Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-04, 18:44   #2881
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
o nieee, przypuszcza³am, ¿e takie odpowiedzi uzyskam :P a Ty Miluchova u¿ywa³a¶ ta¶m, albo mia³a¶ przed³u¿ane?

sandrek, marion mi siê nie podoba ju¿ wolê te "kuracje" które dostêpne s± w biedrze za parê z³otych, z olejem arganowym. ten marion mi nie pasi. na alko zwracam uwagê nie jestem absolutnie mistrzem czytania sk³adaów, ale co nieco umiem ogarn±æ, kiedy¶ jako fanka w±tku dla dziewczyn o krêconych w³osach nauczy³am siê podstaw :P

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------


ja te¿ robi³am w ogródku :P dla mnie lepsze s± hallsy, zawsze kupuje dwa opakowania :P tu wlasnie na tym watku, dziewczyna mi napisala, ze jak bede robila encanto, to bez hallsow nawet nie ma co zaczynac :P
Szczerze Ci powiem, ¿e mi ¿aden kosmetyk z Marionu nie pasuje. Mam w zapasie olejek marakujowy z Biedronki. Ale jest tyle produktów do koñcówek, ¿e jest w czym wybieraæ. Takie serum to podstawa zapuszczania w³osów.

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny bardzo dawno nie wchodzi³am na forum, ale prostujê w³osy keratyn± od 2011 roku. Tutaj znalaz³am wszystkie informacje, wszystkie porady i zrobi³am 1 prostowanie efekty by³y genialne, wiêc przez te 4 lata zrobi³am zabieg chyba z 8 razy moje w³osy naturalnie s± mocno krêcone, a keratyna sprawi³a, ¿e sta³y siê proste jak druty. Zebra³am wszystkie moje do¶wiadczenia i nagra³am o tym filmik na youtube, je¶li macie ochotê obejrzeæ to zapraszam g³ównie mówiê o tym co zrobiæ, ¿eby przetrwaæ smród zabiegu - wilgotny rêcznik, gumy miêtowe etc. Wszystko na bazie moich do¶wiadczeñ

https://www.youtube.com/watch?v=77_Gxg9VHUo

Teraz po kilku miesi±cach w³osy znowu zaczynaj± siê puszyæ, bo bardzo szybko rosn±, wiêc na górze ju¿ muszê doprostowywaæ .. ale i tak efekt jest super. Pozdrawiam
Ogl±da³am Ciê, jak szuka³am informacji na temat encanto. Teraz waham siê miêdzy nim, a Cocochoco. Chocia¿ z zabiegiem chyba poczekam na jesieñ/zimê.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-07-04 o 19:30
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 19:40   #2882
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ

Ogl±da³am Ciê, jak szuka³am informacji na temat encanto. Teraz waham siê miêdzy nim, a Cocochoco. Chocia¿ z zabiegiem chyba poczekam na jesieñ/zimê.
Mi³o mi ja te¿ chcia³am robiæ Cocochoco, ale moje w³osy to taki baran, ¿e efekt chyba nie by³by zbyt dobry. Chocia¿ te¿ coraz czê¶ciej zastanawiam siê nad innymi zabiegami, bo jednak ten cholerny formaldehyd :/

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

ja te¿ robi³am w ogródku :P dla mnie lepsze s± hallsy, zawsze kupuje dwa opakowania :P tu wlasnie na tym watku, dziewczyna mi napisala, ze jak bede robila encanto, to bez hallsow nawet nie ma co zaczynac :P
Hallsów jeszcze nie próbowa³am ale w sumie s± bardziej "mro¼ne" ni¿ gumy, wiêc pewnie daj± lepszy efekt
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 19:51   #2883
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³o mi ja te¿ chcia³am robiæ Cocochoco, ale moje w³osy to taki baran, ¿e efekt chyba nie by³by zbyt dobry. Chocia¿ te¿ coraz czê¶ciej zastanawiam siê nad innymi zabiegami, bo jednak ten cholerny formaldehyd :/

