Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-30, 18:28   #2551
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Siedzê z keratyn± na w³osach. Nak³ada³am 30 minut. Prawie ca³y czas by³o w porz±dku, nic mnie nie piek³o i nie podra¿nia³o, a¿ nagle jak mnie wziê³o, my¶la³am, ¿e nie dam rady - na szczê¶cie to tylko ostatnie 5 minut. Ca³a jestem zap³akana
I jak w³osy?

Mnie Coco te¿ dzi¶ jako¶ gryz³o. Ale prze¿y³am, za to Encanto pewnie nie prze¿y³abym nigdy.

Moje najaktualniejsze futro:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0231.jpg (69,7 KB, 95 za³adowañ)
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:59   #2552
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
I jak w³osy?

Mnie Coco te¿ dzi¶ jako¶ gryz³o. Ale prze¿y³am, za to Encanto pewnie nie prze¿y³abym nigdy.

Moje najaktualniejsze futro:
Ale ³adne

Moje w³osy OK, nie mam ¿adnego aparatu aktualnie ¿eby fotkê fajn± wstawiæ. Ju¿ siê przyzwyczai³am do tego efektu po encanto, najwiêkszy sza³ to za pierwszym razem by³

I co, teraz 3 dni nie myjesz w³osków ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:11   #2553
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ³adne

Moje w³osy OK, nie mam ¿adnego aparatu aktualnie ¿eby fotkê fajn± wstawiæ. Ju¿ siê przyzwyczai³am do tego efektu po encanto, najwiêkszy sza³ to za pierwszym razem by³

I co, teraz 3 dni nie myjesz w³osków ?
Nie mam wyj¶cia, jutro jeszcze nie bêdzie ¼le wiêc skoczê po jakie¶ zakupy, ale w poniedzia³ek bêdê musia³a pokazaæ siê tak na zajêciach Na szczê¶cie tylko przez 1,5h. We wtorek mam tylko hiszpañski po po³udniu, wiêc ju¿ do wtedy umyjê g³owê.

Nie wiem, czy Wam pisa³am, ale chyba to by³o moje ostatnie KPW, przynajmniej na jaki¶ czas. Moje w³osy i tak siê 'naprawi³y' w tym roku, dziêki jednemu radykalnemu ciêciu i olejom, i ju¿ nie potrzebujê keratyny tak bardzo, jak rok temu. Przez ten czas dziêki mnie 4 osoby z mojego otoczenia te¿ skusi³y siê na Coco.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:17   #2554
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
I jak w³osy?

Mnie Coco te¿ dzi¶ jako¶ gryz³o. Ale prze¿y³am, za to Encanto pewnie nie prze¿y³abym nigdy.

Moje najaktualniejsze futro:
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:46   #2555
julia955
Raczkowanie
 
Avatar julia955
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny !
Chcia³abym sprezentowaæ sobie zabieg kreatynowy i mam tylko jedno pytanko,a wiêc widzia³am,¿e polecacie tego sprzedawcê chodzi mi tylko o to czy preparat,który przelewany jest do takich ma³ych buteleczek nie traci na tym i czy aby na pewno jest to pewny i zaufany produkt a nie jaka¶"chiñska podróba" ?
Bardzo proszê Was o odpowied¼,a tu dodaje link preparatu,który chcia³abym zakupiæ :
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...748368256.html
julia955 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:50   #2556
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez julia955 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny !
Chcia³abym sprezentowaæ sobie zabieg kreatynowy i mam tylko jedno pytanko,a wiêc widzia³am,¿e polecacie tego sprzedawcê chodzi mi tylko o to czy preparat,który przelewany jest do takich ma³ych buteleczek nie traci na tym i czy aby na pewno jest to pewny i zaufany produkt a nie jaka¶"chiñska podróba" ?
Bardzo proszê Was o odpowied¼,a tu dodaje link preparatu,który chcia³abym zakupiæ :
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...748368256.html
ja kupowa³am u niego kilka razy i zawsze by³o ok
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:26   #2557
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam wyj¶cia, jutro jeszcze nie bêdzie ¼le wiêc skoczê po jakie¶ zakupy, ale w poniedzia³ek bêdê musia³a pokazaæ siê tak na zajêciach Na szczê¶cie tylko przez 1,5h. We wtorek mam tylko hiszpañski po po³udniu, wiêc ju¿ do wtedy umyjê g³owê.

