Invisalign - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-18, 21:09   #331
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez roxi0312 Pokaż wiadomość
Narva szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie to są dokładnie szyny retencyjne moja orto nic mi nie mówiła. Dzisiaj pierwsza noc za mną w sumie jak juz są na zebach jest ok nawet ich nie czuć ale przy zdejmowaniu znów poranilam dziąsła bo one w ogóle nie chcą zejść z zębów no masakra jakas 😣

Ile godzin musisz je nosić w sumie na dobę? i jeśli to dla ciebie nie problem ,pstryknij fotkę tych nakładek ,jestem ciekawa jak to wygląda...
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 21:14   #332
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez roxi0312 Pokaż wiadomość
Narva szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie to są dokładnie szyny retencyjne moja orto nic mi nie mówiła. Dzisiaj pierwsza noc za mną w sumie jak juz są na zebach jest ok nawet ich nie czuć ale przy zdejmowaniu znów poranilam dziąsła bo one w ogóle nie chcą zejść z zębów no masakra jakas

Jeśli to są te nakładki Vivera to powinnaś wiedzieć bo są w pudełku podobnym do Invisalign i jest tam nazwa. Pytam z ciekawości bo te nakładki to podobno ma się zazwyczaj po leczeniu Invisalign, to jest ten sam producent i nakładki wyglądają identycznie podobno, jedynie są zrobione z rzekomo twardszego materiału. Pytam bo zdziwił mnie twój opis, że są takie niewygodne. No chyba że masz jakieś inne.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 14:22   #333
roxi0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Invisalign

W takim razie to napewno nie są te Viviera tylko chyba jakieś standardowe szyny retencyjne, jutro dzwonie do orto czy mam je zakładać mimo tego podrażnienia czy jednak jechać do niej i może coś uda jej się z nimi zrobić delikatnie rozszerzyć albo podpilowac no nie wiem.. Zamieszczam foto jak wyglądają ale porównać te zwykłe nakładki to są o wiele szersze.

Edytowane przez roxi0312
Czas edycji: 2017-11-19 o 14:57
roxi0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 14:24   #334
roxi0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Invisalign

Na zdjeciach może tak dobrze tego nie widać..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20171119_151638.jpg (49,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _20171119_151713.jpg (53,9 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez roxi0312
Czas edycji: 2017-11-19 o 15:03
roxi0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:19   #335
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez roxi0312 Pokaż wiadomość
Na zdjeciach może tak dobrze tego nie widać..

Faktycznie duże się wydają. Jak tam po kilku dniach, coś lepiej? Jak często musisz je nosić? W nocy tylko czy w ciągu dnia też?
Ja byłam wczoraj u ortodonty i jak zwykle dostałam 8 kolejnych nakładek. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze obczajam sobie ostatnią z tych, które dostaję i normalnie jaram się jak pochodnia, zęby będą mieć idealny łuk! Będzie to nakładka 41/46.
Od narzeczonego dostałam w prezencie szczoteczkę philips sonicare i zęby się też od tego czasu wybieliły (wcześniej używałam elektrycznej brauna). Już nie mogę się doczekać końca leczenia i czerwonej szminki


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 23:33   #336
roxi0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Invisalign

Nic nie jest lepiej bo musze je wciskać na siłę i wtedy zrywam skórę z dziąseł wiec póki mi coś nie zrobi moja orto z nimi to nie mam zamiaru ich zakładać i chodzę w ostatnich nakładkach.. Dobrze ze na górnym łuku chociaż nic nie podrażnia. Mam je zakładać tylko na noc w dzień tylko gdybym poczuła ze zeby się delikatnie przemieszczają i jak na początku to przez pół roku co noc a później zobaczymy 😉 ale mogę spać w tym do końca życia byle tylko mieć proste ząbki 😁😁

