Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 17:15   #2851
klitajmnestra
Przyczajenie
 
Avatar klitajmnestra
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Mieszkam w Dublinie, tu sa wszedzie dostepne. Mozesz zamowic na e bayu , wyglada to tak :
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_fr...All-Categories

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk....c0.m270.l1313

kwas glikolowy ( 50% ) zamowilam przez e buy, ale ze strony na ktorej wystawia towar apteka, sprawdzilam czy naprawde istnieje, bo balam sie zamowic od byle kogo, bo nie wiadomo co przyjdzie. Dostalam kwas razem z zelem neutralizujacym, pedzelkiem i instrukcja.
Zalaczam zdjecie moich rozstepow na dzien dzisiejszy, wciaz sa, ale tak jak pisalam wzielam sie za nie tak porzadnie dopiero jakis miesiac temu, wiec nie ma co oczekiwac cudow, niemniej jednak efekty sa Nie mam zdjecia przed stosowaniem tych moich specyfikow, bo nawet nie pomyslalam zeby takie zrobic, ale byly paskudne. Moze nie szerokie , ale glebokie paskudne krechy. mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla pokazac sie w kostiumie kapielowym ;D
A jak stosuje sie te banki? Jak czesto?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00491.jpg (52,3 KB, 228 załadowań)
klitajmnestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 13:42   #2852
rybkag123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dziewczyny
ja pracuje w branzy kosmetycznej i to dosc luksusowej od 4 lat. nie wyrzucajcie pieniedzy w bloto szukajac PREPARATOW na rozstepy. jedyne rozstepy, ktore mozecie zlikwidowac (i to w zasadzie zupelnie!) są to różowe rozstepy- czyli takie, ktore dopiero co powstaly i nie zdażyły zrobic sie biale. jesli są juz biale- ZADEN podkreslam Zaden preparat wam ich nie zlikwiduje! tez mam na udach i pod łydkami, nie sa wiekie - ale są i mam je od 18 roku zycia. mimo dostepu do preparatów za 1500zl, ktore maja wysoka cene i rekalmuja sie jako te, ktore skutecznie zwalcza rozstepy, nawet po niego nie siegam- nie zadziała juz. skuteczne (i to nie dla kazdej kobiety) sa zabiegi, natomiast sama nie slyszalam jeszcze o takim, ktory by zagwarantowal calkowite usuniecie. nie dajcie sie wkrecic!pozostaje czasem niestety zaakceptowac siebie..
rybkag123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 18:12   #2853
LadySnape
Raczkowanie
 
Avatar LadySnape
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
GG do LadySnape Wyślij wiadomość przez MSN do LadySnape Send a message via Skype™ to LadySnape
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

czytam sobie ten wątek i chyba powalczę z moimi rozstępami na udach i pupie Contractubexem
__________________
and it's so fucking obscene
obscene, yeah
LadySnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:26   #2854
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Wciąż nie próbowałam, bo mi się dwukrotnie zmniejszyły rozstępy, trochę zbielały ale i te kosmetyki coś jednak może działają. To co, walczymy contractubexem?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:41   #2855
czarna perelkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ehhh a ja uzywalam juz kremow serum eveline potem pharmacy teraz mam vichy ale szczerze powiem nie widze rezultatow... skora jest gladsza jedrniejsza i nawilzona ale rozstepy i cellulit dalej sa.robilam rowniez mikrodermabrazje i tez nie dala prawie nic ehhh chyba trzeba sie z tym pogodzicm i pokochac swoje wady..
czarna perelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 00:00   #2856
sourcandy
Przyczajenie
 
Avatar sourcandy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

cóż po raz kolejny bo widze ze wielki problem jak usunąć rozstępy, wiec
ZADNYMI KREMAMI, PIANKAMI, SCRUBAMI ICH NIE ZWALCZYCIE
próbowałam naprawde dużo kremów i zaden nie przyniósł jakichkolwiek efektów
sourcandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:02   #2857
mikusiaa90
Raczkowanie
 
