Wiosenne zmiany. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 17:56   #1
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Postanowiłam, że po wielu latach prób i błędów czas poradzić się nieco bardziej doświadczonych osób co by tu zmienić. Wiadomo, że obiektywne rady są o wiele lepsze.

Włosy naturalnie kręcone, mega podatne na układanie, jak położysz tak zostanie.
Naturalny kolor: mysi blond
Farbowane: od 6 lat na rudość, uwielbiam ten kolor, czuje, że idealnie do mnie pasuje
Kondycja włosów: fatalna, ścięte dwa miesiące temu, były nie do odratowania, od tamtego momentu nie farbuje i ratuje te biovaxem + codzienna herbata z pokrzywy.
Cera: przetłuszczająca się, problemy z wypryskami sporadycznie i na tle hormonalnym
Ćwiczenia: 2 razy w tygodniu skalpel, raz basen, 2 razy siłownia
Oczy: niebieskie, bardzo mocne brwi regulowane co miesiąc
Usta: różowe, duże, idealne do mocnych kolorów szminek
Okulary: wyraźne, czarne, grube oprawki z lekkim niebieskim akcentem, mam wrażenie, że oczy mi za nimi znikają.
Makijaż codzienny: tusz, pomadka, puder
Ubrania: stonowanie i wygodnie, zwykle jeansy + podkoszulek i jakaś narzutka. Mam wrażenie, że znikam w tłumie i nikt mnie nie zauważa.

Pierwsze dwa zdjęcia włosy długie i bez grzywki. Na trzecim już z grzywką, ale jeszcze przed ścięciem. Dwa ostatnie to aktualna fryzura.

Zdjęcia kolejno:

2 pierwsze - obecna fryzurka
3cie - długie włosy już z grzywką
4 ,5,6 - przed grzywką i cięciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-12 02.12.21.jpg (79,7 KB, 371 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-10 20.32.21.jpg (71,1 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-01-31 11.42.48.jpg (94,4 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5913.jpg (117,1 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6079.jpg (114,8 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5846.jpg (102,6 KB, 241 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-03-31 o 17:38 Powód: post pod postem
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:48   #2
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Wiosenne zmiany.

Pierwsze o czym myślę patrząc na te zdjęcia to to, że rudy kolor absolutnie ci nie pasuje, cera w połączeniu z tym kolorem włosów wygląda na strasznie zaczerwienioną i niezdrową
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:26   #3
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
Pierwsze o czym myślę patrząc na te zdjęcia to to, że rudy kolor absolutnie ci nie pasuje, cera w połączeniu z tym kolorem włosów wygląda na strasznie zaczerwienioną i niezdrową
Jaki kolor w takim razie byś proponował/a ?
Bo ja jakoś nie mogę znaleźć idealnego, w blondach wyglądam karykaturalnie w ciemnym brązie jakbym z trumny wyszła Zawsze mi się wydawało, że taka ciepła rudość właśnie wygląda najlepiej, ale jestem otwarta na propozycje
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:29   #4
tinulinka
Raczkowanie
 
Avatar tinulinka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosenne zmiany.

Pierwsze zdjęcie, czyli aktualna fryzurka jak rozumiem tylko wyprostowane włosy - moim zdaniem najładniej Ogólnie cięcie - jak najbardziej ok Nie myślałaś o używaniu soczewek ? Wydaje mi się, że okulary nadają ci wygląd "kujonki". Jeśli nie możesz bądź nie chcesz nosić soczewek, może jakieś inne oprawki do okularów ? Przyznaje, że się na tym nie znam, ale może jakieś delikatniejsze oprawki by tutaj pomogły
Ewentualnie może dodaj eyeliner do codziennego makijażu.

Mi się kolor w sumie nawet podoba choć na drugim zdjęciu jakieś różowe trochę wyszły
tinulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:47   #5
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie, czyli aktualna fryzurka jak rozumiem tylko wyprostowane włosy - moim zdaniem najładniej Ogólnie cięcie - jak najbardziej ok Nie myślałaś o używaniu soczewek ? Wydaje mi się, że okulary nadają ci wygląd "kujonki". Jeśli nie możesz bądź nie chcesz nosić soczewek, może jakieś inne oprawki do okularów ? Przyznaje, że się na tym nie znam, ale może jakieś delikatniejsze oprawki by tutaj pomogły
Ewentualnie może dodaj eyeliner do codziennego makijażu.

