Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 10:08   #301
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

zdecydowanie. Usztywni paznokieć i pajączki nie powinny się robić.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:10   #302
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

a co jeszcze moge zrobic?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:11   #303
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
a co jeszcze moge zrobic?
Posypać bazę proszkiem akrylowym
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:13   #304
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

napisz coś więcej
jaki proszek? na nieutwardzoną bazę?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:16   #305
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
napisz coś więcej
jaki proszek? na nieutwardzoną bazę?
Proszek akrylowy dostępny na allegro posypać nieutwardzona bazę po lampy pędzelkiem suchym usunąć resztki, przemyc odtluszczaczem na to jeszcze raz baza i hybryda
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:30   #306
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

dzieki!
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 14:52   #307
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Mozesz tez zmienic top na twardszy. U mnie gelish tez pekal na miekkiej plytce.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 23:04   #308
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dzieki, dziewczyny, za rade o cieple przy zdejmowaniu hybryd. trzymalam dzisiaj przez kilka minut dlonie przy mocno grzejacym kaloryferze i po 15 minutach zeszlo wszystko idealnie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:33   #309
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Czy to normalne ze podczas ściągania hybrydy zostaje na paznokciu trochę bazy ? Czesc odchodzi łatwo ale gdzieniegdzie zostają małe placki i musiałabym mocno skrobać zeby zeszło. Używam semilaca i poleruje paznokcie przed nałożeniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:50   #310
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

w moim przypadku zawsze toche bazy zostaje przy bazie semilac w ogóle nie dało się jej odmoczyć, przy neonail, po zeskrobaniu lakieru, wystarczy założyć jeszcze na 2 minuty waciki z acetonem i odmacza się wszystko do gołego paznokcia
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:51   #311
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Semilac po prostu jest trudny do odmoczenia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 17:49   #312
madzix1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich, jestem nowa na forum i nie wiem czy trafiłam w dobre miejsce z moim problemem. Od 4 lat zajmuję się robieniem hybryd, właściwie nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi. Najpierw pracowałam tylko na CND, później z racji ceny i kolorów kupiłam kilka tych z Gelish i.... ostatnio zainwestowałam w odtłuszczacz, no acid primer, kolorowe lakiery, matowy top, folię transferową z firmy SPN nails. Tu zaczyna się mój koszmar. O ile kocham base i top coat z CND i nigdy ich nie zmieniam, to w połączeniu z kolorami z SPN jest jakaś tragedia. Standardowo wykonuję paznokcie: odepchnięcie skórek, zmatowienie, przemycie cleanerem, no acid primer, baza, 2x kolor, top i przemycie cleanerem. Przy SPN każdy jeden ich kolor "waży" się, syreni pyłek do warstwy dyspersyjnej nie klei się, wzorki lakierami z konada nie wychodzą, nawet sama folia transferowa nie chce się nałożyć tak jak powinna. Proszę pomóżcie. Czy te firmy tak bardzo się "nie lubią"- jeżeli tak to dlaczego, skoro przy innych mieszankach jest ok? Czy może po prostu firma SPN jest beznadziejna? Dodam jeszcze, że to nie tylko na moich paznokciach tak tragicznie to wychodzi. Z góry dziękuję za odpowiedź
madzix1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 17:43   #313
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Zaczęłam jak zawsze: ph bonder Gelish, baza gelish, 3 cienkie warstwy koloru neonail, ale na to zamiast topu z gelish nałożyłam top matujący z neonail. Utwardzałam top 2min, po wyciągnięciu z lampy okazało się, że wszystko się pomarszczyło. Co mogłam zrobić nie tak? To dopiero moje początki jeśli chodzi o hybrydę, ale do tej pory nic takiego mi się nie działo.
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 07:36   #314
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