Avatar mikusiaa90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez sourcandy Pokaż wiadomość
cóż po raz kolejny bo widze ze wielki problem jak usunąć rozstępy, wiec
ZADNYMI KREMAMI, PIANKAMI, SCRUBAMI ICH NIE ZWALCZYCIE
próbowałam naprawde dużo kremów i zaden nie przyniósł jakichkolwiek efektów
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam, to że Tobie się nie udało nie oznacza, że innym też się nie uda... Ja się pozbyłam rozstępów wystarczy tylko sumienność i staranność! Ja używałam dwóch kremów jednocześnie Revitol Strech Marks i kremu z mocznikiem Xerial 30, rano i wieczorem, ale stosowanie ich to nie było na zasadzie posmarować i już tylko dłuuuugie wcieranie i masowanie w zależności jak mi czas na to pozwalał, ale czasem nawet po pół godziny no i dodatkowo siłownia. Efekt? Rozstępy są widoczne tylko z baaaardzo bliska i to po naciągnięciu skóry
mikusiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 10:58   #2858
linkaz
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja używam balsamu Clarins High Definition Body Lift (160 PLN). Drogi i działa raczej wygładzająco. Efektów na razie nie widać. Może polecicie coś tańszego?

A co do masażu naszego cellulitu...to po wypełnieniu tej ankiety można wygrać Massager do ciała przydatna rzecz przy wszelkich kremach na rozstępy i cellulite.
http://czypolacyzyjazdrowo.questionpro.com/
linkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 12:49   #2859
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dziewczyny, mam pytanie, które być może już tutaj padło.

Nie wiecie jak nazywają się skuteczne zabiegi na rozstępy? Moja koleżanka poszła do dermatologa i dostała skierowanie (zabiegi były za darmo), powiedziała, że rozstępy (które były białe) całkowicie zniknęły. Niestety nie mam z nią już kontaktu i nie mam pojęcia o jakie zabiegi może chodzić
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:51   #2860
KolorowaMarzycielka
Przyczajenie
 
Avatar KolorowaMarzycielka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Moje dwa sposoby na rozstępy:

Pierwszy to taki, który polecam, czyli codzienne smarowanie się jakimikolwiek preparatami na rozstępy. Już wielokrotnie na tym forum naczytałam się opinii, jakoby żaden kosmetyk nie działał. Ale ja uważam inaczej. Trzeba próbować kosmetyków, bo w końcu można natrafić na ten, co pomaga. Tak właśnie jest ze mną. Po czasie, w którym dałam sobie spokój z rozstępami, powiedziałam mamie, że je mam (nie mówiłam, bo najzwyklej w świecie się wstydziłam). Mama zaczęła kupować mi balsamy (z AA,Kolastyny,Pharmacare,P almersa,Perfekty,itd.), ale mi pomógł w miarę Sexy Mama z Bielendy. Mówię "w miarę", bo stosuję go od niedawna, a już widzę efekty. Stosuję go na świeże rozstępy i te, które wchodzą w fazę starzenia. Te drugie są na biodrach (a te całkowicie białe na pośladkach i już nawet nie liczę na to, że po balsamie znikną) zrobiły się naprawdę mniej widoczne, to samo z tymi czerwonymi, których mam dużo na wewnętrznej stronie ud, pod kolanamii pośladkami.

Drugi sposób..hmm, może nie powiem, że to sposób (z góry mówię, że do tego NIKOGO NIE NAKŁANIAM), bo zrobiłam to w chwili całkowitego zwątpienia na ich pozbycie się i w determinacji.
Rozstępy na prawym biodrze zaczęłam trzeć tarką do stóp (z Avonu), aż zauważyłam, że zaczyna lecieć z nich krew. Po niedługim czasie umyłam to biodro wodą z szarym mydłem. Przez jakiś czas był okropny ból (wtedy pomyślałam, że zrobiłam głupotę). Później zrobiły się strupy i rozstępów tak jakby jest rzeczywiście mniej. Teraz to miejsce smaruję Cepanem i mam nadzieję, że tutaj całkowicie się ich pozbędę. Ten sposób jest drastyczny i jeszcze nie wiem jak to będzie z innymi częściami skóry dotkniętymi tym problemem. Liczę, że te świeże znikną, poprzez stosowanie balsamu, a gdy na prawym biodrze wszystko będzie w porządku, to zabieram się za lewe.

