jak uzyskać popielaty blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 20:31   #1
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078

jak uzyskać popielaty blond?


Czy uzyskanie włosów koloru ciemny popielaty blond jest w ogóle możliwe?! Strasznie bym chciała uzyskać taki kolor ale coraz bardziej się zniechęcam. Farby mające w nazwie ciemny blond/blond wychodzą po prostu brązowe, a te jaśniejsze to już najczęsciej jasne, ciepłe blondy.
Powiedzcie, czy i jeśli tak, to czym, udało wam się uzyskać kolor o którym pisze?
Dodam,że pół roku temu miałam robioną dekoloryzacje z bardzo ciemnego brązu, i od tego czasu farbowałam zarówno u fryzjera, jak i w domu, różnymi farbami ciemny blond/ blond i ani razu nie wyszedł mi kolor docelowy. Są paskudnie karmelowe ;]

Edytowane przez suspense
Czas edycji: 2009-08-22 o 21:22
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:55   #2
mollana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

No to ja dziś wróciłam od fryzjera z takim kolorem. Niestety u mnie to był wynik błędu i nie jestem zadowolona

W każdym razie najpierw miałam położoną farbę, która wyszła bardzo jasny blond, następnie 15 minut z tonerem spowodowało, że włosy są ciemne popielate. Naczytałam się, że toner się spłukuje.. więc idę pod prysznic szorować włosy
mollana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:28   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

nie wiem o jakid odcień ci chodzi ale garnier numer 7 wychodzi popielaty a dość ciemny
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:02   #4
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny/średni brąz... coś pomiędzy ^^
farbowałam prawie rok temu na czarno, ale moje włosy raczej nie utrzymują koloru, bo po kilku myciach się zmył... więc teraz mam takie jak na początku...
jakiego efektu moge sie spodziewac po zastosowaniu farby superrozjaśniającej garnier nutrisse popielaty blond 111? ehh... chciałabym uzyskać jakiś odcień popielatego blondu, ale wiem, że to nie takie proste, niestety...
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 16:33   #5
kasia1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Ja rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem i bardzo żałuję bo na górze wyszedł mi żółty a na dole pomarańczowy ,co teraz mam zrobić żeby wyszedł mi popielaty ciemny blond albo chociaż wyrównać ten kolor i żeby wyglądał jakoś naturalnie POMOCY
kasia1014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:36   #6
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

moze spróbuj płukanki?
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 16:12   #7
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

heloł
mam teraz wlosy 8 poziomu, odcień ciepły , chociaż miał wyjść naturalno neutralny(podstawowy) .
no i wakacje sie kończą a ja zapragnełam czegos chłodniejszego.
na stałe -nie chcemi sie bawic z płukankami
bede wywbierac popielate odcienie za mniej wiecej miesiac ( niech sobie teraz kudły odpoczna)
i teraz mam dylemat. czy uzyć popielatego blondu z poziomu 7 czy moge dawac na poielatą ósemkę?
a tak poza tym to jakie farby dają najbardziej chłodne, zgodne z opisem producenta, popielate blondy ?

acha, czy chcecie czy nie za miesiac postaram sie wkleic fotki z mego eksperymentu
moze komus pomoże

Edytowane przez koenicke
Czas edycji: 2009-08-19 o 16:13
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 22:19   #8
biamilka
Raczkowanie
 
Avatar biamilka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 49
GG do biamilka
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Witam wszystkie wizażanki,od jakiegos czasu próbuje uzyskac popielaty ciemny blond na moich wlosach (rozjaśniane,ciepły odcień blondu)i za każdym razem wychodzi kolor z poświatą zielonkawą

Czy ktos mógłby mi doradzic jaki odcień i jaką farbe nałożyc alby zlikwidować ten zielonkawy zgniły odcień i uzyskac zimny popielaty blond?

