Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 12:22   #2401
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie dodały się fotki

teraz widzę
Hehe wiem, to się nazywa skleroza dopiero jak dodałam post stwierdziłam, że czegoś mi tu brakuje
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:32   #2402
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez nie zrezygnuje z malowania szamponetkami, bo kocham jak mam rude wlosy.dopiero wtedy wygladam jak czlowiek.
zawsze mozna powtorzyc zabieg na same koncowki
a czym farbowalas, ze to zauwazylaś?
Ja farbuję tylko naturalną henną, farbami chemicznymi już dawno zaprzestałam.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Możesz wziąć swój szampon i poprosić fryzjerkę, by to nim umyła włosy, bo nie stosujesz szamponów z SLESem. I tyle.
Heh najwyżej tak zrobię


xxxcarolxxx
Bardzo ładne włoski, a czy to na pewno od preparatu przestały wypadać? Bo aż w taką moc ecanto to chyba nie wierzę
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:32   #2403
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Obiecana fotka po myciu , tutaj są zdjęcia wloski jeden dzien po umyciu, sa proste z suszarką suszylam , ale nie az tak jak zaraz po zabiegu ale to oczywiste teraz nie uzywałam prostownicy troche sie wywijaja z przodu ale minimalnie , nie no jestem zadowlona chciaz szkoda ze nie sa proste jak druty jak zaraz po zrobieniu no ale zabieg na plus
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:33   #2404
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale boskie efekty. Kurde ja ciąglę myślę kogo zagonić do tego . Mój tż to w sumie już chyba ex tż się nie zgodzi , mama pewnie nerwów nie będzie mała sama się boję bo mam do połowy pleców , nawet dłuższe. a boskie są włosy po tym.
kurcze, jestem z Wrocławia więc mogłabym Ci pomóc, ale akurat wyemigrowałam i nie wiem kiedy wróce ale w sumie czekamy na te samą paczkę, więc jeśli do tego czasu wróce do Polski to mogę pomoc spokojnie zaoferować

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Była któraś z Was po zabiegu u fryzjera?
Bo ja chciałabym podciąć sobie grzywkę. Tylko problem w tym, że fryzjerki używają zwykłych szamponów z sls, nie zaszkodzi jak jeden raz umyje ?
napewno nie zaszkodzi dziewczyny, nie popadajmy w skrajności.


Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie odzywki, którą zakupiłam niedługo przed zabiegiem encanto i z której byłam BARDZO zadowolona
Teraz uzywam szamponu babydream i odzywki, która zreszta dostałam od jednej z wizazanek (dzięki Moni)
W sumie jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają teraz moje włosy, ale troche mi szkoda tamtej odzywki bo kosztowała ponad 100zł i była naprawde extra.
Poniżej podam jej skład. Napiszcie proszę czy według Was mogłabym jej teraz uzywać..
SEBASTIAN Professional(Laminates)
Water, Cyklopentasiloxane, cetyl alcohol, behentrimonium chloride, stearyl alcohol, butylene glycol, glycol distearate, paraffin, phenyl trimethicone, hydroxyethylcellulose, hydrolyzed soy protein, isopropyl alcohol, methylparaben, diazolidinyl urea, olea europea (olive), fruit oil, fragrance, propylparaben, disodium EDTA, benzyl salicylate, hydrolized wheat protein, carthamus tinctorius (safflower), seed oil, ethylhexil methoxycinnamate, hexyl cinnamal, linalool, tetrasodium EDTA, dimethicone, butylphenylmethylpropiona l, phenoxyethanol, dimethicone crosspolymer, hydrolyzed wheat starch, EDTA, isopropylparaben, butylparaben, isobutylparaben, potassium sorbate, BHT, FD&C yellow no. 5, 6, ethylparaben
sama sprawdź jeżeli nie posiada silikonów z ostatniej grupy, to spokojnie możesz. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=16



Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Hmm a ja wam dodam zdjęcie po 2 tygodniach od zabiegu. Włosy mam bardzo pocieniowane i odginające się na karku i ramionach (akurat ta niedobra długość). Ale jestem zachwycona. Nigdy wcześniej bez najwyższej temp suszarki, okrągłej szczotki i użycia prostownicy nie udało mi się takich rezultatów osiągnąć. Teraz suszę włosy najchłodniejszym powietrzem suszarki, zajmuje mi to dosłownie 10-15 min i voila!
Zniknął też ten wstrętny przyliz i w końcu mam włoski uniesione od nasady, jak normalnie, da się je też bez problemu podtapirować Jestem pewna, że przy dłuższych włosach nie będą się tak odginać, bo teraz po prostu przez cały czas 'opierają się' na ramionach i na karku. I z niecierpliwością zapuszczam, a urosną na pewno, ponieważ PRZESTAŁY SIĘ KRUSZYĆ

