Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 08:37   #3871
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Bry
Ile spaaamu...
Potem nadrobię... Czemu weekend się już skończył i kiedy następny?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:00   #3872
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

dziekuje Wam za zyczenia ja juz w modlinie, zaraz wracam do domu... w koncu do wlasnego pokoju
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:13   #3873
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi również bede potem mierzyć i w ogóle

to bardzo źle że nie ma 10 a ja juz 2 kawe pije?
Tak, bardzo bardzo zle kawomaniaczko
ja sie przymierzam do drugiej bo ledwo siedze i pacze i nic mi sie nie chce
nie no chce mi sie cosik slodkiego ale nie mam (na szczescie)

marudze, Ala no wez sie ogarnij z lekka
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:17   #3874
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Tak, bardzo bardzo zle kawomaniaczko
ja sie przymierzam do drugiej bo ledwo siedze i pacze i nic mi sie nie chce
nie no chce mi sie cosik slodkiego ale nie mam (na szczescie)

marudze, Ala no wez sie ogarnij z lekka
hahaha, ano kawo-lakiero-włoso-maniaczko
mi też się chce słodkiego, ale nie ma mowy, już kilo zrzuciłam więc nie skusze się

a zaraz na klub wrzucę ,,samoje.bkę'' (jak to mówi mój Ukochany ) w nowych okularach
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:22   #3875
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Wybaczcie...poczytałam, ale nie będę cytować

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Kochane.
Ja się popłakałam na tym ..
Mnie rozbroiły te oświadczyny...KLIK!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:32   #3876
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Kawoszki
Ja jednej od rana nie mogę zmęczyć i to malutkiej...

Za to pokrzywę sobie właśnie zalewam


A słuchajcie, pamiętacie ten mój pilniczek szklany... co się Was pytałam czy jest sens go reklamować bo się stępił? Poszłam do rossa, babka jakaś stwierdziła, że oni takich rzeczy nie reklamują. Ale ja jej mówię, że ja go nie chcę zwrócić bo mi się odwidziało, tylko że towar niezgodny z umową i czy producent się w ogóle nie poczuwa (przecież polskie prawo mówi o gwarancji, bla bla bla)? Nie żądałam zwrotu kasy JUŻ teraz tylko normalną reklamację chciałam, żeby spisały. Zawołała kierowniczkę. Kierowniczka z wielką łachą mi tłumaczy że szklane pilniczki to się do piłowania nie nadają, tylko do "wykończeń" i jeszcze się mnie pyta czy ja tipsy mam? Bo nawet do mocnych paznokci to one są beee, bo sie je niszczy... Ja jej coś mówię a ta w ogóle w zadku to miała, ale chyba stwierdziła że z upierdliwą klientką się nie będzie użerać i mi wymieniła na inny pilniczek w tej samej cenie, innej firmy. Patrzę na opakowanie, no jak wół napisano że do paznokci naturalnych i sztucznych, a także do pomalowanych! No i standardowo, że regularne używanie zapobiega rozdwajaniu pazurów. Ani słowa o tym, że pilnik jest jednorazowy No to co to jest jak nie niezgodność towaru z umową?

Uff... Wyżaliłam się, pilnik wymieniłam, tylko zastanawia mnie ile mniej śmiałych osób jest odsyłanych z kwitkiem przez firmę - bo kupiły to niech wyp*...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:44   #3877
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Bry A u mnie lało w nocy a teraz jest tylko szaro za oknem. Dzień zacząłem od 52giego numeru na liście billboard top100 '69 A co wtedy znajdowało się na tej pozycji? Był to Bob Dylan z Lay Lady Lay. Aby nakreślić trochę klimat tamtych czasów podam top3 tego zestawienia:
1. The Archies - Sugar Sugar
2. The 5th Dimension - Aquarius
3. The Temptations - I Can't Get Next To You

