SVR, Xerial 5 - stosowanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 14:07   #1
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883

SVR, Xerial 5 - stosowanie...


Mam pytanko do osob ktore stosowaly ten krem badz osob bardziej doswiadczonych...Widziala m oczywiscie opinie na KWC, ale mam troche inne pytanie...
Mam skore sucha, dosc znacznie luszczy mi sie na srodku czola nad nosem i na polickach toz przy nosie, dlatego mam pytanie, czy tego kremu moge spokojnie uzywac codziennie po myciu?? Czy sa jakies przeciwwskazania, ze trzeba stosowanic np. co ktorys dzien itp.??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 14:53   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Czesc Maripossa dawno Cie nie widzialam Xerial mozesz uzywac kazdego wieczora jesli masz taka potrzebe, jesli chcesz mozesz tez co 2 dzien uzywac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 19:18   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Czesc Maripossa dawno Cie nie widzialam Xerial mozesz uzywac kazdego wieczora jesli masz taka potrzebe, jesli chcesz mozesz tez co 2 dzien uzywac
A witam szanowna Emilie
Wiec tak...ja szukam poprostu kremu nawilzajacego (MOCNO NAWILZAJACEGO...dodam, ze D'oliva nie nawilzala mi WOGOLE moich suchych miejsc na srodku czola i na poczlickach przy nosie...) i nie wiem czy ten Xerial sie sprawdzi do codziennego porannego stosowania nie chce go stos. profilaktycznie czy tez miejscowo, ale na cala twarz... Nie wiem wlasnie czy tak mozna przez ten mocznik...

Ale wydja emi sie, ze wlasnie przed chwila znalazlam kremik dla siebie mianowicie Iwostin - krem o przedluzonym dzialaniu nawilzajacym z SPF20
Co o tym sadzisz??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 19:36   #4
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Mariopossa możesz ze spokojem używać Xerialu codziennie, jezeli oczywiscie cie nie zapycha.
ja ze swojego doświadczenia ( wiecznego łuszczącego się sucharka) mogę powiedzieć, że Xerial nie jest w cale taki dobry i u mnie powodował niestety zaczerwienienia przy jednak niedostatecznym nawilżeniu.
Polecam wiec emolienty. jak dla mnie zdecydowanie są lepsze i jest ich na polskim rynku duzy wybór
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:49   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Mariopossa możesz ze spokojem używać Xerialu codziennie, jezeli oczywiscie cie nie zapycha.
ja ze swojego doświadczenia ( wiecznego łuszczącego się sucharka) mogę powiedzieć, że Xerial nie jest w cale taki dobry i u mnie powodował niestety zaczerwienienia przy jednak niedostatecznym nawilżeniu.
Polecam wiec emolienty. jak dla mnie zdecydowanie są lepsze i jest ich na polskim rynku duzy wybór
Tzn. o ktorych mowisz? bo to chyba zbyt ogolna nazwa Czy stosowalas moze ten Iwostin o ktorym pisze w posie powyzej??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:24   #6
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Ja stosuję Xerial 5 codziennie rano, a na to jeszcze filtr Avene. Skóra super nawilżona, żadnych odstających skórek, zero zapychania.
U mnie Iwostin o przedłużonym działaniu nawilżającym zupełnie się nie sprawdził. Po pierwsze nawilża słabiej niż Xerial, po drugie ma dziwną tłustawą konsystencję przez co nigdy nie wchłaniał się do końca, a po trzecie po pewnym czasie zaczął mnie zapychać.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:15   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Maripossa, musisz sama zobaczyc czy Cie bedzie nawilzac, ale jak najbardziej mozesz codzinnie go uzywac , smarowac sie nim, popros najpierw moze lepiej o probke zeby nie wydac duzo kasy w bloto.

lubię iwostin a Twoj wyboor na kremik z filtrem jak najbardziej popieram
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 17:58   #8
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Maripossa, musisz sama zobaczyc czy Cie bedzie nawilzac, ale jak najbardziej mozesz codzinnie go uzywac , smarowac sie nim, popros najpierw moze lepiej o probke zeby nie wydac duzo kasy w bloto.

lubię iwostin a Twoj wyboor na kremik z filtrem jak najbardziej popieram
No wlasnie...ja jakos nigy nie mialam problemu z zapychaniem porow przez kremy (nawet te Avon'owskie...), wiec tu chyba nie bedzie problemu. Jesli krem by zostawil delikatny film na skorze tez bym sie nie obrazila, bo nawet chyba mi tak ladniej niz miec matowa cere....
A ze ten z Iwostinu nawilza i ma filtr (a teraz wiosna ostre slonce, lato idzie...) to chyba wiekszy plus dla niego

Dzieki wszystkim i pozdrawiam!!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 19:44   #9
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Maripossa. uzywałam i uzywam Emolium i Emolium krem specjalny, Aqualan, Cerelan - wszytskie z wyjątkiem tego ostatniego super się sprawdzają na dzien. Cerelan się troche wałkuje pod filtrem, wiec uzywam go na noc
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:38   #10
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Ja od jakiegoś czasu używam Xerial 5 codziennie i to najlepszy krem, jaki miałam. Super nawilża, dobrze się wchłania, twarz jak pupcia niemowlaka przez calutki dzień. Co prawda ja nie mam problemów z łuszczeniem się skóry, ale mam bardzo suchą cerę, i Xerial jest idealny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:08   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Cytat:
No wlasnie...ja jakos nigy nie mialam problemu z zapychaniem porow przez kremy (nawet te Avon'owskie...), wiec tu chyba nie bedzie problemu. Jesli krem by zostawil delikatny film na skorze tez bym sie nie obrazila, bo nawet chyba mi tak ladniej niz miec matowa cere....
A ze ten z Iwostinu nawilza i ma filtr (a teraz wiosna ostre slonce, lato idzie...) to chyba wiekszy plus dla niego

Dzieki wszystkim i pozdrawiam!!
nie ma sprawy, wiesz przy kladzeniu odpowiedzniej ilosci czyli na samam twarzyczke ok 1,5 ml to powienien zostawic warstewkę ktoa mozesz zmatowic skrobią jesli nie podoba Ci sie glow, chociaz na lato i wiosne jak znalazł
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 19:29   #12
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy, wiesz przy kladzeniu odpowiedzniej ilosci czyli na samam twarzyczke ok 1,5 ml to powienien zostawic warstewkę ktoa mozesz zmatowic skrobią jesli nie podoba Ci sie glow, chociaz na lato i wiosne jak znalazł
Ale jakto skrobia?? to skrobia nie dziala czasem zle z filtrami w kremie? czy to mi sie z talkiem pomylilo?

Zdecydowalam sie juz na 100% na Iwostin (kolejny + za nizsza cene od SVR... ), ale jeszcze czekam na przyplyw gotowki a prace wreszcie dostalam, to sobie zarobie na pare drobiazgow hehe!

Pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:17   #13
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: SVR, Xerial 5 - stosowanie...

a czy ten krem xerial 5 nadaje się na trądzik??
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.