czy nikt już nie nosi własnych paznokci?! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 06:17   #61
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

ja mam swoje dlugasne pazurki, chociaz nie powiem cicho marzy mi sie o tipsach nie uwazam tego za jakas abstrakcje, sztucznosc czy Bog wie co, ale o zwykle dbanie o siebie. Pozatym nie kazdy ma takie paznokcie by mogl jes wyhodowac dlugie, piekne i zdrowe. Alternatywa wiec sa owe tipsy.
Gdy znajde czas i wolna gotowke, na pewno na moich pazurkach bedzie widoczny piekny manicure
to tyle co do tego watku. btw. co z ta tolerancja wsrod spoleczenstwa?:|
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 07:32   #62
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

"Ja przyznaję, że ze wszystkich tych ozdób, największe (i najstraszniejsze) wrażenie robią na mnie tipsy. Ale to pewnie dlatego, że byłam ratownikiem i zdarzyło mi się widzieć solidnie odmoczonego topielca. "




Co to wogóle jest za porownanie ???Mozna by tak dyskutowac bez konca.Ja tam mam zdrowe zeby bez zadnych plomb itp. rzeczy, i mam takrze tipsy,z ktorymi wcale sie nie obnosze na prawo i lewo i nie sadze zeby ktos z tego powodu uwazal mnie za jakąś tępą pustą pannę. Po prostu kocham to co robię,i nie obchodzi mnie za bardzo czy komus sie to podoba czy nie.A co do topielca - no cóż równie dobrze mogłabyś wyłowic kogoś ze sztuczną szczęką,przedłużonymi włosami,albo silikonowymi cyckami i pewnie byłby to tak samo przykry widok...
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 07:47   #63
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
"Ja przyznaję, że ze wszystkich tych ozdób, największe (i najstraszniejsze) wrażenie robią na mnie tipsy. Ale to pewnie dlatego, że byłam ratownikiem i zdarzyło mi się widzieć solidnie odmoczonego topielca. "




Co to wogóle jest za porownanie ???Mozna by tak dyskutowac bez konca.Ja tam mam zdrowe zeby bez zadnych plomb itp. rzeczy, i mam takrze tipsy,z ktorymi wcale sie nie obnosze na prawo i lewo i nie sadze zeby ktos z tego powodu uwazal mnie za jakąś tępą pustą pannę. Po prostu kocham to co robię,i nie obchodzi mnie za bardzo czy komus sie to podoba czy nie.A co do topielca - no cóż równie dobrze mogłabyś wyłowic kogoś ze sztuczną szczęką,przedłużonymi włosami,albo silikonowymi cyckami i pewnie byłby to tak samo przykry widok...
W kwestii formalnej: ten martwy człowiek nie miał tipsów.
I jakoś tak mi się widzi, że nie każdy biust po przeleżeniu tygodnia w wodzie zaczyna wyglądać, jak sztuczny, a w przypadku paznokci tak jest.


A jaki związek widzisz między noszeniem tipsów, a kochaniem tego, co robisz? Osoba, która tipsów nie nosi automatycznie nie lubi swej pracy, rodziny, kumpli?


Zadziwia mnie to, jak łatwo za pomocą tipsów część z Was poprawia sobie samoocenę stawiając ich brak na równi z brakiem higieny, brzydotą, czy ogólnym zaniedbaniem.
Tak... Tipsiki to rzeczywiście bardzo łatwy sposób na to, by poczuć się kimś wyjątkowym.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:06   #64
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

BOSH.... co za bzury, kto powiedział, ze nasza samoocena wzrasta wraz ze zrobieniem sobie tipsów, wzrasta wtedy kiedy wyglądamy ładnie, nie malujesz się ? nie farbujesz włosów, to pozazdroscic, ale nie gadaj bzdur. Oj rzadko sie wkurzam, ale takie gadanie wyprowadza mnie z równowagi.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:16   #65
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
I wyrzućmy mydła i dezodoranty
powrót do natury
Bo to też nienaturalne

niektorzy juz wyrzucili - jak mnie czasem pokarze jechaniem autobusem albo spacerem w tloku po miescie to latem mam ochote uciec z krzykiem
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:38   #66
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
BOSH.... co za bzury, kto powiedział, ze nasza samoocena wzrasta wraz ze zrobieniem sobie tipsów, wzrasta wtedy kiedy wyglądamy ładnie, nie malujesz się ? nie farbujesz włosów, to pozazdroscic, ale nie gadaj bzdur. Oj rzadko sie wkurzam, ale takie gadanie wyprowadza mnie z równowagi.
popieram,mnie sie wcale samoocena nie podnosi, to chyba w takim razie kolczyki w uszach tez sa be be ,chyba zaczne zapuszczac włosy na łydkach...bede bardziej naturallll
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:46   #67
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