Nie wiem, czy Wam pisa³am, ale chyba to by³o moje ostatnie KPW, przynajmniej na jaki¶ czas. Moje w³osy i tak siê 'naprawi³y' w tym roku, dziêki jednemu radykalnemu ciêciu i olejom, i ju¿ nie potrzebujê keratyny tak bardzo, jak rok temu. Przez ten czas dziêki mnie 4 osoby z mojego otoczenia te¿ skusi³y siê na Coco.
Dasz radê

A naturalnie te¿ masz proste w³osy ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 10:33   #2558
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ


Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dasz radê

A naturalnie te¿ masz proste w³osy ?
Dawno ju¿ nie mia³am zdrowych w³osów, wiêc nie jestem pewna

W dzieciñstwie, gdy mia³am d³ugie i obciête równo, by³y proste. Jako nastolatka zaczê³am cieniowaæ, prostowaæ, kombinowaæ i wysz³o jak wysz³o
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 14:29   #2559
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Moje najaktualniejsze futro:
¦liczne
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:05   #2560
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
¦liczne
Dziêkujê.

Ale mi siê uda³o, odwo³ali mi zajêcia, wiêc nikt poza wspó³lokatorkami nie zobaczy mojego wielkiego nieumycia w³osów.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:29   #2561
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ooo, no proszê, jakie szczê¶cie
A ja by³am wczoraj na ³y¿wach i mimo spocenia siê ca³ej g³owy, to w³oski pozosta³y proste i niepusz±ce siê, mi³e uczucie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 17:45   #2562
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ dosta³am gratis I ka¿dy nastêpny zestaw bêdê zamawiaæ tylko od Leoberta
o ju¿ wiem od kogo bêdê zamawiaæ nastêpny zestaw
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 14:29   #2563
bbeataa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny, nie wczytywa³am siê co pisa³y¶cie ostatnio w tym w±tku, bo nie mam za bardzo tyle czasu, ale opisze Wam mój przypadek i mo¿e bêdzie to przestroga dla niektórych dziewczyn.

Ok 2,5 roku temu (lipiec 2011) zrobi³am sobie keratynowe prostowanie w³osów Encanto (z allegro) w domu, efekt by³ super, w³osy proste i w koñcu siê nie puszy³y. Stosowa³am siê do zasady: szampony bez sls, suszenie ciep³ym strumieniem itp. Po ok pó³ roku odnowi³am zabieg (luty 2012), a po kilku miesi±cach moje w³osy by³y ju¿ w fatalnym stanie.. nie chcia³am znów powtarzaæ zabiegu bo bardzo mi przy tym lecia³y w³osy i robi³y siê du¿o ja¶niejsze i jakby cieñsze, wiêc mia³am ich ju¿ ma³o. Oprócz tego by³y po³amane, suche i po³owa z nich mi siê po prostu wykruszy³a. Gdy sobie to u¶wiadomi³am, ¿e przyczyn± mo¿e byæ prostowanie, prze¿y³am koszmar bo nie da³o siê ju¿ tego tak szybko odwróciæ.. Musia³am obci±æ te najgorsze, wisz±ce str±ki.. Od nowa zaczê³am zapuszczanie w³osów i intentywne nawil¿anie g³ównie od¿ywk± biovax do w³osów blond. Od tamtej pory próbuje wróciæ do moich naturalnych krêconych w³osów i odbudowaæ ich objêto¶æ.. min±³ rok a efekty jeszcze marne. W³osy strasznie wolno mi rosn± i do tego koñcówki s± bardzo cienkie.

Piszê to, bo po prostu teraz mam ¶wiadomo¶æ, ¿e moje w³osy nie by³y na tyle mocne ¿eby wytrzymaæ prostowanie a do tego podwójne, wiêc proszê Was dziewczyny skonsultujcie siê z profesjonalnym fryzjerem po kursie je¶li nie jeste¶cie pewne czy Wasze w³osy nie s± zbyt s³abe i suche... bo mo¿ecie sobie je zniszczyæ tak jak ja..

