Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-30, 21:48   #2851
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny wróci³am w³a¶nie z zabiegu keratynowego prostowania w³osów, póki co mam trochê oklapniete w³osy dlatego planujê jutro rano je umyæ (fryzjerka w JLD powiedzia³a ¿e mo¿na je umyæ nawet od razu po zabiegu, ¿e nie trzeba czekaæ ilu¶tam godzin). I w zwi±zku z tym mam pytanie: mam szampon i od¿ywkê JOICO, ale gubiê siê w tych sk³adach i wolê siê upewniæ czy mogê umyæ nimi w³osy? W sk³adzie jest sodium laureth sulfate i sodium cocoampheoacetate. Tu mo¿na zobaczyæ pe³en sk³ad: http://www.dbaj-o-wlosy.com/2014/10/...ico-k.html?m=1

I drugie pytanie czy mogê suszyæ w³osy ciep³ym nawiewem, czy powinnam koniecznie zimnym? Z góry dziêkujê za odpowied¼
Je¿eli robi³a¶ w JLD to masz inoara na g³owie myjesz w³osy codziennie rano? Je¶li nie, to ciekawe jak bêd± siê zachowywaæ Twoje w³osy po nocy, ale nie dzisiejszej, tylko jak je umyjesz i siê prze¶pisz, ciekawe czy bêd± koñce zmierzwione i pogniecione... hmm daj znaæ.

Co do sk³adu to unikaæ trzeba tylko sodium chloride, ca³a reszta jest ok. W tym szamponie masz sodium chloride ale na szarym koñcu w sk³adzie, wiêc jest go bardzo ma³o, ja w uwielbianym tigi te¿ mam na koñcu sodium chloride i nic z keratyn± siê nie dzieje. Wed³ug mnie mo¿esz ¶mialo myæ

Suszyæ jak najbardziej mo¿esz ciep³ym nawiewem na koñcu mo¿esz je potraktowaæ chwilkê zimnym.

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-06-30 o 21:52
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 07:06   #2852
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli robi³a¶ w JLD to masz inoara na g³owie myjesz w³osy codziennie rano? Je¶li nie, to ciekawe jak bêd± siê zachowywaæ Twoje w³osy po nocy, ale nie dzisiejszej, tylko jak je umyjesz i siê prze¶pisz, ciekawe czy bêd± koñce zmierzwione i pogniecione... hmm daj znaæ.

Co do sk³adu to unikaæ trzeba tylko sodium chloride, ca³a reszta jest ok. W tym szamponie masz sodium chloride ale na szarym koñcu w sk³adzie, wiêc jest go bardzo ma³o, ja w uwielbianym tigi te¿ mam na koñcu sodium chloride i nic z keratyn± siê nie dzieje. Wed³ug mnie mo¿esz ¶mialo myæ

Suszyæ jak najbardziej mo¿esz ciep³ym nawiewem na koñcu mo¿esz je potraktowaæ chwilkê zimnym.
Dziêki, umy³am wiêc tym szamponem tylko zamiast od¿ywki JOICO na³o¿y³am maskê Kallos Keratin. W³osy s± proste i g³adkie tylko wci±¿ do¶æ oklapniête wiem, ¿e ten efekt przyklapniêcia mo¿e trwaæ nawet do miesi±ca, ale mam nadziejê, ¿e jednak trochê szybciej odzyskaj± lekko¶æ i objêto¶æ...