koleżance sinobrodej tipsy i inne sztucznosci przeszkadzają a na innym forum pisze o tatuażach, oj nie ładnie.To jest dopiero sztucznośc
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 11:13   #68
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Wszystkie tematy są o tipsach! A przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ jak dla mnie sztuczne paznokcie (obojętnie jakie) na zawsze pozostaną obrzydliwe. Podobnie jak doczepiane włosy. Nie obraźcie się oczywiście, pytam z czystej ciekawości: po co robicie sobie tipsy?
Jedynym plusem, jaki wydumałam jest to, że zamiast żmudnego łykania witamin i długiego zapuszczania tipsy zapewniają natychmiastowy efekt. Ale czy warto niszczyć sobie paznokcie...?
mam podobne zdanie...moze tu juz nie chodzi o niszczenie ale o nienaturalnosc;/ ja mam swoje wlosy i swoje paznokcie moze dlatego ze sa dosc "pokazne" i zawsze sie pytaja czy to akryle ale mam swoje i akryli miec nie bede tym bardziej ze beda mi one przeszkadzac na przyszlych studiach

co do doczepianych wlosow..moja koleznaka sobie zafundowala taka "przyjemnosc"... sa okropne! jak siano...blech...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 11:31   #69
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Moim zdaniem, tak jak juz ktoras z dziewczyn napisala, to kwestia wrazliwosci na sztucznosc. Jedni beda sobie robili operacje plastyczne az do bolu, drudzy beda musieli bo maja np. zajecza warge (a przeciez natura tak dala). Wszystko jest kwestia estetyki. Jesli bedzie z umiarem to bedzie ladnie wygladac. Byle nie przesadzac.
Ja musze przyznac ze choc mam swoje naturalne dlugie paznokcie to podobaja mi sie coraz bardziej zele fajnie to wyglada..sama pewnie sobie bym nie zrobila, ale u innych tak.
Mam swoje paznokcie, ale farbuje wlosy (bozia nie chciala dac mi rudych), mam dwa tatuaze, kilka kolczykow w roznych miejscach, ale nie zauwazylam aby moi konserwatywni rodzice uwazali zebym przesadzala, bo wszystko jest dyskretne i chwilami widoczne tylko dla mnie.
A pazurki: zadbane, estetyczne - niewazne czy sztuczne czy naturalne - sa ladne Przesadzone sztuczne czy obgryzione naturalne sa po prostu brzydkie.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 14:36   #70
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja przyznaję, że z dwojga złego już wolę tunele.
Ja zdecydowanie tipsy. Chociażby dlatego, że nie są na stałe ("na wieki wieków amen") i jeśli mi się znudzą (co też się ostatnio stało) - to mogę z nich zrezygnować bez żadnych konsekwencji.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 16:39   #71
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
niektorzy juz wyrzucili - jak mnie czasem pokarze jechaniem autobusem albo spacerem w tloku po miescie to latem mam ochote uciec z krzykiem
To jest po prostu masakra jak ludzie się nie myją Szczególnie jak jest upał. Aż mam ochote kupić im w prezencie dezodorant i mydło
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 17:36   #72
cherrise16
Przyczajenie
 
Avatar cherrise16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Chyba sie troche zapedzilyscie coniektore,dziewczyna napisala o sztucznych paznokciach a wy wyskakujecie ze spodniczkami z trawy
Mi sie sztuczne wszystko do przesady nie podoba,bo trzeba tez znac umiar. A depilacja i tipsy to nie do konca to samo,bo goli sie wiekszosc kobiet a tipsy ma okolo polowa. Wszystko to kwestia estetyki,jesli kogos meczy to ze ma np. rzadkie wlosy to czemu nie isc i nie zagescic ich? Od razu sie lepiej czlowiek czuje tylko problem sie zaczyna jak 80% naszej osoby jest sztuczne,czyli plastikowe albo wyszlo spod skalpela
Niektorych draznia tipsy,innych piercing. I nie trzeba na siebie najezdzac,bo zdania komus nie zmienisz
cherrise16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 17:51   #73
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Osobiście niezbyt podobają mi się tipsy, a to dlatego, że najczęściej widać, że są sztuczne i 'grube'. Jeśli będą wyglądać naturalnie to jestem za- ale często tak nie jest. Sama bym sobie ich nie zafundowała, bo mam dość słabe paznokcie i nie chcę ich jeszcze bardziej osłabiać.
Tylko proszę, nie gadajcie głupot, że dziewczyny z tipsami są głupie i puste To tak jakby oceniać kogoś po kolorze włosów- ty jesteś blondi, to zapewne głupia, a jak ruda to od razu fałszywa