Ja wszystkie komplety dostałam z góry i co jakiś czas patrzyłam na ostatnia nakładkę i to była moja motywacja jak miałam gorszy dzień z Invisalign 😝 a zęby po myciu około 7 razy dziennie na tyle zrobiły się białe ze orto powiedziała ze byłoby głupota je wybielac chociaż wiadome ze chciałabym mieć tak białe jak gwiazdy Hollywood ale taki efekt to tylko po założeniu licowek😛
roxi0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:21   #337
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Dzisiaj dostałam swoje wyczekane niestety nie 15scie a 16 nakładek.Higienistka oczyściła mi zęby ,są teraz białe jak perełki ...mam nosić nakładki od 5-7 dni wiec leczenie zamknie się w 3,5-4 miesięcy .Na pytanie czemu ,aż tyle odpowiedziała "chce mieć pani idealnie proste zęby?, jeśli nie to możemy skończyć na 5 nakładkach ...a więc wyboru wielkiego nie mam.Na razie będę nosić aparat bez wyciągów, mam założone nowe attechmenty...i jakby to napisać ,znowu zaczynam od nowa?Pozdrowionk a dla wszystkich
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 13:18   #338
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Invisalign

Hej ! Od półtorej tygodnia mam swój wyczekany aparat invisalign jednak dzisiaj przy ściąganiu pękł mi w jednym miejscu i teraz odstaje mi trochę na jedynce, dzwoniłam do mojej kliniki i powiedzieli żebym donosiła go do poniedziałku kiedy zmianiam nakładkę i byle nie pękła przez ten czas. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację z aparatem, boję się że mi się wykrzywią zęby do tego czasu i następna nakładka już nie wejdzie na zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:26   #339
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Hej ! Od półtorej tygodnia mam swój wyczekany aparat invisalign jednak dzisiaj przy ściąganiu pękł mi w jednym miejscu i teraz odstaje mi trochę na jedynce, dzwoniłam do mojej kliniki i powiedzieli żebym donosiła go do poniedziałku kiedy zmianiam nakładkę i byle nie pękła przez ten czas. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację z aparatem, boję się że mi się wykrzywią zęby do tego czasu i następna nakładka już nie wejdzie na zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej.

Jeśli nosisz od 1,5 tygodnia to ja bym już teraz zmieniła na drugą nakładkę. Myślę, że zęby zdążyły się już przesunąć. Co ile masz wizyty?


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 19:22   #340
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Invisalign

Wizyty mam co 10 tygodni, przy czym nakładki zmieniam co tydzień jestem dopiero przy drugiej nakładce więc wszystko jest dla mnie Jeszcze nowe. Dodam tylko że koszmarem jest dla mnie ściąganie ponieważ bardzo ciężko schodzą i muszę użyć bardzo dużo siły żeby je w ogóle zdjąć, więc za każdym razem boję się czy nie pęknie cała nakładka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 19:43   #341
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Wizyty mam co 10 tygodni, przy czym nakładki zmieniam co tydzień jestem dopiero przy drugiej nakładce więc wszystko jest dla mnie Jeszcze nowe. Dodam tylko że koszmarem jest dla mnie ściąganie ponieważ bardzo ciężko schodzą i muszę użyć bardzo dużo siły żeby je w ogóle zdjąć, więc za każdym razem boję się czy nie pęknie cała nakładka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Spróbuj z kolejną nakładką, może wejdzie, chociaż może uciskać ze dwa dni.

Do zdejmowanie polecam takie plastikowe patyczki, nazywają się OUTIE. Ja kupiłam swoje na ebayu. Fajnie podwadzają nakładkę i nie ma problemu ze ściąganiem ( i połamanych paznokci). Nie wiem czy ortodonta Ci mówił ale zawsze ściągaj od jednej strony do drugiej, tzn podwadzaj np najpierw od lewej, później środkiem a na końcu z prawej.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 20:05   #342
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Spróbuj z kolejną nakładką, może wejdzie, chociaż może uciskać ze dwa dni.

Do zdejmowanie polecam takie plastikowe patyczki, nazywają się OUTIE. Ja kupiłam swoje na ebayu. Fajnie podwadzają nakładkę i nie ma problemu ze ściąganiem ( i połamanych paznokci). Nie wiem czy ortodonta Ci mówił ale zawsze ściągaj od jednej strony do drugiej, tzn podwadzaj np najpierw od lewej, później środkiem a na końcu z prawej.