Co do mycia - do tej pory my³am w³osy wieczorem co dwa dni, z tego wzglêdu ¿e mia³am pusz±ce siê w³osy które przez noc zd±¿y³y nabraæ nieco og³ady i rano ³atwiej by³o mi je ujarzmiæ, poza tym ich stylizacja trwa³a tyle, ¿e musia³abym wstawaæ chyba o 5 :P Teraz planujê zacz±æ myæ w³osy rano przed prac±, bo zajmuje to faktycznie du¿o mniej czasu, wystarczy wysuszyæ i mo¿na wychodziæ dam znaæ jak bêdzie po dzisiejszej nocy - czy¿by koñcówki po tym inoarze mia³y tendencjê do wywijania siê? ;>
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 10:30   #2853
magda1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
mamy reklamê????
¯adna reklama, same dokonacie wyboru odpowiedniego produktu. Chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e w je¿eli macie jakie¶ w±tpliwo¶ci warto pytaæ u ¼ród³a
magda1306 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 11:50   #2854
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magda1306 Poka¿ wiadomo¶æ
¯adna reklama, same dokonacie wyboru odpowiedniego produktu. Chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e w je¿eli macie jakie¶ w±tpliwo¶ci warto pytaæ u ¼ród³a
Co¶ Ci dziwnie ta rada jak pie¶ñ pochwalna wysz³a. ;-)

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 13:47   #2855
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, umy³am wiêc tym szamponem tylko zamiast od¿ywki JOICO na³o¿y³am maskê Kallos Keratin. W³osy s± proste i g³adkie tylko wci±¿ do¶æ oklapniête wiem, ¿e ten efekt przyklapniêcia mo¿e trwaæ nawet do miesi±ca, ale mam nadziejê, ¿e jednak trochê szybciej odzyskaj± lekko¶æ i objêto¶æ...

Co do mycia - do tej pory my³am w³osy wieczorem co dwa dni, z tego wzglêdu ¿e mia³am pusz±ce siê w³osy które przez noc zd±¿y³y nabraæ nieco og³ady i rano ³atwiej by³o mi je ujarzmiæ, poza tym ich stylizacja trwa³a tyle, ¿e musia³abym wstawaæ chyba o 5 :P Teraz planujê zacz±æ myæ w³osy rano przed prac±, bo zajmuje to faktycznie du¿o mniej czasu, wystarczy wysuszyæ i mo¿na wychodziæ dam znaæ jak bêdzie po dzisiejszej nocy - czy¿by koñcówki po tym inoarze mia³y tendencjê do wywijania siê? ;>
Oklapniête bedziesz mia³a do¶æ d³ugo, inoar ma to do siebie, ¿e ³adnie redukuje objêto¶æ w³osów i ten stan trwa i trwa przez to jest wra¿enie oklapniêtych, faktycznie trudno je unie¶æ u nasady. Dla niektórych ta redukcja objêto¶ci to plus, a dla niektórych minus, bo wi±¿e siê to z oklapniêt± fryzur±....
Koñcówki po inoarze s± rano takie "potargane, zmierzwione" i ogólnie w³osy pogiête. Inoar jest ¶wietny jak codziennie rano myje siê w³osy, po wysuszeniu suszark± w³osy to bajka przez ³adnych parê miesiêcy

Daj znaæ jak po nocy, mo¿e u Ciebie bêdzie inaczej

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1306 Poka¿ wiadomo¶æ
¯adna reklama, same dokonacie wyboru odpowiedniego produktu. Chcia³am tylko powiedzieæ, ¿e w je¿eli macie jakie¶ w±tpliwo¶ci warto pytaæ u ¼ród³a
¬ród³o zawsze zachwala swoje produkty, a nam w tym w±tku chodzi o do¶wiadczenia na w³asnej skórze i je¿eli w wiêkszo¶ci przypadków jest tendencja do pewnego zachowywania siê produktu na w³osach, to jest du¿a szansa, ¿e tak w³a¶nie jest, a nie tak jak mówi "¼ród³o", które chce jak najwiêcej sprzedaæ swojego produktu
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 14:08   #2856
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a ja nie mogê siê zdecydowaæ
w³osy mam proste po zesz³orocznym encanto, a pó¼niej Kerapro. Teraz chcê je od¿ywiæ.
Napisa³am do sprzedawcy NTBK z pro¶b± o sk³ad preparatu prostuj±cego.
My¶lê jeszcze nad Cocochoco tak jak poleca³y¶cie.
Kativa przesz³a mi te¿ przez g³owê ale wyczyta³am, ¿e nie od¿ywia ale super prostuje. A "prosto¶æ" ju¿ mam