Jakby to, jakie kto ma paznokcie miało świadczyć o drugim człowieku... Każdy niech sobie robi ze swoimi to co chce- moje są krótkie i pomalowane bezbarwnym lakierem, a jak komuś podobają się długaśne z wzorkami- to dlaczego ma sobie tego odmawiać?
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 17:54   #74
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja w ogole nie rozumie po co ta dyskusja??? Sa zwolenniczki tipsow oraz te osoby ktore za nimi nie przepadaja. Nie ma co sie spierac w tym temacie, ktory i tak do niczego nie prowadzi.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 18:23   #75
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie rozumie po co ta dyskusja???
No A od nerwów robią się zmarszczkiiiiii
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 18:30   #76
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
No A od nerwów robią się zmarszczkiiiiii
Własnie a jak czytam jeszcze takie wypowiedzi, ze golenie to co innego, bo to wiekszosc z nas robi, to mnie trzesie. Co to w ogole za argument?? To jak nie miec wlasnego stylu, tylko powtarzac co robia inni. Jak wiekszosc przestanie sie golic to wtedy tez przestaniesz? A jak wszystkie zaczna nosic tipsy to wtedy juz Ci sie spodobaja?
Nie moge wchodzic do tego watku...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 19:06   #77
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Nie moge wchodzic do tego watku...
Ja też bo jak to wszystko czytam to *******
Od tej chwili tu nie zaglądam (to chyba będzie najrozsądniejsze)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 19:56   #78
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

matko kochana, no powstrzymywalam sie od komentarza ale widze ze to juz przechodzi ludzkie pojecie..
kobietki czy wyscie sie przypadkiem nie zagalopowaly? ja rozumiem komentarz typu mnie sie podobaja, a mnie nie, ale zeby porownywac, obrzydzac, zachwalac za wszelka cene, no opamietajmy sie
to tak jakbym chciala porownywac ludzi ktorzy chodza w lnianych spodniach z tymi ktorzy lubia spodnie ze streczem..no na litosc boska, ma to jakikolwiek sens??

angel - ja tez tu juz nie zagladam
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 01:00   #79
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ale podejrzewam, że akurat na tym forum większość dziewczyn będzie za tipsami, gdybyś napisała to na plotkowym to pewnie byłoby na odwrót
Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
hmmm... nie rozumiem powodw pisania takich postow - jezeli nie podpbaja Ci sie tipsy to ich nie nos, nie czytaj o nich
Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Sinobroda nie wiem skąd Twoje oburzenie na temat sztucznych paznokci. Skoro weszłaś na pazurkowy, to co myślałaś, że tu zastaniesz - pogawędki na temat zalet i wad sterydów? Kobieto... Obrzydliwe dla Ciebie pozostaną sztuczne paznokcie? Dlaczego? Przecież one są ładne! Dobrze zrobione dają komfort we wszystkich aspektach na bardzo długi czas A może Tobie ktoś spartaczył niegdyś pazurki i teraz się nam tu wycząsasz??

Przebywają tu osóbki, dla ktorych jest to forma pewnego rodzaju hobby, tego czemu się poświęcają całym serduchem Tak już jest - jedni zbierają znaczki - drugie malują paznokcie


I proszę, nie mów, że wszystkie na Ciebie naskoczyłyśmy, ale taka jest prawda Jedna jedyna
Na plotkowym pewnie znalazłabyś mnóstwo zwolenniczek Twojego zdania


Pozdrawiam
Rabu
Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Dziewczyno miej trochę taktu! Wchodzisz na forum paznokciowe, gdzie większość użytkowniczek to osoby, dla których paznokcie to życiowa pasja a Ty używasz słowa "obrzydliwe". Tak się nie robi
Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
zmień forum, a znajdziesz popleczniczki
pozdrawiam serdecznie
W związku z powyższymi wypowiedziami - jesteśmy na forum paznokciowym czy tipsowym?
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 08:19   #80
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