W powiązaniu z wielkim wydarzeniem, jakim był woodstock, uważam że był to typowo hippie'sowski rok. 1970 był zupełnie inny. Swoją drogą ciekawe jakby teraz wyglądała taka lista billboard top100.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 10:07   #3878
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Lolli bardzo efektowne pomimo skromności swej
Witam się w ten deszczowy dzień
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:12   #3879
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743239 1]
A słuchajcie, pamiętacie ten mój pilniczek szklany... co się Was pytałam czy jest sens go reklamować bo się stępił? Poszłam do rossa, babka jakaś stwierdziła, że oni takich rzeczy nie reklamują. Ale ja jej mówię, że ja go nie chcę zwrócić bo mi się odwidziało, tylko że towar niezgodny z umową i czy producent się w ogóle nie poczuwa (przecież polskie prawo mówi o gwarancji, bla bla bla)? Nie żądałam zwrotu kasy JUŻ teraz tylko normalną reklamację chciałam, żeby spisały. Zawołała kierowniczkę. Kierowniczka z wielką łachą mi tłumaczy że szklane pilniczki to się do piłowania nie nadają, tylko do "wykończeń" i jeszcze się mnie pyta czy ja tipsy mam? Bo nawet do mocnych paznokci to one są beee, bo sie je niszczy... Ja jej coś mówię a ta w ogóle w zadku to miała, ale chyba stwierdziła że z upierdliwą klientką się nie będzie użerać i mi wymieniła na inny pilniczek w tej samej cenie, innej firmy. Patrzę na opakowanie, no jak wół napisano że do paznokci naturalnych i sztucznych, a także do pomalowanych! No i standardowo, że regularne używanie zapobiega rozdwajaniu pazurów. Ani słowa o tym, że pilnik jest jednorazowy No to co to jest jak nie niezgodność towaru z umową?

Uff... Wyżaliłam się, pilnik wymieniłam, tylko zastanawia mnie ile mniej śmiałych osób jest odsyłanych z kwitkiem przez firmę - bo kupiły to niech wyp*... [/QUOTE]

Ano dokładnie..... Malo który klient zna swoje prawa.
Np takie, że obowiązującą ceną jest ta widniejąca koło towaru. I nie ma znaczenia, że panie pomyliły się w trakcie sprzątania, że ta cena która tu na półce widnieje nie dotyczy 100ml wody, ale 30, albo, że cena promocyjna nie obowiązuje już dziś, tylko ktoś nie zauważył że trzeba ją zamienić..... My jako konsument mamy prawo kupić po tej niższej cenie, a sklep ma obowiązek produkt tak sprzedać.
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bry A u mnie lało w nocy a teraz jest tylko szaro za oknem. Dzień zacząłem od 52giego numeru na liście billboard top100 '69 A co wtedy znajdowało się na tej pozycji? Był to Bob Dylan z Lay Lady Lay. Aby nakreślić trochę klimat tamtych czasów podam top3 tego zestawienia:
1. The Archies - Sugar Sugar
2. The 5th Dimension - Aquarius
3. The Temptations - I Can't Get Next To You

W powiązaniu z wielkim wydarzeniem, jakim był woodstock, uważam że był to typowo hippie'sowski rok. 1970 był zupełnie inny. Swoją drogą ciekawe jakby teraz wyglądała taka lista billboard top100.
Raaany mamy tu radio pisane!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:24   #3880
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
cudowne połączenie podoba mi się bardzo
i ten kształt
Mówisz, że kształt ok?
Mi się już chyba opatrzył i się nie widzi (...jakkolwiek). No i chyba już za długie dla mnie Tak czy siak potrzymam je do końca tego tygodnia, bo wcześniej i tak nie mam czasu by do nich przysiąść i chyba zrobię porządne migdałki
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A zapomniałam
moje prezenty
wibo glamour nails nr 2 i 3

i moje bubu przy samym przyroście i do samego środka paznokcia na maluszku tylko na szczeście
Cholera... zacne Widziałam je u siebie, ale nie przykuły mojej uwagi, a teraz będą chodzić mi po głowie (szczególnie to błotko, bo czerwień jest bardzo podobna, do tej z Mouiln Rouge, którą kupiłam ostatnio)