wczoraj zrobi³am sam± grzywkê od¿ywk± od encanto i takie miêkkie mam tam w³osy ale reszta teraz jeszcze bardziej szorstka mi siê wydaje :/ muszê co¶ na ca³o¶æ po³o¿yæ.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 14:19   #2857
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kativa przesz³a mi te¿ przez g³owê ale wyczyta³am, ¿e nie od¿ywia ale super prostuje. A "prosto¶æ" ju¿ mam
z kativy nie bêdziesz zadowolona, bo to to samo co kerapro, ten sam producent, ten sam sk³ad - Miluchova analizowa³a go.

Do od¿ywienia Ci zostaje encanto, inoar, alfaparf i cocochocco pure (za oryginal siê nie wypowiadam, bo ja testowa³am pure)

Podobno w od¿ywieniu dobry jest alfaparf, Miluchova by³a zadowolona
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 17:57   #2858
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wiecie co mnie kusi? kupic keratyne hydrolizowana i samej zmieszac cos n wzor encanto. patrze na sklad o to glownie woda o keratyna plus rozne wyciagi. formaldehyd bym pominela oczywiscie. ktoras z Was tak eksperymentowala?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 20:04   #2859
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co mnie kusi? kupic keratyne hydrolizowana i samej zmieszac cos n wzor encanto. patrze na sklad o to glownie woda o keratyna plus rozne wyciagi. formaldehyd bym pominela oczywiscie. ktoras z Was tak eksperymentowala?
Tak, ale bez aldehydu taka mieszanka nic nie daje, w³osy po prostu s± bardzo g³adkie a¿ do mycia
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 20:15   #2860
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ale bez aldehydu taka mieszanka nic nie daje, w³osy po prostu s± bardzo g³adkie a¿ do mycia
a na jakiej zasadzie dzialaja preparaty bez formaldehydu? hmmm a juz myslalam, ze cos wykombinije sama
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 20:57   #2861
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a na jakiej zasadzie dzialaja preparaty bez formaldehydu? hmmm a juz myslalam, ze cos wykombinije sama
maja w skadzie inny aldehyd lub substancje dzialajaca podobnie do niego
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 22:27   #2862
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co mnie kusi? kupic keratyne hydrolizowana i samej zmieszac cos n wzor encanto. patrze na sklad o to glownie woda o keratyna plus rozne wyciagi. formaldehyd bym pominela oczywiscie. ktoras z Was tak eksperymentowala?
Miluchova ostatnio doda³a keratyny do alfaparfu i byla bardzo zadowolona. Ale teraz alfaparf jest w jakiej¶ piance i nie wiem, czy da³oby radê co¶ takiego zrobiæ. Je¶li chcesz w miarê tanio, to mo¿esz do kativy daæ keratyny, hmmm.... to mo¿e siê udaæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 23:38   #2863
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a na jakiej zasadzie dzialaja preparaty bez formaldehydu? hmmm a juz myslalam, ze cos wykombinije sama
Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
maja w skadzie inny aldehyd lub substancje dzialajaca podobnie do niego
Sama keratyna nie ma szans na d³u¿szy czar wyg³adziæ w³osów. Kombinowaæ mo¿na, uwa¿a³abym tylko na ewentualne przeproteinowanie
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 08:39   #2864
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Oklapniête bedziesz mia³a do¶æ d³ugo, inoar ma to do siebie, ¿e ³adnie redukuje objêto¶æ w³osów i ten stan trwa i trwa przez to jest wra¿enie oklapniêtych, faktycznie trudno je unie¶æ u nasady. Dla niektórych ta redukcja objêto¶ci to plus, a dla niektórych minus, bo wi±¿e siê to z oklapniêt± fryzur±....
Koñcówki po inoarze s± rano takie "potargane, zmierzwione" i ogólnie w³osy pogiête. Inoar jest ¶wietny jak codziennie rano myje siê w³osy, po wysuszeniu suszark± w³osy to bajka przez ³adnych parê miesiêcy