Co do wypadania włosów. Przedtem po czesaniu na kolanach i podłodze zawsze miałam dywanik z włosów. Jakby tak dalej poszło to bym pewnie skończyła na łyso i to wyrywanie przy rozczesywaniu po myciu. Teraz wypada mi góra 3 włosy, słownie: TRZY, nie widzę ich na ubraniach, ani nic kompletnie. To jest CUD na pewno będę powtarzać zabieg, to istne wybawienie! Poza tym to czyste wygodnictwo i oszczędność czasu. Żyć nie umierać

Dla przypomnienia jeszcze dodaję takie porównanie: przed, zaraz po zabiegu i po 2 tygodniach
aż miło czytać takie recenzje mam nadzieje,że będę równie zadowolona!
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:06   #2405
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Angry Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Teraz moja kolej na relację.
Mam włosy dość cienkie, które od roku mi ciągle wypadają dlatego mam pełno takich krótszych włosków, które sterczą. Z tyłu mam ścięte na równiutko, by mi się nie wywijały, natomiast z przodu grzywka na bok i schodki cieniowane. Jeśli włosów nie suszyłam na szczotkę to robiło się pełno wichrów, każdy w inną stronę
Co do zabiegu:
Zużyłam 1/4 buteleczki środka właściwego - aż się martwiłam, ze zabraknie Szamponu i odżywki mi pozostało troszkę Zastanawiam się czy mogę tak sobie umyć tym szamponem i nałożyć odżywkę do spłukania
Prostowałam prostownicą Wahl Cutek Ceramik - profesjonalna, z temp. ok.195 stopni ! Włosy prostowała mi koleżanka ucząca się na fryzjerkę, choć ten produkt widziała po raz pierwszy. Zrobiła to bardzo dokładnie, więc nie prostowała każdego pasma więcej niż 6 razy, po prostu podzieliła na mniejsze
Po umyciu włosy bardzo się błyszczały i były lejące. W zasadzie wystarczyło te odżywkę tylko raz wyprostować, bo włosy miałam proste
Dopiero dziś rano zmyłam do końca odżywkę i wysuszyłam włosy. Używałam szamponu Hipp i maski do włosów Osmo Essence (Intensiv deep repair mask), suszyłam suszarką i przeczesałam palcami.
Włosy mam proste! Nie spodziewałam się aż tak prostych Są miłe w dotyku, ale jest efektu przylizu Następnym razem wysuszę głową w dól, na szczotkę lub w ogóle nie będę suszyć
Cieszę się bardzo, zabieg spełnił moje oczekiwania, nawet za bardzo

Zdjęcie po zabiegu:




Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2010-06-28 o 15:23
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:16   #2406
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na relację.
Mam włosy dość cienkie, które od roku mi ciągle wypadają dlatego mam pełno takich krótszych włosków, które sterczą. Z tyłu mam ścięte na równiutko, by mi się nie wywijały, natomiast z przodu grzywka na bok i schodki cieniowane. Jeśli włosów nie suszyłam na szczotkę to robiło się pełno wichrów, każdy w inną stronę
Co do zabiegu:
Zużyłam 1/4 buteleczki środka właściwego - aż się martwiłam, ze zabraknie Szamponu i odżywki mi pozostało troszkę Zastanawiam się czy mogę tak sobie umyć tym szamponem i nałożyć odżywkę do spłukania
Prostowałam prostownicą Wahl Cutek Ceramik - profesjonalna, z temp. ok.95 stopni ! Włosy prostowała mi koleżanka ucząca się na fryzjerkę, choć ten produkt widziała po raz pierwszy. Zrobiła to bardzo dokładnie, więc nie prostowała każdego pasma więcej niż 6 razy, po prostu podzieliła na mniejsze
Po umyciu włosy bardzo się błyszczały i były lejące. W zasadzie wystarczyło te odżywkę tylko raz wyprostować, bo włosy miałam proste
Dopiero dziś rano zmyłam do końca odżywkę i wysuszyłam włosy. Używałam szamponu Hipp i maski do włosów Osmo Essence (Intensiv deep repair mask), suszyłam suszarką i przeczesałam palcami.
Włosy mam proste! Nie spodziewałam się aż tak prostych Są miłe w dotyku, ale jest efektu przylizu Następnym razem wysuszę głową w dól, na szczotkę lub w ogóle nie będę suszyć
Cieszę się bardzo, zabieg spełnił moje oczekiwania, nawet za bardzo