W za³±czeniu zdjêcia moich w³osów:
- listopad 2012 - pó³ roku po drugim prostowaniu w³osów;
- listopad 2013 - czyli próba powrócenia do dawnych gêstych w³osów.
bbeataa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 14:34   #2564
bbeataa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zdjêcia siê nie doda³y, wiêc próbujê znowu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2012.11.25.jpg (121,9 KB, 93 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013.11.01.jpg (92,8 KB, 94 za³adowañ)
bbeataa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 14:42   #2565
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

to siê nazywa przeproteinowanie w³osów
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-07, 17:37   #2566
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 2 595
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zrobi³am w salonie prostowanie na moich krótkich w³osach. Jestem zachwycona. Wiem czym myæ, jakich odzywek u¿ywaæ etc. Niemniej jednak brakuje mi do szczê¶cia tylko jednej kwestii: czy który z produktów drogeryjnych np spray, do zwiêkszenia objêto¶ci (mam krótkie w³osy i chcê je jednak delikatnie podnie¶æ) spe³nia warunki do u¿ywania po prostowaniu?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany pogl±dów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 11:03   #2567
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cocochoco kompletnie mi siê spra³o, by³am zadowolona jednak 3 dni bez mycia g³owy ... ehem no teraz sobie nie mogê na to pozwoliæ
Na przysz³± sobotê umówiona jestem ze znajom± fryzjerk± na encanto ma teraz promocje w salonie u siebie na 170z³, ¿al by by³o nie skorzystaæ
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:09   #2568
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem w trakcie - tzn po pierwszym prostowaniu , przed myciem i nalozeniem odzywki - i..... hmmm troszke jestem zaniepokojona , poniewa¿ moje grube w³osy ( zuzy³am 80ml encanto) wygl±daja jak po zwyk³ym prostowaniu wlosów. Nie ma zadziwiaj±cego efektu jak na waszych w³osach. Czy ten efekt nadaje od¿ywka ? Czy najnormalniej w swiecie zrobi³am cos zle ??
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:17   #2569
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

U mnie te¿ w³osy wygl±daj± jak po normalnym prostowaniu (nie ma efektu tafli), ale w dotyku s± bardziej miêkkie, zdrowsze, ¶liskie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 17:47   #2570
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a jakie masz w³osy normalnie ? Bo moje s± grube , lekko krêc±ce siê , normalnie prostujê je oko³o godziny ¿eby by³y proste ( nigdy nie wychodzi³y mi proste jak druty)

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

i jeszcze jedno pytanie czy od¿ywkê nak³adaæ w rêkawiczkach i czy suszenie w³osów z od¿ywk± tak samo ¶mierdzi jak preparatem ??
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 22:13   #2571
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Moje niestety s± cienkie... Jak s± pokrêcone, to tego nie widaæ (naturalny efekt push up i ³adny skrêt), ale po encanto dokucza mi ma³a objêto¶æ. Ju¿ nie wiem jak z tym walczyæ

Ja stosujê metodê mieszan±, wiêc nie wiem co bardziej ¶mierdzi. Ale rêkawiczek bym u¿y³a na Twoim miejscu


