Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 18:36   #1441
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Dziewczyny! kupiłam wczoraj róż Apricot Smoothie
no i się zakochałam! wygląda przebosko chciałam jeszcze Kameleona ale oczywiście nie było
Śliczny ten róż . Ciągle tylko się zastanawiam czy odcień będzie pasować do mojego typu urody...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 18:50   #1442
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Widzę, że zdania na temat nowego lakierowego pędzelka są podzielone. Ja sobie go chwalę, znacznie ułatwił mi malowanie pazurków.
Poza tym... Kocham Karl says tres chic!
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 19:56   #1443
Hoodoo
Raczkowanie
 
Avatar Hoodoo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 462
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Jeśli jakaś krakowianka wciąż szuka kameleona, to były co najmniej dwa w N w Galerii Kazimierz
Hoodoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:01   #1444
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ty absolutnie nie rzucaj takich tekstów, bo potem ja będę musiała też dziewczynom stawiać różne rzeczy za polecenie kosmetyków! Nie wypłacę się!
O rety, ja to już w ogóle.
A co do lakierów catrice, już nigdy nie kupię chociaż nie wiem jaki by był piękny kolor. Zraziłam się i już Smuży, robi bąbelki, fatalnie się rozprowadza. Najgorszy jaki w ogóle miałam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:02   #1445
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
No to miło mi
Miałaś go już kiedyś? Ja szukam czegoś w beżach,złocie ew.brązach, takiego raczej na co dzień, aby tylko dość trwały był
Nie, jest z nowości. To kolejny kameleonowaty cień. A że kameleona już mam to poluję na kolejne
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:22   #1446
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, strasznie ciężko go opisać jakoś konkretnie, ale jest piękny

Dzolls,
dziękuję, że mnie skusiłaś tym cieniem, ja naprawdę nie wiem jak mogłam bez niego żyć Do tego świetnie mi pasuje z cieniami Sleek Storm, bo mi tam właśnie szarego brakowało
zadałam sobie pytanie egzystencjalne czy ja mogę żyć bez... muszę to sprawdzić w najbliższym czasie !

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O rety, ja to już w ogóle.
A co do lakierów catrice, już nigdy nie kupię chociaż nie wiem jaki by był piękny kolor. Zraziłam się i już Smuży, robi bąbelki, fatalnie się rozprowadza. Najgorszy jaki w ogóle miałam.
ja się zraziłam do serii UN . a z pozostałymi jest różnie .. niektóre są dobre, ale kilka mnie nie zadowala, bo wyglądają zupełnie inaczej niż w butelce większość raczej przeciętna.
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2012-02-19 o 22:25
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:44   #1447
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O rety, ja to już w ogóle.
A co do lakierów catrice, już nigdy nie kupię chociaż nie wiem jaki by był piękny kolor. Zraziłam się i już Smuży, robi bąbelki, fatalnie się rozprowadza. Najgorszy jaki w ogóle miałam.
A my ostatnio z Mamą i Bratową jednomyślnie stwierdziłyśmy, że lakiery Catrice są rewelacyjne.
A co do bąbelkowania- dowiedziałam się od jednej z czytelniczek mojego bloga, że tak się robi, gdy lakier jest stary lub był źle przechowywany. I patrząc na mocne lampy w naturach nie zdziwiłoby mnie to, że mogły być źle przechowywane. My wszystkie 3 mamy trochę tych lakierów i nie ma z nimi problemów. Wytrzymują podróże, przepakowywania, sprzątanie i inne takie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 23:28   #1448
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak dotąd tylko podczytywalam Was ale dzisiaj postanowiłam dołączyć do wątku. Strasznie się wkurzyłam na te nowe lakiery z "lepszym" pedzelkiem Kupiłam jasną brzoskwinię, Salmon & Garfunkel i jestem załamana. Lakier smuży, nie chce wysychać(nałożyłam 2 cienkie warstwy), musiałam zmyć po 2 h bo wyglądało to koszmarnie. Ten nowy pędzelek to jakaś porażka. Może macie jakieś rady jak nim malować? Szkoda mi rezygnować bo kolorek prześliczny...
Patent jednej z moich znajomych wizażanek - przełożyć pędzelek którym dobrze Ci się maluje z innego lakieru [może masz jakiś stary z wpół zaschnięty].
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A my ostatnio z Mamą i Bratową jednomyślnie stwierdziłyśmy, że lakiery Catrice są rewelacyjne.
A co do bąbelkowania- dowiedziałam się od jednej z czytelniczek mojego bloga, że tak się robi, gdy lakier jest stary lub był źle przechowywany. I patrząc na mocne lampy w naturach nie zdziwiłoby mnie to, że mogły być źle przechowywane. My wszystkie 3 mamy trochę tych lakierów i nie ma z nimi problemów. Wytrzymują podróże, przepakowywania, sprzątanie i inne takie.
Ale to jest lakier z nowości, może po prostu zmienili coś w formule?
Sporo też zależy od koloru, takie pastele 'lubią' smużyć
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:02   #1449
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Million Styles i Revoltaire jeszcze nie weszły do sprzedaży u naszych zachodnich sąsiadów
Wiem, zauważyłam
Chodziło mi o limitki które się pojawiły w sensie o których się mówi, że będą lub już są w sprzedaży.