A ja mam pytanko do Sabbath, co maja tipsy do topielca, bo nie zakumałam?
Rozumiem, ze ludzkie ciało przelezywszy w wodzie kilka dni nie wygląda specjalnie estetycznie, z reszta przeleżawszy w lesie na upale, tez nie wyglada ładnie... a ja nadal nie wiem, czemu trupy kojarzą Ci sie z tipsami?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 08:46   #81
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do Sabbath, co maja tipsy do topielca, bo nie zakumałam?
Rozumiem, ze ludzkie ciało przelezywszy w wodzie kilka dni nie wygląda specjalnie estetycznie, z reszta przeleżawszy w lesie na upale, tez nie wyglada ładnie... a ja nadal nie wiem, czemu trupy kojarzą Ci sie z tipsami?
Zwłoki w wodzie rozkładają się wolniej niż na powietrzu (wbrew pozorom), dopiero po wyjęciu szybko następuje proces rozkładu (tak w ramach miłego tematu).
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:05   #82
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Dobra, ale ja nadal czekam na skojarzenie- tipsy- trup Sabbth, zintrygowało mnie ono....

A co do ciał nie znam sie na tym i mam nadzije nigdy nie musiec sie na tym wyznawac.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:11   #83
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Sabbath ma rację odn. tego podobieństwa, pewnie sama Ci wyjaśni (jak będzie chciała).
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:16   #84
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
co maja tipsy do topielca
No jak to co?
Powszechnie wiadomo, że topielce mają ładnie wymodelowaną krzywą C, linię stresu i te wszystkie inne krzywizny, a do tego starannego usmiechniętego frencha I to wszystko od leżenia w wodzie się robi
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:50   #85
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez _dagusia_ Pokaż wiadomość
pozostawiam to bez komentarza .

ciekawe po co pierzesz ubrania jak to je "niszczy" to coś ala twoje myślenie.

licze na paulekrk ! moze ona cosik powie, bo mnie rece opadły
Myślę, że troszkę przesadzasz.
paznokcie sztuczne są sztuczne i tyle. Pranie, dbanie o czystość jest naturalne, nawet zwierzęta myją i czyszczą sobie futerko, ale nie doczepiają sobie żadnych sztuczności, więc porównanie uważam za wysoce niefortunne.

Co do tematu: ja mam naturalne paznokcie, trochę łamliwe, ale wolę dbać o nie stosując odżywki i witaminy, niż przyczepiać sobie szczuczne nakładki. Po prostu to jest mój wybór, lubię czuć, że te wypielęgnowane dłunie i paznokcie są naturalne, moje, własne i tyle. Nie doszukiwałabym się tutaj zadnej filozofii, ot po prostu wolę tak.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 10:32   #86
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Dobra, ale ja nadal czekam na skojarzenie- tipsy- trup Sabbth, zintrygowało mnie ono....

A co do ciał nie znam sie na tym i mam nadzije nigdy nie musiec sie na tym wyznawac.
Zapytałąm o to samo

Cytat:
Napisane przez Sabbath
co z topielcem? No, przepraszam... Naprawdę najmocniej Ciebie i inne Panie przepraszam, ale to tak samo wygląda - te zbielałe, nienaturalnie napęczniałe, długie pazury kilkudniowego topielca.
Sorry.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:51   #87
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Hmm... a może ktoś tu po prostu chce nam poopowiadac o swoich traumatycznych przeżyciach z topielcami??...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:36   #88
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

tipsy nie koniecznie musza byc grube i wygladac nienaturalnie
nie raz bylam swiadkiem jak naturalne paznokcie byly mylone z tipsami
niech kazdy robi ze swoimi paznokciami co mu sie zywnie podoba
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 21:25   #89
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!


hej
ze specjalną dedykacją dla autorki wątku - moje obrzydliwe przedłużone - włosy (włosy naturalne ludzkie z obrzydliwych indyjskich kobiet - bynajmniej nie z nieboszczek ) - jeszcze świeżutkie i pachnace farbą drukarską (wczoraj montowane)
uważam że są czaderskie, wygladają naturalnie i są przemiłe w dotyku, duzo milsze niż moje własne które juz przeżyły trochę rozjaśniań
pazury można poogladać w moim watku pazurowym


a co do włosów przedłużanych - te które są jak siano w dotyku - są sztuczne i dlatego nie są tak miłe i jedwabiste jak włosy prawdziwe
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 21:27   #90
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

typowa blondynka jestem
zapomniałam fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (97,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (99,6 KB, 65 załadowań)
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.