Zdjęcie po zabiegu:



omgg ale sliczne włoskii
a jaka grubosc pasma brała ci i prostowała ??

a dziewczyny które poszukują prostownicy do 220stopni to ja kupiłam taka w realu za 35zł ceramiczna
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:18   #2407
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

95 stopni? chyba 195 jesli juz

bo chyba z taka temperatura to nie istnieja prostownice?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:29   #2408
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

czesterka piekne, dlugie wlosy zabieg swietnie sie udał.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:45   #2409
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
xxxcarolxxx
Bardzo ładne włoski, a czy to na pewno od preparatu przestały wypadać? Bo aż w taką moc ecanto to chyba nie wierzę
Już tłumaczę wypadały mi zawsze i to garściami ze względu na:
1) rozczesywanie po myciu. To było straszne! Mimo, że stosowałamm maskę Kallos Latte, która i tak dużo pomagała, to musiałam je tak ciągnąć, że masakra (mimo, że przecież nie są specjalnie długie) - wyrywałam przy tym masę włosów.
2) układanie na okrągłej szczotce. Nie wiem jakby to określić, ale moje włosy były szorstkie i takie ze skłonnością do natychmiastowego plątania się, żeby je ułożyć to wyrwana kolejna garść, jak nie więcej. do tego tak jakby 'wkręcały się' w szczotkę i urywały.
3) prostownica. Starałam się prostować przód tylko i czubek włosów, a i tak widzę efekty - grzywki nie podcinałam dłuuuugi czas, a jak ją prostowałam to nie dość że nie rosła, to jeszcze skróciła się przez ciągłe kruszenie. To "cieniowanie" moich włosów to też nie efekt nożyczek fryzjerskich - po prostu na czubku były dość problematyczne w ułożeniu i prostownica to norma. Sama jestem zaskoczona jakie tam mam krótkie włosy Po jednej sesji prostowania miałam pełno takich 2-centymetrowych kawałków włosów wszędzie.

Do tego pamiętam, koleżanki na nudnych lekcjach umilały sobie czas zbieraniem ze mnie włosów zawsze tak było przeważnie noszę ciemne ubrania i moje blond kłaki widać na nich jak na dłoni teraz mam spokój po czesaniu sama oglądam plecy w lusterku z niedowierzaniem, że nie ma na nich pełno kłaków może nie tylko jest to bezpośredni efekt zabiegu, ale także to, że nie męczę swoich włosów, nie ciągnę, nie palę i nie przegrzewam, bo rozczesywanie to dla mnie teraz czysta przyjemność, a prostownica i gorące powietrze suszarki poszły w kąt podobnie jak okrągła szczotka
Hmm co jeszcze mogę dodać. Mam ciemnogranatowe prześcieradło, które przed zabiegiem mnie tylko wkurzało, bo zawsze po spaniu było na nim pełno włosów. A teraz się skończyło na bank nie jest to nic innego, bo odżywkę stosuję tę samą, i nic za bardzo nie mogło innego na to wpłynąć

A co do tego jak 'odczuwam' teraz moje włosy. Są dokładnie takie jak za starych dobrych czasów kiedy miałam swoje naturalnie proste włosy (aż dziwne że z takich, które na wałki się nie dało zakręcić ani w żaden sposób przeistoczyły się w takie kręciołki). Podobno może się tak stać w okresie dojrzewania - no to mi się najwyraźniej stało a teraz mam ten efekt, jaki był dawniej, spełnione marzenia

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dopiero dziś rano zmyłam do końca odżywkę i wysuszyłam włosy. Używałam szamponu Hipp i maski do włosów Osmo Essence (Intensiv deep repair mask), suszyłam suszarką i przeczesałam palcami.
Włosy mam proste! Nie spodziewałam się aż tak prostych Są miłe w dotyku, ale jest efektu przylizu Następnym razem wysuszę głową w dól, na szczotkę lub w ogóle nie będę suszyć
Cieszę się bardzo, zabieg spełnił moje oczekiwania, nawet za bardzo
O przyliz się nie martw, ja byłam nim praktycznie załamana bo okropnie oklapnięte były, ale teraz już na nic takiego nie narzekam A swoją drogą: prześliczne włosy!

