Inglot - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 10:32   #4891
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

A co do Inglota za granicami tak jak pisałam no wszystko kosztuje transport, koszty sklepów pracowników etc, te ceny muszą być wyższe bo wyższa jest średnia stopa życia u nas paletka 20 cieni wychodzi w okolicy 250 złotych...Więc to też kupa kasy.
Za granicą mieszkając na pewno zaopatrywała bym się w MACu skoro tańszy a i jakość jednak wyższa nie wszystkiego ale jednak, a przy wizytach w polszy kupowała bym Inglotka.


Zdecydowanie na miejscu, powinnaś zapłacić w okolicy 10 Ł a nawet mniej
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2011-02-02 o 10:35
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:42   #4892
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie na miejscu, powinnaś zapłacić w okolicy 10 Ł a nawet mniej
dzięki za radę, i tak zrobię
tym bardziej, ze mam jeszcze prawie cały podkładzik paese long cover, a swoją jakością przypomina mi Revlona zadziwiająco dobry no to go zużyje do tego czasu, ale za to zabiorę kremy Ziaji i AA, no i kolorówkę Inglota
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:50   #4893
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Pewnie poza tym jakość produktów docierających do Polski czasem jest nieporównywalnie niższa niż za granicami, siostra właśnie mi przywiozła z UK colorstaya więc mam info z pierwszej ręki.
Co do inglota to paletka z wkładami kwadratami była by jeszcze droższa:
20 x 12 zł= 240 zł + pusta paleta 36 zł = 276 złotych czyli kupa kupa kasy!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:11   #4894
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Inglot

Ostatnio kusiło mnie kupno transparentnego pudru matującego z Inglota (sypki), jednak zmieniłam zdanie i stwierdziłam, że wypróbuję ten z Kobo (bo jeszcze nie używałam żadnego kosmetyku tej marki), który cenowo jest dość podobny do tego z Inglota. A jaki jest ten z Inglota? Ma któraś? Używała? Jest fajny?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:30   #4895
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ostatnio kusiło mnie kupno transparentnego pudru matującego z Inglota (sypki), jednak zmieniłam zdanie i stwierdziłam, że wypróbuję ten z Kobo (bo jeszcze nie używałam żadnego kosmetyku tej marki), który cenowo jest dość podobny do tego z Inglota. A jaki jest ten z Inglota? Ma któraś? Używała? Jest fajny?
pomimo malutkiego opakowania jest bardzo wydajny, ogólnie fajny, tylko na mojej skórze po pewnym czasem muszę zebrać bibułką sebum bo się świecę, ostatnio była na niego promocja - kosztował przy zakupie innego kosmetyku 19 zł, a nie 26 zł
Swoją drogą dziwię się trochę, że Natura wyskoczyła odrazu z takimi wysokimi cenami nieznanej marki KOBO. Inglot na renomę długo pracował. Cienie kobo niby ładne mają kolorki, ale ponoć się obsypują. Mam Kobo'wski błyszczyk (Inglota skleeks jest lepszy) i bazę pod cienie (chyba 19,90 zł) - tutaj jestem zachwycona, ślicznie pachnie i nakłada się niczym masełko choć do Inglotowej nie mam porównania bo nie używałam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Pewnie poza tym jakość produktów docierających do Polski czasem jest nieporównywalnie niższa niż za granicami, siostra właśnie mi przywiozła z UK colorstaya więc mam info z pierwszej ręki.
Co do inglota to paletka z wkładami kwadratami była by jeszcze droższa:
20 x 12 zł= 240 zł + pusta paleta 36 zł = 276 złotych czyli kupa kupa kasy!
a widzisz o tej jakości i świeżości nie pomyślałam, a masz rację
co do cieni, dlatego ja wolę je cykać po 3 lub 5 (do tego zawsze jakiś pędzelek), wtedy te ceny mniej bolą
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:46   #4896
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Jasne,nie wyobrażam sobie zresztą, że jako ktoś kto maluje głównie siebie i sporadycznie inne osoby miała bym wybrać 20 cieni na raz, tak mam paletkę i przy okazji bycia na mieście dokupuje sobie po jednej sztuce a to mi się makijaż gdzieś spodoba a nie mam akurat takiego cienia to idę i dokupuję i fajna frajda z tego jest nie powiem
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:52   #4897
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Jasne,nie wyobrażam sobie zresztą, że jako ktoś kto maluje głównie siebie i sporadycznie inne osoby miała bym wybrać 20 cieni na raz, tak mam paletkę i przy okazji bycia na mieście dokupuje sobie po jednej sztuce a to mi się makijaż gdzieś spodoba a nie mam akurat takiego cienia to idę i dokupuję i fajna frajda z tego jest nie powiem
a daj spokój z takim dokupowaniem, niby idziesz do jeden cień, a zostawisz im stówę, bo ten cień ładnie się komponuje z innym, którego jeszcze nie masz, a dodatkowo ten piękny lakier do paznokci na Ciebie patrzy, no i róż, w którym na pewno będziesz ładnie wyglądała, a i zawsze coś w promocji...
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:57   #4898
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

