Tabletki na uspokojenie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 15:35   #1
Bajumi
Raczkowanie
 
Avatar Bajumi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piernikowa chatka
Wiadomości: 395

Tabletki na uspokojenie.


Witajcie.

Czy moglibyście doradzić mi w kwestii tabletek uspokajających?

Często dopada mnie zły stan, ponoszą nerwy - wręcz nagminnie, wkurza mnie dosłownie wszystko i to nie przed miesiączką. Miałam tu już wątek o mojej sytuacji z mamą i związkiem (który notabene mimo braku akceptacji kwitnie), ale przez wszystko no mam zszargane nerwy. Dopadają mnie stany lękowe, smutek, czuję niepokój.
Chciałabym zażywać w razie potrzeby jakieś tabletki na uspokojenie - takie bez recepty, żebym zawsze mogła pójść i je nabyć bez względu na to, gdzie będę (tzn. w jakim mieście, kraju itd.)
Moglibyście mi coś polecić? Coś sprawdzonego, co działa?

Pozdrawiam
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by zastanawiać się czy wypada...
(słowa dobrego znajomego)
Bajumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 15:42   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Branie takich leków nie rozwiązuje problemu a go jedynie "przykrywa" prawdziwy problem uzależnia i sprawia, że siegamy po coraz silniejsze.
Idz do ginekologa poproś o skierowanie na badanie np. tarczycy, hormonów.
Stany lękowe, niepokój, natretne myśli to powód aby cos ze soba zrobić.

Wiem, że ciężko trafic do specjalisty z seriali ale trzeba próbować dla siebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 15:49   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Branie takich leków nie rozwiązuje problemu a go jedynie "przykrywa" prawdziwy problem uzależnia i sprawia, że siegamy po coraz silniejsze.
Idz do ginekologa poproś o skierowanie na badanie np. tarczycy, hormonów.
Stany lękowe, niepokój, natretne myśli to powód aby cos ze soba zrobić.

Wiem, że ciężko trafic do specjalisty z seriali ale trzeba próbować dla siebie.
Święte słowa

Jednak zanim się udasz do lekarza, to żeby zapanować nad tymi stanami, to ja polecam nervosol. Jakoś mam większe zaufanie do kropelek niż tabletek.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 15:51   #4
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Brałam Neopersen Forte i Nervomix, po tym pierwszym lepiej się czułam, po drugim byłam taka jakaś otępiała, chociaż oba z tego co pamiętam to leki ziołowe.

I też polecałabym badanie tarczycy.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2012-12-18 o 15:52
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:00   #5
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

"Polecam" Validol to tabletki do ssania... Jest ich 10 za 6zł...
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:13   #6
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Polecam Kalms. Dobre i nie drogie
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:19   #7
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
"Polecam" Validol to tabletki do ssania... Jest ich 10 za 6zł...
Zgadzam się. Jestem przeciwniczką uspokajaczy na receptę, a Validol jest ziołowy i chyba najskuteczniejszy z tabletek tego typu.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 16:24   #8
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Może troszkę otumania, ja jestem po nim śpiąca, ale to chyba lepiej, bo jak zasnę to się najlepiej uspokajam, chodzę cały dzień wyluzowana
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:28   #9
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

W sumie to właśnie się przeraziłam, ile osób bierze środki uspokajające....
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:40   #10
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
W sumie to właśnie się przeraziłam, ile osób bierze środki uspokajające....
Takie mamy czasy. Jest ogromna presja społeczna, żeby udawać, że jest się szczęśliwym. Ludzie prześcigają się we wspaniałych zdjęciach na portalach społecznościowych, iść na terapię to wciąż wstyd, trzeba być silnym, robić karierę i uśmiechać się jak panie w reklamach. Wystarczy spojrzeć na spoty banków oferujących kredyty mieszkaniowe, swego czasu była taka słynna, w której koleś, który nie ma własnego mieszkania jest pokazany jako nieudacznik. Nie wiem, czy jeszcze ją puszczają. Wzbudziła ważną i potrzebną dyskusję. A środki uspakajające można brać w zaciszu domowym i nikt nie musi o tym wiedzieć. Ludzie już ze sobą nie rozmawiają.

Łatwiej jest dać temat na forum. I nagle okazuje się, że masa innych ludzi ma takie problemy. Gdzie oni są w realnym życiu? Zamiatają problemy pod dywan.