dzolls:
* widziałam Twoje fotki tylko on na Twoich oczach jest stalowofioletowy a na palcu jakby trochę ciepły. tez nie ogarniam tego cienia
* co do Tiffany'ego to moim zdaniem spokojnie na dzień daje radę ja tak do pracy chodzę - ale ja to ja, mam okulary więc na oczach można więcej (a zazwyczaj ostatnio i tak nie zdążam pomalować oczu np dziś wrr)
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się przestałam bać wypiekańców po wypróbowaniu Manhattanowych - polecam szczególnie 910 Dim Brown , ale wszystkie są śliczne i dobrze napigmentowane.

Ooo, dobry pomysł - kameleon z zielonym żelkiem! Pozwolisz, że zgapię?
Cichoo, cichoo bo kupię te Manhattany a na cienie już mam szlaban - dużo za dużo

jasne, nie ma sprawy tylko jeszcze tak nie spróbowałam więc jedynie rozsądek podpowiada mi że to będzie fajne
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Najpierw cień potem żelek (no chyba że z żelka chcesz sobie zrobić bazę pod cień na całą powiekę, ale nie wiem czy to przeszłoby- nigdy nie próbowałam).

ja tak próbowałam z czarnym żelkiem, trochę ciężki temat - długo zasycha i zmywanie ciężko idzie... ale widziałam na YT że dziewczyny tak robią np z MAC Blacktrack.
Ach i skorupy mi on nie zrobił, tylko tak dziwnie się czułam
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ja miałam pigment zkolorówki własnie w stylu kameleona, Rose Taupe i jakoś tak bez przeonania go używałam, nie lubię takich cieni, gdzie miedź się pojawia i taki brudny brąz - choć brązy kocham, kamelon w wresji nebiesko-turkusowo-granatowej jak najbardziej, ale Catrcowemu powiedziałam nestety pa pa...widać po prostu każda z nas ma tez inny gust no i dużo zależy od rodzaju karnacji..
Masz kameleonowy cień w wersji brąz+niebieski zamiast zielonego? skąd?
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie pamiętam nazwy, ale drugi słupek od lewej, pierwszy od góry zdaje się
OK
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:18   #1450
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak dotąd tylko podczytywalam Was ale dzisiaj postanowiłam dołączyć do wątku. Strasznie się wkurzyłam na te nowe lakiery z "lepszym" pedzelkiem Kupiłam jasną brzoskwinię, Salmon & Garfunkel i jestem załamana. Lakier smuży, nie chce wysychać(nałożyłam 2 cienkie warstwy), musiałam zmyć po 2 h bo wyglądało to koszmarnie. Ten nowy pędzelek to jakaś porażka. Może macie jakieś rady jak nim malować? Szkoda mi rezygnować bo kolorek prześliczny...
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja znowu mam Genius In The Bottle i maluje mi się nim fantastycznie, nic nie smuży, ładnie schnie, pędzelek świetny.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale to jest lakier z nowości, może po prostu zmienili coś w formule?
Sporo też zależy od koloru, takie pastele 'lubią' smużyć
Moim zdaniem te nowe lakiery są jakieś felerne, zdecydowanie zmienili coś w formule. Kupiłam ich na swoje nieszczęście pięć, bo kolory piękne