Edytowane przez KolorowaMarzycielka
Czas edycji: 2012-06-29 o 17:00
KolorowaMarzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:36   #2861
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny ja tez walcze z rozstepami( na posladkach i po wew str ud)
probowalam jjuz wszystkich naprawde chyba wszystkich kosmetykow i nic!
robie masaz banka chinska uzywam serum na rozstepy, potem kremu na rozstepy i jestem juz zalamana. nie bylam od ok 6 lat na plazy, na basenie... najgorsze jest to ze moje rozstepy od razu byly biale i pojawily sie na niemal calych posladkach nie wiadomo kiedy. sa widoczne golym okiem
przez to wstydze sie rozebrac - wiadomo ze to wyklucza staly zwiazek itd.... wiem ze to glupie ale tak sie wstydze wygladu moich posladkow ze to znaczaco obniza jakosc mojego zycia.....
teraz zaczne uzywac jeszcze kwasow po prostu nie poddam sie dopoki moje posladki nie uwolnia sie od tych bialych kresek. jestem zalamana. wlasnie zamowilam za 200 zl jakis olejek ktory pewnie gów@o pomoże. jak wszystko. uzywala ktoras z was arga- topline? wlasnie to zamowilam juz ich str sugeruje ze to jedna wielka sciema ale co mam do stracenia.... nienawidze wygladu swojej pupy
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 21:45   #2862
karolcia89898
Raczkowanie
 
Avatar karolcia89898
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z wyspy;)
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A mi bardzo pomaga BIO OIL jest naprawde super i bardzo wydajny moze troszeczke drog ale nie zalujei. Jestem po dwoch ciazach, mialam duze glebokie rozstepy czerwone na brzuchu na udach i pod kolanami i troche na piersiach. Uwierzcie mi ze prawie u mnie ich nie widac. Do tego jeszcze nosze pas poporodowy ktory masuje rostepy az laskocze czyli wiem ze to wszystko dziala. Po 2-wu tygodniowym stosowaniu Bio Oil widac juz duze efekty. Polecam
__________________
Zakochani - 15.11.2008
Zaręczeni - 07.06.2012

Ślub - 2013
karolcia89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:01   #2863
Martyna885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja w czasie ciąży uywałam balsamu Palmers skoncentrowanego na rozstępy i udało mi się ,że ich nie mam Mozna uzywać jeszcze 3 msc po porodzie ja byłam zadowolona ALe to tez podobno kwestia genetyczna!!!
Martyna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:42   #2864
smuteczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam,
Mam ogromny problem... otóż w ciągu niecałego miesiąca pokazało mi się bardzo dużo rozstępów na łydkach, które koszmarnie wyglądają, Mam 21 lat i jestem załamana. Podejrzewam, że powstały w skutek mojego przytycia w ostatnim czasie. Dowiedziałam się już, że nie znikną pewnie nigdy, ale nie chcę mieć tak okropnie czerwonych nóg! Czytałam temat i praktycznie każdy poleca coś innego, nie wiem jaki krem zakupić na moje rozstępy. Nie będę akurat na tym oszczędzać, jednak nie wiem totalnie jaki zakupić
smuteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:17   #2865
karolcia89898
Raczkowanie
 
Avatar karolcia89898
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z wyspy;)
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez smuteczkowa Pokaż wiadomość
Witam,
Mam ogromny problem... otóż w ciągu niecałego miesiąca pokazało mi się bardzo dużo rozstępów na łydkach, które koszmarnie wyglądają, Mam 21 lat i jestem załamana. Podejrzewam, że powstały w skutek mojego przytycia w ostatnim czasie. Dowiedziałam się już, że nie znikną pewnie nigdy, ale nie chcę mieć tak okropnie czerwonych nóg! Czytałam temat i praktycznie każdy poleca coś innego, nie wiem jaki krem zakupić na moje rozstępy. Nie będę akurat na tym oszczędzać, jednak nie wiem totalnie jaki zakupić
Ja jak najbardziej Tobie bym polecila Bio Oil - na prawde! Ja jak jeszcze kiedys nie bylam w ciazy, tez troche przytylam i zrobily mi sie rozstepy na biodrach i na lydkach takie czerwone i glebokie. Bylam zlamana. Smarowalam sie tym i juz bylo widac dosyc szybko poprawe. Poki co masz swieze rozstepy zlikwidujesz je szybko wygladza sie i nie beda czerwone. Zobaczysz je tylko pod lupa. Teraz tez go uzywam bo jestem po porodzie wiec zrobily mi sie na brzuchu uzywlam go niecale 2 miesiace i juz malo widac a mialam okropne. Jest moze troche drogi ale wydajny i ma ladny zapach. Ale to juz Ty musisz zdecydowac jakiego produktu chcesz uzywac. I nie zalamuj sie tak bo da sie to zwalczyc poki sa jeszcze swieze. Pozdrawiam
__________________
Zakochani - 15.11.2008
Zaręczeni - 07.06.2012

