Paznokcie Wroclaw - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 16:21   #301
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
zadałam tam to pytanie, ale nie otrzymalam satysfakconujacej mnie odpowiedzi, więc stwierdziłam, że jesli napisze 1 wiadomośc tutaj to nic strasznego sie nie stanie, a być może uzyskam potrzebna mi informacje. A Ty pisząc odpowiedź nie na temat bardziej chyba zaśmiecasz wątek niż ja. Pozdrawiam
Z tego co pamiętam pytanie kilka razy o to samo w kilku wątkach nazywa się spamowaniem i otrzymuje się za to punkty karne. Ale robisz jak uważasz.


Cytat:
No to teraz na temat:
Planuję wybrac sie do tego salonu na żel http://studiokosmetyki.com.pl/index.php?page=galeria
Czy mogłybyście ocenić po zdjęciach w galerii czy paznokcie sa dobrze zrobione??
Łopaty, buły, źle opiłowane, krzywe. Tragedia. No ale czego się spodziewać po osobie, która nawet na zdjęciu reklamuje się pięknymi odrostami, studiowaniem "na wyższej szkole" - KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-12-23 o 16:24
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:52   #302
Thru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Widzę certinka ze pare razy na forum zachwalalaś już Madeleine studio, nie wiem być moze Ty jesteś zadowolona, ale ja słyszałam odmienne opinie.Moja koleżanka robila tam paznokcie jakos od połowy września, była raz, drugi, trzeci, wszystko było cacy, paznokcie trzymały sie jak nigdy dotąd, ale potem podobno zmieniły się dziewczyny ( Dość duża rotacja jak na zmianę 2 dziewczyn miesiąc w miesiąc ) i tu zaczeły sie schody. Raz w pośpiechu nie zauważyła, ze dziewczyna nie pomalowała jej 2 paznokci tym ostatnim zelem, który nadaje połysk, innym razem już po tygodniu miała sporo zapowietrzenia a przy tym kruszyła jej się ta część która jest przedłużana.
Więc nie wiem, ale ja mam inne, zupełnie odmienne zdanie, na pewno zniżka kusi, ale czy warto płacić tyle pieniędzy i nie być zadowolonym. Niestety koleżanka zrezygnowała z usług świadczonych przez ten salon
Thru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 08:35   #303
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

To Twoj pierwszy post na forum i perfidnie kogos obsmarwujesz... dziwne Z tego co wiem od dwoch miesiecy sa te same dziewczyny i napewno nie sa to laski z przypadku. A salon jest otwarty chyba od wakacji, wiec chyba nie jest tak tragicznie. Ja chodze do P. Magdy ale juz zdazylo mi sie isc do Kingi bo p. Magda nie miala czasu. I tez jestem bardzo zadowolona...
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:53   #304
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Thru Pokaż wiadomość
ale potem podobno zmieniły się dziewczyny ( Dość duża rotacja jak na zmianę 2 dziewczyn miesiąc w miesiąc ) i tu zaczeły sie schody. Raz w pośpiechu nie zauważyła, ze dziewczyna nie pomalowała jej 2 paznokci tym ostatnim zelem, który nadaje połysk, innym razem już po tygodniu miała sporo zapowietrzenia a przy tym kruszyła jej się ta część która jest przedłużana.
Więc nie wiem, ale ja mam inne, zupełnie odmienne zdanie, na pewno zniżka kusi, ale czy warto płacić tyle pieniędzy i nie być zadowolonym. Niestety koleżanka zrezygnowała z usług świadczonych przez ten salon
Cytat:
Napisane przez certinka Pokaż wiadomość
To Twoj pierwszy post na forum i perfidnie kogos obsmarwujesz... dziwne Z tego co wiem od dwoch miesiecy sa te same dziewczyny i napewno nie sa to laski z przypadku. A salon jest otwarty chyba od wakacji, wiec chyba nie jest tak tragicznie. Ja chodze do P. Magdy ale juz zdazylo mi sie isc do Kingi bo p. Magda nie miala czasu. I tez jestem bardzo zadowolona...
Tu się akurat mogę zgodzić z Thru. Faktycznie od października nie pracuje w Madeleine Gosia - świetna stylistka, robi perfekcyjne paznokcie i Magda S., też super , która wróciła do swojego rodzinnego miasta. Kiedy one tam pracowały chodziły do nich moje koleżanki i były bardzo zadowolone, wiadomo. Ale obydwie były przed świętami u nowych dziewczyn i też nie są zadowolone. Jednaj paznokcie zaczęły odpadać po tygodniu, zapowietrzenia itp. Wizxualnie moim zdaniem też im dużo brakowało. Słyszałam więc bardzo niepochlebne opinie o nowych dziewczynach od kilku osób, więc to sie akurat zgadza. Paznokcie bez zniżki kosztują grubą kasę, i niestety są wykonane źle technicznie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:28   #305
Thru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Certinka nie "obsmarowuje" tylko wyrażam swoją opinie, z tego co mi wiadomomo forum jest właśnie po to aby wyrażac swoje zdanie i tak też wszyscy tutaj robią, jedni zachwalają inni odradzają.
Już myślalam, że coś się pomyliłam, ale z tego co pisze szugarbejb jednak były tam inne dziewczyny i coś się zmieniło. Nie mówie, może Ty jesteś zadowolona, ale koleżanka już nie.
Thru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:44   #306
ilonka62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Witam,
widzę, że piszecie o Madeleine Studio, to i ja się wypowiem