Daj znaæ jak po nocy, mo¿e u Ciebie bêdzie inaczej
No wiêc u mnie po nocy jest super
¿adnych powywijanych, potarganych koñcówek. Nawet nie musia³am myæ w³osów dzi¶ rano, bo s± OK wczoraj po powrocie do domu zmoczy³am trochê w³osy sam± wod± i wysuszy³am trzymaj±c g³owê w dó³ - fajnie zyska³y na objêto¶ci i od tego czasu nic nie musia³am z nimi robiæ umyjê dopiero jutro rano i wysuszê w ten sam sposób
Oj chyba siê polubimy z t± keratynk±
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 08:58   #2865
magda1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
¬ród³o zawsze zachwala swoje produkty, a nam w tym w±tku chodzi o do¶wiadczenia na w³asnej skórze i je¿eli w wiêkszo¶ci przypadków jest tendencja do pewnego zachowywania siê produktu na w³osach, to jest du¿a szansa, ¿e tak w³a¶nie jest, a nie tak jak mówi "¼ród³o", które chce jak najwiêcej sprzedaæ swojego produktu

Ale przecie¿ ja tu dziewczyny nie zachwalam produktów
Zrobicie co chcecie i do niczego przecie¿ was nie namawiam , mi³ego dnia
magda1306 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 09:30   #2866
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, a mia³y¶cie tak, ¿e gdy robi³y¶cie jakim¶ preparatem i efekt by³ no taki sobie, a pó¼niej po jakich¶ np 2 miesi±cach ponowi³y¶cie tym samym preparatem efekt by³ fajniejszy ?
Dwa miesi±ce temu robi³am alfaparf, w³osy mi siê juz teraz faluj±, choæ do tego skrêtu który mia³am przed jest jeszcze d³uga droga, ale w³osy jakie¶ takie suche, sztywne, fuja¶ne I my¶le by powtórzyæ ten alfaparf, bo bojê siê robiæ sama w domu czym¶ innym, a w moim mie¶cie tylko chyba ten alfaparf wchodzi w grê bo cena atrakcyjna.

A i jeszcze, zastanawiam siê czy to normalne bo zw³aszcza podczas pierwszych myæ zapach w³osów jest ... hmm, dziwny, trochê jakby spalenizny ?! I teraz nie wiem czy i¶æ do tej babki bo mo¿e zrobi³a co¶ nie tak, a mo¿e dziwny zapach jest normalny ?
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 11:48   #2867
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

@goldika
Ja robilam i jest super nic siê jak narazie nie wyp³ukuje i nie mam przeproteinowania :P efekt jak po encanto.

Edit.
Mam porownanie tej alfy przed i po dodaniu keratyny i ró¿nica jest ogromna, tak¿e jak siê nie boisz, to kombinuj ale tylko dodawaj do jakiego¶ lzejszego preparatu. Ja do 40ml alfy doda³am 5ml keratyny.

@kasza
Zanalizuje ten sk³ad, ale bêdê dopiero w poniedzia³ek w domu.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-07-02 o 11:50
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 12:00   #2868
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a mia³y¶cie tak, ¿e gdy robi³y¶cie jakim¶ preparatem i efekt by³ no taki sobie, a pó¼niej po jakich¶ np 2 miesi±cach ponowi³y¶cie tym samym preparatem efekt by³ fajniejszy ?
Dwa miesi±ce temu robi³am alfaparf, w³osy mi siê juz teraz faluj±, choæ do tego skrêtu który mia³am przed jest jeszcze d³uga droga, ale w³osy jakie¶ takie suche, sztywne, fuja¶ne I my¶le by powtórzyæ ten alfaparf, bo bojê siê robiæ sama w domu czym¶ innym, a w moim mie¶cie tylko chyba ten alfaparf wchodzi w grê bo cena atrakcyjna.