moge wkleic fotke moze bedzie latwiej cokolwiek doradzic
biamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:22   #9
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

spróbujcie ciemny popielaty blond 25 londy - wiem, wiem juz chba wszystkie okoliczne psy zostały powieszone na tej firmie ale ja też byłam po dekoloryzacji i za kżdym razem po nowej farbie przebijały rudości; dopiero po tym coś się zmieniło - fakt, wychodzi ciemno i potrzeba ok 2 tygodni, żeby było lepiej; fakt, włosy przez kilka dni są jakby takie "tępe"; po pierwszym farbowaniu na te moje rudości przebijały mi jeszcze kolory czerwono -nawet fioletowe (?), ale nastepne farbowanie zlikwidowało prawie ostatecznie przebłyski rudego; rzeczywiście włosy mają kolor raczej średni szatyn niż blond (mnie to akurat odpowiada) i mozna spróbować trzymać trochę krócej na głowie, ale generalnie warto się nad tą farba zastanowić
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:27   #10
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Witajcie ja niedawno strasznie marzyłam właśnie o popielatym ciemnym blondzie. Bardzo długo szukałam odpowiedniej farby dla siebie i w końcu po wielkim poszukiwaniu odnalazłam idealna !!!

Ciemny Lodowy Blond 7.13 Excell 10' L'Oreal Paris

Wyszedł piękny kolor, taki jakiego oczekiwałam jak dla mnie był dość ciemny, ale to dlatego, że miałam jasne włosy i pierwsze spojrzenie w lustro to był szok :P ale później byłam w niebowzięta
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:04   #11
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Eska a mogłabys wstawic fotki?
kurcze ma jeszcze troche czasu ale rzeczywiscie chyba zejde na poziom 7 bo inaczej to popielaty nie bedzie ni chu chu
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 23:37   #12
biamilka
Raczkowanie
 
Avatar biamilka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 49
GG do biamilka
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Fufunia masz moze jakies foto zeby pokazac jak ci kolorek ten wyszedl?
Na moich wlosach jak poloze jakikolwiek popielaty odcień to prześwituje sie blond tworząc zielonkawą poświate,moze wkońcu uda mi sie jakos wyrównać kolor na wymarzony popielaty blond
biamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 20:42   #13
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
Eska a mogłabys wstawic fotki?
kurcze ma jeszcze troche czasu ale rzeczywiscie chyba zejde na poziom 7 bo inaczej to popielaty nie bedzie ni chu chu
Niedługo będę robić kolejny raz tą farbę to wstawię fotki
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:21   #14
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Witajcie ja niedawno strasznie marzyłam właśnie o popielatym ciemnym blondzie. Bardzo długo szukałam odpowiedniej farby dla siebie i w końcu po wielkim poszukiwaniu odnalazłam idealna !!!

Ciemny Lodowy Blond 7.13 Excell 10' L'Oreal Paris

Wyszedł piękny kolor, taki jakiego oczekiwałam jak dla mnie był dość ciemny, ale to dlatego, że miałam jasne włosy i pierwsze spojrzenie w lustro to był szok :P ale później byłam w niebowzięta

u mnie się ta farba niestety niesprawdziła. włosy bardziej wpadały w brąz niż w blond, a popiel utrzymywał się dwa/trzy mycia. koloryzowałam nią włosy dwa razy i zrezygnowałam. ale to chyba kwestia moich wyjściowych włosów - karmelowy blond- przyjaciółka która również używała tej farby była bardzo zadowolona - miała włosy koloru bardzo jasny zimny blond.
tak więc dla dziewczyn z bardzo jasnymi wlosami - faktycznie może być dobra, ja szukam czegoś innego...
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:01   #15
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

ostatni raz farbowałam włosy tą londą 25 około miesiąca temu i jeszcze byłam na wakacjach na słońcu więc kolor jest wyblakły i taki myszkowaty więc nic nie widać, ale będę za jakiś tydzień znów farbować (czekam bo mam wesele więc postaram się umieścić zdjęcia
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:39   #16
suziieee
Raczkowanie
 
Avatar suziieee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 129
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Hej!

A ja zakupiłam dziś w sklepie fryzjerskim farbę
Matrix 6A Popielaty Ciemny Blond
Ja chcę uzyskać zimny średni brąz, nazwa trochę mnie zirytowała, bo kurczę na palecie wygląda jak ciemny brąz

Nie rozumiem tego, gdzie tu jest jakiś blond? Na próbce jest według mnie średni brąz wpadający bardziej w ciemny niż jasny, ale co najważniejsze nie ma refleksów, bo jest popielaty. Jeszcze nie zafarbowałam, ale jestem ciekawa efektu

Używała któraś z Was Matrixa?