niestety neonail nie są dobrymi produktami. Miałam kilka ich kolorów i już po pół roku kolory zaczęły się rozwarstwiać w butelce, a niektóre marszczyć w trakcie utwardzania mimo nakładania cienkich warstw (widocznie mają dużo pigmentu), szybko z nich zrezygnowałam na rzecz indigo i PB
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:19   #315
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madzix1313 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem nowa na forum i nie wiem czy trafiłam w dobre miejsce z moim problemem. Od 4 lat zajmuję się robieniem hybryd, właściwie nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi. Najpierw pracowałam tylko na CND, później z racji ceny i kolorów kupiłam kilka tych z Gelish i.... ostatnio zainwestowałam w odtłuszczacz, no acid primer, kolorowe lakiery, matowy top, folię transferową z firmy SPN nails. Tu zaczyna się mój koszmar. O ile kocham base i top coat z CND i nigdy ich nie zmieniam, to w połączeniu z kolorami z SPN jest jakaś tragedia. Standardowo wykonuję paznokcie: odepchnięcie skórek, zmatowienie, przemycie cleanerem, no acid primer, baza, 2x kolor, top i przemycie cleanerem. Przy SPN każdy jeden ich kolor "waży" się, syreni pyłek do warstwy dyspersyjnej nie klei się, wzorki lakierami z konada nie wychodzą, nawet sama folia transferowa nie chce się nałożyć tak jak powinna. Proszę pomóżcie. Czy te firmy tak bardzo się "nie lubią"- jeżeli tak to dlaczego, skoro przy innych mieszankach jest ok? Czy może po prostu firma SPN jest beznadziejna? Dodam jeszcze, że to nie tylko na moich paznokciach tak tragicznie to wychodzi. Z góry dziękuję za odpowiedź
shellac nie lubi się za bardzo z innymi markami a spn mnie akurat też nie podpasowała więc może wina leży i po jednej i po drugiej stronie.
Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
niestety neonail nie są dobrymi produktami. Miałam kilka ich kolorów i już po pół roku kolory zaczęły się rozwarstwiać w butelce, a niektóre marszczyć w trakcie utwardzania mimo nakładania cienkich warstw (widocznie mają dużo pigmentu), szybko z nich zrezygnowałam na rzecz indigo i PB
mam kilka kolorów neonail i są świetne- pięknie się poziomują. pięknie kryją, super się utwardzają. Kilka mam już ponad pół roku i nic się z nimi nie dzieje. Kolor i tam musisz wymieszać przed użyciem więc rozwarstwienie powinno zniknąć.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:54   #316
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
niestety neonail nie są dobrymi produktami. Miałam kilka ich kolorów i już po pół roku kolory zaczęły się rozwarstwiać w butelce, a niektóre marszczyć w trakcie utwardzania mimo nakładania cienkich warstw (widocznie mają dużo pigmentu), szybko z nich zrezygnowałam na rzecz indigo i PB
u mnie również neonail sprawdza się idealnie na prawdę polubiłam się z tą marką być może to właśnie kwestia wstrząśnięcia buteleczką i konieczność nakładania jeszcze nieco cieńszych warstw,większość ich kolorów kryje mi przy 2 cienkich warstawch więc rzeczywiście napigmentowane są dobrze spróbuj też tych w nowej formule,mi się pracuje jeszcze lepiej nimi
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:52   #317
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

pomocy!
problem ze zdejmowaniem hybrydy ;/
wszystko ogólnie ok, hybryda się trzyma, raz miałam problem z 1 paznokciem i go poprawiłam ale był problem zeby się pozbyc hybrydy (żeby założyć nową). Teraz zdejmowałam i po prostu dramat... ani mój aceton ani semilac nie pomaga. Spiłowuje wierzchnią warstwę, potem na wacik aceton semilac, zawijam folią i czekam....Po 10 min nic, po 15min nadal nic..... trzymam 20min i potem jest nadal problem ale idę trochę na chama ;/ wiem że źle robię ale nie wiem jak sobie z tym poradzić tym bardziej, że robię wszystko zgodnie z instrujkcją pomocy! będę wdzięczna za pomoc.
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:23   #318
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Malwina_krk Pokaż wiadomość
pomocy!
problem ze zdejmowaniem hybrydy ;/
wszystko ogólnie ok, hybryda się trzyma, raz miałam problem z 1 paznokciem i go poprawiłam ale był problem zeby się pozbyc hybrydy (żeby założyć nową). Teraz zdejmowałam i po prostu dramat... ani mój aceton ani semilac nie pomaga. Spiłowuje wierzchnią warstwę, potem na wacik aceton semilac, zawijam folią i czekam....Po 10 min nic, po 15min nadal nic..... trzymam 20min i potem jest nadal problem ale idę trochę na chama ;/ wiem że źle robię ale nie wiem jak sobie z tym poradzić tym bardziej, że robię wszystko zgodnie z instrujkcją pomocy! będę wdzięczna za pomoc.
A jaka marka lakierów?
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 11:32   #319
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Malwina_krk Pokaż wiadomość
pomocy!
problem ze zdejmowaniem hybrydy ;/
wszystko ogólnie ok, hybryda się trzyma, raz miałam problem z 1 paznokciem i go poprawiłam ale był problem zeby się pozbyc hybrydy (żeby założyć nową). Teraz zdejmowałam i po prostu dramat... ani mój aceton ani semilac nie pomaga. Spiłowuje wierzchnią warstwę, potem na wacik aceton semilac, zawijam folią i czekam....Po 10 min nic, po 15min nadal nic..... trzymam 20min i potem jest nadal problem ale idę trochę na chama ;/ wiem że źle robię ale nie wiem jak sobie z tym poradzić tym bardziej, że robię wszystko zgodnie z instrujkcją pomocy! będę wdzięczna za pomoc.
Prosze czytac ze zrozumieniem i pisac posty we wlasciwych watkach bo nastepnym razem nie bede przenosic tylko kasowac.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 14:47   #320
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
shellac nie lubi się za bardzo z innymi markami a spn mnie akurat też nie podpasowała więc może wina leży i po jednej i po drugiej stronie.