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
aż miło czytać takie recenzje mam nadzieje,że będę równie zadowolona!
Szczerze Ci tego życzę! Na pewno tak będzie

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-06-28 o 13:47
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:51   #2410
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na relację.
Mam włosy dość cienkie, które od roku mi ciągle wypadają dlatego mam pełno takich krótszych włosków, które sterczą. Z tyłu mam ścięte na równiutko, by mi się nie wywijały, natomiast z przodu grzywka na bok i schodki cieniowane. Jeśli włosów nie suszyłam na szczotkę to robiło się pełno wichrów, każdy w inną stronę
Co do zabiegu:
Zużyłam 1/4 buteleczki środka właściwego - aż się martwiłam, ze zabraknie Szamponu i odżywki mi pozostało troszkę Zastanawiam się czy mogę tak sobie umyć tym szamponem i nałożyć odżywkę do spłukania
Prostowałam prostownicą Wahl Cutek Ceramik - profesjonalna, z temp. ok.95 stopni ! Włosy prostowała mi koleżanka ucząca się na fryzjerkę, choć ten produkt widziała po raz pierwszy. Zrobiła to bardzo dokładnie, więc nie prostowała każdego pasma więcej niż 6 razy, po prostu podzieliła na mniejsze
Po umyciu włosy bardzo się błyszczały i były lejące. W zasadzie wystarczyło te odżywkę tylko raz wyprostować, bo włosy miałam proste
Dopiero dziś rano zmyłam do końca odżywkę i wysuszyłam włosy. Używałam szamponu Hipp i maski do włosów Osmo Essence (Intensiv deep repair mask), suszyłam suszarką i przeczesałam palcami.
Włosy mam proste! Nie spodziewałam się aż tak prostych Są miłe w dotyku, ale jest efektu przylizu Następnym razem wysuszę głową w dól, na szczotkę lub w ogóle nie będę suszyć
Cieszę się bardzo, zabieg spełnił moje oczekiwania, nawet za bardzo

Zdjęcie po zabiegu:




Boskoooo

keratyno przybywaj do mnie szybciej !
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:54   #2411
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Obiecana fotka po myciu , tutaj są zdjęcia wloski jeden dzien po umyciu, sa proste z suszarką suszylam , ale nie az tak jak zaraz po zabiegu ale to oczywiste teraz nie uzywałam prostownicy troche sie wywijaja z przodu ale minimalnie , nie no jestem zadowlona chciaz szkoda ze nie sa proste jak druty jak zaraz po zrobieniu no ale zabieg na plus
Jest pięknie A jakie były wczesniej? Ja o takich marzę

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Już tłumaczę wypadały mi zawsze i to garściami ze względu na:
1) rozczesywanie po myciu. To było straszne! Mimo, że stosowałamm maskę Kallos Latte, która i tak dużo pomagała, to musiałam je tak ciągnąć, że masakra (mimo, że przecież nie są specjalnie długie) - wyrywałam przy tym masę włosów.
2) układanie na okrągłej szczotce. Nie wiem jakby to określić, ale moje włosy były szorstkie i takie ze skłonnością do natychmiastowego plątania się, żeby je ułożyć to wyrwana kolejna garść, jak nie więcej. do tego tak jakby 'wkręcały się' w szczotkę i urywały.
3) prostownica. Starałam się prostować przód tylko i czubek włosów, a i tak widzę efekty - grzywki nie podcinałam dłuuuugi czas, a jak ją prostowałam to nie dość że nie rosła, to jeszcze skróciła się przez ciągłe kruszenie. To "cieniowanie" moich włosów to też nie efekt nożyczek fryzjerskich - po prostu na czubku były dość problematyczne w ułożeniu i prostownica to norma. Sama jestem zaskoczona jakie tam mam krótkie włosy Po jednej sesji prostowania miałam pełno takich 2-centymetrowych kawałków włosów wszędzie.

Do tego pamiętam, koleżanki na nudnych lekcjach umilały sobie czas zbieraniem ze mnie włosów zawsze tak było przeważnie noszę ciemne ubrania i moje blond kłaki widać na nich jak na dłoni teraz mam spokój po czesaniu sama oglądam plecy w lusterku z niedowierzaniem, że nie ma na nich pełno kłaków może nie tylko jest to bezpośredni efekt zabiegu, ale także to, że nie męczę swoich włosów, nie ciągnę, nie palę i nie przegrzewam, bo rozczesywanie to dla mnie teraz czysta przyjemność, a prostownica i gorące powietrze suszarki poszły w kąt podobnie jak okrągła szczotka
Hmm co jeszcze mogę dodać. Mam ciemnogranatowe prześcieradło, które przed zabiegiem mnie tylko wkurzało, bo zawsze po spaniu było na nim pełno włosów. A teraz się skończyło na bank nie jest to nic innego, bo odżywkę stosuję tę samą, i nic za bardzo nie mogło innego na to wpłynąć