Temat rzeka.

Edytowane przez 201607050913
Czas edycji: 2012-12-18 o 16:47
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:51   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jestem przeciwniczką uspokajaczy na receptę, a Validol jest ziołowy i chyba najskuteczniejszy z tabletek tego typu.

A juz ziółka to samo zdrowie,co?

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Takie mamy czasy. Jest ogromna presja społeczna, żeby udawać, że jest się szczęśliwym. Ludzie prześcigają się we wspaniałych zdjęciach na portalach społecznościowych, iść na terapię to wciąż wstyd, trzeba być silnym, robić karierę i uśmiechać się jak panie w reklamach. Wystarczy spojrzeć na spoty banków oferujących kredyty mieszkaniowe, swego czasu była taka słynna, w której koleś, który nie ma własnego mieszkania jest pokazany jako nieudacznik. Nie wiem, czy jeszcze ją puszczają. Wzbudziła ważną i potrzebną dyskusję. A środki uspakajające można brać w zaciszu domowym i nikt nie musi o tym wiedzieć. Ludzie już ze sobą nie rozmawiają.
Pitolenie.

Żyjesz tak jak chcesz życ, z tym z kim chcesz i jak chcesz.
Jakbym miała się sugerować reklamami i okładkami pism to juz dawno popełniłabym samobójstwo. Polecam wyłączyć tv i wziąc coś solidnego do czytania lub udac się tak pomarudzic do schroniska dla zwierząt.
Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Łatwiej jest dać temat na forum. I nagle okazuje się, że masa innych ludzi ma takie problemy. Gdzie oni są w realnym życiu? Zamiatają problemy pod dywan.

Temat rzeka.
A łykając prochy ziolwe i pisząc o tym na forum to niby co robisz? zamiatasz pod dywan, łykne validol i bedę szczęśliwa a zimowe aniołki zmienia mój świat ??
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 16:55   #12
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A juz ziółka to samo zdrowie,co?



Pitolenie.

Żyjesz tak jak chcesz życ, z tym z kim chcesz i jak chcesz.
Jakbym miała się sugerować reklamami i okładkami pism to juz dawno popełniłabym samobójstwo. Polecam wyłączyć tv i wziąc coś solidnego do czytania lub udac się tak pomarudzic do schroniska dla zwierząt.


A łykając prochy ziolwe i pisząc o tym na forum to niby co robisz? zamiatasz pod dywan, łykne validol i bedę szczęśliwa a zimowe aniołki zmienia mój świat ??
Nie do końca się z Tobą zgodzę...
Ja np. jestem w takim stanie że bez leku się nakręcam.... Szczególnie wieczorami. A jak wezmę np. nervosol to zaczynam logicznie myśleć.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:00   #13
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A juz ziółka to samo zdrowie,co?



Pitolenie.

Żyjesz tak jak chcesz życ, z tym z kim chcesz i jak chcesz.
Jakbym miała się sugerować reklamami i okładkami pism to juz dawno popełniłabym samobójstwo. Polecam wyłączyć tv i wziąc coś solidnego do czytania lub udac się tak pomarudzic do schroniska dla zwierząt.


A łykając prochy ziolwe i pisząc o tym na forum to niby co robisz? zamiatasz pod dywan, łykne validol i bedę szczęśliwa a zimowe aniołki zmienia mój świat ??

Ja już dawno żadnych tabletek nie biorę ani nie oglądam tv. Pisałam ogólnie i nic o mnie nie wiesz, więc spuść z tonu. Jeśli Tobie się udaje żyć tak, jak chcesz, to gratuluję. Naprawdę. Ale może otworzyłabyś trochę oczy i zobaczyła, że są ludzie słabsi psychicznie.

Czasami ludzie nie dają rady i tak, ziółka w porównaniu z benzodiazepinami, które teraz się przepisuje jak Apap, to ogromna różnica.

Edytowane przez 201607050913
Czas edycji: 2012-12-18 o 17:02
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:06   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Nie do końca się z Tobą zgodzę...
Ja np. jestem w takim stanie że bez leku się nakręcam.... Szczególnie wieczorami. A jak wezmę np. nervosol to zaczynam logicznie myśleć.
Tak jest czy Tobie sie tak wydaje ? może to uzależnienie?