Hallsów jeszcze nie próbowa³am ale w sumie s± bardziej "mro¼ne" ni¿ gumy, wiêc pewnie daj± lepszy efekt
Moje w³osy s± leciutko falowane, pusz± siê. Wolê je na prosto, a nie chcê u¿ywaæ prostownicy, wiêc ¿yjê z takimi powyginanymi. Czasem potrafi± odp³aciæ siê super wygl±dem, a czasem to totalna miot³a. Zawsze kusi³a mnie grzywka na prosto i zastanawiam siê, czy nie zrobiæ tak, ¿e najpierw u fryzjera podetnê koñcówki i zrobiê grzywkê, a potem w domu keratynowe prostowanie. Mam w³osy gdzie¶ za zapiêcie od stanika, chyba 100ml im starczy. S± ¶redniej gêsto¶ci, ale do¶æ grube.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 20:24   #2884
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja po keratynie nareszcie mog³am zrobiæ sobie grzywkê mam wysokie czo³o i zawsze o niej marzy³am. No a jak z baranem na g³owie mieæ grzywkê to by³aby jaka¶ masakra ale po encanto w koñcu sobie zrobi³am i nosi³am j± przez pó³ roku. Teraz te¿ na jesieñ planuje zrobiæ
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 20:45   #2885
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja po keratynie nareszcie mog³am zrobiæ sobie grzywkê mam wysokie czo³o i zawsze o niej marzy³am. No a jak z baranem na g³owie mieæ grzywkê to by³aby jaka¶ masakra ale po encanto w koñcu sobie zrobi³am i nosi³am j± przez pó³ roku. Teraz te¿ na jesieñ planuje zrobiæ
Tak± na prosto?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 09:48   #2886
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze Ci powiem, ¿e mi ¿aden kosmetyk z Marionu nie pasuje. Mam w zapasie olejek marakujowy z Biedronki. Ale jest tyle produktów do koñcówek, ¿e jest w czym wybieraæ. Takie serum to podstawa zapuszczania w³osów.



Ogl±da³am Ciê, jak szuka³am informacji na temat encanto. Teraz waham siê miêdzy nim, a Cocochoco. Chocia¿ z zabiegiem chyba poczekam na jesieñ/zimê.
eej Ty nie prostowa³a¶, a ja liczy³am w³asnie na poradê od dziewczyny, kóra i prostowala i doczepia³a

tak, ale wiêkszo¶æ tych produktów wlasnie ma w skladzie alko, wlosy po nich ladnie blyszcza, ale na dluzsza mete wysuszaja konce. nawilzam wlosy jak moge. stosuje te jedwabie, psudo jedwabie, ale bez wiary w to, ze ona mi pomoga, bardziej w trosce o odpowiedni efekt wizualny, ale z jednoczesna swiadomoscia, ze absolutnie nie sa to zabiegi pielegnacyjne.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 10:25   #2887
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Tak± na prosto?

Tak fajnie wygl±da³a, ale na lato z³a opcja
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 11:43   #2888
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak fajnie wygl±da³a, ale na lato z³a opcja
Spróbujê. lepiej i¶æ zrobiæ grzywkê i podci±æ koñcówki do fryzjera przed prostowaniem w domu czy po prostowaniu?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 11:56   #2889
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbujê. lepiej i¶æ zrobiæ grzywkê i podci±æ koñcówki do fryzjera przed prostowaniem w domu czy po prostowaniu?
po
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 13:01   #2890
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
po
Ale wtedy na sucho, nie?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 13:03   #2891
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak chcesz ale podcina siê po ☺
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 13:12   #2892
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak chcesz ale podcina siê po ☺
S³ysza³am o tym w³a¶nie. Ale zdecyduje siê na wrzesieñ/pa¼dziernik. Bo teraz trochê za gor±co jest, ¿eby siê mêczyæ tyle dni w rozpuszczonych w³osach.
Chyba na sucho podetne, bo jak na mokro to mi na³o¿y bombê silikonow±, a tego trzeba unikaæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 10:01   #2893
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Co Wy macie z tym unikaniem silikonów xD raz umyjesz w³osy szamponem to nie wypadn±, serio

A do koñcówek ja polecam mythic oil - niezast±pione
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:19   #2894
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Co Wy macie z tym unikaniem silikonów xD raz umyjesz w³osy szamponem to nie wypadn±, serio

A do koñcówek ja polecam mythic oil - niezast±pione
A gdzie go kupujesz? Bo siê zastanawiam gdzie korzystniej.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:21   #2895
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W tkkmaxx ostatnio widzia³am.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:53   #2896
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie go kupujesz? Bo siê zastanawiam gdzie korzystniej.

Na allegro, przy okazji jak zamawiam jakie¶ maski, farby czy inne kosmetyki, to wrzucam do koszyka swoj± drog± bardzo wydajny produkt, mam go ponad pó³ roku jak dobrze pamiêtam i jestem w po³owie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:02   #2897
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
W tkkmaxx ostatnio widzia³am.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Nie mam niestety w pobli¿u.