A co do tego jak 'odczuwam' teraz moje włosy. Są dokładnie takie jak za starych dobrych czasów kiedy miałam swoje naturalnie proste włosy (aż dziwne że z takich, które na wałki się nie dało zakręcić ani w żaden sposób przeistoczyły się w takie kręciołki). Podobno może się tak stać w okresie dojrzewania - no to mi się najwyraźniej stało a teraz mam ten efekt, jaki był dawniej, spełnione marzenia

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------



O przyliz się nie martw, ja byłam nim praktycznie załamana bo okropnie oklapnięte były, ale teraz już na nic takiego nie narzekam A swoją drogą: prześliczne włosy!



Szczerze Ci tego życzę! Na pewno tak będzie
Po zabiegu przestały Ci wloski wypadac, tak? Juz w ogole nie prostujesz?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 14:03   #2412
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Po zabiegu przestały Ci wloski wypadac, tak? Juz w ogole nie prostujesz?
Tak, dokładnie trochę aż to dziwne, bo bałam się raczej że zaczną wypadać i to o wiele bardziej, a nie odwrotnie swoją drogą baaaardzo miłe rozczarowanie
I nie dotykam prostownicy nawet dzisiaj wyrzuciłam od niej gwarancję bo choć mam nową (kupioną specjalnie do zabiegu) to jak mam ją zepsuć jak siedzi nieużywana
Ale powiem wam, że za każdym razem po umyciu to jest jeszcze takie niedowierzanie. Albo odruch, że pada deszcz, że się skręcą a tu nic takiego, deszcz im nie straszny, nie puszą się, nie kręcą. Nie do uwierzenia. Cały zabieg bardzo baaaaaardzo na plus
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 14:11   #2413
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Po jakimś czasie mogę powiedzieć z ręką na sercu.
Nie warto robić niższą temperaturą niż 230!

Ja zrobiłam pasmo temperaturą 200 i marny efekt
Zamówiona prostownica jest już w drodze, ciesze się, że najpierw mnie tknęło, żeby zrobić takie pasmo na próbę
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 14:43   #2414
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie trochę aż to dziwne, bo bałam się raczej że zaczną wypadać i to o wiele bardziej, a nie odwrotnie swoją drogą baaaardzo miłe rozczarowanie
I nie dotykam prostownicy nawet dzisiaj wyrzuciłam od niej gwarancję bo choć mam nową (kupioną specjalnie do zabiegu) to jak mam ją zepsuć jak siedzi nieużywana
Ale powiem wam, że za każdym razem po umyciu to jest jeszcze takie niedowierzanie. Albo odruch, że pada deszcz, że się skręcą a tu nic takiego, deszcz im nie straszny, nie puszą się, nie kręcą. Nie do uwierzenia. Cały zabieg bardzo baaaaaardzo na plus
Widzialam ze mialas dosc krecone, ja tez takie mam, tylko ze bardziej sianowate jestem juz na 100% zdecydowana na zabieg tylko czekam na jakies zamowienie wspolne
aha jaka dokladnie prostownica prostowalas?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie mogę powiedzieć z ręką na sercu.
Nie warto robić niższą temperaturą niż 230!

Ja zrobiłam pasmo temperaturą 200 i marny efekt
Zamówiona prostownica jest już w drodze, ciesze się, że najpierw mnie tknęło, żeby zrobić takie pasmo na próbę
Jaka prostownice zamowilas?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 14:48   #2415
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Jaka prostownice zamowilas?
Taką najtańszą:
http://allegro.pl/item1076813057_pro...ler_ad261.html
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 14:48   #2416
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy długość utrzymywania się efektu zależy od częstotliwości mycia włosów? Bo jeśli tak to byłabym w stanie nawet chodzić z nieświeżymi czasem
Pamiętam, że gdy byłam młodsza to po farbowaniu żeby za często nie farbować to zamiast standardowo co 2 dni, myłam co 4 Ale teraz źle bym się czuła z takimi włosami, chociaż akbym nie wychodziła z domu akurat


I tak myślę żeby zebrac w jednym miejscu kosmetyki "dozwolone" po zabiegu keratynowym Szampon Babydream mam i uzywam, ale co z odzywkami (nie wiem jaka), maskami (moze byc kallos mleczna, tak?)