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-12-08 o 22:15
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 22:16   #2572
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja nie cierpiê rêkawic i nigdy ich nie u¿ywam i mam przez chwilê rêce jak u babuni takie pomarszczone
jedno i drugie ¶mierdzi
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:38   #2573
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez shilla Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem w trakcie - tzn po pierwszym prostowaniu , przed myciem i nalozeniem odzywki - i..... hmmm troszke jestem zaniepokojona , poniewa¿ moje grube w³osy ( zuzy³am 80ml encanto) wygl±daja jak po zwyk³ym prostowaniu wlosów. Nie ma zadziwiaj±cego efektu jak na waszych w³osach. Czy ten efekt nadaje od¿ywka ? Czy najnormalniej w swiecie zrobi³am cos zle ??
u mnie efekt jest dopiero po myciu w³osów, przed myciem w³osy s± matowe i sztywne, jak po przejechaniu prostownic±
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 16:43   #2574
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W sobote prostowalam wlosy po raz 6, fotka sprzed chwili zaraz po przyjsciu z deszczu i sciagnieciu kaptura
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0765_001.jpg (87,2 KB, 62 za³adowañ)
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 16:44   #2575
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
W sobote prostowalam wlosy po raz 6, fotka sprzed chwili zaraz po przyjsciu z deszczu i sciagnieciu kaptura
super
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 16:47   #2576
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
super
Dziekuje Ogolnie to juz rok jak prostuje i niezmiennie jestem zachwycona, ten polysk, dociazone, gladkie wlosy, brak puchu, po prostu oh i ah, czuje sie jakbym miala zupelnie nowe wlosy
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 19:04   #2577
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny ju¿ kilka mcy was tu podgl±dam i podziwiam efekty waszych prostowañ marz±c po cichutku, ¿e wreszcie i ja sobie to zafundujê ... i oto nadszed³ ten dzieñ hihi tzn dosta³am paczkê z allegro z keratyn± i w ¶rodê idê do znajomej fryzjerki,zeby mi to na³o¿y³a . I w zwi±zku z tym,¿e jest to mój pierwszy raz to nasuwa mi siê kilka pytañ (czyta³am ju¿ kilkakrotnie pierwszy post i nie ma tam odp na moje dylematy ;( ) a mianowicie : ja po myciu w³osów,nie suszê ich suszark± tylko zostawiam do wyschniêcia i teraz jak bêdê mieæ keratynkê zrobion± to jak umyje w³osy to na wilgotne mam na³o¿yæ od¿ywkê tak? i po chwili sp³ukaæ i ??? teraz powinnam juz suszyæ suszark± i szczotk± modelowaæ?czy jak? sorki,no bo mo¿e wam siê wydadz± g³upie te pytania ale robiê to pierwszy raz a pozatym mam gêste i grube w³osy a do tego mega przesuszone i temu nie u¿ywa³am suszarki ,¿eby uniknaæ efektu grzywy króla lwa

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

aha i prosze dajcie namiar gdzie znajde opis metody mieszanej bo chce sobie wydrukowaæ (w razie czego dla mojej fryzjerki) wiem,¿e jest filmik na yt od oneandonlyagg ale prosze o opis bo jako¶ nie potrafiê znale¼æ
__________________
RADU¦ JU¯ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZÊ ZOBACZ I PODPISZ SIÊ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 19:07   #2578
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ju¿ kilka mcy was tu podgl±dam i podziwiam efekty waszych prostowañ marz±c po cichutku, ¿e wreszcie i ja sobie to zafundujê ... i oto nadszed³ ten dzieñ hihi tzn dosta³am paczkê z allegro z keratyn± i w ¶rodê idê do znajomej fryzjerki,zeby mi to na³o¿y³a . I w zwi±zku z tym,¿e jest to mój pierwszy raz to nasuwa mi siê kilka pytañ (czyta³am ju¿ kilkakrotnie pierwszy post i nie ma tam odp na moje dylematy ;( ) a mianowicie : ja po myciu w³osów,nie suszê ich suszark± tylko zostawiam do wyschniêcia i teraz jak bêdê mieæ keratynkê zrobion± to jak umyje w³osy to na wilgotne mam na³o¿yæ od¿ywkê tak? i po chwili sp³ukaæ i ??? teraz powinnam juz suszyæ suszark± i szczotk± modelowaæ?czy jak? sorki,no bo mo¿e wam siê wydadz± g³upie te pytania ale robiê to pierwszy raz a pozatym mam gêste i grube w³osy a do tego mega przesuszone i temu nie u¿ywa³am suszarki ,¿eby uniknaæ efektu grzywy króla lwa
nie za bardzo rozumiem twoje pytanie chodzi ci o od¿ywkê z zestawu czy ogólnie o jak±¶ od¿ywkê w trakcie zabiegu musisz u¿yæ suszarki bo inaczej nigdy ci nie wyschn± od¿ywkê z zestawu k³adziesz na umyte szamponem z zestawu w³osy i po chwili albo czê¶æ wyczesujesz - ja osobi¶cie zostawiam ca³± - i suszysz suszark± , prostujesz i koniec - na pewno jest do³±czona instrukcja a co bêdziesz z nimi robiæ jak ju¿ zrobisz zabieg to twoja sprawa - chcesz to susz , nie chcesz to nie susz
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 19:15   #2579
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
nie za bardzo rozumiem twoje pytanie chodzi ci o od¿ywkê z zestawu czy ogólnie o jak±¶ od¿ywkê w trakcie zabiegu musisz u¿yæ suszarki bo inaczej nigdy ci nie wyschn± od¿ywkê z zestawu k³adziesz na umyte szamponem z zestawu w³osy i po chwili albo czê¶æ wyczesujesz - ja osobi¶cie zostawiam ca³± - i suszysz suszark± , prostujesz i koniec - na pewno jest do³±czona instrukcja a co bêdziesz z nimi robiæ jak ju¿ zrobisz zabieg to twoja sprawa - chcesz to susz , nie chcesz to nie susz