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Ja już dawno żadnych tabletek nie biorę ani nie oglądam tv. Pisałam ogólnie i nic o mnie nie wiesz, więc spuść z tonu. Jeśli Tobie się udaje żyć tak, jak chcesz, to gratuluję. Naprawdę. Ale może otworzyłabyś trochę oczy i zobaczyła, że są ludzie słabsi psychicznie.

Czasami ludzie nie dają rady i tak, ziółka w porównaniu z benzodiazepinami, które teraz się przepisuje jak Apap, to ogromna różnica.
Dlatego trzeba im pomóc być silnieszym a nie ładowac w nich leki. Wiem, ze to wygodniejsze dla lekarza. koncernów ale czy lepsze dla nich ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:08   #15
Bajumi
Raczkowanie
 
Avatar Bajumi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piernikowa chatka
Wiadomości: 395
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Proszę o dyskusję bez obrażania nawzajem i "się" na kogoś

co do tarczycy - wszystko w porządku miałam badanie i usg.

A moje problemy z nerwami zaczęły się odkąd zaczęły się moje problemy rodzinne, że tak napiszę. Więc na pewno nie jest to kwestia stanu organizmu, a te problemy. Gdybym miała inną alternatywę, nie chwytałabym się tabletek, ale póki co...
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by zastanawiać się czy wypada...
(słowa dobrego znajomego)
Bajumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:24   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez Bajumi Pokaż wiadomość

A moje problemy z nerwami zaczęły się odkąd zaczęły się moje problemy rodzinne, że tak napiszę. Więc na pewno nie jest to kwestia stanu organizmu, a te problemy. Gdybym miała inną alternatywę, nie chwytałabym się tabletek, ale póki co...
To ja polecam bardziej rozmowy z przyjaciółmi, spędzanie z nimi czasu, a na nerwy herbatę z melisą albo odreagowanie w formie wysiłku fizycznego np. bieganie, pływanie, jakaś siłownia. Mnie pomagało, zwłaszcza jak chciałam wywalić negatywne emocje z siebie.
Szkoda zdrówka na tabletki według mnie
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:25   #17
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Zależy też co jest powodem naszych rozpaczy.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:32   #18
linka_18
Raczkowanie
 
Avatar linka_18
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 454
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tak jest czy Tobie sie tak wydaje ? może to uzależnienie?



Dlatego trzeba im pomóc być silnieszym a nie ładowac w nich leki. Wiem, ze to wygodniejsze dla lekarza. koncernów ale czy lepsze dla nich ?
Może cos w tym byc bo moj wujek juz 10 lat bierze Nervosol jak nie wezmie to ma taką nerwę że sobie miejsca nie może znaleść.
linka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:42   #19
Bajumi
Raczkowanie
 
Avatar Bajumi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piernikowa chatka
Wiadomości: 395
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Unikam jak mogę spotkań z przyjaciółmi - robię co muszę - uczelnia, obowiązki domowe - gdyby nie to, nie robiłabym nic, snułabym się jak cień. 4 miesiąc zmuszam się do zajęć dodatkowych - wysiłku fizycznego, który nie przynosi mi satysfakcji i nie poprawia nastroju ani na chwilę. Zwierzanie się innym - nie pomaga, bo cóż oni mogą. Słowa wsparcia albo tego, że mi współczują to nie pomaga.
Czasem jest ok - ale tracę siły, staję się przygnębiona, przeraża mnie niedaleka przyszłość, to jak poukłada się moje życie i czy rodzina całkiem się ode mnie odwróci przez to, że pokochałam tego, który im nie pasuje, a z którego ja nie chcę rezygnować.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by zastanawiać się czy wypada...
(słowa dobrego znajomego)
Bajumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 17:44   #20
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Jeżeli chodzi o ziołowe to ja brałam takie w niebieskim małym pojemniczku, nie pamiętam nazwy.

A co do tabletek. W moim przypadku próbowałam nie brać, brałam też ziołowe, nic nie pomogło więc musiałam skorzystać z ,,normalnych'' leków.
To nie jest tak (przynajmniej w moim przypadku ), że je z chęcią biorę, tylko ja już nie daje rady. Trudno funkcjonować jak masz ochotę ciągle płakać, a ręce się tak mocno trzęsą, że nie jest się w stanie utrzymać długopisu, nie wspomnę już o bólu w klatce piersiowej.
Często jest tak, że nie ma się wyboru i uważam, że powinno się prosić o pomoc, bo to już połowa sukcesu
__________________
“Chęć śmierci jest naszą jedyną prawdziwą tragedią.”