Chodzę do dziewczyn praktycznie od samego początku i jestem niesamowicie zadowolona, wcześniej zmieniałam stylistki co 2-3 miesiące bo zawsze było coś nie tak. Dopiero u Pani Magdy D. zobaczyłam jak piękne mogę mieć pazurki

Jeśli chodzi o powyższe wypowiedzi to na prawdę nie wiem z jakim zamiarem ktoś to pisał, ale zapewniam, że to nie prawda. Nigdy nie spotkałam się, żeby było coś nie tak z moimi paznokciami. To poważny salon, a takie ZAWSZE udzielają gwarancji na swoje paznokcie.

Rzeczywiście jakiś czas temu zmieniły się pracownice, jednak u Pani Kingi byłam już kilka razy i jest rewelacyjna. Pani Magda D. jest międzynarodowym instruktorem i całą swoją wiedzą dzieli się z resztą dziewczyn, to na prawdę salon godny polecenia.

Gdyby był ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na PW, chętnie prześlę zdjęcia moich pazurków

Pozdrawiam
ilonka62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:39   #307
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Jeśli chodzi o powyższe wypowiedzi to na prawdę nie wiem z jakim zamiarem ktoś to pisał, ale zapewniam, że to nie prawda. Nigdy nie spotkałam się, żeby było coś nie tak z moimi paznokciami. To poważny salon, a takie ZAWSZE udzielają gwarancji na swoje paznokcie.
Rzeczywiście jakiś czas temu zmieniły się pracownice, jednak u Pani Kingi byłam już kilka razy i jest rewelacyjna.
Paznokcie robione przez Kingę widziałam, brakuje im wiele do doskonałości, są za grube, zapowietrzyły się tak jak już pisałam wcześniej. Brakuje jej umiejętności i tyle, nie ma się co obrażać na fakty. Być może salon Madeleine udziela gwarancji na swoje paznokcie, jednakże jaki to komfort, kiedy paznokcie muszę chodzić poprawiać, kto ma czas na to ?

Cytat:
Pani Magda D. jest międzynarodowym instruktorem i całą swoją wiedzą dzieli się z resztą dziewczyn, to na prawdę salon godny polecenia.
Nikt nie pisze o Magdzie D. , która robi bardzo ładne paznokcie. Piszemy o dwóch innych dziewczynach, które również tam pracują, i ich paznokcie pozostawiają wiele do życzenia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 13:23   #308
ilonka62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Madeleine udziela gwarancji na swoje paznokcie, jednakże jaki to komfort, kiedy paznokcie muszę chodzić poprawiać, kto ma czas na to ?
A czy choć raz zdarzyło się Tobie, że poszłaś poprawiać tam paznokcie ?
Bo mi ani moim koleżankom nigdy.