820 Pimp My Shrimp, 770 Put Lavender on Agenda i 780 Welcome to Roosywood są jakieś glutowate, kiepsko się nimi maluje, bo o ile pierwsza warstwa nakłada się łatwo, to druga jest koszmarem, pędzelek jakby traci poślizg, robią się smugi i zgrubienia. Poza tym długo schną, a nawet jeśli wydają się już suche łatwo je uszkodzić - wgnieść, rozmazać etc. W 820 robią się w dodatku pęcherzyki, a krycie jest równe przy trzech warstwach dopiero. 840 Genius in the Bottle jest trochę rzadszy, nie taki glutowaty, ale schnie kiepsko. Mam też problem z operowaniem tym dużym pędzelkiem, bo nabiera za dużo lakieru.

Mam jeszcze 850 Aretha's RESPINK i aż się boję go spróbować

Catrice, wstydź się!!!
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:11   #1451
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
dzolls:
* widziałam Twoje fotki tylko on na Twoich oczach jest stalowofioletowy a na palcu jakby trochę ciepły. tez nie ogarniam tego cienia
* co do Tiffany'ego to moim zdaniem spokojnie na dzień daje radę ja tak do pracy chodzę - ale ja to ja, mam okulary więc na oczach można więcej (a zazwyczaj ostatnio i tak nie zdążam pomalować oczu np dziś wrr)
No właśnie nie umiałam go złapać na ciepło, a momentami jak na niego popatrzyłam, to właśnie przechodził w brązofiolet. Tak, zdarzało się! Następnym razem pokombinuję z ustawieniami aparatu

No i dzisiaj debiut Tiffanym, ale jakoś tak za mało koloru, wiem, że muszę do niego jakiś drugi brąz dołożyć, wtedy będzie na szóstkę. Nie, jeszcze nie pora dziś na czekoladę, dopiero w nowym miesiącu :P

Oprócz tego właśnie oko tiffanym u mnie na blogu, ale ostrzegam, dostałam zamroczenia umysłu rano i półprzytomna się robiłam na wyjście
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 10:21   #1452
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja mam chyba 4 lakiery z Catrice i są ok, z nowości jeszcze nic nie kupiłam.
http://2.bp.blogspot.com/-8F1mhXuz4r...600/lakier.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ShNZTCCi94...0291+kopia.jpg
i jeszcze jeden z limitowanej edycji Out Of Space.

a nr 040 Petit Four As Dessert z serii UN to jeden z moich ulubionych.
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:58   #1453
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba 4 lakiery z Catrice i są ok, z nowości jeszcze nic nie kupiłam.
http://2.bp.blogspot.com/-8F1mhXuz4r...600/lakier.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ShNZTCCi94...0291+kopia.jpg
i jeszcze jeden z limitowanej edycji Out Of Space.

a nr 040 Petit Four As Dessert z serii UN to jeden z moich ulubionych.
Ja mam dużo lakierów Catrice, tylko z paroma się nie polubiłam, za to te nowe to jakaś porażka Natomiast lakiery z limitowanek to zupełnie inna bajka, są moim zdaniem rewelacyjne, lepsze niż te z regularnej oferty.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:13   #1454
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Patent jednej z moich znajomych wizażanek - przełożyć pędzelek którym dobrze Ci się maluje z innego lakieru [może masz jakiś stary z wpół zaschnięty].

Ale to jest lakier z nowości, może po prostu zmienili coś w formule?
Sporo też zależy od koloru, takie pastele 'lubią' smużyć
oooo dzięki za radę, wypróbuję i dam znać jak poszło
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:39   #1455
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale to jest lakier z nowości, może po prostu zmienili coś w formule?
Sporo też zależy od koloru, takie pastele 'lubią' smużyć
Ah, myślałam, że tylko jeden z nowości, a reszta to poprzednie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

