zwłaszcza jak jest gorąco,mam wrażenie,że makijaż się po prostu waży i wyglądam jakbym siedziała w saunie.Nie wyobrażam sobie nawet wyjścia z domu bez makijażu bo automatycznie łapie doła,możecie mi wierzyć.Ostatnio słyszałam od kogoś,że witamina a+e stosowana zewnętrznie znacznie poprawia stan skóry i likwiduje przebarwienia.Czyli wyciskamy ten olejek i smarujemy na noc.I teraz pytanie do Was,czy ktoraś już tak eksperymentowała? Czy może lepiej stosować ją wewnętrznie?Dodam,że dokładnie witamina nazywa się Capivit A+E z formułą forte system.Jako laik kompletnie się na tym nie znam i bardzo liczę na konkretną wypowiedź.Nie mam już sił na walkę z tymi przebarwieniami,stosowała m maseczki oczyszczające z sody,pomysł też z internetu,a jakże,nachodziłam się po dermatologach,ale żaden mi nie pomógł,a jeden nawet zaszkodził.Bede wdzięczna z wszystkie odpowiedzi
Niezbyt się znam, ale słyszałam, że na przebarwienia jest dobry Eucerin.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:48   #4
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Ja na przebarwienia po trądziku używam Acne-derm. Można go kupić w aptece. U mnie szybko znikają, za 3 użyciem, ale jesli masz jakieś większe przebarwienia czy coś, to na opakowaniu coś wspominają o kuracji dwu tygodniowej. Ja wypróbowałam na moje małe plamki po pryszczach i działa Ale wiadomo, każdy ma inną skórę, więc nie można mieć pewności że na ciebie też zadziała. Co do witamin, miałam kiedyś krem na noc z witaminą a i c, jakiś tani, nie pamiętam już. W każdym razie lekko wyjaśniał cerę, nic poza tym.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Niezbyt się znam, ale słyszałam, że na przebarwienia jest dobry Eucerin.
Moja matka używała koncentratu z eucerinu (even brighter), żeby rozjaśnić plamkę na policzku- prawie nic nie dało. Teraz stosuje kurację Acne-dermem i przynajmniej widac jakieś rezultaty (jest jaśniejsza). Nie polecam wydawać pieniędzy na eucerin. Wydałam kiedyś dużo na całą serię puryfier (czy coś takiego) i nic mi nie pomogło.

Edytowane przez VioletRose
Czas edycji: 2013-07-09 o 18:49
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 06:05   #5
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Stosowałam witaminę a+e kilka razy i za każdym razem nie zauważyłam żadnej poprawy, poza tym następnego dnia dostawałam strasznego wysypu (zapchało mnie), więc ostatecznie zrezygnowałam z tego. Ale fakt, niektórym pomogło.
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:27   #6
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Nie jestem specjalistka, ale sadze, ze do skory mieszanej czy tlustej(zapewne ktoras z nich masz) nie powinnas stosowac olei bo ci ja zapchaja. Na mnie tak dzialaja takie produkty.
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:05   #7
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Cytat:
Napisane przez hot_lips Pokaż wiadomość
.I teraz pytanie do Was,czy ktoraś już tak eksperymentowała? Czy może lepiej stosować ją wewnętrznie?Dodam,że dokładnie witamina nazywa się Capivit A+E z formułą forte system.Jako laik kompletnie się na tym nie znam i bardzo liczę na konkretną wypowiedź.Nie mam już sił na walkę z tymi przebarwieniami,stosowała m maseczki oczyszczające z sody,pomysł też z internetu,a jakże,nachodziłam się po dermatologach,ale żaden mi nie pomógł,a jeden nawet zaszkodził.Bede wdzięczna z wszystkie odpowiedzi
Ja tak eksperymenttowałam - aczkolwiek oczekiwania miałam inne.
POdczas kuracji kwasami kosmetyczka poleciła mi nakładanie wit wit a+e na twarz -mam ogólnie suchą, wrażliwą, a jeszcze była podrażniona kwasami. Nic tak dobrze nie zadziałało na moją twarz jak witamina -zniknęły suche skórki,uczucie ściagnięcia, cera też wyglądałalepiej (aczkolwiek możliwe ze toteż juz widać było efekt kwasów)

Z mojego doswiadczenia -najlepiej sprawdziła mi się wit a+e z Tokovitu -kapsułka jest większa niż inne, ma też bardziejpłynną konsystencje, łatwo się rozsmarowywała czy też wklepywała, dosyć szybko wchłaniała

Najgorsza -z Medany, gęste, wręcz konsystencji żelu, ciążko się rozsmarowywało, nie podobało mi się uczucie po nałożeniu -tłusto,tłusto,ble
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 12:29   #8
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: witamina a+e na twarz-proszę nie krzyczeć!

Ja pare razy stosowałam, ale za krótko, żeby powiedzieć coś o znikaniu przebarwień. Na pewno skóra była lepiej nawilżona już po pierwszym użyciu.
A na przebarwienia równiez polecam Acne Derm, dobrze sprawdza się u mnie tez Iwostin żel redukujący zmiany potrądzikowe.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.