A i jeszcze, zastanawiam siê czy to normalne bo zw³aszcza podczas pierwszych myæ zapach w³osów jest ... hmm, dziwny, trochê jakby spalenizny ?! I teraz nie wiem czy i¶æ do tej babki bo mo¿e zrobi³a co¶ nie tak, a mo¿e dziwny zapach jest normalny ?
u mnie zawsze przy pierwszym myciu po zabiegu czuc taki zapach wiec to raczej norma, nie ma sie co przejmowac
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 14:19   #2869
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wiec dodanie do kativy keratyny moze polepszyc jej wlasciwosci odzywcz?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 16:00   #2870
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

My¶lê, ¿e tak. Ja jestem w fazie testów, jak narazie u mnie wszystko super, ale za krótki czas, ¿eby powiedzieæ jak siê trzyma i jak wygl±da na d³u¿sz± metê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 16:44   #2871
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova, Ty jakiego¶ bloga o keratynie powinna¶ prowadziæ
__________________

Edytowane przez ktoregos_dnia
Czas edycji: 2015-07-03 o 09:51
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 17:59   #2872
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a mia³y¶cie tak, ¿e gdy robi³y¶cie jakim¶ preparatem i efekt by³ no taki sobie, a pó¼niej po jakich¶ np 2 miesi±cach ponowi³y¶cie tym samym preparatem efekt by³ fajniejszy ?
Dwa miesi±ce temu robi³am alfaparf, w³osy mi siê juz teraz faluj±, choæ do tego skrêtu który mia³am przed jest jeszcze d³uga droga, ale w³osy jakie¶ takie suche, sztywne, fuja¶ne I my¶le by powtórzyæ ten alfaparf, bo bojê siê robiæ sama w domu czym¶ innym, a w moim mie¶cie tylko chyba ten alfaparf wchodzi w grê bo cena atrakcyjna.

A i jeszcze, zastanawiam siê czy to normalne bo zw³aszcza podczas pierwszych myæ zapach w³osów jest ... hmm, dziwny, trochê jakby spalenizny ?! I teraz nie wiem czy i¶æ do tej babki bo mo¿e zrobi³a co¶ nie tak, a mo¿e dziwny zapach jest normalny ?
Brzmi trochê jak przeproteinowanie. Ja bym na razie odstawi³a/ograniczy³a kosmetyki z keratyn± i postawi³a na pielêgnacjê emolientow±. A co do zapachu to tak, to normalne
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 13:40   #2873
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ Dziewczyny )

mi³o mi znów zawitaæ na ten w±tek, dziêki niemu zdecydowa³am siê u¿yæ po raz pierwszy encanto i moje ¿ycie zmieni³o siê xD
prostujê w³osy juz od 3,5 roku, jestem wierna encanto, raz zdecydowa³am siê na jak±¶ inn± metodê, któr± podczyta³am tu na forum.

Proszê o radê/ lub byæ mo¿e kto¶ robi to, co ja chcê zrobiæ. :P

Przede wszystkim: Jestem bardzo bardzo zadowolona z encanto, oprócz paskudnego smrodu nie mam preparatowi nic do zarzucenia, co jaki¶ czas powtarzam zabieg.
Moim problemem jest teraz d³ugo¶æ. od 2 lat z hakiem nagminnie farbujê w³osy, od ok. 3 miesiêcy mam przerwê, a w³osy mi siê krusz± na koñcach rosn±, widzê odrost (fryzjerka zrobi³a mi ombre, zebym nie musia³a farbowaæ odrostu i spróbowa³a zapu¶ciæ.) widzê równie¿ baby hair.
niestety: krusz± siê, nie przestaj± tego robiæ. u¿ywam masek, od¿ywek - nic nie pomaga.

