przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 22:23   #4141
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
powiem szczerze że o nafcie nie słyszałam, ale neutralizator do kleju działa bardzo dobrze - klej całkiem się zmywa. a co do tego jak dużo się go nakłada... chyba są różne techniki
na szkoleniu pokazywali tylko jedna technikeale kazdy robi jak chce. ja tam trzymam swoja strone.a nafta kosmetyczna w przeciwienstwie do neutraliztora nie wysusza włosów- wręcz przeciwnie, mozna pozniej zrobic sobie masaż głowy i jest wszysko jak nalezy. znana wszak jest nafta z dobroczynnych swych wlsaciwosci. po co katowac włosy czyms innym? ale jak juz wspomnialam ..kazdy robi jak uwaza.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:41   #4142
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czarnula19 http://www.allegro.pl/item228689988_..._promocja.html to link a wlosy sa naturalne
tisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:10   #4143
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Kami828 widze ze moj adres sie przydal.Ja nie znam wlosow syntetycznych tej firmy,poniewaz kupowalam od nich zawsze naturalne-ktore maja super jakosci...a co do syntetykow ogolem sa wedlug mnie do baniiiiii...ale kazdyma swoje zdanie.Powiem tylko ze przy syntetykach ja nigdy nie liczylam na wiele.Szybko sie one niszcza,placza,i ogolem katastrofa,jedno wielkie siano ...zreszta z tego co widze nie tylko ja podzielam ta opinie,ale tak jak mowilam kazdy ma swoje zdanie

A te naturalne jakie były?Kupowałaś na taśmie?Zastanawia mnie czy są gęste bo zależy mi na zagęszczeniu...szukam i szukam i nie moge nic znaleść Na tej stronce piszą tylko długość włosów a nie długość taśmy...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:13   #4144
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu zna może Pani włoski jakie mają w sprzedaży w internetowym sklepie www.4great-hair.com. Np taki włoski http://www.4great-hair.com/pasemka-i...cm-p-107.html.

Czy warte są zwrocenia na nie uwagi czy to jakiś bubel. Bo wydaje mi sie że może w takim sklepie jest większa pewność co do jakości niż na allegro.

Albo włoski ze sklepu www.wlosyonline.pl? Miala Pani z nimi do czynienia? Np takie http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=18
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:05   #4145
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zainteresowała mnie jeszcze ta metoda na klipsy...

http://www.4great-hair.com/dopinka-k...40cm-p-97.html

ma któraś z Was tak przyczepione włosy?trzyma sie to i jest nie widoczne??? proszę o odpowiedzi bo już zgłupiałam i nie wiem jaką metode wybrać i jakie kupić włosy
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 14:42   #4146
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu-co Pani mysli o firmie Latrend? Dobre maja wloski czy nie bardzo? Bo slyszalam jedna niepochlebna opinie i nie wiem.....Podobno nalezy sie wystrzegac tez jakiejs firmy Sensation.....ale to tylko slyszalam.....

I jeszcze jedno pytanko mam-zastanawiam sie czy moznaby bylo kupic wlosy krecone z koncowka keratynowa i jakos je -te koncowki skleic-na poziomo -roztapiajac keratyne -tak zeby powstala z tego ''tasma'' powiedzmy....daloby rade zrobic cos takiego?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 17:49   #4147
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
zainteresowała mnie jeszcze ta metoda na klipsy...

http://www.4great-hair.com/dopinka-k...40cm-p-97.html

ma któraś z Was tak przyczepione włosy?trzyma sie to i jest nie widoczne??? proszę o odpowiedzi bo już zgłupiałam i nie wiem jaką metode wybrać i jakie kupić włosy
Oj tak-zglupiec mozna Ta dopinka to po prostu bardziej metoda na ''przedluzanie'' na jakas okazje-zreszta ona jest tak wykonana,ze mozna z niej po prostu zrobic dluzsza kitke-bo rozpuszczonych wlosow sie nie da z tym nosic niestety. Zalezy czego oczekujesz -jakiego efektu......
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 18:55   #4148
jeniferwwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

REKLAMA JEST PŁATNA

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-04 o 20:43
jeniferwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 20:27   #4149
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Pani Reniu zna może Pani włoski jakie mają w sprzedaży w internetowym sklepie www.4great-hair.com. Np taki włoski http://www.4great-hair.com/pasemka-i...cm-p-107.html.