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Na allegro, przy okazji jak zamawiam jakie¶ maski, farby czy inne kosmetyki, to wrzucam do koszyka swoj± drog± bardzo wydajny produkt, mam go ponad pó³ roku jak dobrze pamiêtam i jestem w po³owie
A zamówiê sobie przy okazji
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 21:35   #2898
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Co Wy macie z tym unikaniem silikonów xD raz umyjesz w³osy szamponem to nie wypadn±, serio
A do koñcówek ja polecam mythic oil - niezast±pione
ooo widzisz, dziêki za podpowied¼, napewno spróbujê ceny widzê mocno zró¿nicowane, ale wezmê po prostu tam gdzie znajdê stacjonarnie :P ja raczej nie u¿ywam kosmetykow do wlosow loreal, moze czas sie przestawic

dzisiaj bylam w tesco na szyko i kupilam szajs z biosilka, nie bylo nic innego, hszzzz

Dziewczyny, a przeprowadzacie encanto mieszajac keratynê od¿ywk±? ja raz tak zrobilam, efekt byl w sumie spoko, ale nie pamietam juz jak dlugo wlosy byly proste. ciekawa jestem waszych opinii? pozniej robilam juz normalnie, step by step jak jest w instrukcji. nie ukrywam, ze mieszajac i skracajac przez to o polowe czas trwania zabiegu przeprowadza sie go duuuzo lepiej :P

musze wlasnie powtorzyc encanto przed urlopem i przed przedluzaniem, chetnie poszlabym na latwizne i zmieszala :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:00   #2899
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja raz mieszalam i efekt utrzymal mi sie 2mce, a rok wczesniej robilam tradycyjnie i rok efekt byk. nie wiem czy to wina metody mieszanej czy felernego produktu ale teraz boje sie zamawiac encanto bo mam wrazenie, ze wszedzie oferuja rozrabiane preparaty :/
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 06:57   #2900
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kurcze, my¶lisz, ¿e rocieñczaj±? ja w sumie raz kupi³am pe³nowymiarowe opakowanie, nie widzia³am specjalnej ró¿nicy miêdzy odlewkami.
wydaje mi siê, ¿e raz trafi³am na oszusta, ale nie pamiêtam od kogo wtedy zamawia³am.

korci mnie mocno opcja zmieszania :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:58   #2901
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, a przeprowadzacie encanto mieszajac keratynê od¿ywk±? ja raz tak zrobilam, efekt byl w sumie spoko, ale nie pamietam juz jak dlugo wlosy byly proste. ciekawa jestem waszych opinii? pozniej robilam juz normalnie, step by step jak jest w instrukcji. nie ukrywam, ze mieszajac i skracajac przez to o polowe czas trwania zabiegu przeprowadza sie go duuuzo lepiej :P

musze wlasnie powtorzyc encanto przed urlopem i przed przedluzaniem, chetnie poszlabym na latwizne i zmieszala :P
Ja te¿ miesza³am keratynê z od¿ywk± i efekt utrzymywa³ siê niestety krócej ni¿ przy normalnym zabiegu. My¶la³am, ¿e to tylko u mnie tak jest...
w ogóle to zauwa¿am, ¿e w³osy krócej mi siê trzymaj± proste, nie wiem czy to nie wina tego, ¿e tak du¿o razy ju¿ robi³am encanto. Teraz te¿ muszê ju¿ wyprostowaæ, ale g³ównie dlatego, ¿e mocno odros³y.
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-07, 20:04   #2902
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ miesza³am keratynê z od¿ywk± i efekt utrzymywa³ siê niestety krócej ni¿ przy normalnym zabiegu. My¶la³am, ¿e to tylko u mnie tak jest...
w ogóle to zauwa¿am, ¿e w³osy krócej mi siê trzymaj± proste, nie wiem czy to nie wina tego, ¿e tak du¿o razy ju¿ robi³am encanto. Teraz te¿ muszê ju¿ wyprostowaæ, ale g³ównie dlatego, ¿e mocno odros³y.
ojjjj mi te¿. najlepszy efekt by³ za pierwszym razem, by³am naprawdê zachwycona. teraz ju¿ nie ma takiego sza³u, i w³a¶nie, dziewczyny - te pasma ko³o uszu, doprowadzaj± mnie do sza³u. tworzy siê takimini lok :P nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi. to pasmo tak odstaje wzglêdem reszty.

i w³osy z ty³u, mam odznaczon± liniê g³owy, przy szyi s± takie...w klês³e :P tworzy mi siê takie leniwe "S", ale nie wiem, czy to nie kwestia d³ugo¶ci w³osów, i tego, jak siê ukladaja.

dorad¼cie mi proszê. z waszej perspektywy osób, które w³osów nie doczepiaj±. rrobiæ to na wakacje? ;/ bo tak dzi¶ siê zastanawiam. napalilam sie na maxa, zeby zrobic przed urloopem, a tak na zdrowy rozsadek to roche bez sensu. zawsze lece za granice, sam chlor, slona woda, duuuuuuuuuuzo slonca. na domiar zlego moja fryzjerka nie ma czasu i musze kombinowac z przedluzaniem u kogos innego.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 07:05   #2903
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ojjjj mi te¿. najlepszy efekt by³ za pierwszym razem, by³am naprawdê zachwycona. teraz ju¿ nie ma takiego sza³u, i w³a¶nie, dziewczyny - te pasma ko³o uszu, doprowadzaj± mnie do sza³u. tworzy siê takimini lok :P nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi. to pasmo tak odstaje wzglêdem reszty.

