Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 15:52   #691
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Mój problem wagry

ja tez mam problem z wagrami, glownie na nosie. obecnie uzywam toniku z BU BHA 2% i w sumie prawie zniknely, ale jednak nie tak do konca wiec mysle o pojsciu jeszcze do kosmetyczki. Tylko nie wiem na jaki zabieg, opisy wszystkich sa wlasciwie takie same, ze czyszcza skore, a ja tak dokladnie sie na tym nie znam i nie wiem co wybrac. mozecie cos poradzic? do wyboru mam mikrodermabrazje, peeling migdalowy,glikolowy, kawitacyjny, kawitacyjny plus ultradzwieki. kwasy BHA (zabieg regenracyjno dotleniajacy) albo zwykle oczyszczanie twarzy.
Ja mysle o kawitacyjnym plus ultradzwieki, czy to mi pomoze na wagry?
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:17   #692
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
to spróbuje ta cytryne na nosie bo i tak musze zakupic na paznokcie
aaa dlaczego na paznokcie??jesli mozna zapytac

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
na pewno jak posmarujesz nos cytryną wągry znikną na zawsze

dlaczego nie używacie wyszukiwarki..
Spróbować zawsze można

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
na pewno jak posmarujesz nos cytryną wągry znikną na zawsze

dlaczego nie używacie wyszukiwarki..
Spróbować zawsze można
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:11   #693
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
ja tez mam problem z wagrami, glownie na nosie. obecnie uzywam toniku z BU BHA 2% i w sumie prawie zniknely, ale jednak nie tak do konca wiec mysle o pojsciu jeszcze do kosmetyczki. Tylko nie wiem na jaki zabieg, opisy wszystkich sa wlasciwie takie same, ze czyszcza skore, a ja tak dokladnie sie na tym nie znam i nie wiem co wybrac. mozecie cos poradzic? do wyboru mam mikrodermabrazje, peeling migdalowy,glikolowy, kawitacyjny, kawitacyjny plus ultradzwieki. kwasy BHA (zabieg regenracyjno dotleniajacy) albo zwykle oczyszczanie twarzy.
Ja mysle o kawitacyjnym plus ultradzwieki, czy to mi pomoze na wagry?
ultradźwwieki jakos źle mi sie to kojazy nie wiem czemu
ja jednak zdecyduje sie na peelingi wole nie ryzykować
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 15:44   #694
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Daisyxx - tą maseczkę w saszetkach kupujesz? Dzisiaj kupiłam dwie,ale była też w tubce - to ta sama? Troszkę zmieniona nazwa - na saszetce "antybakteryjna", a na tubce "antytrądzikowa". To to samo jest?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:57   #695
Kamillllllllll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Witam wszystkich jestem tu nowy,ma pytanie!
Czy zaskórniki(wągry) powstają z tej samej przyczyny co trądzik?czyli głównie za sprawką hormonów?czy może z innej przyczyny,te czarne lub żółte świństwa dotyczą każdego lub prawie każdego nawet u dorosłych/dojrzałych ludzi tylko nie zwracają uwagi na nie?
Jak sie ma z wągrami problem to w ogóle jest sens z nimi walczyć?,zawsze będą?czy z z czasem przestaną się pojawiać?może tak naprawdę ten problem dotyczy większoci populacji ale się nie nimi częśc nie przejmuje?Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ!

Edytowane przez Kamillllllllll
Czas edycji: 2009-12-29 o 17:59
Kamillllllllll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:11   #696
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Tematów takich było już mnóstwo...

Mimo wszystko:

Wągry trudno na stałe wyeleminować ale warto z nimi walczyć mimo wszystko. Radzę zapisać się do kosmetyczki na oczyszczanie, trochę boli, ale warto. 60-100zł (zależy gdzie).
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:38   #697
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez Kamillllllllll Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowy,ma pytanie!
Czy zaskórniki(wągry) powstają z tej samej przyczyny co trądzik?czyli głównie za sprawką hormonów?czy może z innej przyczyny,te czarne lub żółte świństwa dotyczą każdego lub prawie każdego nawet u dorosłych/dojrzałych ludzi tylko nie zwracają uwagi na nie?
Jak sie ma z wągrami problem to w ogóle jest sens z nimi walczyć?,zawsze będą?czy z z czasem przestaną się pojawiać?może tak naprawdę ten problem dotyczy większoci populacji ale się nie nimi częśc nie przejmuje?Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ!