Mi się kolor w sumie nawet podoba choć na drugim zdjęciu jakieś różowe trochę wyszły
Na drugim wyszły różowe, bo się już maksymalnie spłukał kolor wtedy Tak, pierwsze to jak aktualnie wyglądają po spotkaniu z fryzjerem.
Myślałam o soczewkach, ale choć to śmieszne, mam straszną fobie przed wkładaniem sobie czegokolwiek do oka i średnio wspominam studniówkę - założyłam na nią soczewki, rano wyglądałam jak napuchnięta panda :P
Myślę, że zrobię do nich drugie podejście niedługo
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 23:18   #6
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
Pierwsze o czym myślę patrząc na te zdjęcia to to, że rudy kolor absolutnie ci nie pasuje, cera w połączeniu z tym kolorem włosów wygląda na strasznie zaczerwienioną i niezdrową
Ja niestety muszę się z tym zgodzić - zmieniłabym go natychmiast Tylko skoro zniszczyłaś włosy, że nie dało się ich uratować - jest sens niszczyć dalej? Bez odpowiedniej pielęgnacji fryzura i kolor niestety zawsze będą drugoplanowe...

Może wstawisz jakieś zdjęcie w naturalnych?
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 23:45   #7
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez lerire Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się z tym zgodzić - zmieniłabym go natychmiast Tylko skoro zniszczyłaś włosy, że nie dało się ich uratować - jest sens niszczyć dalej? Bez odpowiedniej pielęgnacji fryzura i kolor niestety zawsze będą drugoplanowe...

Może wstawisz jakieś zdjęcie w naturalnych?

Właśnie dlatego staram się je ratować - odżywki, maski, olejek kokosowy, kubek pokrzywy no i zero farbowania Plus jak przyznaje otwarcie - nie mam kompletnie pomysłu na kolor w którym wyglądałabym dobrze.
Załączam zdjęcie sprzed farbowania, zakładam, że naturalny zmianom nie podlega, więc taki był nim fryzjerka zafarbowała mi po raz pierwszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stare 001.jpg (29,0 KB, 237 załadowań)
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 00:18   #8
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Może pokażę też pozostałe kolory jakie miałam już na głowie. Nie pytajcie skąd i dlaczego, różne dziwne pomysły się mnie imały w kwestii włosów :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45967_1588804921252_1269709788_1706502_325162_n.jpg (33,3 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36231695_lady_in_cherry_by_unlike17-d2xga9r.jpg (24,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64094178.jpg (30,5 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34719879_sycylia2010_153.jpg (164,0 KB, 149 załadowań)
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 00:46   #9
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego staram się je ratować - odżywki, maski, olejek kokosowy, kubek pokrzywy no i zero farbowania Plus jak przyznaje otwarcie - nie mam kompletnie pomysłu na kolor w którym wyglądałabym dobrze.
Załączam zdjęcie sprzed farbowania, zakładam, że naturalny zmianom nie podlega, więc taki był nim fryzjerka zafarbowała mi po raz pierwszy.
To dobrze, że coś w tym kierunku robisz

Patrząc na wszystkie zdjęcia zdecydowanie porzuciłabym obecny kolor, nie wracałabym także do kolorów z 2 ostatnich zdjęć, gdyż kolory te jakby Cię rozmywały - nie podkreślają urody.

Nie jestem zwolenniczką winnej czerwieni[(?) wybacz, ale mam męską paletę barw i nie wiem jaki to 'fachowo' kolor, może być bordowy, czy burgundowy, niech nazywa się jak chce - chodzi o pierwsze zdjęcie z posta o 1:18 ], ale jak dla mnie na tym zdjęciu wyglądasz fenomenalnie - genialny kontrast między włosami i oczami. W innych kolorach jak dla mnie jest trochę mdło, tu osiągnęłaś piękną wyrazistość.

Jeśli nie chcesz znów tego koloru to ja poszłabym w brązy, niekoniecznie mega ciemne - trochę ciemniejsze od naturalnych, właśnie po to, by dodać wyrazistości.