Załączam zdjęcie koloru, jaki chcę uzyskać <to nie ja oczywiście>
Jak pokazałam fryzjerowi, to stwierdził, że to ciemny blond
słuchajcie no ja już nie wiem o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MODELK~1.jpg (20,5 KB, 2634 załadowań)
suziieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:29   #17
luluah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Suziieee bo to jest właśnie ciemny blond chociaż na końcówkach jak dla mnie wygląda jak rudawy brąz. Ale góra to ewidentnie ciemny albo średni blond.
Ja też farbowałam sobie raz L'Orealem Excell 10 i również nie byłam zadowolona z efektu. Wszystko zależy od wyjściowego koloru. Ja nałożyłam to na ciepły blond i ani trochę mi to nie ochłodziło koloru...
luluah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 06:40   #18
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

aanik a jakie masz włosy teraz?tak wogóle to Twój naturalny to kolor-cudeńko
ja użyłam niedawno na złocisty blond poz.8
kolestony bodajże cimny blond brązowy.
Iwiecie co?, wyszeł momentami taki ciemno ciemno czekoladowy.
ehh
no i teraz mam zagwozdke jak go rozświetlic, tak bardziej na popielao.
np. jest hi richesse loreala =, nadaje refleksy, niewiem czy coś poradi ;/
któs moze cos doradzi jak rozjaśnić/rozświetlić włosy o 1 ton?
ładnei proszę
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:16   #19
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez kasia1014 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem i bardzo żałuję bo na górze wyszedł mi żółty a na dole pomarańczowy ,co teraz mam zrobić żeby wyszedł mi popielaty ciemny blond albo chociaż wyrównać ten kolor i żeby wyglądał jakoś naturalnie POMOCY

Mam podobny problem do Ciebie kochana z tym że ja miałam pasemka zawsze robione rozjaśniaczem, i zawsze wychodziło bardzo ładnie, teraz od dłuższego czasu miałam już dość spore ciemne odrosty więc postanowiłam zafarbować całe farbą SKANDYNAWSKI BLOND na pudełku kolor był świetny jaśniutki blond ale platynowy, i to był najgorszy błąd w moim życiu(( bo to co teraz mam na głowie to jest jakaś masakra na górze tam gdzie miałam odrosty wyszły mi żółte doradźcie mi proszę co ja mam teraz zrobić żeby je rozjaśnić na biało (ale nie chciała bym już farbować niczym) bo ten kolor jaki mi wyszedł jest okropny gdybym mogła to wcale bym się nie pokazywała na mieście może da radę jakimiś domowymi sposobami żeby ten zółty wpadał w biały kolorek POMÓŻCIE jestem załamana
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 18:54   #20
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Ja uzyskałam dość fajny odcień chłodnego ciemnego blondu farbą Excellence Creme L'Oreala odcień nr 7.1 Popielaty Blond ... kolor faktycznie jest w chłodnej tonacji i raczej przypomina ciemny blond a nie taki jak jest na pudełku.
Teraz chciałabym znaleźć odpowiednik tej farby wśród szamponów koloryzujących, bo szkoda mi włosów.
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:17   #21
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

no właśnie może jak też jakąś szamponetką bym zrobiła bo ja już nie wiem co mam robic;(

Edytowane przez mabelka
Czas edycji: 2009-09-14 o 20:48
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:55   #22
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Ja uzyskałam dość fajny odcień chłodnego ciemnego blondu farbą Excellence Creme L'Oreala odcień nr 7.1 Popielaty Blond ... kolor faktycznie jest w chłodnej tonacji i raczej przypomina ciemny blond a nie taki jak jest na pudełku.
Teraz chciałabym znaleźć odpowiednik tej farby wśród szamponów koloryzujących, bo szkoda mi włosów.

