Serum-olejek na blizny (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Oceniam produkt:
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 4 80,00%
***** 1 20,00%
Głosujący: 5. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 23:04   #1
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297

Serum-olejek na blizny (BU)


Serum-olejek na blizny

Serum w postaci gojąco-regenerującego olejku wspomagającego redukcję blizn, świeżych rozstępów, stanów zapalnych, zaczerwienień i przebarwień pourazowych oraz po zmianach trądzikowych, przyśpieszającego gojenie i formowanie się zdrowego naskórka np. po zabiegach złuszczających, również jako pielęgnacyjny olejek w przypadku cery podrażnionej, naczynkowej, trądzikowej i zniszczonej. Oparty na odpowiednio skomponowanej mieszance, wzajemnie uzupełniających się olejów: antyseptycznego oleju tamanu ECO, kondycjonującego oleju z róży rdzawej ECO, ziołowego oleju z kocanki oraz odżywczego oleju z owoców rokitnika.

Przeznaczenie produktu: jako kuracja redukująca blizny pourazowe i potrądzikowe, świeże rozstępy, zmniejszająca przebarwienia i zaczerwienienia, wspomagająca gojenie i regenerację naskórka, po zabiegach złuszczających, w przypadku drobnych uszkodzeń skóry, jako olejek pielęgnujący do cery naczynkowej, podrażnionej, trądzikowej, łuszczącej się, zniszczonej może być stosowane także na okolice oczu, szyję i dekolt.



Cena 35 ml: 23.5o zł. - źródło: http://www.biochemiaurody.com

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Po trzech tygodniach stosowania serum, muszę przyznać że zauważam znaczną redukcję przebarwień i świeżych blizn potrądzikowych. Co prawda moja kuracja jest kompleksowa, i nie jest to jedyny aktywny kosmetyk , którego aktualnie używam (PHA6%, HA B5 + alanotina) , jednak to co miało się wydarzyć w zwiazku z moją cerą wydarza się w zaskakującym tempie. Daję 4* bo trudno mi powiedzieć w jakim stopniu to serum przyczyniło się do sukcesu. Stosuję kilka kropli zarówno co drugą, trzecią noc w duecie z HA po aplikacji PHA6%, jak i na co dzień do kremu nawilżającego. Czyli stanowi mniej wiecej 65% kuracji.

Samodzielnie go nie stosuję, zawsze w jakichś kombinacjach. Po pierwszej próbie bezpośredniej aplikacji zapchał mnie niemiłosiernie. Przedobrzyłam, gdyż serum jest mocno oleiste. Wystarczy zaledwie kilka kropel. Zapach dla mnie jest przyjemny, ziołowy, oleisty. Nie jest mdły.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:49   #2
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Serum-olejek na blizny (BU)

bardzo lubię to serum

działa na moją cerę bardzo dobrze, nawilża, rozjaśnia, co najważniejsze - działa na blizny. Kiedyś jak stosowałam codziennie bardzo mi pomogło. Nie zapycha w 100% stężeniu. Myślę że jest niedoceniane warto wypróbować


*****
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.