Chętnie zobaczyłabym zdjęcia paznokci o których piszesz, bo dla mnie to niewyobrażalne bzdury.

Pozdrawiam
ilonka62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:47   #309
Thru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ilonka62 nie za bardzo rozumiem Twoje oburzenie? wyrażamy tylko swoje zdanie, jedni są zadowoleni inni nie tak w przyrodzie bywa, ale Ty widzę coś za bardzo zaangażowałas sie w tą sprawę. Nikt tu na forum na nikogo nie naskakuje za to, że nie jest zadowolony z konkretnych usług
Thru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:56   #310
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez ilonka62 Pokaż wiadomość
A czy choć raz zdarzyło się Tobie, że poszłaś poprawiać tam paznokcie ?
Bo mi ani moim koleżankom nigdy.
Nie, mnie nie. Miałam szczęście być obsługiwaną przez poprzednią pracowniczkę, Magdę S. i wszystko było pięknie i poprawnie. Moje dwie koleżanki o których pisałam robiły paznokcie u dwóch nowych dziewczyn, przed Sylwestrem musiały je zdjąć z powodu niedoróbke i założyć nowe u lepszej stylistki.

Cytat:
Chętnie zobaczyłabym zdjęcia paznokci o których piszesz, bo dla mnie to niewyobrażalne bzdury.
Dla Ciebie bzdury, ja paznokcie widziałam i tyle. Wymagająca jestem bardzo, to fakt, jeśli chodzi o kształt czy piłowanie, więc tu się można ze mną pokłócić, ale wybacz zapowietrzania po 3 dniach to jednak niedoróbka.

Chodzisz do Magdy D., która robi świetne pazury (jest profesjonalistką, instruktorem więc to mówi samo za siebie), ale powtarzam - pozostałe dziewczyny mają braki techniczne i nie ma się co obrażać na fakty. Do Madeleine można iść zrobić paznokcie, ale tylko do Magdy D.

Też wydaje mi się dziwne zaangażowanie osoby nowej na Wizażu w obronie salonu. Bardzo dziwne.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:53   #311
goska2110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Faktycznie od października nie pracuje w Madeleine Gosia - świetna stylistka, robi perfekcyjne paznokcie
Dziękuje bardzo za miłe słowa

A co do nowych stylistek pracujących w Madeleine Studio to się nie wypowiem bo nie widziałam ich prac, ale Magde D mogę wszystkim polecić z czystym sumieniem zawsze byłam zadwolona z pazurków które mi robiła
goska2110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 19:16   #312
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