sytuacja nie jest jakas dramatyczna, nie chcê nikogo zraziæ do encanto ani do farbowania - ja niczego nie ¿a³ujê :P ALE
bardzo chcê mieæ d³ugie w³osy i chcia³abym je przed³u¿yæ jak±¶ metod±, które dostêpne s± na rynku. nie chcê klipów. i st±d moje pytanie: czy która¶ z dziewczyn, stosuj±cych encatno - przed³u¿a³a sobie w³osy i mo¿e siê wypowiedzieæ?
zagl±da³am na w±tek o przed³u¿aniu, ale z tego co czytam, dziewczyny raczej stosuj± klipy, wiêc nie chcê im tam g³owy zawracaæ. poza tym nie wiem, czy która¶ z nich stosowa³a encanto.
wasze opinie bed± mi bardzo pomocne, z góry dziêki za odp
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2015-07-04 o 13:50
aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 16:10   #2874
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny )

mi³o mi znów zawitaæ na ten w±tek, dziêki niemu zdecydowa³am siê u¿yæ po raz pierwszy encanto i moje ¿ycie zmieni³o siê xD
prostujê w³osy juz od 3,5 roku, jestem wierna encanto, raz zdecydowa³am siê na jak±¶ inn± metodê, któr± podczyta³am tu na forum.

Proszê o radê/ lub byæ mo¿e kto¶ robi to, co ja chcê zrobiæ. :P

Przede wszystkim: Jestem bardzo bardzo zadowolona z encanto, oprócz paskudnego smrodu nie mam preparatowi nic do zarzucenia, co jaki¶ czas powtarzam zabieg.
Moim problemem jest teraz d³ugo¶æ. od 2 lat z hakiem nagminnie farbujê w³osy, od ok. 3 miesiêcy mam przerwê, a w³osy mi siê krusz± na koñcach rosn±, widzê odrost (fryzjerka zrobi³a mi ombre, zebym nie musia³a farbowaæ odrostu i spróbowa³a zapu¶ciæ.) widzê równie¿ baby hair.
niestety: krusz± siê, nie przestaj± tego robiæ. u¿ywam masek, od¿ywek - nic nie pomaga.

sytuacja nie jest jakas dramatyczna, nie chcê nikogo zraziæ do encanto ani do farbowania - ja niczego nie ¿a³ujê :P ALE
bardzo chcê mieæ d³ugie w³osy i chcia³abym je przed³u¿yæ jak±¶ metod±, które dostêpne s± na rynku. nie chcê klipów. i st±d moje pytanie: czy która¶ z dziewczyn, stosuj±cych encatno - przed³u¿a³a sobie w³osy i mo¿e siê wypowiedzieæ?
zagl±da³am na w±tek o przed³u¿aniu, ale z tego co czytam, dziewczyny raczej stosuj± klipy, wiêc nie chcê im tam g³owy zawracaæ. poza tym nie wiem, czy która¶ z nich stosowa³a encanto.
wasze opinie bed± mi bardzo pomocne, z góry dziêki za odp
Krusz± siê... A zabezpieczasz je? Mo¿e warto siê skupiæ na zabezpieczaniu choæby koñcówek. £atwiej Ci bêdzie zapu¶ciæ je i nie bêdziesz musia³a nosiæ doczepek.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 16:51   #2875
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny bardzo dawno nie wchodzi³am na forum, ale prostujê w³osy keratyn± od 2011 roku. Tutaj znalaz³am wszystkie informacje, wszystkie porady i zrobi³am 1 prostowanie efekty by³y genialne, wiêc przez te 4 lata zrobi³am zabieg chyba z 8 razy moje w³osy naturalnie s± mocno krêcone, a keratyna sprawi³a, ¿e sta³y siê proste jak druty. Zebra³am wszystkie moje do¶wiadczenia i nagra³am o tym filmik na youtube, je¶li macie ochotê obejrzeæ to zapraszam g³ównie mówiê o tym co zrobiæ, ¿eby przetrwaæ smród zabiegu - wilgotny rêcznik, gumy miêtowe etc. Wszystko na bazie moich do¶wiadczeñ