1. Przyczyną powstawania trądziku nie zawsze są hormony.
2. Co do wągrów to mogą pojawić się u każdego.
3. Oczywiście, że jest sens z nimi walczyć.
4. Nie licz na to, że samo z czasem przejdzie.
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 19:06   #698
MitsukoKawasumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
GG do MitsukoKawasumi
Dot.: Mój problem wagry

http://www.allegro.pl/listing/search...&category=5362
Tutaj znajdziesz
MitsukoKawasumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:15   #699
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Warto zainteresować się trochę biochemią, bo to, co tu piszecie trochę mnie poruszyło.

Z kwasami to jest tak, że złuszczają/ wypalają naskórek, skóra się oczyszcza, pory zwężają, zaskórniki znikają.
Cytryna jest niestety za słaba, poza tym, gdyby działała, większość z nas nie miałaby problemu z wągrami.
Kwasy u kosmetyczki mają zwykle niewielkie stężenie, są niewiadomego pochodzenia. Zawsze lepiej się nauczyć i robić sobie je w domu. Wystarczy poczytać wątki na Biochemii Urody. "Bawienie się" w nie jest całkiem przyjemne, wciągające i przede wszystkim DZIAŁA.

Kwasy można wybrać, w zależnosci od swojej cery, np.
tłusta- kwas salicylowy
naczynkowa, wrażliwa- kwasy PHA
mieszana- kwas mlekowy, migdałowy

Tak jak ktoś tu napisał, tylko kwasy mogą trwale usunąc zaskórniki. A także rozszerzone pory, zanieczyszczenia, pryszcze, blizny. Pozbywamy się starego naskórka, pojawia się nowy, gładki.

Jeśli ktoś na prawdę nie chce się w to bawić są gotowej produkty z kwasami, jak np. wspomniany już Effaclar K, Effaclar Duo, Lysalpha Avtive i wiele, wiele innych.
ja np mam skore bardzo wrazliwa i wolalabym z nia nie eksperymentowac samodzielnie. mam zaufana kosmetyczke ktora wie co robi i jest z moja skora ostrozna, tak ze bez obaw moge oddac sie w jej rece. Natomiast eksperymentujac samemu mozna sobie wyrzadzic szkody ktore pozniej bedzie trudno usunac lub ktore zostawia trwale slady. Dlatego nikomu nie polecam tych eksperymentow jesli mozna sobie ich oszczedzic. kosmetyczka zna sie na rzeczy i wie,ze przy okreslonym typie skory mozna uzyc okreslonego stezenia kwasow, z tym mozna latwo przesadzic. ja doprowadzilam swoja skore na jakis czas do oplakanego stanu przez krem z kwasami, dlatego radze oddac sie w wykfalifikowane rece. pozdrawiam.
__________________
I solemnly swear that I'm up to no good
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:54   #700
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

