Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 12:07   #1
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24

Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej


Witam.Mam 19 lat chciałbym mieć gładka twarz jakie zabiegi polecacie, jakie są efektywne, (tradzik pospolity,blizny,zmarszcz ki czoło,piegi,rozszerzone pory,wągry,czerwony koloryt skóry) w tym najbardziej mam problem.
Czytałem w internecie dużo rzeczy na ten temat najbardziej efektywne wydaja się zabiegi mikrodermabrazji diamentowej,peelingi chemiczny,peeling kawitacyjny albo wypełniacze.
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:27   #2
kkosmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 18
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

kompleksowo peeling chemiczny, na wypełniacze chyba za wcześnie, na resztę szkoda kasy przy tylu problemach i pewnie oczekiwaniu spektakularnego efektu
kkosmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:25   #3
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Witam, napisałem tylko ze te zabiegi sa efektywne i nie wiem ktory wybrać zeby pozbyć się tych defektów skórnych co wymieniłem.Wlasnie oczekuje bardzo dobrego efektu nie zaleznie od kwoty.
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:00   #4
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Czy ktoś mi pomoże, który zabieg bedzie najlepszy na ten problem albo polączenie jakiś zabiegów ?

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kkosmi Pokaż wiadomość
kompleksowo peeling chemiczny, na wypełniacze chyba za wcześnie, na resztę szkoda kasy przy tylu problemach i pewnie oczekiwaniu spektakularnego efektu
Mam rozumieć że peeling chemiczny daje spektaularny efekt ?
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:51   #5
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Nie polecam zabiegow mikrodermabrazji ani peelingów chemicznych przy mocno zaawansowanym trądziku ,zwłaszcza jeśli masz stany ropne . Proponuje wizytę u dermatoga w celu dobrania odpowiednich medykamentów na trądzik. U kosmetyczki lepiej wybrać manualne oczyszczanie twarzy jeśli masz wymieniony wcześniej trądzik oraz zaskorniaki,połączone z maskami ziolowymi i D'Aronvalem.
Dopiero po wyleczeniu trądzika polecalabym zająć się innymi problemami ktore wymieniłes- tj czerwona skora-kosmetyczka musi zdiagnozować czy jest to Twój naturalny koloryt, wynikający z karnacji czy też jest on wynikiem problemow z naczynkami krwionośnymi i dobierze odpowiednie zabiegi do Twojego problemu.Jeśli juz wiesz że to problem naczynkowy polecam dobranie kremów odpowiednich do tego typu cery tj z arniką wyciągiem z kasztanowca , rutyną oraz serię zabiegów do cery naczynkowej - u kosmetyczki. Nikt tu nie odpowie na zadane wprost pytanie ,bo tylko kosmetyczka i dermatolog dobierze Ci odpowiednią metode walki z tymi problemami.
Ps. wypełniacze w wieku 19 -stu lat??? Sorry ale nie znam osoby ktora w tym wieku poddaje sie ostrzykiwaniu botoksem i kwasem...to o wiele za wcześniej ale oczywiscie zrobisz co zechcesz..

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-01-09 o 22:55
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:08   #6
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Witam.Ja nie mam tradziku ropnego już go prawie wyleczyłem i własnie zostały po nim to co wymieniłem.A powiedziałem że wyczytałem z netu że są to zabiegi najbardziej efektywne a nie że chce wykonać ten zabieg.Chce tylko mieć twarz bez defektów i nie wiem jaki zabieg/zabiegi byłby najskuteczniejsze ?
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:33   #7
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

seria mikrodermabrazji najlepiej diamentowej połączonej z kwasami moze przynieść dobre efekty, na pewno wygładzi twarz, zaskórniki bedą mnie widoczne ,dobrze też spłyca wszelkie małe zmarszczki, oraz blizny- o ile oczywiscie nie są to bliznowce po urazach- bo tu już na niewiele sie zda. Co do kolorytu to kosmetyczka osądzi czy masz problemy z naczynkami, wtedy najlepsze efekty przyniesie laserowe zamykanie naczynek .
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 20:14   #8
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Już nie wiem co robić chciałbym mieć jak nalepszy efekt gładkiej skóry co wyczytałem to zabiegi :

Mikrodermabrazja
Peelingi chemiczne
Laser frakcyjny CO2
HydraDermabrazja
Dermabrazja
Mezoterapia
Foto-odmładzanie
I jak tutaj rozwiązać mój problem przy tylu zabiegach a każda medycyny estetyczna nie ma wszystkich tych zabiegów.Jedna z medycyn estetycznych poleciła mi najbardziej Laser frakcyjny C02 tylko cena od 1800 do 4500 zlotych.
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:48   #9
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Cytat:
Napisane przez michal888 Pokaż wiadomość
Witam, napisałem tylko ze te zabiegi sa efektywne i nie wiem ktory wybrać zeby pozbyć się tych defektów skórnych co wymieniłem.Wlasnie oczekuje bardzo dobrego efektu nie zaleznie od kwoty.

No jak sam napisałeś - cena nie gra roli Idź do kosmetyczki/dermatologa-dobiorą najlepszą metode, tu wiecej nikt nie pomoże bo nie mamy możliwosci obcowania bliżej z Twoją twarzą w celu stwierdzenia co by Ci pomogłoPozdrawiam i życze osiągnięcia celu

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-01-11 o 20:49
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:42   #10
michal888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Dziekuje za odpowiedz a wiesz może co to jest na policzkach i czole jakby dziurki(nawet duże) a w nich jakby czarny brud, czy to wągry w rozszerzonych porach?, jeżeli tak da sie to usunąć w 100 % żeby nic nie było widać(gładka powierzchnia skóry)?Pozdrawiam.


http://www.google.pl/imgres?q=wagry&...t:429,r:11,s:0 taki mam np nos. Ale na policzkach one są w dziurach.


o mam http://www.google.pl/imgres?q=rozsze...1t:429,r:3,s:0 a w nich czarny brud

Edytowane przez michal888
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:47
michal888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 23:06   #11
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Wybór efektywnego zabiegu w medycynie kosmetyczno-estetycznej

Tak, to wągry zwane także zaskórniakami, mało kto chyba ich nie ma Też mam na nosie ale juz mało. Najlepiej jak poddasz sie manualnemu oczyszczaniu twarzy.a potem np seria mikrodermabrazji oraz peelingów kawitacyjnych w połączeniu z kwasami AHA,maskami ziołowymi np Jadwiga- są świetne, przynajmniej z 4-5 zabiegów. Mi to pomogło w bardzo dużym stopniu.

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-01-12 o 23:07
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.