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-06-28 o 14:51
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:02   #2417
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
(...) I tak myślę żeby zebrac w jednym miejscu kosmetyki "dozwolone" po zabiegu keratynowym Szampon Babydream mam i uzywam, ale co z odzywkami (nie wiem jaka), maskami (moze byc kallos mleczna, tak?)
Byłabym bardzo za!
Ciężko czytać cały wątek, a te pytania będą się powtarzały.
Ew. może warto byłoby założyć nowy wątek, gdzie mogłybyśmy dyskutować o preparatach do pielęgnacji "po zabiegu"
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:07   #2418
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Widzialam ze mialas dosc krecone, ja tez takie mam, tylko ze bardziej sianowate jestem juz na 100% zdecydowana na zabieg tylko czekam na jakies zamowienie wspolne
aha jaka dokladnie prostownica prostowalas?
Ja też miałam strasznie sianowate, tylko to zdjęcie jakoś tak w miarę wyszło, że tego nie widać
Prostownicę mam Optimum SW-1018, nagrzewa się do 220 st. i w takiej temperaturze robiłam (mam bardzo cienkie włosy, więc uznałam że wystarczy. i faktycznie). Dałam za nią gdzieś z 35 zł Po prostu przeszłam do najbliższego sklepu AGD i spytałam o prostownicę z temp minimum 220. W ten sposób nie musiałam czekać i płacić za wysyłkę. Czasami warto się rozejrzeć po okolicy

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
I tak myślę żeby zebrac w jednym miejscu kosmetyki "dozwolone" po zabiegu keratynowym Szampon Babydream mam i uzywam, ale co z odzywkami (nie wiem jaka), maskami (moze byc kallos mleczna, tak?)
Też jestem za Kallos mleczna może być jak najbardziej co mnie nawet cieszy, bo używam jej od dawna i nie muszę kupować nowej
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:07   #2419
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Ja też miałam strasznie sianowate, tylko to zdjęcie jakoś tak w miarę wyszło, że tego nie widać
Prostownicę mam Optimum SW-1018, nagrzewa się do 220 st. i w takiej temperaturze robiłam (mam bardzo cienkie włosy, więc uznałam że wystarczy. i faktycznie). Dałam za nią gdzieś z 35 zł Po prostu przeszłam do najbliższego sklepu AGD i spytałam o prostownicę z temp minimum 220. W ten sposób nie musiałam czekać i płacić za wysyłkę. Czasami warto się rozejrzeć po okolicy

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------



Też jestem za Kallos mleczna może być jak najbardziej co mnie nawet cieszy, bo używam jej od dawna i nie muszę kupować nowej
Dzieki za odpowiedz Ja mam troszke grubsze wlosy wiec bede sie nastawiac na te 230 stopni, nie chce zmarnowac tej keratyny

Pod jakim hasłem szukać na youtube filmikow z tym zabiegiem?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 15:16   #2420
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

To jeszcze spytam ja, bo coś mi w wątku mignęło, ale nie pamiętam...
Można używać polskie Waxy?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-wypadania.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-UV-jedwab.htm
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:17   #2421
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
95 stopni? chyba 195 jesli juz

bo chyba z taka temperatura to nie istnieja prostownice?
Oczywiście 195

Dziękuje dziewczyny za miłe słowa odnośnie włosów

Ile czasu taki efekt się utrzyma - się okaże
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:22   #2422
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Pod jakim hasłem szukać na youtube filmikow z tym zabiegiem?
Ja wyszukiwałam "keratin treatment", ale dość dobry filmik był pod nazwą "brazilian blowout training video" i z tego najbardziej korzystałam

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Oczywiście 195

Dziękuje dziewczyny za miłe słowa odnośnie włosów

Ile czasu taki efekt się utrzyma - się okaże
O to właśnie ciekawa jestem ile się utrzyma, bo moja fryzjerka ma identyczną prostownicę, z tym że ja jednak wolałam tańszą a z odpowiednią temperaturą dlatego ciekawi mnie jak się wahl sprawdzi
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:11   #2423
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
I tak myślę żeby zebrac w jednym miejscu kosmetyki "dozwolone" po zabiegu keratynowym Szampon Babydream mam i uzywam, ale co z odzywkami (nie wiem jaka), maskami (moze byc kallos mleczna, tak?)
Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo za!
Ciężko czytać cały wątek, a te pytania będą się powtarzały.
Ew. może warto byłoby założyć nowy wątek, gdzie mogłybyśmy dyskutować o preparatach do pielęgnacji "po zabiegu"
Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Też jestem za Kallos mleczna może być jak najbardziej co mnie nawet cieszy, bo używam jej od dawna i nie muszę kupować nowej
a ja jestem przeciwna. wydaje mi się, że wprowadzi to tylko niepotrzebny chaos, a ameryki i tak nikt tutaj nie odkryje.