no pieknie

ja uzywam tego peeling nowego garniera czysta skora ACTIVE, dobra rzecz!
przynajmniej dla mnie zawsze jak sie szykuje wieksza imprezka to sobie robie peeling a na drugi dzien ich tak nie widac... mozna wyjsc do ludzi bez makijazu hehe...
kupisz w drogerii koszt ok 17 zl zalezy gdzie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:47   #701
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
ja np mam skore bardzo wrazliwa i wolalabym z nia nie eksperymentowac samodzielnie. mam zaufana kosmetyczke ktora wie co robi i jest z moja skora ostrozna, tak ze bez obaw moge oddac sie w jej rece. Natomiast eksperymentujac samemu mozna sobie wyrzadzic szkody ktore pozniej bedzie trudno usunac lub ktore zostawia trwale slady. Dlatego nikomu nie polecam tych eksperymentow jesli mozna sobie ich oszczedzic. kosmetyczka zna sie na rzeczy i wie,ze przy okreslonym typie skory mozna uzyc okreslonego stezenia kwasow, z tym mozna latwo przesadzic. ja doprowadzilam swoja skore na jakis czas do oplakanego stanu przez krem z kwasami, dlatego radze oddac sie w wykfalifikowane rece. pozdrawiam.
Na swój sposób, dużo osób ma skóre wrażliwą. Łatwo o podrażnienia itp. Co do kwasów, moim zdaniem dużo lepiej jest je robić sobie samemu w domu. Oczywiście, jeśli ma się na ten temat wystarczajacą wiedzę, a nie ktoś jest na biochemii drugi raz w życiu, przeczytał, że po kwasach można uzyskać gładką skóre i łup, pisze jakiś post, kupuje kwas i co dalej? Wtedy można rzeczywiści się "poranić". Ja do kwasów dojrzewałam dłuugo. Teraz wiem już dosyć dużo i czekam już na zamówienie z mazideł. Wiem co i jak zrobić, jak używać, ile, i że trzeba używać filtrów. A o tym zwykle kosmetyczki zapominają. Bardzo mało ludzi po kwasach u kosmetyczki używa fotostablinych filtrów, odpowiednich do cery i jeszcze odpowiednią ilość No i na pewno ich nie reaplikują w ciągu dnia. U kosmetyczki kwasy nie są wiadomowego pochodzenia, o niewiadomym pH i niewiadomym stężeniu. Kwasy podrażniają i wysuszają, dlatego niezbędna jest wiedza na ich temat przy używaniu w domu. Kremy z kwasami są łatwo dostępne, ludzie kupują je, używają i myślą, że im większą ilość nałożą tym lepiej zadziała, przy tym nie używają filtrów (bo skąd mają wiedzieć) no i używają jakichś podrażniających żeli do twarzy, nie daj Boże mieszając kwas salicylowy i używając nieświadomie czegoś z wit.C, no i nawet skóry dobrze nie nawilżą. Chyba, że dla nich zapychający krem Nivea czy inne 'badziwie' jest mega nawilżającym środkiem. I potem jak mają zapchane pory, zwalają wine na krem z kwasami.
Skoro masz taką kosmetyczkę, to Ci zazdroszczę, na prawdę, u mnie o to ciężko. Sama dla siebie jest kosmetyczką i tylko sobie (i oczywiście doświadczonym wizażankom ) ufam.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 11:52   #702
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Daisyxx - tą maseczkę w saszetkach kupujesz? Dzisiaj kupiłam dwie,ale była też w tubce - to ta sama? Troszkę zmieniona nazwa - na saszetce "antybakteryjna", a na tubce "antytrądzikowa". To to samo jest?
tak tak to samo
jak nałożysz to napisz czy sa jakieś efekty
i trzymaj tyle ile jest napisane na saszetce bo ja trzymałam az do wyschniecia (zreszta do teraz tak robie) i podrażniło mi skóre ,dodam jeszze próbowałam ja zdejmoiwać miekkim papierem toaletowym ale ,ostatecznie zdecydowałam sie na zmywanie woda choc mozna sie nieźle nameczyć ,dobrze ,że chociasz działa