Ojojoj, nieładne bubu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za gratulacje
Super! To bardzo motywujące A no i gratuluję!
Milusie kolorki i psiak
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobra, można się śmiać
Bez topa, bo chyba dam tę folię na wszystkie.
Nikt się nie będzie śmiać
Koocham folię
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Te flakes są cudne!!!
Moje pierwsze Co prawda cofnęło mnie, kiedy sprzedawca zaśpiewał cenę (ciut ponad 20zł - byłam jeszcze laik, nie zdawałam sobie sprawy jakie ceny mogą osiągnąć lakiery), ale wtedy pracowałam, to sobie pozwoliłam, na szczęście
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudowne połączenie, te flejksy są obłędne

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje skromniaczki z boxopreziowymi naklepkami
Łał! tyle mam do powiedzenia
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale cudo!

a ja nie wytrzymałam i spiłowałam na maksa, ale coś na kształt kwadratu (rzeczywiście prawie kwadrat, bo szersze niż dłuższe), ale już mi lepiej
teraz nie wiem jak pomalować, żeby nie było biednie

Na jakoś nudno pomaluj, coby nie zwracały twojej uwagi, a za tydzień będzie już wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Muszę mieć te flakesy!
Inglot 204
A jak włosy, udało się dojść do ładu z kołtunami?
U mnie już definitywnie zaczyna się czas wiązania.... Po dzisiejszej przebieżce z dworca na uczelnię w kapturze w zasadzie nie miałam co zbierać, taki przyklap

Nadrabiam dalej...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:30   #3881
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Śniegowa, pisane jak pisane Jeśli komuś będzie się chciało słuchać to mogę nawet i nagrać jakiś krótki kącik. Ale to już raczej klubowa sprawa.

Jaki deszczowy dzień? U mnie zaczyna się przejaśniać
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 10:31   #3882
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Moje pierwsze Co prawda cofnęło mnie, kiedy sprzedawca zaśpiewał cenę (ciut ponad 20zł - byłam jeszcze laik, nie zdawałam sobie sprawy jakie ceny mogą osiągnąć lakiery), ale wtedy pracowałam, to sobie pozwoliłam, na szczęście
Na coś wyjątkowego można wydać nieco więcej

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Śniegowa, pisane jak pisane Jeśli komuś będzie się chciało słuchać to mogę nawet i nagrać jakiś krótki kącik. Ale to już raczej klubowa sprawa.

Jaki deszczowy dzień? U mnie zaczyna się przejaśniać
No pewnie, ze będzie chciało


Leeeje... Migrenotwórcza pogoda
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:33   #3883
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny! Dawno nie zaglądałam na forum. Ale już jestem i postaram się być Co słychać u Was?? Pogoda paskudna aż żyć się nie chcę w związku z tym życzę Wam pozytywnej energii mimo wszystko
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:42   #3884
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
hehehe fajne

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Fajna buteleczka, czy zakrętka.
coś jak NfuOh... ale nufusie sa bardziej gustowne niż frywolne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ee ten to mi się nie podoba zbytnio jest milion ładniejszych
ten pierwszy słaby, ale te kolejne OMG!!! kilka bym przygarnęła!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i były paznokcie i nie ma, musialam spilowac bo sie okazało że pod moja galaktyka mam ulamany pazurek i parę rozdwojonych
dziady jedne, znów jakieś suplementy muszę polykac.
oooo masz... no ale chciałas skracać
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:46   #3885
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja ogólnie robię sobie spa - poszłam umyć włoski, maska na włosy, gorąca kąpiel, maseczka, a tam dobija się kurier
no i oczywiście paczka do odebrania u sąsiada, szybko się ubrałam, zmyłam, lecę do gościa, z włosów mi kapie, ten się tylko śmieje.. szok
Wczoraj miałam podobnie - całe popołudnie zaplanowane dla włosów, połowa planu wcielona w życie (psikacz i oleje na włosach), a tu chrzestny z żoną wpadają Ja ich uwielbiam, więc się nie złościłam, ale mam nadzieję, że nie wzięli mnie za brudasa co tydzień nie myje włosów