No właśnie ja się nie daje łatwo kusić zazwyczaj wiem po co idę i raczej nie kupuję tego czego nie znam z danej firmy,zastanawiam się aktualnie nad różami do palet ale opinie są bardzo zróżnicowane a ja mam swoje typy w takiej fajnej cenie i nie potrzebuję ryzykować produktu którego nie będę używać...
Polecam wam chusteczki wilgotne do demakijażu kupiłam ostatnio za 7 zł przy zakupach a że akurat nic do demakijażu nie miałam to wzięłam i się nie zawiodłam
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:03   #4899
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

SugaMama osz Ty twardzielko, jak dla mnie to za dużo pokus :p a chustki do demakijażu i bibułki matujące to już mój stały repertuar
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:03   #4900
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
pomimo malutkiego opakowania jest bardzo wydajny, ogólnie fajny, tylko na mojej skórze po pewnym czasem muszę zebrać bibułką sebum bo się świecę, ostatnio była na niego promocja - kosztował przy zakupie innego kosmetyku 19 zł, a nie 26 zł
Swoją drogą dziwię się trochę, że Natura wyskoczyła odrazu z takimi wysokimi cenami nieznanej marki KOBO. Inglot na renomę długo pracował. Cienie kobo niby ładne mają kolorki, ale ponoć się obsypują. Mam Kobo'wski błyszczyk (Inglota skleeks jest lepszy) i bazę pod cienie (chyba 19,90 zł) - tutaj jestem zachwycona, ślicznie pachnie i nakłada się niczym masełko choć do Inglotowej nie mam porównania bo nie używałam
Gdybym tylko wiedziała to pewnie kupiłabym jakiś cień i ten puder, no ale trudno ;P. No cóż, pozostaje mi wypróbować ten z KOBO a w przyszłości ewentualnie nabyć ten inglotowski. A ten z Kobo po moim pierwszym użyciu zachowuje się całkiem nieźle i też jest wydajny . A z Inglota ma jakiś aplikator? Gąbkę lub puszek?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:06   #4901
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
No właśnie ja się nie daje łatwo kusić zazwyczaj wiem po co idę i raczej nie kupuję tego czego nie znam z danej firmy,zastanawiam się aktualnie nad różami do palet ale opinie są bardzo zróżnicowane a ja mam swoje typy w takiej fajnej cenie i nie potrzebuję ryzykować produktu którego nie będę używać...
Polecam wam chusteczki wilgotne do demakijażu kupiłam ostatnio za 7 zł przy zakupach a że akurat nic do demakijażu nie miałam to wzięłam i się nie zawiodłam
A jakich róży używasz? Ja zastanawiam się nad złożeniem palety róży Inglot-podpięłabym sobie ją od spodu do paletki 10 cieni i miałabym komplet
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:07   #4902
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

aktualnie mam róż z essence z limitki cute as hell,ale planuję zakupić różo-bronzer z flormar'u jak tylko firma raczy wystawić aukcje ale polecam róże z wibo i schleckera
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:13   #4903
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
aktualnie mam róż z essence z limitki cute as hell,ale planuję zakupić różo-bronzer z flormar'u jak tylko firma raczy wystawić aukcje ale polecam róże z wibo i schleckera
Cute as hell-zazdraszczam
Mama różo-bronzer z essence z Sun Club i jest świetny A Schleckera gdzie znajde?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:27   #4904
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