hej,


chodzi mi o pielêgnacjê ju¿ po zabiegu. pozatym chce zrobiæ metod± mieszan± dlatego samej od¿ywki nie bêdê ju¿ nak³adaæ. instrukcji nie mam do³±czonej do zestawu,wiêc pytam.
__________________
RADU¦ JU¯ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZÊ ZOBACZ I PODPISZ SIÊ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-09, 19:26   #2580
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ju¿ kilka mcy was tu podgl±dam i podziwiam efekty waszych prostowañ marz±c po cichutku, ¿e wreszcie i ja sobie to zafundujê ... i oto nadszed³ ten dzieñ hihi tzn dosta³am paczkê z allegro z keratyn± i w ¶rodê idê do znajomej fryzjerki,zeby mi to na³o¿y³a . I w zwi±zku z tym,¿e jest to mój pierwszy raz to nasuwa mi siê kilka pytañ (czyta³am ju¿ kilkakrotnie pierwszy post i nie ma tam odp na moje dylematy ;( ) a mianowicie : ja po myciu w³osów,nie suszê ich suszark± tylko zostawiam do wyschniêcia i teraz jak bêdê mieæ keratynkê zrobion± to jak umyje w³osy to na wilgotne mam na³o¿yæ od¿ywkê tak? i po chwili sp³ukaæ i ??? teraz powinnam juz suszyæ suszark± i szczotk± modelowaæ?czy jak? sorki,no bo mo¿e wam siê wydadz± g³upie te pytania ale robiê to pierwszy raz a pozatym mam gêste i grube w³osy a do tego mega przesuszone i temu nie u¿ywa³am suszarki ,¿eby uniknaæ efektu grzywy króla lwa

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

aha i prosze dajcie namiar gdzie znajde opis metody mieszanej bo chce sobie wydrukowaæ (w razie czego dla mojej fryzjerki) wiem,¿e jest filmik na yt od oneandonlyagg ale prosze o opis bo jako¶ nie potrafiê znale¼æ
W czasie zabiegu w³osy trzeba wysuszyæ suszark±, bo inaczej nigdy nie wyschn±

Po zabiegu mo¿na suszyæ, mo¿na nie suszyæ, ale np. ja kiedy nie suszê, to w³osy wygl±daj± gorzej, natomiast po suszarce lepiej siê uk³adaj±, nic siê nie wywija itp. Jak w³osy bêd± reagowaæ to ju¿ kwestia indywidualna i bêdziesz musia³a sprawdziæ na sobie

Metoda mieszana:
Krok 1: Myjesz w³osy szamponem oczyszczaj±cym 2-3 razy w zale¿no¶ci od potrzeby.
Krok 2: Otwierasz od¿ywkê, otwierasz keratynê, przelewasz je do miseczki i mieszasz
Krok 3: Dzielisz w³osy na pasma i nak³adasz na nie wymieszany preparat
Krok 4: Czekasz 15 minut
Krok 5: Suszysz w³osy ch³odnym lub letnim nawiewiem, zajmie Ci to d³u¿ej ni¿ tradycyjne suszenie
Krok 6: Dzielisz w³osy na pasma i prostujesz prostownic±, przeje¿d¿aj±c po ka¿dym pasmie ok 6 razy

W³osy mo¿esz, ale nie musisz, umyæ po 3 godzinach. W ci±gu pierwszych 3 godzin po zabiegu nie nara¿aj ich na wilgoæ.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.