teraz poszukuje czegoś by zamaskować moje zaczerwieniania na twarzy ,myślałam o jakiejś maseczce matujacej bo ta która Ci poleciłam zbyt dobrze nie matuje przynajmniej u mnie ,słyszałam o maseczkach z nowej Serii derminiki Lets dance czy cos takiego ,może któraś z was ja miała bo na KWC sa wszystkie opucztej której oczywiscie szukam. Mam cere mieszana ale, nie chce uzywać fluidów i podkładów bo po pierwsze nie chce mi sie go nakładać rano ,po drug tak dretwo sie czuje z maska na twarzy i nie komfortowo.
Słyszałam jeszcze o korektorach ale, jak zobaczyłam ceny niektórych z nich to..wybaczcie:brzyda l:
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:17   #703
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
tak tak to samo
jak nałożysz to napisz czy sa jakieś efekty
i trzymaj tyle ile jest napisane na saszetce bo ja trzymałam az do wyschniecia (zreszta do teraz tak robie) i podrażniło mi skóre ,dodam jeszze próbowałam ja zdejmoiwać miekkim papierem toaletowym ale ,ostatecznie zdecydowałam sie na zmywanie woda choc mozna sie nieźle nameczyć ,dobrze ,że chociasz działa
Na razie nic nie widzę, przynajmniej bez szaleństw jeśli chodzi o pryszcze. Skóra wyglądała trochę ładniej, co do matowania - może trochę, trudno powiedzieć, nigdy nigdzie nie świeciła mi się skóra. Szkoda,że codziennie nie można, bo się niecierpliwię, za tydzień mam studniówkę, a tu czoło w pryszczach,eh.
Acha - usunęła mi trochę wągry z nosa, cud! Zmywa się tragicznie rzeczywiście, ale można przeżyć,po prostu wsadzam głowę pod kran i tak zmywam ;p
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:19   #704
evelinaPTB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 133
GG do evelinaPTB
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Wiesz coo ,,,

Ja też miałam ten sam problem. Małe czarne kropeczki , które strasznie mnie denerwowały . / GRRR ,,,

Pozbyłam się ich pewnym roztworem . ;D

Może słyszałeś sok z cytryny + przegotowana woda.
Smarujesz twarz wacikiem chigienicznym namoczonym w roztworze.
Mi to pomogło, a wągrów miałam bardzo dużo ( zwłaszcza na nosie ) .
Mam nadzieję, że pomogłam . ;]

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
no pieknie

ja uzywam tego peeling nowego garniera czysta skora ACTIVE, dobra rzecz!
przynajmniej dla mnie zawsze jak sie szykuje wieksza imprezka to sobie robie peeling a na drugi dzien ich tak nie widac... mozna wyjsc do ludzi bez makijazu hehe...
kupisz w drogerii koszt ok 17 zl zalezy gdzie
Tego peelingu nie polecam
Po nim miałam jeszcze więcej wągrów i krostket na czole

Pomogły mi też tabletki CeraNova ok.20 zł. ;]
Tzn. na wągry trochę pomogły , ale całkowicie zniknęły mi krosty w strefie T.
evelinaPTB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:54   #705
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

A ja jednak skłaniam się jednak domowym sposobomNarazie stosuje mąke z wodą jako maseczke.Od czasu do czasu przykładam cytrynę do nosa. Nie wiem może mam dziwne metody, ale dodam, że nie mam dużo tych wągrów wiec szkoda kasy na jakieś kremy
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:50   #706
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez evelinaPTB Pokaż wiadomość
Pozbyłam się ich pewnym roztworem . ;D

Może słyszałeś sok z cytryny + przegotowana woda.
Smarujesz twarz wacikiem chigienicznym namoczonym w roztworze.
Mi to pomogło, a wągrów miałam bardzo dużo ( zwłaszcza na nosie ) .
Mam nadzieję, że pomogłam . ;]
i nie ma żadnych efektów ubocznych? ja też mam dużo wągrów na nosie i chciałabym się ich raz na zawsze pozbyć
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 11:02   #707
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez feniiis96 Pokaż wiadomość
i nie ma żadnych efektów ubocznych? ja też mam dużo wągrów na nosie i chciałabym się ich raz na zawsze pozbyć
Może podrażnić...
Ale oczywiście jak będziesz stosować to z umiarem to nic takiego się nie stanie.
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:29   #708
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Może podrażnić...
Ale oczywiście jak będziesz stosować to z umiarem to nic takiego się nie stanie.
no to trzeba spróbować może akurat znikną próbowałam praktycznie wszystkiego i co się pozbędę kilku to znów nowe się pojawiają od jutra zaczynam kurację cytrynkową
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:01   #709
nathie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Siema wszystkim!!!

