Biuro ATAS - opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 12:36   #1
alilicja13
Przyczajenie
 
Avatar alilicja13
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15

biuro ATAS


hej, wybieram sie na wakacje z tym biurem do Hiszpanii, a dokładniej do lloret de Mar. Był ktoś może z was? Jeśli tak, to z miłą chęcią poczytałabym na temat tego biura
alilicja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:18   #2
monikaaa35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Biuro ATAS - opinie?

Moja córa uparła się w tym roku an Bułgarię i znalazłyśmy fajny obóz w biurze ATAS. Czy wiecie coś o nim? Bo ja prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę. Może macie jakieś doświadczenia z tym biurem?
monikaaa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:28   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Bardzo, bardzo pozytywne wrażenia Byłam 2 razy na obozie językowym w Londynie właśnie z Atasem, nie mam żadnych zastrzeżeń - organizacja, logistyka, opieka, bezpieczeństwo itp na wysokim standardzie.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:00   #4
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Moi znajomi byli z biurem ATAS na kursie językowym na Malcie- wrócili bardzo zadowoleni. Mieszkali u rodzin maltańskich i przez to jeśli chodzi o zakwaterowanie mieli różne wrażenia, ale ogólnie bardzo im się podobało.
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:32   #5
Agiiii211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

w tamtym roku wysłaliśmy córkę z nimi do Włoch na obóz młodzieżowy. baaardzo pozytywne wrażenia, buzia jej się nie zamykała, jak wróciła. a od strony organizacyjnej, z mojego punktu widzenia, bardzo duży plus, zorganizowane było wszystko naprawdę profesjonalnie.
Agiiii211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 22:17   #6
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Co do Bułgarii to się nie wypowiem ale byłam z Atasu w Londynie- pierwsza klasa!
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:50   #7
mama399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

A może wiecie coś na temat kursów językowych? Chcieliśmy z mężem w tym roku wysłać córkę do Bournemouth w Wielkiej Brytanii, bo koniecznie uparła się na kurs językowy. Może ktoś był, warto? Jak z opieką, zajęciami itd.?
mama399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 14:19   #8
madelaine35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Córka była w tamtym roku w Bournemouth, 2 lata temu w Londynie. Szkoła Kings to jedna z najlepszych szkół, a to widać w efektach nauki powiem szczerze. Spędziła czas świetnie, bo mieli naprawdę ciekawy program tego kursu, po lekcjach zajęcia rekreacyjne, zwiedzanie miasta... W tym roku leci na Cypr.
madelaine35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:50   #9
adelajda120
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: biuro ATAS

Pewnie już moja odpowiedź niewiele się przyda ale może ktoś będzie szukał info na przyszłość. Z tego biura moja córka była na obozie językowym na Malcie w tym roku, wróciła zachwycona i juz przebąkuje coś o przyszłym roku. Organizacja ponoć świetna, atmosfera też, na ile podszkoliła język jeszcze ie wiem ale podobno uczyli się nie tylko w szkole ale też w normalnych codziennych sytuacjach , plus samo mieszanie z anglojęzyczną rodziną mam nadzieje coś jej dało. Tyle ode mnie
adelajda120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 19:53   #10
dora282
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Ja w tym roku byłam z tym biurem w Londynie - mam 18 lat. Było naprawdę ŚWIETNIE! Rodzinka strasznie fajna (u której mieszkałam), Londyn ładny, zajęcia z lektorami naprawdę ciekawe. Polecam, biuro naprawdę zorganizowało wszystko fajnie.
dora282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 23:13   #11
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o jakości tych kursów Ile czasu tam byliście i jak z zajęciami?
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 09:32   #12
milenzag
Raczkowanie
 
Avatar milenzag
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 38
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Byłam z Atasem w Berlinie na kursie niemieckiego. Wszystko było super
milenzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:21   #13
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: biuro ATAS