Ale to tylko moja opinia
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 09:03   #10
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Może pokażę też pozostałe kolory jakie miałam już na głowie. Nie pytajcie skąd i dlaczego, różne dziwne pomysły się mnie imały w kwestii włosów :P
No ewidentnie poszukujesz.Myslę że ciemny brąz(czekolada gorzka) bedzie fajnym rozwiązaniem.A myślałaś o zapuszczeniu włosków i trochę cięższej grzywce?
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 11:46   #11
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez lalutka Pokaż wiadomość
No ewidentnie poszukujesz.Myslę że ciemny brąz(czekolada gorzka) bedzie fajnym rozwiązaniem.A myślałaś o zapuszczeniu włosków i trochę cięższej grzywce?
Marzą mi się długie i zapuszczanie z wielką chęcią, ale jeszcze nie teraz, bo jak pytałam dwóch fryzjerów to jednogłośnie stwierdzili, że najpierw trzeba pozbyć się jeszcze większości z tego co zostało regularnym podcinaniem, bo są tak spalone, że już nawet farby nie łapią. Więc o zapuszczanie mogę myśleć dopiero jak odrosną "żywe" :/
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 13:14   #12
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wiosenne zmiany.

Hej Przyjrzałam się kolejno każdemu z Twoich zdjęć i myślę, że mam pomysł na to, byś "nie ginęła w tłumie"
Pokazałaś Nam siebie w wielu odcieniach na głowie i powiem Ci, że ani jeden mi tutaj do Ciebie nie pasuje. Skup się na swoich walorach i postaraj się je podkreślić. Na pierwszy rzut oka widze dziewczynę o ładnej cerze, pełnych ustach i wyrazistych oczach z ładnie zarysowanymi brwiami. Jeśli chodzi o fryzurę: z winnej czerwieni zrezygnuj, bo to zdecydowanie nie jest twój kolor. To samo tyczy się blondu - wyglądasz w nim mdło. Ja widzę Cię w jakimś ładnym brązie, cięcie na boba z grzywką na bok (zdjęcia poniżej). Pełna grzywka mi do Ciebie nie pasuje, ponieważ nosisz okulary, a w połączeniu z nimi możesz uzyskać efekt tzw. "kujonki". Oprawki okularów ewidentnie do wymiany - postaw na jakieś delikatniejsze, bez czarnych oprawek. Jeśli chodzi o makijaż: nosząc okulary pamiętaj, by nie obrysowywać oczu dookoła ciemną konturówką, bo możesz je pomniejszyć. Ja jestem fanką "kreski jaskółki", która ładnie "wyciąga" oko. Masz duże ładne usta i na Twoim miejscu nie bałabym się ładnych, wyrazistych czerwieni. Poniżej załączam proponowane fryzury i makijaże dla Ciebie Jest to look dość wyrazisty, który z pewnością nie pozwoli Ci zginać w tłumie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 350holmes.jpg (22,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-bob.jpg (45,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ae70fd8aab71f091977ffaa136b22cf1,14,1.jpg (20,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38bec064002d20d34ddeb8cc.jpg (41,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwona-szminka-dla-szatynki.jpg (18,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ec16c57ed363c5ca91a3e5e5b88fe502.jpg (61,9 KB, 15 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:23   #13
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wiosenne zmiany.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1396221477

tu wyglądasz prześlicznie!!!

może nie ten konkretnie kolor, ale ta zadziorna fryzurka to jest to. co do koloru to ja bym stawiała na chłodne brązy, wg mnie ciepłe kolory nie są dla Ciebie.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:26   #14
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
(...) z winnej czerwieni zrezygnuj, bo to zdecydowanie nie jest twój kolor. To samo tyczy się blondu - wyglądasz w nim mdło. Ja widzę Cię w jakimś ładnym brązie(...)
akurat ta czerwień była najlepsza ze wszystkich zdjęć, tzn. najładniej wyglądała również przychylam się do brązu tak jak wyżej wspomniałam.
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:40   #15
maratonczyk7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1396221477

tu wyglądasz prześlicznie!!!

może nie ten konkretnie kolor, ale ta zadziorna fryzurka to jest to. co do koloru to ja bym stawiała na chłodne brązy, wg mnie ciepłe kolory nie są dla Ciebie.
Mi również podoba się ta fryzura
maratonczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:28   #16
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Co do fryzury widzę w miarę jednogłośnie :P
A co do brązu: jaki konkretnie odcień byście widziały/eli? Omijam brązy, bo zawsze się boję, że ciemny brąz mnie postarzy i będę wyglądać na lat 30, a nie 22
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:48   #17
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Co do fryzury widzę w miarę jednogłośnie :P
A co do brązu: jaki konkretnie odcień byście widziały/eli? Omijam brązy, bo zawsze się boję, że ciemny brąz mnie postarzy i będę wyglądać na lat 30, a nie 22
Nie martw się, bo napewno będzie Ci ładnie Ja bym Cię widziała w odcieniu gorzkiej czekolady.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:18   #18
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wiosenne zmiany.