Czy mozna prosić o zdjęcie włosków po tej farbce?
Jestem ciekawa jak w rzeczywistości wygląda
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:51   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie jak uzyskać jasny popielaty blond? Wśród farb ciężko o taki odcień - znalazłam tylko coś takiego: garnier belle color jasny blond popielaty.
Może któraś z wizażanek używała tej farby?
Chciałabym powrócić do naturalnego koloru włosów. Nie wiem, czy kolejne farbowanie jest dobrym rozwiązaniem, ale może jednak się skuszę... Albo zetnę.
Dla porównania zdjęcie moich naturalnych włosów.
a jaki numerk ma ten odcień? bo ja sie dzisiaj skusiłam na 8.1, chyba sredni popielaty blond, najbardzieuj zblizony do moich naturalnych odrostow, ktore chronie, nie farbuje i probuje uzyskac podobny kolor na pozostalych rozjasnianaych wlosach.

btw - masz cudny kolor wlosow, zazdroszcze ci, naprawde, moj wymarzony <niech juz szybciej rosna>
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:25   #24
biamilka
Raczkowanie
 
Avatar biamilka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 49
GG do biamilka
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Czekam na fotke

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fufunia81 Pokaż wiadomość
ostatni raz farbowałam włosy tą londą 25 około miesiąca temu i jeszcze byłam na wakacjach na słońcu więc kolor jest wyblakły i taki myszkowaty więc nic nie widać, ale będę za jakiś tydzień znów farbować (czekam bo mam wesele więc postaram się umieścić zdjęcia
Fufunia81 czekam na fotke
biamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:21   #25
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