Aż ściągnęłam z nosa swoje patrzałki - są bardzo podobne, tylko zewnętrzne "boki" ciut bardziej wyciągnięte w trapez
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743154 8]
Potem nadrobię... Czemu weekend się już skończył i kiedy następny? [/QUOTE]
Mi też przeleciał z prędkością światła, w ogóle nie wypoczęłam, nic nie zrobiłam - nie lubię siebie za to...
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743239 1]
Uff... Wyżaliłam się, pilnik wymieniłam, tylko zastanawia mnie ile mniej śmiałych osób jest odsyłanych z kwitkiem przez firmę - bo kupiły to niech wyp*... [/QUOTE]
Bardzo dobrze, że zareklamowałaś
Ja się swego czasu przeraziłam, kiedy we włosowym temacie przeczytałam, że dziewczyna spośród spleśniałych (sic!) masek do włosów próbowała wygrzebać jeszcze dobrą Ale żeby zgłosić to obsłudze? Po co... Fakt powinni sami do tego dojść, ale najwidoczniej nikt nie pomyślał, że maska nie powinna mieć błotnego koloru, a że nikt nie zgłaszał zażaleń, to takie skarby czekały na nieświadomych nabywców


Pierdziele, nie wracam dziś na wykłady Planowałam po tym dłuższym weekendzie wziąć się w garść i być na wszystkim, ale, cholera, nie da się długo wytrzymać z tym planem i jeszcze na takich sennogennych wykładach, jak dziś
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:14   #3886
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743239 1]Kawoszki
Ja jednej od rana nie mogę zmęczyć i to malutkiej...

Za to pokrzywę sobie właśnie zalewam
[/quote]

o, to pokrzywę i ja mam teraz u swego boku
do tego kupiłam sobie kompleks witaminek z grupy B, ale w aptece też baba niekumata, że szok.



Cytat:
A słuchajcie, pamiętacie ten mój pilniczek szklany... co się Was pytałam czy jest sens go reklamować bo się stępił? Poszłam do rossa, babka jakaś stwierdziła, że oni takich rzeczy nie reklamują. Ale ja jej mówię, że ja go nie chcę zwrócić bo mi się odwidziało, tylko że towar niezgodny z umową i czy producent się w ogóle nie poczuwa (przecież polskie prawo mówi o gwarancji, bla bla bla)? Nie żądałam zwrotu kasy JUŻ teraz tylko normalną reklamację chciałam, żeby spisały. Zawołała kierowniczkę. Kierowniczka z wielką łachą mi tłumaczy że szklane pilniczki to się do piłowania nie nadają, tylko do "wykończeń" i jeszcze się mnie pyta czy ja tipsy mam? Bo nawet do mocnych paznokci to one są beee, bo sie je niszczy... Ja jej coś mówię a ta w ogóle w zadku to miała, ale chyba stwierdziła że z upierdliwą klientką się nie będzie użerać i mi wymieniła na inny pilniczek w tej samej cenie, innej firmy. Patrzę na opakowanie, no jak wół napisano że do paznokci naturalnych i sztucznych, a także do pomalowanych! No i standardowo, że regularne używanie zapobiega rozdwajaniu pazurów. Ani słowa o tym, że pilnik jest jednorazowy No to co to jest jak nie niezgodność towaru z umową?

Uff... Wyżaliłam się, pilnik wymieniłam, tylko zastanawia mnie ile mniej śmiałych osób jest odsyłanych z kwitkiem przez firmę - bo kupiły to niech wyp*...
dobrze zrobiłaś, głupie baby się nie znają ani nic. ja raz poszłam z kupionym lusterkiem i że niby tam wypadało z nóżki przy obracaniu - bez problemu zwrot pani przyjęła, ja chciałam dopłacić i wziąć inne, droższe, a ona mi pieniążki oddała i mam zrobić z tym co zechcę.