https://www.youtube.com/watch?v=77_Gxg9VHUo

Teraz po kilku miesi±cach w³osy znowu zaczynaj± siê puszyæ, bo bardzo szybko rosn±, wiêc na górze ju¿ muszê doprostowywaæ .. ale i tak efekt jest super. Pozdrawiam
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 17:44   #2876
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Krusz± siê... A zabezpieczasz je? Mo¿e warto siê skupiæ na zabezpieczaniu choæby koñcówek. £atwiej Ci bêdzie zapu¶ciæ je i nie bêdziesz musia³a nosiæ doczepek.
hm, a co polecasz ? mia³am rózne etapy w zyciu, je¶li chodzi o pielêgnacjê i zabezpieczanie, obecnie najlepiej sprawdza siê u mnie jedwab xD zawsze hejtowa³am jedwab, obecnie im wiêcej silikonów na³o¿ê tym lepszy widzê efek i tym mniejsze ubytki widzê.
w³osy wykruszy³y mi sie do takiej do¶æ fajnej d³ugo¶ci, w kórej jest mi dobrze, w³osy siêgaj± mi do ramion, ale ja zawsze chcia³am mieæ d³ugie, dlatego tym bardiej chcia³abym przedlu¿yæ w³osy. podejrzewam, ze w koñcu odros±, ale ja nie chcê czekaæ 2 lata na d³ugie w³osy, dlatego pytam, czy jaka¶ dziewczyna mia³a ju¿ podobne do¶wiadczenia :P

elilalu, piona, ja tak samo zaczyna³am tutaj. ale mia³am dylemat, czy siê zdecydowaæ, czy nie..
fajnie, ¿e krêcisz na yt. mam takie same triki :P miaam nadziejê, ¿e masz jaki¶ patent na walkê z tym smrodem :P
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2015-07-04 o 17:51
aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 17:44   #2877
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny )

mi³o mi znów zawitaæ na ten w±tek, dziêki niemu zdecydowa³am siê u¿yæ po raz pierwszy encanto i moje ¿ycie zmieni³o siê xD
prostujê w³osy juz od 3,5 roku, jestem wierna encanto, raz zdecydowa³am siê na jak±¶ inn± metodê, któr± podczyta³am tu na forum.

Proszê o radê/ lub byæ mo¿e kto¶ robi to, co ja chcê zrobiæ. :P

Przede wszystkim: Jestem bardzo bardzo zadowolona z encanto, oprócz paskudnego smrodu nie mam preparatowi nic do zarzucenia, co jaki¶ czas powtarzam zabieg.
Moim problemem jest teraz d³ugo¶æ. od 2 lat z hakiem nagminnie farbujê w³osy, od ok. 3 miesiêcy mam przerwê, a w³osy mi siê krusz± na koñcach rosn±, widzê odrost (fryzjerka zrobi³a mi ombre, zebym nie musia³a farbowaæ odrostu i spróbowa³a zapu¶ciæ.) widzê równie¿ baby hair.
niestety: krusz± siê, nie przestaj± tego robiæ. u¿ywam masek, od¿ywek - nic nie pomaga.

sytuacja nie jest jakas dramatyczna, nie chcê nikogo zraziæ do encanto ani do farbowania - ja niczego nie ¿a³ujê :P ALE
bardzo chcê mieæ d³ugie w³osy i chcia³abym je przed³u¿yæ jak±¶ metod±, które dostêpne s± na rynku. nie chcê klipów. i st±d moje pytanie: czy która¶ z dziewczyn, stosuj±cych encatno - przed³u¿a³a sobie w³osy i mo¿e siê wypowiedzieæ?
zagl±da³am na w±tek o przed³u¿aniu, ale z tego co czytam, dziewczyny raczej stosuj± klipy, wiêc nie chcê im tam g³owy zawracaæ. poza tym nie wiem, czy która¶ z nich stosowa³a encanto.
wasze opinie bed± mi bardzo pomocne, z góry dziêki za odp

Tylko klipy, reszta os³abia w³osy na d³u¿sz± metê i nie zapu¶cisz burzy w³osów.