zzzielona ma miły puszek z taką tasiemką na palec

Ja mam róże Inglota (nr 84, 89, 95 i amc 57), Paese (taki cukierowy) i Bourjois 33 lilas dor , najbardziej odpowiadają mi Inglotowe
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:29   #4905
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Schlecker to niemiecka sieć drogerii nie wiem czy u Ciebie dostępna, mają swoją szafę kosmetyków i ta linia nazywa się Basic, bardzo przyjemne produkty w dobrych cenach
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:35   #4906
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Schlecker to niemiecka sieć drogerii nie wiem czy u Ciebie dostępna, mają swoją szafę kosmetyków i ta linia nazywa się Basic, bardzo przyjemne produkty w dobrych cenach
Niestety nie spotkałam się z nią
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:40   #4907
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Niestety nie spotkałam się z nią
Niestety Schlecker jest tylko w mniejszych miejscowościach ;(. Na ich stronie można przeczytać gdzie są ich sklepy.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:48   #4908
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Nie no nie tylko w mniejszych, w Łodzi jest u mnie w rodzinnym mieście i okolicy, nie ma niestety we Wrocławiu ale nie można mieć wszystkiego, ewwwa nie wiem skąd jesteś ale może gdzieś w okolicy znajdziesz?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:48   #4909
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

ja mam u siebie w mieścince schleckera i nawet kiedyś kupiłam coś z Basic, ale to była totalna pomyłka, ogólnie kosmetyki coś w rodzaju Sensique w Naturze albo My secret
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:57   #4910
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

To pewnie zależy ja miałam kilka rzeczy i sobie je chwalę
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:10   #4911
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
To pewnie zależy ja miałam kilka rzeczy i sobie je chwalę
no jasne, ja kupowałam coś (nawet nie pamiętam co) dosyć dawno i się trochę zraziłam do tej marki, ale ogólnie nie mam uprzedzeń do tanich kosmetyków. Nie stać mnie na diory i smashbox'y więc jak mi się trafi coś fajnego i taniego to mam radochę chwalę sobie na przykład matujący puder antybakteryjny w kamieniu Synergen, cudo za 6 zł
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:13   #4912
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Tak Synergen to cudo dobrze wszystkim znane, ja chwalę eyeliner w kałamarzu, róże, mozaiki, pudry, podkłady w mussie no i tusze do rzęs czyli całkiem sporo
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:30   #4913
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Inglot

wczoraj byłam w Inglocie, czekałam na obsłużenie mnie i w tym czasie słuchałam jak jednak z pań obsługujących wciskałam jakiejś klientce kit, że wkłady można kupować tylko z paletką, i to tylko wypełniając ją całą...
uwielbia doinformowanie pracowników 8)
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:12   #4914
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Faktycznie ostatnim razem jak byłam w Polsce troszke cieni kupilam z Inglota, ale też bez przesady jest to raczej zakup raz na kilka miesięcy ponieważ te cienie pewnie bede zużywać baaardzo długo a inne marki też kuszą Podejrzewam że jakbym mieszkała w Polsce to Inglota częściej bym odwiedzala bo byłby pod ręka
Ja mam pod ręką i portfel cierpi, ale kiedyś chętnie bym wyruszyła za granicę i zakupiła parę innych firm
Zakupoholizm. Oj kusi tyle marek, że szok


---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
pomimo malutkiego opakowania jest bardzo wydajny, ogólnie fajny, tylko na mojej skórze po pewnym czasem muszę zebrać bibułką sebum bo się świecę, ostatnio była na niego promocja - kosztował przy zakupie innego kosmetyku 19 zł, a nie 26 zł
Swoją drogą dziwię się trochę, że Natura wyskoczyła odrazu z takimi wysokimi cenami nieznanej marki KOBO. Inglot na renomę długo pracował. Cienie kobo niby ładne mają kolorki, ale ponoć się obsypują. Mam Kobo'wski błyszczyk (Inglota skleeks jest lepszy) i bazę pod cienie (chyba 19,90 zł) - tutaj jestem zachwycona, ślicznie pachnie i nakłada się niczym masełko choć do Inglotowej nie mam porównania bo nie używałam

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


a widzisz o tej jakości i świeżości nie pomyślałam, a masz rację
co do cieni, dlatego ja wolę je cykać po 3 lub 5 (do tego zawsze jakiś pędzelek), wtedy te ceny mniej bolą
Ja mam cień(wkład ) z Kobo i sie nie osypuje, a co do bazy to potwierdzam