Wysłane z iPhone
Zaraz zobaczę co to za patyczki
Mój ortodonta pokazywał żeby ściągać od tyłu, najpierw podważyć po lewej potem po prawej a na końcu środek. I właśnie jak ściągałam w ten sposób to tył był ściągnięty a przód czyli jedynki i dwójki dalej mocno siedziały więc jak ciągłam to niestety troszkę pękło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 17:25   #343
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Invisalign

Cześć,
Ja na razie rozważam invisalign ale jak czytam niektóre wpisy to się trochę zniechęcam... Leczenie jest przecież bardzo drogie, bo to mercedes wśród aparatów (rozumiem, że piszecie o oryginalnym invisalign), więc moje pytanie brzmi czy Wasz ortodonta podał Wam ostateczną cenę na początku leczenia czy w trakcie okazuje się, że trzeba dopłacać? A drugie pytanie dot. czasu leczenia, które podobno powinno być znacznie krótsze niż w przypadku zwykłego aparatu. Czy tak faktycznie jest? O ile w por. z tradycyjnym stałym aparatem?
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 19:46   #344
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez Kama007 Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja na razie rozważam invisalign ale jak czytam niektóre wpisy to się trochę zniechęcam... Leczenie jest przecież bardzo drogie, bo to mercedes wśród aparatów (rozumiem, że piszecie o oryginalnym invisalign), więc moje pytanie brzmi czy Wasz ortodonta podał Wam ostateczną cenę na początku leczenia czy w trakcie okazuje się, że trzeba dopłacać? A drugie pytanie dot. czasu leczenia, które podobno powinno być znacznie krótsze niż w przypadku zwykłego aparatu. Czy tak faktycznie jest? O ile w por. z tradycyjnym stałym aparatem?

Leczenie jest drogie, ale to każdego indywidualne preferencje i kwestia na co go stać. To jak z autami- można kupić sobie Opla lub Mercedesa. Jedno i drugie spełnia swoje zadanie, ale komfort inny. Mój orto powiedział mi, że czas leczenia aparatem Invisalign jest zbliżony to czasu leczenia aparatem stałym. Cenę podał mi ostateczną, nawet jeśli moje leczenie wydłużyłoby się dwukrotnie już nic nie będę dopłacać. W cenie jest wszystko, łącznie z końcowymi retainerami i ewentualnymi dodatkowymi wizytami, gdybym ich potrzebowała.


Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2017-12-30 o 19:47
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:36   #345
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Kama007 Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja na razie rozważam invisalign ale jak czytam niektóre wpisy to się trochę zniechęcam... Leczenie jest przecież bardzo drogie, bo to mercedes wśród aparatów (rozumiem, że piszecie o oryginalnym invisalign), więc moje pytanie brzmi czy Wasz ortodonta podał Wam ostateczną cenę na początku leczenia czy w trakcie okazuje się, że trzeba dopłacać? A drugie pytanie dot. czasu leczenia, które podobno powinno być znacznie krótsze niż w przypadku zwykłego aparatu. Czy tak faktycznie jest? O ile w por. z tradycyjnym stałym aparatem?
Hej
U mnie czas leczenie jest niewyobrażająco krótszy w porównaniu do zwykłego aparatu,. Dokładniej Invisalign: ok roku, zwykły aparat: ok 3/4 lat, kwota leczenia jest znana na początku leczenia, i faktem jest że jest to dużo, ale w przypadku przeliczenia na zwykły aparat plus wszystkie wizyty kontrolne co miesiąc/półtora za które trzeba płacić koszty wychodzą podobne a Invisalign to duży komfort i efekty widoczne z tygodnia na tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 11:30   #346
Kalixt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Invisalign

16600zl. Duzo czy malo to juz kwesta indywidualana. Wedlug mnie na pewno warto. Ja placilem 7tys z gory za aparat a reszta jest rozlozona na wizyty. Mozna placic ile sie chce byle na koniec zamknac rachunek.
Kalixt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:51   #347
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Invisalign

Ja płaciłam 12tys. Zależy od Twojego lekarza, na stronie Invisalign możesz sprawdzić lekarzy a Ci np ze statusem platynowym mają duże zniżki u producenta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 13:33   #348
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Invisalign