Jaa też mam ten sam problem z zaskórnikami chodzę co pół roku do kosmetyczki na oczyszczanie lecz po tygodniu znów wychodzą wągry Lecz kupiłam sobie w aptece tabletki z drożdży oraz sok z cytryny rewelacja. i naprawdę pomagają nie tylko znikają po jakimś czasie zaskórniki ale także trądzik
Mam trądzik i nie daje sobie rady z tym jak i z wągrami
ale koleżanka poleciła mi kupić Zineryt polecam kosztuje 47zł ale naprawdę warto ponieważ pomaga wysusza trądzik. ale jeden minus po tym leku cera staje się bardzo słuchaa!!!!! ale ja smaruje kremem jak jest taka słucha. Jak jakieś pytnia piać z miłą checią odpowiem! Pozdrawiam!
nathie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 18:45   #710
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez feniiis96 Pokaż wiadomość
no to trzeba spróbować może akurat znikną próbowałam praktycznie wszystkiego i co się pozbędę kilku to znów nowe się pojawiają od jutra zaczynam kurację cytrynkową
Znam to.. też sie ich nie moge pozbyć .
Chociaż są już takie hmm.. jaśniejsze .

Cytat:
Napisane przez nathie Pokaż wiadomość
Siema wszystkim!!!

Jaa też mam ten sam problem z zaskórnikami chodzę co pół roku do kosmetyczki na oczyszczanie lecz po tygodniu znów wychodzą wągry Lecz kupiłam sobie w aptece tabletki z drożdży oraz sok z cytryny rewelacja. i naprawdę pomagają nie tylko znikają po jakimś czasie zaskórniki ale także trądzik
Mam trądzik i nie daje sobie rady z tym jak i z wągrami
ale koleżanka poleciła mi kupić Zineryt polecam kosztuje 47zł ale naprawdę warto ponieważ pomaga wysusza trądzik. ale jeden minus po tym leku cera staje się bardzo słuchaa!!!!! ale ja smaruje kremem jak jest taka słucha. Jak jakieś pytnia piać z miłą checią odpowiem! Pozdrawiam!
Zineryt? Może bym spróbowała, ale mam serdecznie dość przesuszonej skóry, a poza tym narazie maziam się Acne Dermem, więc to odpada.
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:22   #711
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Sok z cytryny NIE usuwa wągrów!!! On je tylko rozjaśnia, ale wągry nadal są! Ja polecam robić często (2 razy w tygodniu) peeling do twarzy z trądzikiem, chodzenie co 3 miesiące do kosmetyczki na oczyszczanie (u mnie kosztuje 50zł ) i używanie na codzień (raz dziennie) garniera 3w1 maseczka, żel, peeling i używanie jako peeling i zostawienie na twarzy na ok 2 min. (wtedy możesz robic ten właściwy peeling 1 raz w tygodniu albo i rzadziej ) oraz maseczki z drożdzy i kuracje drożdżowe (niezbyt dobre:P) jak najbardziej porządane. Pamiętaj- NIGDY sam nie wyciskaj wągrów, ponieważ rozniesiesz zarazki i zrobią ci się pryszcze! (jak jest niedoświadczona kosmetyczka to też mogą ci się zrobić pryszcze). Ps. Moja uwaga: Po wyciskaniu krost od kosmetyczki dobrze jest przetrzeć twarz (wacikiem) alkoholem/nalewką bursztynową/itp. Będzie szczypało ale przynajmniej nie zrobią ci się pryszcze Mam nadzieje że się połapiecie :P Pozdrawiam
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:44   #712
nathie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

pinaa! ale jeżeli byś się zdecydowała na ten lek Zineryt to naprawdę warto bo trądzik znika. ja używam i działa tylko że robi się sucha skóra;/ ale kremik i jest git!!!! Pozdrawiam cię!!!!!!
nathie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:48   #713
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
Sok z cytryny NIE usuwa wągrów!!!
Tyaa? a na jakiej podstawie to stwierdzasz? .