OK
przypomniałam sobie, że mogę sprawdzić w sieci jego nazwę- 450 Ih, It's Toffeful

http://1.bp.blogspot.com/-6pA7Y79Iaq...0/DSCF5362.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-GHvIdl7h-7...0/DSCF5375.jpg

linki z sieci, dokładniej linki podane na blogu EM

Jeszcze tutaj:
http://blushingtide.blogspot.com/201...offee-ful.html

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-02-20 o 12:47
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:55   #1456
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
zadałam sobie pytanie egzystencjalne czy ja mogę żyć bez... muszę to sprawdzić w najbliższym czasie !



ja się zraziłam do serii UN . a z pozostałymi jest różnie .. niektóre są dobre, ale kilka mnie nie zadowala, bo wyglądają zupełnie inaczej niż w butelce większość raczej przeciętna.
Zdecydowanie nie możesz

Kupiłam kameleona w końcu i już mi się podoba
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:55   #1457
aina3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

cholera, byłam w naturze w Tesco na Gocławiu i Kameleona brak... sziiit! :/
aina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:11   #1458
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

aina, jak podróżujesz czasami metrem to polecam zajrzeć do Natury przy metro Kabaty. Ja tam często widzę sporo sztuk
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:19   #1459
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A my ostatnio z Mamą i Bratową jednomyślnie stwierdziłyśmy, że lakiery Catrice są rewelacyjne.
A co do bąbelkowania- dowiedziałam się od jednej z czytelniczek mojego bloga, że tak się robi, gdy lakier jest stary lub był źle przechowywany. I patrząc na mocne lampy w naturach nie zdziwiłoby mnie to, że mogły być źle przechowywane. My wszystkie 3 mamy trochę tych lakierów i nie ma z nimi problemów. Wytrzymują podróże, przepakowywania, sprzątanie i inne takie.
Może i tak, ale to nie zmienia faktu, że się zraziłam i po prostu więcej go nie kupię.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 16:55   #1460
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie możesz

Kupiłam kameleona w końcu i już mi się podoba
no właśnie mi czegoś w życiu brakuje naprawię to w najbliższym napływie gotówki
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:03   #1461
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Miałam dziś kameleonka na oku w roli smokey z roztartą do granic widzialności górą I muszę Wam powiedzieć, że on mi normalnie fade away w ciągu dnia Nie wiem czy to wina tej beznadziejnej bazy z hean czy ki diabeł, ale pod koniec dnia niezbyt korzystnie to wyglądało Na szczęście doszedł do mnie dziś mój twardziel i mam nadzieję, że wreszcie mój make up będzie mógł godnie nosić miano "przyspawanego" (swoją drogą musiałam uciec się, aż do allegro bo nigdzie u siebie nie mogłam go dostać)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:28   #1462
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nie wiem, jak to się stało, że mnie tak długo tu nie było, ale mi się jakimś cudem wątek odsubskrybował... Wiedziałam, że coś się kiedyś odsubskrybowało, ale nie potrafiłam dojść, co I teraz dopiero się zorientowałam, ze na catricowym jakaś podejrzana cisza...

Jak zobaczyłam, ile stron mam do nadrobienia to ->
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:30   #1463
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Wiem, zauważyłam
Chodziło mi o limitki które się pojawiły w sensie o których się mówi, że będą lub już są w sprzedaży.

dzolls:
* widziałam Twoje fotki tylko on na Twoich oczach jest stalowofioletowy a na palcu jakby trochę ciepły. tez nie ogarniam tego cienia
* co do Tiffany'ego to moim zdaniem spokojnie na dzień daje radę ja tak do pracy chodzę - ale ja to ja, mam okulary więc na oczach można więcej (a zazwyczaj ostatnio i tak nie zdążam pomalować oczu np dziś wrr)

Cichoo, cichoo bo kupię te Manhattany a na cienie już mam szlaban - dużo za dużo

jasne, nie ma sprawy tylko jeszcze tak nie spróbowałam więc jedynie rozsądek podpowiada mi że to będzie fajne


ja tak próbowałam z czarnym żelkiem, trochę ciężki temat - długo zasycha i zmywanie ciężko idzie... ale widziałam na YT że dziewczyny tak robią np z MAC Blacktrack.
Ach i skorupy mi on nie zrobił, tylko tak dziwnie się czułam

Masz kameleonowy cień w wersji brąz+niebieski zamiast zielonego? skąd?