w pięlegnowaniu włosów po zabiegu nie ma nic szczególnego. typowa pięlegnacja bez silikonowa i slsowa, która jest polecana nie tylko do włosów po zabiegu z keratyną, ale ogólnie, do włosów zniszczonych/suchych/kręconych. na forum o takich produktach jest tyyyyyleeeee i jeszcze troche. chociażby tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235025 . pierwszy post!

bardziej byłabym za stworzeniem galerii "przed" i "po" w której zamieszczałybyśmy zdjęcia , ale nie komentowały ich. tzn. dziewczyna która poddała by się zabiegowi jak najbardziej powinna napisać co nie co o kondycji włosów, o efekcie, o stopniu swojego zadowolenia etc. ale bez kometarza innych. nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:34   #2424
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość

bardziej byłabym za stworzeniem galerii "przed" i "po" w której zamieszczałybyśmy zdjęcia , ale nie komentowały ich. tzn. dziewczyna która poddała by się zabiegowi jak najbardziej powinna napisać co nie co o kondycji włosów, o efekcie, o stopniu swojego zadowolenia etc. ale bez kometarza innych. nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam
To też jest niegłupi pomysł sama pamiętam ile czasu mi zajęło przeglądnięcie wątku ponownie, żeby sobie zobaczyć jeszcze raz same zdjęcia. A to jednak najbardziej chyba ciekawi - takie prawie "namacalne" dowody działania
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:30   #2425
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
omgg ale sliczne włoskii
a jaka grubosc pasma brała ci i prostowała ??

a dziewczyny które poszukują prostownicy do 220stopni to ja kupiłam taka w realu za 35zł ceramiczna
Kochana
Ciężko to określić, ale dość cienkie. Tak by było raz a dobrze, a nie 10 razy jedno grube pasmo włosów maltretować prostownicą

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
To jeszcze spytam ja, bo coś mi w wątku mignęło, ale nie pamiętam...
Można używać polskie Waxy?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-wypadania.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-UV-jedwab.htm
tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...00&postcount=1 piszą, że nie ma tych Silikonu, ale ma SLS...

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:35
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:39   #2426
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tu potrzebny jest mod który wy***ie posty nie na temat, czy powtarzające się pytania. czyli jakieś 80% wszystkich postów. Tego wątku już nie idzie czytać :/
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:51   #2427
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
tu potrzebny jest mod który wy***ie posty nie na temat, czy powtarzające się pytania. czyli jakieś 80% wszystkich postów. Tego wątku już nie idzie czytać :/
to nie czytaj to jest latwiejsze do zrobienia niz czyszczenie wszystkich watkow z niepotrzebnych postow to juz forum ma do siebie, co innego jesli byloby tylko na forum 30 osob a nie kilkaset ale wtedy ile byloby opini na temat danej rzeczy...i ile mniej rzeczy moglibysmy sie dowiedziec. wiec chyba warto sie przemeczyc? ale zeby nie bylo ze pisze nie na temat:

ja jestem dwa miesiace po zabiegu, no ponad dwa. farbowalam wlosy w tym czasie okolo 3 razy, prostowalam temp 200 st. i musze przyznac ze u mnie wlosy juz prawie wrocily do swojej natury, na wieksze okazje musze je przeprostowac bo na szczotke juz proste nie sa. w zeszla srode farbowalam wlosy wiec w piatek po kolo 10 dniach znowu powtorze zabieg 230 stopniami i mam nadzieje ze wkoncu bede idealnie proste. zakatuje je w sobote jade nad wode wiec zobaczymy czy sie udalooczywiscie zdam relacje i pokaze zdjecia po
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:24   #2428
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
tu potrzebny jest mod który wy***ie posty nie na temat, czy powtarzające się pytania. czyli jakieś 80% wszystkich postów. Tego wątku już nie idzie czytać :/
może inaczej - przydałoby się na początku jakieś dobre streszczenie tego co napisane jest na wątku, bo w zasadzie nikt nie zna tego preparatu, każdy bazuje na wiadomościach zgromadzonych na tym wątku i każdy ma wątpliwości, a nie każdy czas, żeby przestudiować cały wątek.
Zresztą chyba właśnie po to jest ten wątek, żeby radzić się nawzajem? A osoby, które już zabieg robiły, a dalej podczytują mogłyby radzić...
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:58   #2429
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Hmm a ja wam dodam zdjęcie po 2 tygodniach od zabiegu. Włosy mam bardzo pocieniowane i odginające się na karku i ramionach (akurat ta niedobra długość). Ale jestem zachwycona. Nigdy wcześniej bez najwyższej temp suszarki, okrągłej szczotki i użycia prostownicy nie udało mi się takich rezultatów osiągnąć. Teraz suszę włosy najchłodniejszym powietrzem suszarki, zajmuje mi to dosłownie 10-15 min i voila!
Zniknął też ten wstrętny przyliz i w końcu mam włoski uniesione od nasady, jak normalnie, da się je też bez problemu podtapirować Jestem pewna, że przy dłuższych włosach nie będą się tak odginać, bo teraz po prostu przez cały czas 'opierają się' na ramionach i na karku. I z niecierpliwością zapuszczam, a urosną na pewno, ponieważ PRZESTAŁY SIĘ KRUSZYĆ