dziewczyny, przejzalam caly Wasz watek i umowilam sie do pani Justyny z Komuny Paryskiej
Umowiona jestem na srode i jak wroce to napewno wkleje Wam fotki
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:34   #313
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
dziewczyny, przejzalam caly Wasz watek i umowilam sie do pani Justyny z Komuny Paryskiej
Umowiona jestem na srode i jak wroce to napewno wkleje Wam fotki
Napewno nie będziesz żałować (mi tez tak napisali jak szłam pierwszy raz i to 100% prawdy)
pozdrawiam
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:44   #314
Natka8998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Hej! Przeprowadziłam się ze Szczecina do Wrocławia na studia.I w związku z tym musiałam się pożegnać z moją poprzednią stylistką paznokci Byłam pod jej skrzydłami prawie 2 lata. Więc jak wiadomo strach pójść w ciemno do kogoś obcego. Do tej pory miałam zazwyczaj paznokcie przedłużane akrylem na formie, parę razy zdarzyło mi się mieć tipsy (również najczęściej akrylowe). Teraz chciałabym zrobić spowrotem tipsy. Byłabym wdzięczna gdybyście podpowiedziały mi gdzie i komu mogłabym oddać pod opiekę moje pazurki.
Pozdrawiam
Natka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:08   #315
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Dziewczyny, u Ady ktoś był ? Bo mam misję się zapytać. Zdjęcia ładne, ale ... KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:12   #316
marikaa112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1
GG do marikaa112233
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Hej dziewczyny, dziś dołączyłam do wizażanek Jestem narazie w tych kwestiach zielona, ale mam nadzieje że szybko się wszystkiego naucze Bardzo Was proszę o namiary na kogoś kto "robi" ładne pazurki, bo już tyle tu padło Pań, ze sama nie wiem do kogo się wybrać HELP!!!!
marikaa112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:18   #317
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Witammmm, jestem umówiona na wtorek do Madeleine Studio tylko nie wiem do kogo;/ zapomniałam o tym wspomniec a potem głupio mi było dzwonić drugi raz. Więc mam takie pytanie kogo z tamtego salonu byscie nie poleciły? Bo widziałam różne opinie i nie wiem w co wierzyć;/;/ Proszę o jakies informacje;]
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:47   #318
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

korzystajac z okazji i ja sie wypowiem na temat Madeleine Studio
Paznokcie robiłam tylko u Magdy D i przyznam szczerze bez bicia, ze byłam zachwycona jej pracą. Ponizej wklejam zdjecie moich paznokci jeszcze z sierpnia 2008, zdjęcie robione jeszcze przez samą Magdę (ktore długo długo gościło na moim profilu na nk) i z tego co mi wiadomo jest ono w katalogach w Madeleine Studio. Co do pozostałych stylistek nie mogę nic powiedziec ponieważ paznokcie robiła mi tylko Magda a najlepszym dowodem potwierdzajacym kompetencje tej Pani jest poniższe zdjęcie

Edytowane przez magdalenasawica
Czas edycji: 2009-02-02 o 20:55
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 23:16   #319
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

To prawda-Magda robi piekne paznokcie ale, ze ja jestem czepialska i szukam to zawsze znajdemoze dlatego, ze znam sie na tym i wynajde wszystko...u mnie paznikiec na palcu serdecznym lewej reki zapowietrzył sie solidnie po kilku dniach...boki frencha były niedopracowane i miejscami "niedorobione"- paznokcie po 3 tygodniach po nacisnieciu (lekkim) na koncówke paznokcia stały jak szlaban-mam na mysli żel z formy...uwazam, ze za te cene jaka biora za usługę powinni duzo lepiej sie postarac. Nie mówie-było miło-byłam zachwycona-ale tak jak kiedys napisałam-dla mnie dobrzez zrobiony tips nie zapowietrza sie, nie odstaje, nie peka, itg itp-jedyne co widac na paznokciu-to odrost...niestety, o nikim nie moge tego jeszcze powiedziec.
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 10:26   #320
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Indian Summer Pokaż wiadomość
niestety, o nikim nie moge tego jeszcze powiedziec.
Ja też jestem czepialska i jak do tej pory tylko Magda z okolic Brucknera, o której pisałam dużo wcześniej i wklejałam zdjęcia, robi naprawdę bardzo dopracowane paznokcie. Potrafiłam mieć 5 - tygodniowy odrost i widać było tylko rosnący paznokieć, reszta była nienaruszona, nawet mi się nic nie kruszyło na wolnym brzegu (tak to się chyba nazywa?).

