Nowy sklep - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-30, 11:31   #1
Giraffex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10

Nowy sklep


Zamierzam otworzyć nowy sklep internetowy z odzieżą własnej produkcji. Szukam inspiracji. Znalazłam kilka fajnych designów lecz do końca nie jestem przekonana. xxx Co sądzicie o tym? Znacie sklepy internetowe w takim stylu nie koniecznie z odzieżą. Pomóżcie!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-21 o 08:25 Powód: link
Giraffex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 18:24   #2
Metakobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 22
Dot.: Nowy sklep

Sklep internetowy to ciężko. Bo duża konkurencja. Miałam sklep internetowy, myslałam że będę sprzedawała każdego dnia, ale tak naprawdę zaczynasz od tego, że sprzedajesz raz, max dwa razy w tygodniu, i po odliczeniu kosztów prowizji Allegro, dostawy, opakowania i innego masz praktycznie zero zysku. Do tego aby to jakoś rozkręcić do chociaż codziennej sprzedaży masz włożyć BARDZO dużo wysiłku, mieć duży asortyment, a jednak ciągle masz miesięczny zysk na poziomie 100-200 zł. Sprzedawałam kosmetyki. Czyli w końcu to wygląda nawet gorzej niż zwykła praca, bo masz jeszcze do tego prowadzić firmę, księgowość i jeszcze z tym wszystkim zawracać głowę. Pracujesz 12 godzin dziennie, też w dni wolne i święta, własnego życia nawet nie masz...
Metakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-16 19:24:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.