Co do wypadania włosów. Przedtem po czesaniu na kolanach i podłodze zawsze miałam dywanik z włosów. Jakby tak dalej poszło to bym pewnie skończyła na łyso i to wyrywanie przy rozczesywaniu po myciu. Teraz wypada mi góra 3 włosy, słownie: TRZY, nie widzę ich na ubraniach, ani nic kompletnie. To jest CUD na pewno będę powtarzać zabieg, to istne wybawienie! Poza tym to czyste wygodnictwo i oszczędność czasu. Żyć nie umierać

Dla przypomnienia jeszcze dodaję takie porównanie: przed, zaraz po zabiegu i po 2 tygodniach
ja mam takie same wlosy jak Ty
i tez mi sie wywijaja te konce mam nadzieje, ze je zapuszcze

tez jestem dwa tyg po zabiegu i wydaje mi sie, ze sa troche mniej proste ale i tak nie uzywam prostownicy
czasem przejade lekko te konce z tylu i potem sie do umycia juz nie wywijaja
i tez nie mam juz przylizu
ogolnie jestem bardzo zadowolona

i nie wypadaja mi wlosy juz
Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Obiecana fotka po myciu , tutaj są zdjęcia wloski jeden dzien po umyciu, sa proste z suszarką suszylam , ale nie az tak jak zaraz po zabiegu ale to oczywiste teraz nie uzywałam prostownicy troche sie wywijaja z przodu ale minimalnie , nie no jestem zadowlona chciaz szkoda ze nie sa proste jak druty jak zaraz po zrobieniu no ale zabieg na plus
eee no i tak super
biorac pod uwage jakie mialas loki wczesniej to
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:06   #2430
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Teraz moja kolej na relację.
Mam włosy dość cienkie, które od roku mi ciągle wypadają dlatego mam pełno takich krótszych włosków, które sterczą. Z tyłu mam ścięte na równiutko, by mi się nie wywijały, natomiast z przodu grzywka na bok i schodki cieniowane. Jeśli włosów nie suszyłam na szczotkę to robiło się pełno wichrów, każdy w inną stronę
Co do zabiegu:
Zużyłam 1/4 buteleczki środka właściwego - aż się martwiłam, ze zabraknie Szamponu i odżywki mi pozostało troszkę Zastanawiam się czy mogę tak sobie umyć tym szamponem i nałożyć odżywkę do spłukania
Prostowałam prostownicą Wahl Cutek Ceramik - profesjonalna, z temp. ok.195 stopni ! Włosy prostowała mi koleżanka ucząca się na fryzjerkę, choć ten produkt widziała po raz pierwszy. Zrobiła to bardzo dokładnie, więc nie prostowała każdego pasma więcej niż 6 razy, po prostu podzieliła na mniejsze
Po umyciu włosy bardzo się błyszczały i były lejące. W zasadzie wystarczyło te odżywkę tylko raz wyprostować, bo włosy miałam proste
Dopiero dziś rano zmyłam do końca odżywkę i wysuszyłam włosy. Używałam szamponu Hipp i maski do włosów Osmo Essence (Intensiv deep repair mask), suszyłam suszarką i przeczesałam palcami.
Włosy mam proste! Nie spodziewałam się aż tak prostych Są miłe w dotyku, ale jest efektu przylizu Następnym razem wysuszę głową w dól, na szczotkę lub w ogóle nie będę suszyć
Cieszę się bardzo, zabieg spełnił moje oczekiwania, nawet za bardzo

Zdjęcie po zabiegu:



O jejku, jakie piękne... Zakochałam się w tym kolorze włosów. Zdradzisz mi czym malujesz włoski, bo spać nie będę mogła? ))

Pozdrawiam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.