Czy warte są zwrocenia na nie uwagi czy to jakiś bubel. Bo wydaje mi sie że może w takim sklepie jest większa pewność co do jakości niż na allegro.

Albo włoski ze sklepu www.wlosyonline.pl? Miala Pani z nimi do czynienia? Np takie http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=18
nie znam za dobrze tych włosów.ponadto oni czesto zmieniaja firmy i tak naprawde maja dosc duzą rotacje co oznacza ze też szukaja tych najlepszych. tak mi sie wydaje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 20:30   #4150
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Pani Reniu-co Pani mysli o firmie Latrend? Dobre maja wloski czy nie bardzo? Bo slyszalam jedna niepochlebna opinie i nie wiem.....Podobno nalezy sie wystrzegac tez jakiejs firmy Sensation.....ale to tylko slyszalam.....

I jeszcze jedno pytanko mam-zastanawiam sie czy moznaby bylo kupic wlosy krecone z koncowka keratynowa i jakos je -te koncowki skleic-na poziomo -roztapiajac keratyne -tak zeby powstala z tego ''tasma'' powiedzmy....daloby rade zrobic cos takiego?
iście sztański pomysł ale nie sądze zeby dało sie tak zrobsic. wkrótce bede na targach fryzjerskich w Londynie i tam moze uda mi sie nawiązać współprace z jakas dobra firmą. od kręconych włosów . a moze jakies nowosci fryzjerskie przywioze?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 21:25   #4151
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Powie mi ktos co zrobic zeby przedłuzone naturalne włoski sie tak nie puszyły?nie radze sobie z nimi
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 21:30   #4152
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
iście sztański pomysł ale nie sądze zeby dało sie tak zrobsic. wkrótce bede na targach fryzjerskich w Londynie i tam moze uda mi sie nawiązać współprace z jakas dobra firmą. od kręconych włosów . a moze jakies nowosci fryzjerskie przywioze?

Heh-no bo mysle mysle i tak kombinatoruje
No to super-to prosze pamietac o mnie-ja zawsze jestem chetna na wloski krecone i bardzo za nimi tesknie

A Pani Reniu droga-co ja mam teraz zalozone? Jakiego typu to sa wloski? Bo ktos tu chwalil slowianskie i tak sie zastanawiam czy warto w nie inwestowac............bo moje byly fajne na poczatku-a teraz juz nie tak bardzo-i niestety placza sie bardzo chociaz zaopatrzylam sie w Goldwella....wiec na przyszlosc chetnie zalozylambym cos co sie nie placze i jest drozsze nawet ale bardzo dobrej jakosci.....

Znalazlam na allegro syntetyki na tasmie KRECONE<szok w trampakch>-ale niestety tylko czarne majainne kolory tez podobno sa-ale w tej dostawie nie bylo i trzeba czekac 2 tygodnie na nowa dostawe a i tak nie wiadomo czy beda....;/

Kiedy zawita Pani do Wawy w najblizszym czasie?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 21:40   #4153
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie no ja wymiękam już...może mi ktoś polecić konkretne włosy na taśmie długość do 40 cm żeby były gęste i dobrej jakości...? bo sie zdecydowałam na metode z przyszytymi włosami do warkoczyka...może będzie sie dobrze nosić...

a jeszcze ostatnie pytanko,jest taka metoda na taśme dwustronna to sie wogóle trzyma??? niby ściąga sie takie włosy jakimś neutralizatorem czyli nie trzeba żadnych klejów?metoda podobno bardzo mało widoczna...zastanawia mnie tylko trwałość tej taśmy...czy sie nie odkleja..dla mnie to by była metoda jak znalazł do zagęszczenia bo se przykleje taśme tam gdzie potrzebuje prosze bardzo o odpowiedź
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:04   #4154
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=vanessacrazy;519182 0]Heh-no bo mysle mysle i tak kombinatoruje
No to super-to prosze pamietac o mnie-ja zawsze jestem chetna na wloski krecone i bardzo za nimi tesknie

A Pani Reniu droga-co ja mam teraz zalozone? Jakiego typu to sa wloski? Bo ktos tu chwalil slowianskie i tak sie zastanawiam czy warto w nie inwestowac............bo moje byly fajne na poczatku-a teraz juz nie tak bardzo-i niestety placza sie bardzo chociaz zaopatrzylam sie w Goldwella....wiec na przyszlosc chetnie zalozylambym cos co sie nie placze i jest drozsze nawet ale bardzo dobrej jakosci.....