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam podobnie - całe popołudnie zaplanowane dla włosów, połowa planu wcielona w życie (psikacz i oleje na włosach), a tu chrzestny z żoną wpadają Ja ich uwielbiam, więc się nie złościłam, ale mam nadzieję, że nie wzięli mnie za brudasa co tydzień nie myje włosów

Aż ściągnęłam z nosa swoje patrzałki - są bardzo podobne, tylko zewnętrzne "boki" ciut bardziej wyciągnięte w trapez
masakra z takimi akcjami
o widzisz ładne takie kształty.zawsze miałam połówki, albo takie jak poprzednie, a te mi się bardzo podobały



Cytat:
Pierdziele, nie wracam dziś na wykłady Planowałam po tym dłuższym weekendzie wziąć się w garść i być na wszystkim, ale, cholera, nie da się długo wytrzymać z tym planem i jeszcze na takich sennogennych wykładach, jak dziś
nie idź, ja na wykłady 2 właściwie chodzę, żeby czwartków wolnych nie mieć no i jedna kobitka patrzy na to czy chodzisz, a egzamin w sesji zimowej ustny..
i chemia fizyczna mi ogolnie bardzo sie podoba *_*






i chwalę się nowymi lakierami i cieniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2076.jpg (75,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2077 (2).jpg (59,1 KB, 27 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:28   #3887
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

i chwalę się nowymi lakierami i cieniami
ten lazurowy cien jest mega!!
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:41   #3888
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cooone, spóźnione sto lat!

Amelja, wow! Piękny przyrost i niesamowita metamorfoza.

Widziałam piękne (jak zawsze) pazurki Ali, Złej, Lolli, Malinki, Prezia, (...).
Ja chodzę w odrapanym już bordowym Essiaku, więc się chwalić nie będę.

I cieszę się bardzo, że grzeczni byliście pod moją nieobecność
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:49   #3889
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
e, to nie nfu oh, jakieś podróby czy co, bo butelka się różni
no flaszka to całkiem inna... tak jak pisałam, mocno frywolna

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość


dobra taka cisza trzeba rozruszać towarzystwo
wstawiam moje po metamorfozie
one sa śliczne, a te flejksy! o mamo!!!!!! dlaczego GR strzeliło sobie w nogę, no dlaczego!!!!!!!!!!111

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a po drugie- jakie Ty masz te paznokcie piękne! najnaturalniejsze migdały jakie znam, wyglądają przecudnie nawet gołe! co w tym kształcie to aż niemozliwe.
o to to!

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ALE NAROBIŁAŚ MI SMAKA NA TEN LAKIER GOLDEN ROSE
a jakie jeszcze hity GR ma w swojej kolekcji? chyba się wybiorę na zakupy..
to co niżej... możesz zapomnieć, krucjany dziesiątek lakieromaniaczek w całej polsce prowadzone były już gdzieś w zeszłym roku - ehhh wszystkie ubolewamy!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to Cię zmartwię... jak znajdziesz gdzieś tego typu lakier w GR to będzie cud, bo już dawno wycofali tę serię... (niestety)
dlaczego!?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Niestety. Nie wrócił po zmianie buteleczki jako nowość Tylko ten jeden z nudziaków został wycofany, a zostawili tę perłę
yyyyyyy gooopki, ta perła jest paskudna!!!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 11:58   #3890
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie idź, ja na wykłady 2 właściwie chodzę, żeby czwartków wolnych nie mieć no i jedna kobitka patrzy na to czy chodzisz, a egzamin w sesji zimowej ustny..
i chemia fizyczna mi ogolnie bardzo sie podoba *_*


i chwalę się nowymi lakierami i cieniami
Bratnia duszo! Już o wiele lepiej znoszę środy, czyli od 8 do 19.30 na UP, ale poniedziałki to masakra

Dobree, i cienie i lakiery
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:01   #3891
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


i chwalę się nowymi lakierami i cieniami
Niebieski posiadam. I powiem szczerze, że nie lubię cieni miyo.... Sa jedynymi cieniami jakich używałam, które mi się wałkują.....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:12   #3892
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
ten lazurowy cien jest mega!!
ślicznie wygląda, ciekawe jak na oku