Super czyli? ;-) gdzie mieszkałas?jak zajęcia?efekty?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 10:07   #14
Brighttsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Jedzie ktoś do Jastrzębiej Góry w terminie 21.07-01.08 ?
Brighttsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 09:05   #15
dabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Może się przyda komuś opinia na kolejne wakacje.
Syn był w zeszłym roku 3 tygodnie w Bournemouth w Southbourne School of English. Najlepszą opinią jest to, że w tym roku też chce tam jechać .
Organizacja wyjazdu ze strony Atasu na najwyższym poziomie (leciał samolotem z opiekunami Atasu, na miejscu przejmowali ich polscy rezydenci z poszczególnych rejonów i dowozili rejsowymi autobusami na miejsce, wsadzali w taksówki z dowozem do rodziny).
Młody był jednym z najmłodszych uczestników ( w opcji rodzina) - miał skończone 13 lat, mieszkał 5 minut od szkoły piechotą (to był dla mnie priorytet przy wyborze szkoły i o zakwaterowanie jak najbliżej prosiłam w dokumentach przesyłanych aplikacyjnych). Zajęcia super, mocno zróżnicowane (językowe i pozalekcyjne, sporo wycieczek, disco Under 17, wycieczki fakultatywne).
Ta szkoła oferuje też (również w ofercie Atas) tzw. Collegiate School - 2 tygodniowy pobyt w campusie z 24 h opieką. Ta opcja też jest super (byli tam w tym samym czasie 2 koledzy syna 12 i 13 latek). To dla mniej samodzielnych dzieciaków. W tym roku koledzy chcą jednak do rodzin .
Efekty - rewelacja.
Nie tylko na polu językowym, ale i socjalnym. Syn przekonał się, że jego poziom jest wysoki, co dodatkowo go zmotywowało (teraz uczy się w klasie dwujęzycznej). Obracał się w towarzystwie starszej, kompletnie obcojęzycznej młodzieży (większość 14-15 lat - młody był brany za 15 latka ), takie doświadczenie wejścia w obcą grupę przed gimnazjum było świetnym strzałem. W szkole było kilku Polaków w każdym tygodniu, ale on wcale nie dążył do poznania, dzięki czemu 3 tygodnie mówił po polsku tylko w czasie rozmów z nami. Nabrał płynności w mówieniu, przełamał się zupełnie.
Polecam. Warte pieniędzy - niemałych niestety...
dabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 12:57   #16
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Ktoś z Was był może w ubiegłym roku na obozie, a najlepiej na kursie językowym organizowanym przez Atas ? Wszystkie opinie są z 2012-2015 roku i chciałabym się upewnić, że organizacja tych obozów nie pogorszyła się. Mój chłopak za rok kończy studia informatyczne i chciałby wyjechać do Anglii i tam pracować w zawodzie. Specjalizuje się w programowaniu aplikacji, ma doświadczenie nabyte podczas 3 staży, a także podczas pracy jako freelancer. W Gdańsku, w którym mieszkamy nie ma zbyt wielu dobrych ofert pracy i średnia pensja na start wynosi 3500złotych. Dla niektórych może wydawać się to dużo, bo przecież najniższa krajowa jest o ponad 2 razy mniejsza, ale Łukasz nie po to siedzi już 4,5 roku w książkach, zarywa noce i wydaje swoje oszczędności na kursy doszkalające, żeby pracować za te pieniądze. Myśleliśmy co prawda o zamieszkaniu w Warszawie, bo tam rynek pracy w branży programistycznej jest dużo lepszy, ale obydwoje nie lubimy tego miejsca i zle się tam czujemy. Stąd pomysł z Anglią. Mamy tam sporo znajomych, którzy mogliby nam pomóc na starcie. Problemem jest mój angielski… Wstyd się przyznać, ale znam tylko podstawowe słowa, bo w szkole uczyłam się języka niemieckiego i wydawało mi się, że język angielski nie będzie mi potrzebny. Nie chce wyjeżdżać do obcego kraju, żeby pracować na zmywaku, bo tylko tam mnie przyjmą bez znajomości języka i pomyślałam o skorzystaniu z oferty Atas a dokładnie takim kursie https://www.atas.pl/pl/kursy-jezykowe-comfort . Jest ich sporo, organizowane są w okresie letnim więc miałabym prawie pół roku na samodzielną naukę słów. Problem w tym, że nie wiem, który wybrać a jak już dobrze stwierdziłyście nie są one tanie.
?

Edytowane przez braaap
Czas edycji: 2017-03-08 o 13:11
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 15:59   #17
czyngis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Podbijam wątek. Czy faktycznie grupy są międzynarodowe? Czy może większość ludzi to Polacy?
czyngis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 14:14   #18
mikaforever
Raczkowanie
 
Avatar mikaforever
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Biuro ATAS - opinie?

Mój syn był w ubiegłym roku i w tym roku właśnie wyleciał ponownie, znowu na Maltę.
Grupy (przynajmniej w ubiegłym roku) składają się z Polaków, ale w szkole i na zajęciach zorganizowanych) mówi się wyłącznie po angielsku. Zakwaterowanie w rodzinach maltańskich - tutaj trafiało się różnie. Zawsze musiały być minimum 2 osoby z Atasu, ale np. rodzina w której spała nasza znajoma, gościła również 2 dziewczynki chyba z Libanu.
Zajęcia bardzo fajne, interesujące i wciągające. Po tygodniowym pobycie nie ma się co spodziewać cudów, ale mój młody, którego angielski do najlepszych nie należał, pozbył się blokady przed mówieniem,
mikaforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 15:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.