Znalazlam na allegro syntetyki na tasmie KRECONE<szok w trampakch>-ale niestety tylko czarne majainne kolory tez podobno sa-ale w tej dostawie nie bylo i trzeba czekac 2 tygodnie na nowa dostawe a i tak nie wiadomo czy beda....;/


wprawdzie pytanie nie jest skierowane do mnie ale pozwole sobie na nie odpowiedziec
Ja mam slowianskie wlosy-poprostu rewelacja!!!!!!
Nie zaluje ani zlotowki, ktora wydalam na nie.
Po pierwsze zachowuja sie zupelnie jak moje wlasne wlosy, zero problemow z nimi mam, nie musialabym uzywac zadnych odzywek po myciu a i tak rozczesuja sie bez problemu, na noc zapaltanie w warkocz tez zupelnie zbedne-spie w rozpuszczonych a rano mam sliczne kedziorki na koncach
Ja osobiscie doradzialbym TYLKO słowianskie- tym bardziej jezeli w gre wchodza jasne wlosy!!!!!
pozdrawiam cieplutko
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:23   #4155
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zgadza sie ze wlosy slowianskie sa najlepsze. tyle ze nie wystepuja na tasmie. tylko w kitkach i trzeba wtedy ju zzakladac tylko na pasamka. ale fakt faktem wlosy sa swietne, no i krecone jak sa to sa prawdziwie pokrecone a nie po trwalej
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:49   #4156
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=jesterka;5192066]
Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Heh-no bo mysle mysle i tak kombinatoruje
No to super-to prosze pamietac o mnie-ja zawsze jestem chetna na wloski krecone i bardzo za nimi tesknie

A Pani Reniu droga-co ja mam teraz zalozone? Jakiego typu to sa wloski? Bo ktos tu chwalil slowianskie i tak sie zastanawiam czy warto w nie inwestowac............bo moje byly fajne na poczatku-a teraz juz nie tak bardzo-i niestety placza sie bardzo chociaz zaopatrzylam sie w Goldwella....wiec na przyszlosc chetnie zalozylambym cos co sie nie placze i jest drozsze nawet ale bardzo dobrej jakosci.....

Znalazlam na allegro syntetyki na tasmie KRECONE<szok w trampakch>-ale niestety tylko czarne majainne kolory tez podobno sa-ale w tej dostawie nie bylo i trzeba czekac 2 tygodnie na nowa dostawe a i tak nie wiadomo czy beda....;/


wprawdzie pytanie nie jest skierowane do mnie ale pozwole sobie na nie odpowiedziec
Ja mam slowianskie wlosy-poprostu rewelacja!!!!!!
Nie zaluje ani zlotowki, ktora wydalam na nie.
Po pierwsze zachowuja sie zupelnie jak moje wlasne wlosy, zero problemow z nimi mam, nie musialabym uzywac zadnych odzywek po myciu a i tak rozczesuja sie bez problemu, na noc zapaltanie w warkocz tez zupelnie zbedne-spie w rozpuszczonych a rano mam sliczne kedziorki na koncach
Ja osobiscie doradzialbym TYLKO słowianskie- tym bardziej jezeli w gre wchodza jasne wlosy!!!!!
pozdrawiam cieplutko
Dzieki za odpowiedz kolezanko) A ile wydalas na te wloski i bywaja moze takie na tasmie? jaka metoda masz doczepione? nooo-jak sie tak zachowuja to tylko pozazdroscic;P Ja bym potrzebowala jasnego blondu i ciemnego brazu.....
kupilas na allegro?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:56   #4157
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A-dziekuje moje Panie -rozjasnilyscie mi w glowie
Tylko w kitce...........hmnnn.... ......tak sie zastanawiam ze przeciez ktos gdzies tam w tych ''wyrobiarniach ''wlosow to znaczy tam gdzie sa one poddawane obrobce ,ze tak to nazwe... czyli na przyklad przyczepiane do tasmy-no ktos to przeciez robi! Nie rozumiem wiec dlaczego wlosow slowianskich nie robia na tasmie.....? Ale skoro nie robia.............hmnnn.. ........to moze uda mi sie znalezc jakis sklep gdzie przymocowaliby slowiany do tasmyTak-wiem-ja to mam wymagania Ale to by rozwiazalo wszystkie problemy)