Hej,
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Poszukam na stronie invisalign ortodonty w Warszawie. Ciekawa jestem czy na podstawie wady zgryzu uda się określić ten czas leczenia, bo już jak się zdecyduję, to chciałabym jak najszybciej mieć ładne, proste ząbki
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 18:27   #349
ziarko3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 71
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Kama007 Pokaż wiadomość
Hej,
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Poszukam na stronie invisalign ortodonty w Warszawie. Ciekawa jestem czy na podstawie wady zgryzu uda się określić ten czas leczenia, bo już jak się zdecyduję, to chciałabym jak najszybciej mieć ładne, proste ząbki
W invisalign jest tak, że dokładny plan leczenia jest za 1000zl. I to już jest początkowa spłata aparatu(np masz do zapłacenia 15tys to po planie leczenia zostaje ci 14tys). Wtedy możesz się jeszcze wycofać, później już podpisujesz papiery gdy znasz dokładną ilość nakładek i czas. Ale mi wstępnie ortodontka określiła ile to by trwało na pierwszej konsultacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ziarko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 15:43   #350
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Dostałam wczoraj ostatnie 5 nakładek. I dochodzę do wniosku że nawet proste moje zęby nie będą mi się podobać. Jakoś kształt mają nie taki i w ogóle :/


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:49   #351
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj ostatnie 5 nakładek. I dochodzę do wniosku że nawet proste moje zęby nie będą mi się podobać. Jakoś kształt mają nie taki i w ogóle :/


Wysłane z iPhone

Mi też się moje średnio podobają mimo ,że są już prawie proste .Dostałaś tylko 5? ja drugie tyle co miałam 16ście jestem na 4.. już 10 dzień a 5 przymierzyłam i góra nie wchodzi ,zastanawiam sie czy mi się zęby nie przesuwają czy znowu jakaś felerna nakładka i znowu będę musiała latać do orto... ehhh jeszcze 11 nakładek ...
Swoją drogą nie wiem jak wam ,ale mi strasznie zęby szarzeją pod tym nakładkami.Jaką pastę używacie do codziennego mycia?z fluorem czy bez?..bo się zastanawiam czy jakiegoś błędu nie popelniam...
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 18:59   #352
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Mi też się moje średnio podobają mimo ,że są już prawie proste .Dostałaś tylko 5? ja drugie tyle co miałam 16ście jestem na 4.. już 10 dzień a 5 przymierzyłam i góra nie wchodzi ,zastanawiam sie czy mi się zęby nie przesuwają czy znowu jakaś felerna nakładka i znowu będę musiała latać do orto... ehhh jeszcze 11 nakładek ...
Swoją drogą nie wiem jak wam ,ale mi strasznie zęby szarzeją pod tym nakładkami.Jaką pastę używacie do codziennego mycia?z fluorem czy bez?..bo się zastanawiam czy jakiegoś błędu nie popelniam...

Dostałam 5 ostatnich. Jestem obecnie na nakładce 42 z 46. Tak było w planie od początku. Ortodonta mówił, że wszystko idzie idealnie z planem i nic nie wspominał o dodatkowych. Wizytę mam za 6 tygodni (ostatnią nakładkę numer 46 mam nosić 2 tygodnie). Teoretycznie 26 lutego kończę leczenie.

Ja mam problem z ciemnym osadem na attachmentach i między dolnymi zębami. Podejrzewam, że to z kawy, herbaty i wina (każdego z tych napojów nadużywam ) i przyznam się że nie ściągam do tego aparatu i nie myję zębów po kawie czy herbacie bo musiałabym myć je 8-9 razy dziennie. Na wizytach orto usuwa mi większość tego osadu). Ale poza tym mam bielutkie. Chociaż przyznam że to pewnie zasługa szczoteczki sonicznej i programu „white”, który trwa 3 minuty. No i kilka razy dziennie płuczę płynem do płukania jamy ustnej. Pasty używam Sensodyne Pronamel, to chyba z fluorem.

Dziewczyny jak wygląda ostatnia wizyta?

Btw, używałyście takich czarnych płynów do płukania ust?


Wysłane z iPhone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1516129098.355196.jpg (133,8 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2018-01-16 o 19:03
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 08:10   #353
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Dzięki za odpowiedz a napisz mi proszę jaką masz tą szczoteczkę soniczną tzn.model i firma
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 08:41   #354
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz a napisz mi proszę jaką masz tą szczoteczkę soniczną tzn.model i firma

Philips Sonicare HX9351/52 Diamond Clean


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 20:15   #355
ziarko3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 71
Dot.: Invisalign

Ja też polecam szczoteczkę soniczna, dużo wolniej odklada się kamień. A ja piję kawę i herbatę w nakładkach i gdy używałam zwykłej szczoteczki po 3 miesiącach od zdjęcia kamienia miałam gorsze zęby niż przed. Ale attachmenty szybko łapią kolor herbaty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ziarko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 12:18   #356
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Philips Sonicare HX9351/52 Diamond Clean


Wysłane z iPhone

Cena kosmiczna,ale wierzę ,że musi być dobra.Mi się teraz tak wolno zęby przesuwają ,że noszę jedną nakładkę 3 tygodnie bo następna odstaje..
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 10:34   #357
Kalixt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Invisalign

Ja nosze nakladki tydzien, a mam wrazenie ze spokojnie bym mogl zmieniac co 5 dni.
Nosi ktos krocej niz tydzien?