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bratnia duszo! Już o wiele lepiej znoszę środy, czyli od 8 do 19.30 na UP, ale poniedziałki to masakra

Dobree, i cienie i lakiery
ja nie znoszę wtorków, od 8 do 15 mam laborki pod rząd
co tak w ogóle studiujesz?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niebieski posiadam. I powiem szczerze, że nie lubię cieni miyo.... Sa jedynymi cieniami jakich używałam, które mi się wałkują.....
o widzisz, mnie na razie nie zraziły do siebie, a mam paletkę 3 cieni i ten chilli i zadowolona jestem jak na razie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:14   #3893
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ano dokładnie..... Malo który klient zna swoje prawa.
Np takie, że obowiązującą ceną jest ta widniejąca koło towaru. I nie ma znaczenia, że panie pomyliły się w trakcie sprzątania, że ta cena która tu na półce widnieje nie dotyczy 100ml wody, ale 30, albo, że cena promocyjna nie obowiązuje już dziś, tylko ktoś nie zauważył że trzeba ją zamienić..... My jako konsument mamy prawo kupić po tej niższej cenie, a sklep ma obowiązek produkt tak sprzedać.
Ja się tylko zastanawiam ile z takich przypadków to "przypadek", a ile celowe działanie, np w hipermarketach? No ile osób sprawdza wszystko dokładnie na paragonie albo na czytniku cen, jeśli w koszyku ląduje na raz kilkadziesiąt albo i kilkaset produktów? Ja to robię, ale wiem że niektórzy dają się robić w bambuko.
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bry A u mnie lało w nocy a teraz jest tylko szaro za oknem. Dzień zacząłem od 52giego numeru na liście billboard top100 '69 A co wtedy znajdowało się na tej pozycji? Był to Bob Dylan z Lay Lady Lay. Aby nakreślić trochę klimat tamtych czasów podam top3 tego zestawienia:
1. The Archies - Sugar Sugar
2. The 5th Dimension - Aquarius
3. The Temptations - I Can't Get Next To You

W powiązaniu z wielkim wydarzeniem, jakim był woodstock, uważam że był to typowo hippie'sowski rok. 1970 był zupełnie inny. Swoją drogą ciekawe jakby teraz wyglądała taka lista billboard top100.
Rany, mów tak do mnie jeszcze
Matko, ale ja zdziadziałam... kiedyś dzień bez muzyki był dla mnie dniem straconym. Teraz jak wywalczę dla siebie chwilkę ciszy to jestem happy, czasem nawet ukochane kawałki kują w uszy... ale takie radio czytane to mi pasuje
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że zareklamowałaś
Ja się swego czasu przeraziłam, kiedy we włosowym temacie przeczytałam, że dziewczyna spośród spleśniałych (sic!) masek do włosów próbowała wygrzebać jeszcze dobrą
O fuj... grzybowa terapia dla włosów...? Podziękuję
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o, to pokrzywę i ja mam teraz u swego boku
do tego kupiłam sobie kompleks witaminek z grupy B, ale w aptece też baba niekumata, że szok.
Właśnie tez miałam sobie coś kupić... Polecisz jakieś konkretne witaminki czy to wszystko jedno -cenowo i składowo?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:15   #3894
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

mam ochotę pomalować paznokcie na fiolet - znowu, ale jest problem. mam 4 odcienie fioletu i nie wiem który wybrać
a ten no more drama essence zostawiłam mamie, bardzo go chciała..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:15   #3895
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Spam, spam, spam. Wszędzie spam

Zaraz nadrobię.
Wpadłam dziś na chwilkę do sklepu po serwetki a wyszłam z Evelinką nr. 669
Jest piękna
http://spookynails.smugmug.com/Nails...ant-669-XL.jpg
Link od Sab
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:19   #3896
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o widzisz, mnie na razie nie zraziły do siebie, a mam paletkę 3 cieni i ten chilli i zadowolona jestem jak na razie
Ja mam tak i z tym ciemno niebieskim i z chilli.... Wcześniej nie zdarzyło się z żadnym.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743563 9]Ja się tylko zastanawiam ile z takich przypadków to "przypadek", a ile celowe działanie, np w hipermarketach? No ile osób sprawdza wszystko dokładnie na paragonie albo na czytniku cen, jeśli w koszyku ląduje na raz kilkadziesiąt albo i kilkaset produktów? Ja to robię, ale wiem że niektórzy dają się robić w bambuko.
[/QUOTE]