Pani Reniu-czy przyczepiajac na keratyne wloski np.krecone slowiany-mozna uzyskac taki efekt gestosci jak przy tasmie? Bo przy tasmie wlosow jest naprawde duzo.....
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 07:53   #4158
ulik_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie dziewczynki.Jestem tutaj nowa osoba ale strasznie zaciekawil mnie ten watek.Od wczoraj zaczytalam sie w waszych postach i juz postanowilam na 100% przedluzyc sobie wlosy, ale napewno TYLKO wlosami naturalnymi. Jestem z Wrocławia i mam prosbe do dziewczyn ktore sa z tego samego miasta co ja i mialy juz przedluzane wlosy , czy mogbymyscie dac mi namiary na kogos kto dobrze, solidnie i w miare niedrogo modlby mi to zrobic?Piszcie albo tutaj albo do mnie na maila anathema6@wp.pl bylabym Wam bardzo wdzieczna buzka
ulik_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:39   #4159
jeniferwwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-04 o 20:44
jeniferwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 08:48   #4160
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja idę dzisiaj na kolejne przedłużanie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się ze aż tak mi sie to spodoba Postaram się dołączyć potem zdjęcia efektu.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 10:13   #4161
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
A-dziekuje moje Panie -rozjasnilyscie mi w glowie
Tylko w kitce...........hmnnn.... ......tak sie zastanawiam ze przeciez ktos gdzies tam w tych ''wyrobiarniach ''wlosow to znaczy tam gdzie sa one poddawane obrobce ,ze tak to nazwe... czyli na przyklad przyczepiane do tasmy-no ktos to przeciez robi! Nie rozumiem wiec dlaczego wlosow slowianskich nie robia na tasmie.....? Ale skoro nie robia.............hmnnn.. ........to moze uda mi sie znalezc jakis sklep gdzie przymocowaliby slowiany do tasmyTak-wiem-ja to mam wymagania Ale to by rozwiazalo wszystkie problemy)

Pani Reniu-czy przyczepiajac na keratyne wloski np.krecone slowiany-mozna uzyskac taki efekt gestosci jak przy tasmie? Bo przy tasmie wlosow jest naprawde duzo.....
tzn. firm a"Dome" przyszywa wlosy slowianskie na tasme. tylko pobiera taka kase za to ze bodajże sie ok 70 zl za 3 cm włosów. łaatwo policzyc. mozna wlosy slowianskie załozyc ale dlaczego akurat na keratyne??? powszechnie wiadomo ze z tych zgrzewowo( jak i takze zinnych) sie wyczesuja. Moim zdaaniem sa to zbyt drogie włosy aby je w ten sposób tracic.proponowalabym tulejki termokurczliwe albo cos innego - mozemy wybrac co nam sie podoba( wszak pracuje na kilku metodach_).czy uzyskamy taki sam efekt?? mysle ze da sie to zrobic. zwlaszcza ze wlosy krecone optycznie wyglądaja na "dużo więcej". w wawie bede 7=8.20=21 wrzesnia . prwadopodobnie tez 14 -tego.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 11:52   #4162
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wiecie co mnie zastanawia, jak wy same kupujecie sobie włosy, czy kolor pasuje, czy nie ma różnicy ?
Ja mam włosy zawsze dobierane do kolory jaki mam na głowie, są dobrane wszystkie rodzaje blondów i farbowane i moje.
Kiedy byłam po dekoloryzacji dobierała mi blondy, brązy i rudości.
więc zastanawiam sie jak wy same dobieracie włosy, ja mam kolor idealny, żadnej róznicy, włosy cieniowane przy wieszaniu, od krótszych po długie tak żeby nie robiły się różnice.
Nie raz widziałam źle powieszone włosy ( bo to niestety widać kiedy ktoś spapra robore), źle dobrane kolory ( wiadomo jeśli aj mam kilka rodzajów blondów to włosy muszą też je mieć).
Dlatego cały czas nurtuje mnie kupowanie sobie włosów na własną ręke
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 11:56   #4163
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez wampirzyca:) Pokaż wiadomość
Powie mi ktos co zrobic zeby przedłuzone naturalne włoski sie tak nie puszyły?nie radze sobie z nimi
Moze zależy od jakości włosów ? Z moimi nic się nie dzieje, są lśniące nie puszą się.
Moze trzymaj dłuzej odżywke na włosach, ja co jakiś czas używam cementu do włosów wtedy włosy są idealne, bardzo leiste, proste i cudne w dotyku.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 15:20   #4164
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie zastanawia, jak wy same kupujecie sobie włosy, czy kolor pasuje, czy nie ma różnicy ?
Ja mam włosy zawsze dobierane do kolory jaki mam na głowie, są dobrane wszystkie rodzaje blondów i farbowane i moje.
Kiedy byłam po dekoloryzacji dobierała mi blondy, brązy i rudości.
więc zastanawiam sie jak wy same dobieracie włosy, ja mam kolor idealny, żadnej róznicy, włosy cieniowane przy wieszaniu, od krótszych po długie tak żeby nie robiły się różnice.
Nie raz widziałam źle powieszone włosy ( bo to niestety widać kiedy ktoś spapra robore), źle dobrane kolory ( wiadomo jeśli aj mam kilka rodzajów blondów to włosy muszą też je mieć).
Dlatego cały czas nurtuje mnie kupowanie sobie włosów na własną ręke
to dość proste... ja kupuje cały czas ten sam odcien, a kiedy moje sie różnia, poprostu farbuje je zeby pasowaly do przedluzonych
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 17:28   #4165
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczynki

wczoraj doczepilam wloski ktore kupilam na allegro firmy LATREND falowane

jeszcze ich nie mylam wiec nie wiem jak sie zachowaja po myciu ani nie wyrownywalam koloru doczepionych z moimi - bede to robic w czwartek

wieczorem wstawie fotki

kupilam tasme 140cm i wyszlo mi ok 130 dosc grubych pasemek

zuzaylam ze 100 bo wiecej nie wlazlo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 18:32   #4166
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecka daVaj fotki ) Czekam z niecierpliwościa. Ja jeszcze z krotkimi klaczkami bo czekam na keszz
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:38   #4167
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jeniferwwa Pokaż wiadomość
WITAM DROGIE PANIE
CZYTALAM WASZE ROZNE WYPOWIEDZI I JA PRZEDLUZAM WLOSKI OD PONAD ROKU I OSOBISCIE NIE POLECALAMBYM PRZEDLUZANIA NA WARKOCZ PONIIEWAZ PO ZDJECIU WLOSKI NIE WYGLADAJA NAJLEPIEJ.
JESTEM Z WARSZAWY I PRZEDLUZAM WLOSKI PO ATRAKCYJNEJ CENIE JESLI KTORAS Z PAN JEST ZAINTERESOWANA TO ZAPRASZAM NA PRYWATNEGO MAILA : jeniferwwa@wp.pl
LUB JESLI MAJA PANIE JAKIES PYTANKA.
POZDRAWIAM
Kurcze, czy to nie jest jakasforma reklamy??? Pewnie jakaś kolejna 16 latka co zakupiła płytę "jak przedłużyć włosy w domu"
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:42   #4168
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Moze zależy od jakości włosów ? Z moimi nic się nie dzieje, są lśniące nie puszą się.
Moze trzymaj dłuzej odżywke na włosach, ja co jakiś czas używam cementu do włosów wtedy włosy są idealne, bardzo leiste, proste i cudne w dotyku.
Chciałam tylko nieśmiało zapytać co to jest ten CEMENT :d
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 20:05   #4169
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja troszkeczke śmielej niż Anastazjaa ale też bym chciała wiedzieć
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 22:05   #4170
jeniferwwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Kurcze, czy to nie jest jakasforma reklamy??? Pewnie jakaś kolejna 16 latka co zakupiła płytę "jak przedłużyć włosy w domu"

MILO MI , ZE TAK O MNIE PISZESZ SZCZEGOLNIE ZE TWOJE ZDANIE JEST ZUPELNIE BEZ PODSTAWNE. ALE NIE ZAMIERZAM PLYTKIM LUDZIOM UDOWADNIAC SWOJEJ WIEDZY NA TEMAT PRZEDLUZANIA. MOZE TY SIE MOZESZ ANASTAZJOO POCHWALIC LEPSZA WIEDZA I PRAKTYKA W TYM TEMACIE??
jeniferwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.