Telimena moze w twoim przypadku doustny wibrator by pomogl
Tylko, ze to sporo kosztuje.
Kalixt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 10:41   #358
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Cena kosmiczna,ale wierzę ,że musi być dobra.Mi się teraz tak wolno zęby przesuwają ,że noszę jedną nakładkę 3 tygodnie bo następna odstaje..
To był prezent urodzinowy, kupiona na promo (pokazałam palcem w sklepie co chcę)



Cytat:
Napisane przez Kalixt Pokaż wiadomość
Ja nosze nakladki tydzien, a mam wrazenie ze spokojnie bym mogl zmieniac co 5 dni.
Nosi ktos krocej niz tydzien?

Telimena moze w twoim przypadku doustny wibrator by pomogl
Tylko, ze to sporo kosztuje.

Mnie też bardzo szybko przesuwają się zęby, po 5 dniach nowa nakładka pasuje. Tylko że ja jak nienormalna żuję te gumki, które dociskają nakładki. Jedna gumka starcza mi na maks tydzień bo często się zapominam i żuję je po 10 minut. Wydaje mi się, że to dużo daje. Ale nie powinieneś zmieniać szybciej niż co 7 dni bo to chodzi nie tylko o przesunięcie się zębów ale też o to, żeby one się przyzwyczaiły do danej pozycji.
U mnie nakładka 44 z 46. Ciągle nie podobają mi się dolne zęby. Jedna z jedynek jest ciutkę pod kątem i zaczynam się martwić że tak już zostanie bo jakoś nie widzę na nią miejsca żeby się bardziej przesunęła.


Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2018-01-29 o 10:43
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:57   #359
DorotaPB35
Raczkowanie
 
Avatar DorotaPB35
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 43
Dot.: Invisalign

Czesc dziewczyny, male uaktulnienie z mojej strony, bylam w tamtym tyg na koncowa wizyte i...., zeby sa proste wiec na szczescie nie potrzebuje dodatkowych nakladek, sciagniete zostaly mi "attachments" co za koszmar! 30 minut na fotelu bol, moja wrazliwosc zebow nie przyjmuje zadnego pilowania, powietrza no w kazdym badz razie koniec przygody z invisalign . Jeszcze mam miec robione licowki wspominalam o tym juz Wam wczesniej na przod zebow ( 4) i jedna korone na trojke ktora jest po kanalowym leczeniu w kazdym badz razie zalaczam zdjecie jak chcecie zobaczyc, ale to nie jest jeszcze efekt koncowy bo czekam na wizyte na licowki. Jeszcze nosze caly czas ostania moja 26 nakladke!
pozdrawiam wszystkie Aparatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg teeth.jpg (64,3 KB, 150 załadowań)
DorotaPB35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 09:31   #360
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez DorotaPB35 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, male uaktulnienie z mojej strony, bylam w tamtym tyg na koncowa wizyte i...., zeby sa proste wiec na szczescie nie potrzebuje dodatkowych nakladek, sciagniete zostaly mi "attachments" co za koszmar! 30 minut na fotelu bol, moja wrazliwosc zebow nie przyjmuje zadnego pilowania, powietrza no w kazdym badz razie koniec przygody z invisalign . Jeszcze mam miec robione licowki wspominalam o tym juz Wam wczesniej na przod zebow ( 4) i jedna korone na trojke ktora jest po kanalowym leczeniu w kazdym badz razie zalaczam zdjecie jak chcecie zobaczyc, ale to nie jest jeszcze efekt koncowy bo czekam na wizyte na licowki. Jeszcze nosze caly czas ostania moja 26 nakladke!

pozdrawiam wszystkie Aparatki

Hej. Gratuluję skończonego leczenia A powiedz mi jak się mają licówki do retainera? Czy będą Ci po prostu robić nowe retainery już po założeniu licówek?


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-24 08:00:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.