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
Ja polecam robić często (2 razy w tygodniu) peeling do twarzy z trądzikiem
Ok, jeśli jest enzymatyczny.

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
chodzenie co 3 miesiące do kosmetyczki na oczyszczanie
Osobiście nie jestem zwolenniczką mechanicznego oczyszczania twarzy u kosmetyczki. Hmm.. ona je usuwa a one wracają, ona usuwa a one wracają, usuwa, wracają... masakra. Nerwicy można się nabawić.

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
używanie na codzień (raz dziennie) garniera 3w1 maseczka, żel, peeling i używanie jako peeling i zostawienie na twarzy na ok 2 min. (wtedy możesz robic ten właściwy peeling 1 raz w tygodniu albo i rzadziej )
Garnier? brrr... Najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tej seri Garnier Czysta Skóra.

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
maseczki z drożdzy i kuracje drożdżowe (niezbyt dobre:P) jak najbardziej porządane.
Co do drożdży to się zgodzę .

Cytat:
Napisane przez _Mateusz_ Pokaż wiadomość
Pamiętaj- NIGDY sam nie wyciskaj wągrów, ponieważ rozniesiesz zarazki i zrobią ci się pryszcze! (jak jest niedoświadczona kosmetyczka to też mogą ci się zrobić pryszcze).
Ja tam bym ani sama nie wyciskała, ani tym bardziej nie oddała się w ręce kosmetyczki.


Cytat:
Napisane przez nathie Pokaż wiadomość
pinaa! ale jeżeli byś się zdecydowała na ten lek Zineryt to naprawdę warto bo trądzik znika. ja używam i działa tylko że robi się sucha skóra;/ ale kremik i jest git!!!! Pozdrawiam cię!!!!!!
Narazie nie ma takiej potrzeby, bo od kiedy uzywam Acne Dermu nic mi nie wyskakuje ( odpukać ) .
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:22   #714
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Co sądzicie o Oczyszczającym żelu myjącym przeciw wągrom z AVONU??? Stosował ktoś?? Teraz jest w katalogu za 8,90 i się zastanawiam...
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:21   #715
evelinaPTB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 133
GG do evelinaPTB
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Wiecie co ...

Ja bardziej polecam ten sposób z sodą ;] Po 1 dniu miałam mniej zaskórników . ;]
Za to na pryszcze polecam sposób z solą .. ;] / szkoda tylko, że wysusza skórę . ;(

Soda:
2 łyżeczki sody + 1 szklanka przegotowanej, zimnej wody.

Sól:
1/4 szklanki wody + 4 łyżeczki soli . ;] Miłej kuracji ;*
evelinaPTB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:37   #716
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

I co z tą sodą się konkretnie robi?? :P
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:41   #717
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Cytat:
Napisane przez Kamillllllllll Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowy,ma pytanie!
Czy zaskórniki(wągry) powstają z tej samej przyczyny co trądzik?czyli głównie za sprawką hormonów?czy może z innej przyczyny,te czarne lub żółte świństwa dotyczą każdego lub prawie każdego nawet u dorosłych/dojrzałych ludzi tylko nie zwracają uwagi na nie?
Jak sie ma z wągrami problem to w ogóle jest sens z nimi walczyć?,zawsze będą?czy z z czasem przestaną się pojawiać?może tak naprawdę ten problem dotyczy większoci populacji ale się nie nimi częśc nie przejmuje?Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ!
powiedzmy że tak, natomiast hormony to nie jedyni sprawcy i nie zawsze musi to być ich wina.