i w³osy z ty³u, mam odznaczon± liniê g³owy, przy szyi s± takie...w klês³e :P tworzy mi siê takie leniwe "S", ale nie wiem, czy to nie kwestia d³ugo¶ci w³osów, i tego, jak siê ukladaja.

dorad¼cie mi proszê. z waszej perspektywy osób, które w³osów nie doczepiaj±. rrobiæ to na wakacje? ;/ bo tak dzi¶ siê zastanawiam. napalilam sie na maxa, zeby zrobic przed urloopem, a tak na zdrowy rozsadek to roche bez sensu. zawsze lece za granice, sam chlor, slona woda, duuuuuuuuuuzo slonca. na domiar zlego moja fryzjerka nie ma czasu i musze kombinowac z przedluzaniem u kogos innego.
Odpu¶æ. Wrócisz to sobie doczepisz
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:53   #2904
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Te¿ bym odpu¶ci³a, ja najbardziej lubiê w ch³odne miesi±ce doczepiaæ, bo to jednak nie jest komfortowe - jest strasznie ciep³o, g³owa siê poci, nie jest to tak samo jak z w³asnymi w³osami

A leniwe S jest spowodowane t± d³ugo¶ci± nieszczêsn±. Kilka mies i przejdzie a te pasma przy twarzy mo¿e przeprostuj jeszcze raz keratyn±?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:49   #2905
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam dzi¶ zamówi³am zestaw encanto i mo¿e któras z was te¿ zamawia³a od tego sprzedawcy beauty_sin ? Ju¿ siê bojê czy mi wyjdzie
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:16   #2906
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova. A jak przedluzasz? Macie racje dziewczyny. Zrobie sobie po wakacjach, wakacje nie sluza wlosom, po co mam sie meczyc w upalach z doczepianyni.

Ja nigdy nie zamawialan u takiego sprzedawcy. Zamawiam u alicja style, dzis tez zamowilam. Bd robila w niedziele, ale zmieszam :p dodam malo odzywki do keratyny :p


Wyjdzie Ci na bank, zabieg jest mega prosty
Bedziesz zalowala ze wczesniej nie zrobulas :p
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:48   #2907
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Te¿ zamierzam robiæ w niedzielê lub w sobotê mam nadziejê tylko ¿e do pi±tku mi dojdzie. Ju¿ dawno chcia³am zrobiæ ale jak us³ysza³am o nim to akurat by³am w ci±¿y wiêc odpada³o a teraz mi siê o tym przypomnia³o a ¿e mam tak masakryczne w³osy to ¿yjê nadziej± ¿e po tym zabiegu bêd± cudne zw³aszcza ¿e trzeba tyle godzin na to po¶wiêciæ planowa³am robiæ to w nocy ale jak ma³y idzie 19 -20 spaæ to pewnie do pó³nocy by mi zesz³o
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 17:31   #2908
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova. A jak przedluzasz? Macie racje dziewczyny. Zrobie sobie po wakacjach, wakacje nie sluza wlosom, po co mam sie meczyc w upalach z doczepianyni.

Ja nigdy nie zamawialan u takiego sprzedawcy. Zamawiam u alicja style, dzis tez zamowilam. Bd robila w niedziele, ale zmieszam :p dodam malo odzywki do keratyny :p


Wyjdzie Ci na bank, zabieg jest mega prosty
Bedziesz zalowala ze wczesniej nie zrobulas :p

Na clip in. Nosi³am microringi, ale nie warto, strasznie siê w³osy os³abiaj±

Swoj± drog± kiedy¶, jak przeprostowa³am w³osy pierwszy raz (encanto) to przesta³am nosiæ doczepy, bo moje w³osy byly w lepszym stanie od sZtucznych i rzuca³o siê to w oczy przy rozja¶nianych nie mia³am tego efektu
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 07:45   #2909
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mam jeszcze takie pytanie czy faktycznie trzeba siê tak trzymaæ tego ¿eby by³o 2 tygodnie po farbowaniu? w sobotê mi mija 2 tygodnie odk±d farbowa³am w³osy(nie wiem czy to ma znaczenie ale k³ad³am farbê apteczn±) i czy zrobi³oby du¿± ró¿nicê gdybym po³o¿y³a encanto dzi¶ lub jutro?
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-09, 15:06   #2910
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Przyszla do mnie kativa, jestem po myciu szamponem nr 1, wieczorem nakladam keratyne. I tu pytanie - czy musze od razu po umyc wlosy szamponem 3 i nalozyc odzywke 4, czy moge to zrobic rano, tak jak normalnie myje wlosy?
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.