Widziałam też 6 - tygodniowy odrost u dziewczyny, której paznokcie robi Olga, i też wyglądały bardziej niż dobrze.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 01:38   #321
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Widziałam też 6 - tygodniowy odrost u dziewczyny, której paznokcie robi Olga, i też wyglądały bardziej niż dobrze.
potwierdzam Olga robi rewelacyjne paznokcie, idealnie dopracowana technika a zdobienia są wprost nieziemskie Sama miałam okazję przetestować
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 01:49   #322
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Miałam szczęście być obsługiwaną przez poprzednią pracowniczkę, Magdę S. i wszystko było pięknie i poprawnie.
Korzystając z okazji bardzo dziekuję za miłe słowa

Niestety nie udało mi się połączyć tych dwóch postów, a omyłkowo zostały napisane jeden pod drugim

Edytowane przez magdalenasawica
Czas edycji: 2009-02-04 o 01:53
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:44   #323
anna3333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

hej dziewczyny
co do Madeleine Studio, czy ktoras z Was byla u Magdy I.
????????
szukam dobrej kosmetyczki!!!!!!!
anna3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:29   #324
Dobrusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałam wczoraj na żywo paznokcie robione przez Sarę ze Świeradowskiej. Oglądałam ze wszytskich stron, paznokcie zrobnione były bardzo poprawnie. Nic nie odstawało, żadnych fal, french równiutki, dodatkowo było bardzo ładne zdobienie z cyrkonii Svarowskiego. Widziałam je na odroście 3 -tygodniowym i naprawde wyglądały bardzo przyzwoicie. Myślę, że można spokojnie zaryzykować, a te zdjęcia z poprzednich stron (mam na myśli te paskudne buły) to wg mnie oszustwo.
Cieszę się, że osoba z tak długim stażem na forum miała okazję poznać pracę p.Sary. Jak tylko zobaczyłam te wcześniejsze fałszywe zdjęcia byłam bardzo zniesmaczona. Nie mogłam uwierzyć, że to "coś" co było na zdjęciach to praca p. Sary. Nie mogłam uwierzyć i nie uwierzyłam, bo co miesiąc robię dopełnienie i moje paznokcie wyglądają świetnie. Jest dokładnie tak jak napisała szugarbejb.
Dobrze, że tak wyszło, bo przynajmniej teraz moje słowa, opinia nabiorą większego znaczenia.
Wielkie brawa dla Ciebie szugarbejb, bo z tego co pamiętam Ty jako jedyna miałaś wątpliwości już na samym początku co do tych fałszywych zdjęć.
Z tego wszystkiego wynika, że nawet w stylizacji paznokci jest niezdrowa konkurencja. - chyba tak nie powinno być, nie uważacie?

No, ale cóż jak to w życiu bywa nie każdy słucha dobrych rad i wybiera dobrze.

Pozdrowienia ze świata pięknych, trwałych paznokci.
Dobrusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:44   #325
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Dobrusia 76 pokaż zdjęcie swoich paznokci:rolley es:
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:38   #326
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Hmmm mam takie pytanie co to za pani Olga? Mogę dostać namiary na prv? i może jakieś zdjecia ktos wklei? a może str interentową prowadzi ?
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:13   #327
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

na poprzedniej stronie dziewczyny wspominały o "Oldze" tam, też była stronka, ale dla pewnosci
http://trendsforhands.bloog.pl/?ticaid=66e56
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 19:25   #328
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

hmmm a czy Olga jest dobra??? Bo te paznokcie co są tam na blogu to takie średnie moze to przez te wzorki, ale nie wiem wolę polegać na opinii dziewczyn, które robiły u tej Pani tipsy;]
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:11   #329
magdalenasawica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

mogę polecić Ci Olgę z czystym sumieniem
Taki "fantazyjny french" robiła mi początkiem listopada

Blog jest juz od dłuższego czasu nie uaktualniany

Edytowane przez magdalenasawica
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:16
magdalenasawica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:45   #330
nukilla
Raczkowanie
 
Avatar nukilla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ostatnio miałam klientke pani Olgi na uzupełnienie, nie mogła jej przyjąć ze względu na chorobe i wysłała ją do mnie, faktycznie śliczne pazurki robi i dobre technicznie polecam z czystym sumieniem
__________________
Instruktor i dystrybutor Nfu.Oh


MÓJ WĄTEK Z PAZURKAMI

MÓJ BLOG STYLIZACJI PAZNOKCI
nukilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 13:07:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.