Ja też.... Kiedyś Młodej stanik tak kupowałam (daaaaawno... teraz w supermarkecie nie ma dla niej rozmiarów) cena za Hej była około 10, a na kasie naliczyło 30 (sic!) wtedy jeszcze Auchan zwracał podwójna różnicę hehehe.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:21   #3897
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3743563 9]
Właśnie tez miałam sobie coś kupić... Polecisz jakieś konkretne witaminki czy to wszystko jedno -cenowo i składowo?[/QUOTE]

ja kupiłam Vitaminum B compositum forte hec.
60 tabletek za 4 zł 30 gr zawiera wit: B1, B2, B6, B3, B9, B12, B7, B5

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Spam, spam, spam. Wszędzie spam

Zaraz nadrobię.
Wpadłam dziś na chwilkę do sklepu po serwetki a wyszłam z Evelinką nr. 669
Jest piękna
http://spookynails.smugmug.com/Nails...ant-669-XL.jpg
Link od Sab
własnie mnie uświadomiłaś że nie mam żadnego zielonego lakieru, poza starą, bardzo ciemną, zgniłą zielenią, która wygląda jak czerń


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja mam tak i z tym ciemno niebieskim i z chilli.... Wcześniej nie zdarzyło się z żadnym.
ciekawe. wypróbuję te i zobaczymy jak u mnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:22   #3898
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry
poniedziałku skończ się


zrobię tak kiedyś mojemu dziecku
swoją drogą niektóre reakcje są mega
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:24   #3899
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mam ochotę pomalować paznokcie na fiolet - znowu, ale jest problem. mam 4 odcienie fioletu i nie wiem który wybrać
a ten no more drama essence zostawiłam mamie, bardzo go chciała..
Zrób ombre!
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Spam, spam, spam. Wszędzie spam

Zaraz nadrobię.
Wpadłam dziś na chwilkę do sklepu po serwetki a wyszłam z Evelinką nr. 669
Jest piękna
http://spookynails.smugmug.com/Nails...ant-669-XL.jpg
Link od Sab

Iiiik nie dziwię się , ze ją wzięłaś.... Nie dość, że żelek to z szimerkiem.....

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ciekawe. wypróbuję te i zobaczymy jak u mnie
Jasne. To, ze u mnie się nie sprawdziły nie oznacza, ze u Ciebie też
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:31   #3900
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no czym madra? czasem mi sie zdarza
no a pranie jeszcze nie do konca wytresowane, zeby samo z pralki wychodzilo, wiec musialam mu pomoc
hehehe

u mnie też leje

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
UWAGA - nadrabiam
Mgiełkaaa... jakie masz GR paris magic? możesz coś więcej napisać, albo jakies małe swatchyki?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

ten pierwszy słaby, ale te kolejne OMG!!! kilka bym przygarnęła!
przygarnąć to też bym przygarnęła, ale jak bym miała zapłacic i to pewnie nie mało to bym coś innego raczej wybrała

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o, to pokrzywę i ja mam teraz u swego boku
do tego kupiłam sobie kompleks witaminek z grupy B, ale w aptece też baba niekumata, że szok.

i chwalę się nowymi lakierami i cieniami
ja własnie kompleks skonczyłam a teraz muszę kupic B na zajady, bo znowu mi się zaczyna, a już miałam tyle spokoju


lakiery mów szybko co to, numery albo nazwy

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no flaszka to całkiem inna... tak jak pisałam, mocno frywolna


dlaczego!?
no

nie wiem, naprawdę nie wiem co oni myśleli i myślą i nie chcą ich wrócić

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
mam i potwierdzam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.