czy z richesse de diacolor l;oreala taki odcien zmrożony beż ma szanse wyjsc na wlosach jak popielaty ciemny blond? moje wlosy naturalne sa ciemne blond - jasne braz - zimny a mam teraz na glowie zołtawe pasemka i miedzy nimi casting ciemny blond splukujacy sie na rudawo , chce powrocic do naturalnego koloru ale niestety musze czyms przykryc te cudaczne kolorki, richesse to podobno cos jak szampon koloryzujacy co mi pasuje bo mam dosc farb- zwlaszcza sklepowych
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 10:41   #26
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
czy z richesse de diacolor l;oreala taki odcien zmrożony beż ma szanse wyjsc na wlosach jak popielaty ciemny blond? moje wlosy naturalne sa ciemne blond - jasne braz - zimny a mam teraz na glowie zołtawe pasemka i miedzy nimi casting ciemny blond splukujacy sie na rudawo , chce powrocic do naturalnego koloru ale niestety musze czyms przykryc te cudaczne kolorki, richesse to podobno cos jak szampon koloryzujacy co mi pasuje bo mam dosc farb- zwlaszcza sklepowych
Ja farbowałam richesse 8.13 (popielatay beż) i 7.13 (miodowy naturalny). Ten zmrożony beż to jaki ma numer: 8.02 czy 7.02? Jeśli chcesz ciemny popielaty blond polecałbym raczej poziom 7 - na początku będzie bardzo ciemny, ale po paru myciach wypłucze się do ciemnego blondu - przynajmniej u mnie tak było, 8 okazała się za jasna. Ewentualnie możesz spróbować najpierw z 8 i jeśli dla Ciebie też będzie za jasny, następnym razem ufarbujesz 7.
Nie wiem tylko jak zadziała ta farba na włosy już farbowane. Ja po raz pierwszy farbowałam na naturalne włosy.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-27 o 10:44
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:53   #27
Majaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Ja kiedyś z jasnego blondu na ciemny farbowałam Wellatonem - średni blond. I rzeczywiście wyszedł ciemny blond (tylko farbę najlepiej trzymać 15-20min). Odcień nie był może popielaty, ale w każdym razie ładny, taki wyśrodkowany między chłodnym odcieniem a ciemnym
Majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:05   #28
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html tu jest link do aukcji z allegro , myslalam o tym odcieniu z kategorii naturalnych np 7.02 lub 8.02, gubie sie w tych wszystkich ocieniach i wlasnie nie wiem jaki bedzie efekt na farbowanych i z pasemkami wlosach ?,
mam taki problem ze moje wlosy tak 10 cm od głowy gorzej przyjmuja farbe , probowalam wellatonem kiedys(czekolada) i mi wlasnie od tych 10 cm gorzej pokrylo i szybko sie spłukało , dodam ze wczesniej stale farbowalam wellatonem cynamonowym i nie bylo problemu bo wszystko pokrywalo ladnie tylko weszly nowe odcienie i nie bylo juz tego cynamonowego a chcialabym powroc co koloru naturalnego mojego (mysi jasny brąz lub ciemny szary blond) , boje sie sie tez ze ten richesse po 2 tygodniach sie spłucze i 50 zl na marne a farbami nie chce na razie farbowac bo wlosy troszke zniszczone, chce wrocic do koloru zblizonego z moim naturalnym i wyrownac te wszystkie kolory, jak pojde do mojego fryzjera to mi dekoloryzacje zaproponuje a mialam rok temu i nie chce nigdy wiecej
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 11:41   #29
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Nie umiem Ci powiedzieć, jak będzie z pokryciem farbowanych włosów. Po raz pierwszy, tak jak pisałam, farbowałam kolorem 8.13 i nie pokrył mi pojedynczych siwych włosów (a przynajmniej nie wszystkie - miałam ich mniej niż 10). A podobno powinien. 7.13 już pokrył wszystkie siwe, nie wiem, czy to dlatego, że jest ciemniejszy, czy dlatego, że było to już drugie farbowanie. Jeśli chodzi o wypłukiwanie się koloru, minęło teraz 16 dni od farbowania i nie mam już takich ciemnych włosów, jakie miałam na początku (włosy myję codziennie). Wklejam zdjęcie dzień po nałożeniu koloru 7.13. Myślę, że po 7.02 efekt byłby podobny, tylko oczywiście odcień pewnie byłby bardziej chłodny.
Mój naturalny kolor to średni blond, raczej popielaty, po 8.13 nikt nie zauważył różnicy w kolorze , po 7.13 już tak, nawet jeszcze parę dni temu pytano mnie, czy przyciemniłam włosy
Wydaje mi się, że ta farba nie niszczy włosów, więc można farbować częściej i nic złego się nie stanie. Ja kupiłam w tej chwili litrowy rewelator i farby będę dokupywać - wtedy nie wychodzi już tak drogo, jak kupując za każdym razem zestaw na Allegro (po raz pierwszy na próbę też kupiłam taki zestaw).
Ogólnie polecam tę farbę, bo mnie nawet popielate blondy innych firm po pewnym czasie dawały rudawy odcień. Teraz farbuję kolorem popielatym z dodatkiem złotego i włosy mają lekko ciepły, ale nie rudy odcień, co mi się bardzo podoba. Na następne farbowanie, za jakieś 2 tyg. też zastanawiam się, czy nie spróbować 7.02.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-28 o 11:46
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:01   #30
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Nie umiem Ci powiedzieć, jak będzie z pokryciem farbowanych włosów. Po raz pierwszy, tak jak pisałam, farbowałam kolorem 8.13 i nie pokrył mi pojedynczych siwych włosów (a przynajmniej nie wszystkie - miałam ich mniej niż 10). A podobno powinien. 7.13 już pokrył wszystkie siwe, nie wiem, czy to dlatego, że jest ciemniejszy, czy dlatego, że było to już drugie farbowanie. Jeśli chodzi o wypłukiwanie się koloru, minęło teraz 16 dni od farbowania i nie mam już takich ciemnych włosów, jakie miałam na początku (włosy myję codziennie). Wklejam zdjęcie dzień po nałożeniu koloru 7.13. Myślę, że po 7.02 efekt byłby podobny, tylko oczywiście odcień pewnie byłby bardziej chłodny.
Mój naturalny kolor to średni blond, raczej popielaty, po 8.13 nikt nie zauważył różnicy w kolorze , po 7.13 już tak, nawet jeszcze parę dni temu pytano mnie, czy przyciemniłam włosy
Wydaje mi się, że ta farba nie niszczy włosów, więc można farbować częściej i nic złego się nie stanie. Ja kupiłam w tej chwili litrowy rewelator i farby będę dokupywać - wtedy nie wychodzi już tak drogo, jak kupując za każdym razem zestaw na Allegro (po raz pierwszy na próbę też kupiłam taki zestaw).
Ogólnie polecam tę farbę, bo mnie nawet popielate blondy innych firm po pewnym czasie dawały rudawy odcień. Teraz farbuję kolorem popielatym z dodatkiem złotego i włosy mają lekko ciepły, ale nie rudy odcień, co mi się bardzo podoba. Na następne farbowanie, za jakieś 2 tyg. też zastanawiam się, czy nie spróbować 7.02.
To na zdjęciu to raczej kasztan, a nie popielaty blond. U mnie też wyszedł podobny kolor z farouka. I też się nazywał ciemny blond popielaty.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-01 14:24:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.