OK
Taaa... marzenie. Kiedyś GOSH miał takie pyłki, ale to na samym początku, był cudny niebieski, taki pod granatowy turkus podchodzacy a mienił sie jak pawie oko... a brązów z nieieskim nigdy nie uświadczyła, nawet próbowałam sama z mnieralnch sypkich cos zmieszać, ale bez szału..
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:45   #1464
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Miałam dziś kameleonka na oku w roli smokey z roztartą do granic widzialności górą I muszę Wam powiedzieć, że on mi normalnie fade away w ciągu dnia Nie wiem czy to wina tej beznadziejnej bazy z hean czy ki diabeł, ale pod koniec dnia niezbyt korzystnie to wyglądało Na szczęście doszedł do mnie dziś mój twardziel i mam nadzieję, że wreszcie mój make up będzie mógł godnie nosić miano "przyspawanego" (swoją drogą musiałam uciec się, aż do allegro bo nigdzie u siebie nie mogłam go dostać)
U mnie jest to samo, mimo bazy artdeco, to jedyny cień, który mi się roluje, ale podejrzewam ze to dlatego, ze smokey wymaga grubszej warstwy, przynajmniej ja taki wypracowałam i to jak się okazuje przekleństwo, ale i tak go kocham
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:53   #1465
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ale ładne te nowe lakiery z Catrice, jeszcze na żadne się dzisiaj nie skusiłam, bo czekam na promocję Natury od czwartku, co będzie 2+ 1
Fajne te nudziaki.
Widziałam dzisiaj jakąś paletkę I love London, tylko ceny nie było, ale kolory jakieś takie nie moje, szkoda, że nie było I love Berlin ( ?) to bym wzięła... Poczekam na inną paletkę może będzie....
Oczywiście nie było highlightera
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:59   #1466
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo, mimo bazy artdeco, to jedyny cień, który mi się roluje, ale podejrzewam ze to dlatego, ze smokey wymaga grubszej warstwy, przynajmniej ja taki wypracowałam i to jak się okazuje przekleństwo, ale i tak go kocham

A widzisz, czyli baza nie pomaga, nawet art decowska No to już wiem, że on jest po prostu w swojej konsystencji za bardzo kremowy- chyba musi mieć za dużo jakiś tłuszczy w składzie... ale masz rację, bo ja też go bardzo lubię
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:19   #1467
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A widzisz, czyli baza nie pomaga, nawet art decowska No to już wiem, że on jest po prostu w swojej konsystencji za bardzo kremowy- chyba musi mieć za dużo jakiś tłuszczy w składzie... ale masz rację, bo ja też go bardzo lubię
Baza art decowka jest gorsza niż joko.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:26   #1468
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nie wiem jakim cudem, ale zdobyłam dzisiaj paltke the berlin collection jak tylko wróciłam do domu od razu zrobiłam makijaż i się zakochałam.. i w związku z tym mam pytanie do posiadaczek: Czy wszystkie cienie catrice mają taką formułę i pigmentację? bo te podobają mi się bardziej niż sleek
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:31   #1469
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A widzisz, czyli baza nie pomaga, nawet art decowska No to już wiem, że on jest po prostu w swojej konsystencji za bardzo kremowy- chyba musi mieć za dużo jakiś tłuszczy w składzie... ale masz rację, bo ja też go bardzo lubię
nooo.... ale ostatnio na dżamprezie tylko troszke tą fałdkę palcem wyrównałam i tak już został do rana
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Baza art decowka jest gorsza niż joko.
niż ta stara czy nowa? jak stara, to była dla mnei tragiczna, a nowej nie próbowałam, bo ta póki co mi wystarcza, mam jeszcze jakieś 3/4 słoiczka
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-02-20 o 19:34
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:45   #1470
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
nooo.... ale ostatnio na dżamprezie tylko troszke tą fałdkę palcem wyrównałam i tak już został do rana


niż ta stara czy nowa? jak stara, to była dla mnei tragiczna, a nowej nie próbowałam, bo ta póki co mi wystarcza, mam jeszcze jakieś 3/4 słoiczka
Pierwsza była fenomenalna, druga jest promil gorsza, ale też jest niezła.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.