Poza tym je¶li masz d³ugie w³osy to clipy do zagêszczenia to mo¿e dwie ta¶my


Edit
Widze ze nie masz d³ugich w³osow, alle i tak polecam tylko clipy

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-07-04 o 17:46
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 17:53   #2878
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
hm, a co polecasz ? mia³am rózne etapy w zyciu, je¶li chodzi o pielêgnacjê i zabezpieczanie, obecnie najlepiej sprawdza siê u mnie jedwab xD zawsze hejtowa³am jedwab, obecnie im wiêcej silikonów na³o¿ê tym lepszy widzê efek i tym mniejsze ubytki widzê.
w³osy wykruszy³y mi sie do takiej do¶æ fajnej d³ugo¶ci, w kórej jest mi dobrze, w³osy siêgaj± mi do ramion, ale ja zawsze chcia³am mieæ d³ugie, dlatego tym bardiej chcia³abym przedlu¿yæ w³osy. podejrzewam, ze w koñcu odros±, ale ja nie chcê czekaæ 2 lata na d³ugie w³osy, dlatego pytam, czy jaka¶ dziewczyna mia³a ju¿ podobne do¶wiadczenia :P
Do takich mocno krusz±cych siê w³osów oleje naturalne do zabezpieczania koñcówek mog± nie wystarczyæ. Warto stosowaæ silikonowe serum. Mo¿e co¶ z firmy Marion? Maj± kuracjê z olejem arganowym, olejki orientalne. Albo z Green Pharmacy "jedwab" (bo jedwabiem nie jest). Unikaj w takich kosmetykach alkoholu, bo wysuszy Ci w³osy (ale nie wszystkie alkohole, np. s± grupy, które stanowi± emolienty - chroni± w³os) - szczególnie Alcohol Denat. Je¿eli problem le¿y tylko w koñcówkach na Twoim miejscu podcielabym je u fryzjera, a potem zadba³a o koñce.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 18:02   #2879
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

elilalu, piona, ja tak samo zaczyna³am tutaj. ale mia³am dylemat, czy siê zdecydowaæ, czy nie..
fajnie, ¿e krêcisz na yt. mam takie same triki :P miaam nadziejê, ¿e masz jaki¶ patent na walkê z tym smrodem :P

Smród ciê¿ko przetrwaæ, ale kilka gum miêtowych w buzi, mokry rêcznik przy twarzy, maseczki chirurgiczne i najlepiej robiæ z otwartymi drzwiami balkonowymi i jako¶ mo¿na prze¿yæ znam te¿ osoby, które robi³y zabieg w ogródku trzeba swoje przecierpieæ niestety dla super efektów po
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 18:37   #2880
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

o nieee, przypuszcza³am, ¿e takie odpowiedzi uzyskam :P a Ty Miluchova u¿ywa³a¶ ta¶m, albo mia³a¶ przed³u¿ane?

sandrek, marion mi siê nie podoba ju¿ wolê te "kuracje" które dostêpne s± w biedrze za parê z³otych, z olejem arganowym. ten marion mi nie pasi. na alko zwracam uwagê nie jestem absolutnie mistrzem czytania sk³adaów, ale co nieco umiem ogarn±æ, kiedy¶ jako fanka w±tku dla dziewczyn o krêconych w³osach nauczy³am siê podstaw :P

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Smród ciê¿ko przetrwaæ, ale kilka gum miêtowych w buzi, mokry rêcznik przy twarzy, maseczki chirurgiczne i najlepiej robiæ z otwartymi drzwiami balkonowymi i jako¶ mo¿na prze¿yæ znam te¿ osoby, które robi³y zabieg w ogródku trzeba swoje przecierpieæ niestety dla super efektów po
ja te¿ robi³am w ogródku :P dla mnie lepsze s± hallsy, zawsze kupuje dwa opakowania :P tu wlasnie na tym watku, dziewczyna mi napisala, ze jak bede robila encanto, to bez hallsow nawet nie ma co zaczynac :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.