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
No właśnie ja się nie daje łatwo kusić zazwyczaj wiem po co idę i raczej nie kupuję tego czego nie znam z danej firmy,zastanawiam się aktualnie nad różami do palet ale opinie są bardzo zróżnicowane a ja mam swoje typy w takiej fajnej cenie i nie potrzebuję ryzykować produktu którego nie będę używać...
Polecam wam chusteczki wilgotne do demakijażu kupiłam ostatnio za 7 zł przy zakupach a że akurat nic do demakijażu nie miałam to wzięłam i się nie zawiodłam
Mnie bardziej ogranicza portfel, ale też staram sie do góra 1,2 cieni. Powolutku, po malutku. Jeden cień a jak cieszy

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Schlecker to niemiecka sieć drogerii nie wiem czy u Ciebie dostępna, mają swoją szafę kosmetyków i ta linia nazywa się Basic, bardzo przyjemne produkty w dobrych cenach
Zgadzam sie .Wygląda fanie. Mam narazie tylko kredke, ale zamiar kupić więce. Jakos nigdy mi nie po drodze

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Niestety Schlecker jest tylko w mniejszych miejscowościach ;(. Na ich stronie można przeczytać gdzie są ich sklepy.
Ej, nie prawda. Jest w Łodzi, a to nie mała miejscowość. Z tego co wiem jest tez na pewno w Poznaniu

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Nie no nie tylko w mniejszych, w Łodzi jest u mnie w rodzinnym mieście i okolicy, nie ma niestety we Wrocławiu ale nie można mieć wszystkiego, ewwwa nie wiem skąd jesteś ale może gdzieś w okolicy znajdziesz?
Aaaaaaaa! Łodzianka To już wiem kto prócz mnie wprowadza panie w Inglocie w stan zawałowy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:15   #4915
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

mejaczek Ty to masz wejście smoka my tu się cały dzień produkujemy, a ty wchodzisz i wszystko od razu ogarniasz hi hi
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:47   #4916
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Mejaczku ja nie z Łodzi ale spędzałam tam wakacje i widziałam bodajże 2 schleckery także nieźle,tyle samo ich co i u mnie Co do ograniczeń portfela to mam więcej radości i mniej wyrzutów sumienia jak kupuję sobie po 1-2 wkłady na raz.
Zastanawiam się nad jakimś dobrym kryjącym korektorem z Inglota nadającym się do zakrywania nieprzyjaciół na twarzy jak i do kładzenia go pod oczęta, który polecacie dziewuszki?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:47   #4917
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Inglot

Mam dylemat, bo byłam ostatnio w inglocie(wysepka) i chciałam kupić zachwalaną przez was pustą paletkę na 12 cieni bez przegródek i do tego dokupić jeden cień. Pani powiedziała, że za paletkę 20zł + x zł za cień(nie pamiętam ile), a jak zapytałam czemu nie ma zniżki(chyba pisałyście, że za 15zl można ją kupić), to powiedziała, że przy jednym cieniu nie ma zniżki, dopiero jak zapełnię ją całą:/

Za to Pani w sklepie inglota powiedziała, że nie ma w ogóle takich paletek jak na 12 cieni...

Proszę - powiedzcie mi ile dokładniej powinnam zapłacić za taką pustą paletkę + cień, bo już totalnie zgłupiałam
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:49   #4918
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

Paletka 10 zł pod warunkiem że kupujesz wkład czyli tutaj chciałaś kupić cień za również 10, więc paleta z cieniem kosztować Cię powinna 20 zł...Co za niedouczone laski idź do ich szefostwa niech je przeszkoli a nie ludzi oszukują i wprowadzają w błąd...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:52   #4919
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
mejaczek Ty to masz wejście smoka my tu się cały dzień produkujemy, a ty wchodzisz i wszystko od razu ogarniasz hi hi
Bo ja tu lubię efektowne wejścia. A że sesja jest, to wchodzę raz na jakiś czas i czytam hurtowo
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:33   #4920
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja mam cień(wkład ) z Kobo i sie nie osypuje, a co do bazy to potwierdzam
Ja tez mam cienie i baza KOBO Świetnie się sprawują A baza KOBO a baza Inglot to niebo a ziemia
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.