Pryszcze - dermatolog - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 12:53   #31
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:48   #32
theagata
Raczkowanie
 
Avatar theagata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Pryszcze - dermatolog

ja muszę się wybrać w końcu do dermatologa...od dłuższego czasu mam ropne krosty na twarzy, nie mam pojęcia od czego.Nawet jak ich nie wyciskam to nic nie daje. Nie sądzę, żeby to od jedzenia,czekolady nie jadlam jakis czas w ogole i nic sie nie zmienilo. Grzywka mi chyba w tym nie pomaga,ale nie pozbede sie jej i tak Możliwe, że to od zwyklych kremow czy make up'u...jak nie pojde do lekarza to sie nie dowiem mam do was pytanie, moze glupie ale co tam, chodzicie do dermatologa bez makijazu,tj. podkladu? bo ja sie tak ludziom nie pokaze, myslalam, zeby wziac ze soba plyn do demakijazu,i na miejscu zmyc,a po wizycie nalozyc znow podklad?czy to konieczne w ogole nie miec podkladu?
theagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:10   #33
Lilith36
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 589
Dot.: Pryszcze - dermatolog

A jak inaczej wyobrażasz sobie zbadanie stanu twojej cery...? Idź w pełnym make-upie, na pewno dermatolog ma laser w oczach
__________________

Lilith36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:32   #34
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Cytat:
Napisane przez theagata Pokaż wiadomość
ja muszę się wybrać w końcu do dermatologa...od dłuższego czasu mam ropne krosty na twarzy, nie mam pojęcia od czego.Nawet jak ich nie wyciskam to nic nie daje. Nie sądzę, żeby to od jedzenia,czekolady nie jadlam jakis czas w ogole i nic sie nie zmienilo. Grzywka mi chyba w tym nie pomaga,ale nie pozbede sie jej i tak Możliwe, że to od zwyklych kremow czy make up'u...jak nie pojde do lekarza to sie nie dowiem mam do was pytanie, moze glupie ale co tam, chodzicie do dermatologa bez makijazu,tj. podkladu? bo ja sie tak ludziom nie pokaze, myslalam, zeby wziac ze soba plyn do demakijazu,i na miejscu zmyc,a po wizycie nalozyc znow podklad?czy to konieczne w ogole nie miec podkladu?
No na Twojej pierwszej wizycie na pewno jest konieczne pokazanie się bez makijażu, bo od tego m.in. zależy prawidłowa diagnoza. Jeżeli aż tak ważne jest dla Ciebie niepokazywanie się ludziom bez make-up'u, to faktycznie możesz przyjść umalowana, a w toalecie zmyć makijaż, o ile oczywiście przyjdziesz na tyle wcześniej, żeby to zrobić. Jednak moim zdaniem jak się napatrzysz w poczekalni z jakimi poważnymi problemami przychodzą inni ludzie, to uznasz, że jednak nie straszysz otoczenia
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:26   #35
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:27   #36
theagata
Raczkowanie
 
Avatar theagata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
haha, od razu poczułam się pewniej dzięki
gorzej jak się trafi ktoś znajomy, ale oj tam, może sie nie trafi
theagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:53   #37
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 15:16   #38
theagata
Raczkowanie
 
Avatar theagata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Pryszcze - dermatolog

właśnie, w razie takiego wypadku, zawrzemy pakt: ja nie widziałam ciebie-ty nie widzialas mnie
theagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:09   #39
najarczi
Przyczajenie
 
Avatar najarczi
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Limanowa
Wiadomości: 1
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Kolego, jesteśmy w tym samym wieku, więc wiem co przeżywasz, ale słuchaj, problemu nie zlikwidujesz w dzień czy dwa. Spróbuj oczyszczania twarzy u kosmetyczki (cena 90-150 zł), pamiętaj o kosmetykasz, polecam płyn micelarny do cery trądzikowej z Biodermy, jakiś dobry krem nawilżający, ale z lekką formuła, raz w tygodniu nakładaj maseczkę oczyszczającą np z Ziaji. Nie rozdrapuj, wyciskaj lub cokolwiek innego pryszczy, najważniejsza jest HIGIENA. Także dieta, zdrowa, unikaj ostrych przypraw. Życzę Ci cierpliwości i powodzenia w tej walce o ładną cerę
najarczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:21   #40
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Pryszcze - dermatolog

Byłam u dermatologa jakieś parę dni temu. Oczywiście też miałam ten problem, że musiałam iść bez makijażu ale jakoś przeżyłam. Dostałam lek DUAC na receptę. Stosuje się go na noc, jest konsystencji żelu. Szybko schnie na buzi i nie ma się wrażenia położonej maski. Już po kilku dniach widać wielką różnicę, aż sama byłam w szoku. Oprócz tego polecam do codziennego stosowania Iwostin żel do mycia twarzy, do cery trądzikowej. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.