mam kilka kolorów neonail i są świetne- pięknie się poziomują. pięknie kryją, super się utwardzają. Kilka mam już ponad pół roku i nic się z nimi nie dzieje. Kolor i tam musisz wymieszać przed użyciem więc rozwarstwienie powinno zniknąć.
w porównaniu do PB, Indigo i MM to raczej niska półka. To co zauważyłam używając neonail 3w1 to:
- ścierają się na wolnym brzegu już po tygodniu noszenia
- brudzą się na wolnym brzegu (szczególnie widoczne na jasnych kolorach)
- są bardzo miękkie, można odcisnąć na nich paznokieć, robi się wtedy wgłębienie jak w plastelinie
- bez szczególnej pracy jestem w stanie zeskrobać je z paznokci, wspomniane wyżej hybrydy trzymają się o wiele lepiej
- kurczą się w lampie
- są dość drogie w porównaniu do PB czy indigo
- jedyny plus: dobrze odmaczają się w acetonie

Co do rozwarstwiania się koloru.... nie uważam wstrząsanie buteleczką za załatwienie problemu. Nie powinno się tak robić. Inne firmy mam już ponad rok i nigdy nic takiego się nie dzieje. Raz rzeczywiście wymieszałam kolor (śliczny wiśniowy odcień), siostrze zrobiłam (nie zauważyłam, że wystarczy tylko pół roku, żeby się przeterminował), ta wyjechała do Włoch na zieloną szkołę, po jednym dniu na plaży piękny wiśniowy kolor zmienił się w wstrętny zółto - przezroczysty badziew.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 11:53   #321
edytao
Edzia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej czytam i czytam i czytam. Od 2 miesiecy bawie sie tez w hybrydy. Kupilam sobie zestaw z CZ jak dla poczatkujacej jestem zadowolona. Ale przy pracy, domowych porzadkach wiadomo lakier zdziera sie na koncowkach i warstwa topu sie niestety sciera. Mam prosbe prosze o rade czy kupic sobie base i top z cnd ( tylko ktos napisal ze nie lubi innych produktow) czy z gelish?Zaznaczam ze chce dalej uzywac tanszej marki lakierow bo sa sliczne i male bede dalej czytac
edytao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 13:24   #322
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

jeżeli wahasz się między tymi dwiema firmami to zdecydowanie Gelish
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:23   #323
Monia159
Raczkowanie
 
Avatar Monia159
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 272
GG do Monia159
Dot.: MODENA NAILS Gel Polish-lakiery hybrydowe.

Hejka
Mam pytanko, błagalną prośbę o poradę bo już naprawdę nie wiem co robię źle.

Robię mamie pazurki: baza semilac, 3 cieniutkie warstwy koloru, i top bez przemywania. Wszystko utwardzam po min. 60sec. w lampie 6W od semilac. Wychodzą piękne błyszczące po czym mama idzie np. robić obiad i okazuje się że końcówki robią się matowe i lakier taki jakby miękki. Robi się tak praktycznie za każdym razem na tej ręce bardziej "robotnej".
Swoje robię tak samo tylko daje top z semilaka i nie mam żadnego problemu tego typu, chodzę w nich 3 tyg nawet.

Może ta lampa jest za słaba do modeny?

Bardzo bym chciała żeby to był jednak czynnik ludzki winowajcą bo innej lampy nie kupię, a jak wchodzę do modeny i widzę TE wzorniki to ohhhhh UWIELBIAM JE
__________________
Zapraszam na bloga! iloverednaillacquers.blog spot.com
Monia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:25   #324
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: MODENA NAILS Gel Polish-lakiery hybrydowe.

nie ten wątek. Przenoszę.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 14:13   #325
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ta lampa za slabo utwardza. Za mala moc.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:12   #326
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: MODENA NAILS Gel Polish-lakiery hybrydowe.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie ten wątek. Przenoszę.
Może mi ktoś wyjaśni, co jest nie tak z tym pytaniem, bo nie ogarniam co stąd co chwilę przenosić, skoro chodziło o problem hybryda? O.o
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:21   #327
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: MODENA NAILS Gel Polish-lakiery hybrydowe.

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśni, co jest nie tak z tym pytaniem, bo nie ogarniam co stąd co chwilę przenosić, skoro chodziło o problem hybryda? O.o
Ten post zostal przeniesiony do tego (jak slusznie zauwazylas - wlasciwego) watku z innego.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:21   #328
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

jeżeli dobrze widze to posta napisałaś w wątku Modena Nails - ten wątek służy do omawiania lakierów firmy Modena, ogólne problemy hybrydowe są w wątkach ogólnych
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 23:19   #329
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, jak to jest z poziomowaniem lakierow? Ma problem i z hybrydami i z zelami - zawsze mi splywaja na koniec paznokcia, bez wzgledu na marke czy typ produktu ani grubosc warstw, cienkie, grube, zawsze to samo. Nie wiem czy cos zle robie...?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 08:45   #330
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

może trzymasz paznokcie skierowane w dół przy malowaniu i grawitacja robi swoje? też czasami zbiera mi się lakier na końcach, szczególnie jak mam długie paznokcie, bo moje szponki zawijają w dół
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.