Ślub - 2013
karolcia89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 22:14   #2866
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyno, skończ z tą reklamą, mało Ci ostrzeżeń? Bądźże chociaż subtelniejsza, niedługo dostaniesz bana przecież
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 21:19   #2867
karolcia89898
Raczkowanie
 
Avatar karolcia89898
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z wyspy;)
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Gdzie tutaj widzisz ze ja cos reklamuje?! Nie ma tutaj zadnych linkow i nie polacem gdzie i u kogo to kupic. Chce pomoc dziewczynie, wiec jej polecam produkt ktorego sama uzywam bo jest dobry. A czy go wyprobuje to nie wiem, moze zaufa innemu produktowi. Jezeli sie juz udzielasz to pomoz jej.
__________________
Zakochani - 15.11.2008
Zaręczeni - 07.06.2012

Ślub - 2013
karolcia89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 02:49   #2868
angelvenea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

czytając odpowiedzi boję się że wyjde na speca od reklamy ale trafilam ostatnio na ranking http://rozstepyusuwanie.com.pl i znalazłam tam krem o nazwie revitol stretch mark czy któraś z was ma doświadczenie z tego typu środkami ? ten revitol nadaje sie do czegoś wgl ? szukałam w sieci troche ale mało informacji jest na ten temat
angelvenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 10:06   #2869
karolcia89898
Raczkowanie
 
Avatar karolcia89898
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z wyspy;)
Wiadomości: 38
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez angelvenea Pokaż wiadomość
czytając odpowiedzi boję się że wyjde na speca od reklamy ale trafilam ostatnio na ranking http://rozstepyusuwanie.com.pl i znalazłam tam krem o nazwie revitol stretch mark czy któraś z was ma doświadczenie z tego typu środkami ? ten revitol nadaje sie do czegoś wgl ? szukałam w sieci troche ale mało informacji jest na ten temat
Powiem szczerze uzywalam produkty z tej firmy, ale olejek pryskany. Smarowalam sie nim w czasie ciazy czy cos mi pomogl sama nie wiem. Ale podobno tez jest dobry. Moze nie kazdemu pasuje. Mieszkam w UK wiec tutaj jest duzo wlasnie takich produktow jak te na rozstepy. Ja uzywam jeden produkt na ktorego nie powiem zlego slowa bo mi bardzo pomaga i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Zakochani - 15.11.2008
Zaręczeni - 07.06.2012

Ślub - 2013
karolcia89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 20:17   #2870
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

cześć wszystkim !
Widze że jest tu mowa o rozstępach . To ja sie dołącze tu do was .
Mam 15 lat i rozstępny na udach coś okropnego . Teraz jest lato i zawsze jak jade nad wode to musze zostawiać na sobie krótkie spodenki żeby nie było ich widać
Może wiecie co mam robić . Chce sie ich pozbyć . Naprawde nigdy nie myślałam że kiedy kolwiek będę miała rozstępy . Mam je przez to że dorastam i jestem w okresie dojrzewania , ale da sie temu zapobiegać .
Wieć może macie jakieś pomysły ?
Prosze o pomoc ! ! ! !
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 16:34   #2871
jinxomre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam,
Czy któraś z Was stosowała krem do biustu firmy Vivetia? Znalazłam o nim pozytywne opinie, ale tylko na stronie tej firmy, więc mogą nie być do końca obiektywne. Jeśli miałyście z nim do czynienia to czy były jakieś widoczne efekty? W ogóle piszcie wszystko, co o nim wiecie Tutaj podaję link do opisu kremu: http://www.vivetia.com/produkt/art,6...-rozstepy.html
jinxomre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:29   #2872
darusia_kcm
Przyczajenie
 