Edytowane przez valerverda
Czas edycji: 2012-12-18 o 18:15
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:04   #21
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez Bajumi Pokaż wiadomość
Unikam jak mogę spotkań z przyjaciółmi - robię co muszę - uczelnia, obowiązki domowe - gdyby nie to, nie robiłabym nic, snułabym się jak cień. 4 miesiąc zmuszam się do zajęć dodatkowych - wysiłku fizycznego, który nie przynosi mi satysfakcji i nie poprawia nastroju ani na chwilę. Zwierzanie się innym - nie pomaga, bo cóż oni mogą. Słowa wsparcia albo tego, że mi współczują to nie pomaga.
Czasem jest ok - ale tracę siły, staję się przygnębiona, przeraża mnie niedaleka przyszłość, to jak poukłada się moje życie i czy rodzina całkiem się ode mnie odwróci przez to, że pokochałam tego, który im nie pasuje, a z którego ja nie chcę rezygnować.
Bajumi, a myślałaś po pomocy psychoterapeuty? to może pomóc uporać się z emocjami

jeśli chodzi o rodzinę, która nie akceptuje ukochanego - miałam podobny problem. to bardzo trudna sytuacja, gdy ci, których się kocha, nienawidzą siebie nawzajem. Czy możesz po prostu powiedzieć rodzinie, że nie życzysz sobie ocen, uwag i komentarzy na temat Twojego ukochanego, bo w ten sposób ranią Ciebie, a Ty na to się nie zgadzasz? Takie wyraźne postawienie granicy może pomóc. Jeśli się do tego nie zastosują, czy byłabyś w stanie "odejść", (przynajmniej na jakiś czas) zrezygnować z kontaktów lub je znacznie ograniczyć, dopóki nie przestaliby ranić Ciebie? Rodzina rodziną, krew krwią, ale przebywanie w środowisku agresywnym jest bardzo szkodliwe, nie ważne, czy się jest spokrewnionym czy nie. Przecież gdyby koleżanki tak się zachowywały, każda z nas natychmiast postawiłaby granicę
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:26   #22
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Cytat:
Napisane przez Bajumi Pokaż wiadomość
Witajcie.

Czy moglibyście doradzić mi w kwestii tabletek uspokajających?

Często dopada mnie zły stan, ponoszą nerwy - wręcz nagminnie, wkurza mnie dosłownie wszystko i to nie przed miesiączką. Miałam tu już wątek o mojej sytuacji z mamą i związkiem (który notabene mimo braku akceptacji kwitnie), ale przez wszystko no mam zszargane nerwy. Dopadają mnie stany lękowe, smutek, czuję niepokój.
Chciałabym zażywać w razie potrzeby jakieś tabletki na uspokojenie - takie bez recepty, żebym zawsze mogła pójść i je nabyć bez względu na to, gdzie będę (tzn. w jakim mieście, kraju itd.)
Moglibyście mi coś polecić? Coś sprawdzonego, co działa?

Pozdrawiam
Bez recepty to same ziołowe. Brałam, nie widziałam efektu szczerze mówiąc.. Co mnie dodatkowo wkurzało
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:44   #23
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

oj tam... czasem i lepiej wciac cos uspakajacego, cos co cie uspi zczegolnie jak masz problemy i np nie musisz sie maartwic, ze musisz wstac. sama tak chcialam gdy dniami i nocami sie plakalo
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:55   #24
Adanna
Raczkowanie
 
Avatar Adanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 138
Dot.: Tabletki na uspokojenie.

Brałam dużo tego typu specyfików, polecam kalms, tabletki firmy labofarm, persen forte. Wszystkie te leki mają podobny ziołowy skład. Super jest też deprim, ale on zawiera dodatkowo dziurawiec i ma za zadanie głównie poprawiać nastrój, a nie uspokajać.
I bez przesady, zażywanie takich leków z umiarem nikomu gąbki z mózgu nie zrobi. Zresztą ktoś już wspomniał o benzodiazepinach - tego należy unikać, a nie melisy czy kozłka lekarskiego.
Adanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.