Sens jest walczyć, poprzez oczyszczanie mechaniczne bądź inne nowoczesne metody usuwania. Zaskórniki zawsze będą się odnawiać
Cytat:
Napisane przez evelinaPTB Pokaż wiadomość
Wiesz coo ,,,

Ja też miałam ten sam problem. Małe czarne kropeczki , które strasznie mnie denerwowały . / GRRR ,,,

Pozbyłam się ich pewnym roztworem . ;D

Może słyszałeś sok z cytryny + przegotowana woda.
Smarujesz twarz wacikiem chigienicznym namoczonym w roztworze.
Mi to pomogło, a wągrów miałam bardzo dużo ( zwłaszcza na nosie ) .
Mam nadzieję, że pomogłam . ;]

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------



Tego peelingu nie polecam
Po nim miałam jeszcze więcej wągrów i krostket na czole

Pomogły mi też tabletki CeraNova ok.20 zł. ;]
Tzn. na wągry trochę pomogły , ale całkowicie zniknęły mi krosty w strefie T.
peelingu nie należy nie polecać bo u każdego może inaczej zadziałać a nawet niektórym pomóc.

a sok z cytryny ci je rozjaśnił i być może nie są widoczne ale i tak ci się pojawią.
Cytat:
Napisane przez nathie Pokaż wiadomość
Siema wszystkim!!!

Jaa też mam ten sam problem z zaskórnikami chodzę co pół roku do kosmetyczki na oczyszczanie lecz po tygodniu znów wychodzą wągry Lecz kupiłam sobie w aptece tabletki z drożdży oraz sok z cytryny rewelacja. i naprawdę pomagają nie tylko znikają po jakimś czasie zaskórniki ale także trądzik
Mam trądzik i nie daje sobie rady z tym jak i z wągrami
ale koleżanka poleciła mi kupić Zineryt polecam kosztuje 47zł ale naprawdę warto ponieważ pomaga wysusza trądzik. ale jeden minus po tym leku cera staje się bardzo słuchaa!!!!! ale ja smaruje kremem jak jest taka słucha. Jak jakieś pytnia piać z miłą checią odpowiem! Pozdrawiam!
bo wychodzić będą ale po tygodniu chyba trochę przesadzasz albo nieumiejętnie ci wykonała to kosmetyczka/kosmetolog bądź nie wycisnęła ci wszystkiego bądź większej części.
Bo sucha skóra to typowy efekt uboczny Zinerytu.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:56   #718
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez nieznosna1983 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o Oczyszczającym żelu myjącym przeciw wągrom z AVONU??? Stosował ktoś?? Teraz jest w katalogu za 8,90 i się zastanawiam...
miałam kiedys taam go ...ale szczerze efektów u siebie nie zauwazyłam żadnych tyle ,ze mnie uczulił
jakoś nie przepadam za Avon-owymi kosmetykami troche sie o nich nasłuchałam:P


a wrcajac do tej maseczki która poleciłam to na mnie działa znakomicie wczoraj ja nałozyłam i do dzisiaj nie mam wagrów a wczesniej nie zauwazyłam żeby mi po niej schodziły
tylko0 jeszcze musze cos zrobic z zaskórnikami i swiecaca sie twarza
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:10   #719
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
miałam kiedys taam go ...ale szczerze efektów u siebie nie zauwazyłam żadnych tyle ,ze mnie uczulił
jakoś nie przepadam za Avon-owymi kosmetykami troche sie o nich nasłuchałam:P


a wrcajac do tej maseczki która poleciłam to na mnie działa znakomicie wczoraj ja nałozyłam i do dzisiaj nie mam wagrów a wczesniej nie zauwazyłam żeby mi po niej schodziły
tylko0 jeszcze musze cos zrobic z zaskórnikami i swiecaca sie twarza
A ja jednak zamówiłam, nie wiele mam tego na nosie, może pomoże
Zobaczy się
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:10   #720
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez nieznosna1983 Pokaż wiadomość
A ja jednak zamówiłam, nie wiele mam tego na nosie, może pomoże
Zobaczy się
no dokładnie mnie uczuliła a,Ciebie akurat nie musi
wszystko trzeba spróbować na sobie
tylko ,ze mi to już czasmi wychodzi bokiem
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.