Salon Wilvotst Diuk Wroclaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 14:06   #1
klaudiaw221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Salon Wilvotst Diuk Wroclaw


Witam! Szukalam watku o tym salonie, ale niestety nic nie znalazlam.
Ktos z was tam byl ? Jakie wrazenia ? Jakie ceny ? chodzi mi oczywiscie o garnitur slubny
http://wilvorst.pl/

oczywiscie jezeli znacie jakies dobre salony we Wroclawiu prosze o przesylanie linkow. Nie zalezy nam na to zeby bylo tanio, zalezy nam na garniturach dobrej jakosci.
Dzieki, milego dnia
klaudiaw221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 18:40   #2
Sophie_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Salon Wilvotst Diuk Wroclaw

Kupiliśmy w tym salonie garnitur ślubny dla mojego męża. Również zależało nam na garniturze dobrej jakości, cena nie odgrywała w tym wypadku znaczącej roli. Co do jakości garnituru nie mamy żadnych zastrzeżeń, prezentował się bardzo elegancko, naszym zdaniem jakość i wykonanie były lepsze niż w przypadku garniturów z typowych sieciówek.

Jednak zdecydowanie nigdy już do tego salonu nie wrócimy. A to ze względu na tragiczną obsługę. Zarówno pani ekspedientka, jak i wysoki pan, którzy nas podczas kilku wizyt obsługiwali nie powinni mieć w ogóle styczności z bezpośrednią obsługą klienta. Stosunek do klienta totalnie olewający i nieuprzejmy. Takie samo wrażenie odnieśli nasi rodzice. Po wejściu do salonu nikt nie raczy podejść do klienta pomimo tego, że w salonie nie ma nikogo więcej. Obsługę trzeba przywoływać i prosić żeby ktoś się w końcu zainteresował klientem. Ponadto nie potrafią oni dobrze wymierzyć osoby, która zamawia garnitur, przez co musieliśmy na przymiarkę przychodzić aż cztery razy. Gołym okiem widać, że spodnie są za małe, a marynarka źle leży, ale Państwo upierają się, że tak ma być.

Mąż już przy pierwszej wizycie zniechęcił się do zakupu właśnie przez obsługę i gdyby nie to, że mi bardzo spodobał się garnitur, który przymierzył i sama namówiłam go do zakupu, to kupiłby garnitur u konkurencji. Sporo nerwów kosztowały nas zmagania z tą "cudowną" obsługą, więc podsumowując z garnituru byliśmy zadowoleni, ale trzeba mieć żelazną cierpliwość do tych ludzi. My już tam nic nie kupimy.
Sophie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-26 19:40:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.