Avatar darusia_kcm
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dla mnie Palmers jest rewelacyjny. Używałam balsamu i obecnie mam próbkę 30ml kremu tegoż samego. Powiem tak jest super. Mi zapach jak najbardziej odpowiada chociaż niektórych może drażnić.
Stare rozstępy zbledły nie są tak intensywne. Ja jestem zadowolona bo ładnie się wchłania i nie zostawia smug ani się nie klei. Obecnie zamówiłam kolejny krem już pełnowartościowy i kolejny balsam Ja osobiście polecam
darusia_kcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 16:39   #2873
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Jestem świeżo po porodzie i załamałam się rozstępami, jakie zrobiły mi się na brzuchu i udach, na całe szczęście (w nieszczęściu chyba ) są jeszcze czerwone, więc mam nadzieję, że uda mi się ich pozbyć/zminimalizować. W czasie ciąży smarowałam się kremem AA Ja & Mama, ale niezbyt regularnie i rozstępy pojawiły się tak czy siak. Nie wiem, czy z powodu mojej nieregularności czy preparat po prostu nie jest aż tak dobry...
Dzisiaj kupiłam krem Ziajki na rozstępy, zachęciły mnie opinie przeczytane w internecie - zobaczymy, co z tego wyjdzie...
__________________

Amelia - 9.07.2012


Mój blog: fitness, zdrowe odżywianie, powrót do formy -
Piękna po porodzie
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 19:02   #2874
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez _madlen Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po porodzie i załamałam się rozstępami, jakie zrobiły mi się na brzuchu i udach, na całe szczęście (w nieszczęściu chyba ) są jeszcze czerwone, więc mam nadzieję, że uda mi się ich pozbyć/zminimalizować. W czasie ciąży smarowałam się kremem AA Ja & Mama, ale niezbyt regularnie i rozstępy pojawiły się tak czy siak. Nie wiem, czy z powodu mojej nieregularności czy preparat po prostu nie jest aż tak dobry...
Dzisiaj kupiłam krem Ziajki na rozstępy, zachęciły mnie opinie przeczytane w internecie - zobaczymy, co z tego wyjdzie...
ktoren dokladnie krem?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:51   #2875
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Jeśli chodzi o ten, co kupiłam, chodziło mi o http://www.sloneczko.co.uk/381-1557-...dzie-150ml.jpg

A wcześniej używałam http://www.bebesklep.pl/_var/gfx/c0d...718e76b264.jpg
__________________

Amelia - 9.07.2012


Mój blog: fitness, zdrowe odżywianie, powrót do formy -
Piękna po porodzie
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:53   #2876
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

to moze tutaj ktos wie cos na ten temat bo nigdzie nie moge sie doszukac odpowiedzi(jestem nowa wiec moze dlatego) podobno na rozstepy najlepszy jest derma roller uzywal ktos?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:19   #2877
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja walczyłam z rozstępami zimą-mam tak fatalną skórę, że jak tylko przez 2-3 dni zjem "wzdymające" jedzenie, to od razu mam wysyp nowych rozstępów

Kupiłam serum na rozstępy z Daxa i olejek z Alterry limetkowy. Codziennie na noc nakładałam grubą warstwę serum i owijałam brzuch folią. Rano prysznic i olejek. Efekty są super, teraz zaprzestałam "terapii" i czaję się na balsam Palmers
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 00:18   #2878
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

zastanawiam się nad kupnem derma rollera, stosował ktoś?? macie jakieś doświadczenie w tym temacie?? szukając informacji na temat usuwania rostępów natknełam się na kremy z tretinoiną, podobno dają efekty, ale ja nie stosowałam, coraz bardziej wątpie w możliwość pozbycia się tego dziadostwa, podejrzewam, że mam rozstępy po hormonach, moje nigdy nie były czerwone
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:42   #2879
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Podobno najlepsze rezultaty daje zabieg laserem frakcyjny, może ktoś próbował?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 00:07   #2880
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Niechże się ta technologia szybciej rozwija (im częściej spotkać można będzie oferty takich zabiegów, tym więcej będzie chętnych, tym samym też ceny spadną nieco w dół) - ja już jestem przekonana, że tylko chirurgiczna interwencja będzie skutecznym rozwiązaniem.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.