Powiem Ci szczerze, że tu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1396221477 wyglądasz właśnie na starszą niż jesteś
Myślę, że w brązie będzie zdecydowanie lepiej tylko nie bierz tak ciemnego, który będzie niemal czarny
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:33   #19
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez lerire Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że tu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1396221477 wyglądasz właśnie na starszą niż jesteś
Myślę, że w brązie będzie zdecydowanie lepiej tylko nie bierz tak ciemnego, który będzie niemal czarny
Na tym zdjęciu mam jakieś 16-17 lat i przechodziłam wtedy wielką fazę robienia się na poważną i dorosłą :P Przez większość czasu wyglądałam jak stara baba ^^

Przeszłam się do rossmana i mam dwa typy, poradźcie czy dobrze celuje. Starałam się szukać czegoś w miarę zimnego i zbliżonego do tego co mam naturalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb31_9382448.jpg (45,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_9364859.jpg (56,0 KB, 18 załadowań)
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 20:56   #20
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wiosenne zmiany.

Z tych dwóch to pasowałby ten pierwszy kolor, bo jest zimny właśnie.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Z tych dwóch to pasowałby ten pierwszy kolor, bo jest zimny właśnie.
Przynajmniej jesli chodzi o to, co na opakowaniu widac.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 22:36   #21
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wiosenne zmiany.

Z tego co napisałaś włosy masz już pozbawione pigmentu, wywabione, więc nie bój się gdy odcień wyjdzie ciut ciemniejszy, bo może się trochę "spłukać" po kilku myciach. Proponuje Ci takie odcienie z serii Loreal Recital Preference (30zł):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 480516-1-1-0-loreal-recital-preference-g-virginie-jasny-brncz-zzzocisty.jpg (36,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_9653582.jpg (49,4 KB, 13 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 01:14   #22
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wiosenne zmiany.

A nie myślałaś o hennie?
Nakładanie kolejnej farby na tak zniszczone włosy raczej nie poprawi ich kondycji...w przeciwieństwie do henny
Przyciemniasz, wiec henna to idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli na razie sprawdzasz czy będzie ci w danym odcieniu dobrze - kolor po pewnym czasie się wypłukuje. Gdybyś chciała potem wrócić do rudości to henną tez się da, z twoim wyjściowym raczej jasnym kolorem Zobacz sobie khadi, mają chłodne brązy.
Tu masz watek khadi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=422366 i ogólny hennowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=728615
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=747956 wymianka kosmetyczna
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 12:28   #23
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o hennie?
Nakładanie kolejnej farby na tak zniszczone włosy raczej nie poprawi ich kondycji...w przeciwieństwie do henny
Przyciemniasz, wiec henna to idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli na razie sprawdzasz czy będzie ci w danym odcieniu dobrze - kolor po pewnym czasie się wypłukuje. Gdybyś chciała potem wrócić do rudości to henną tez się da, z twoim wyjściowym raczej jasnym kolorem Zobacz sobie khadi, mają chłodne brązy.
Tu masz watek khadi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=422366 i ogólny hennowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=728615
Oooo pierwsze słyszę, ale brzmi super więc chętnie przetestuję
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:10   #24
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Wiosenne zmiany.

z grzywką jest ci kompletnie nie do twarzy. na pewno z niej zrezygnuj. rudy też Ci nie pasuje. Widzę cię w ciemnym brązie. Na zdjęciu w dłuższych włosach i bez grzywki jest ci prześlicznie.. zapuszczaj
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:51   #25
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Zjawiskowy kolor, ale jak taki uzyskać nie dowiem się nigdy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewolucja-piekna-gwiazd-11_8581_5.jpg (29,2 KB, 25 załadowań)
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:27   #26
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Z tego co napisałaś włosy masz już pozbawione pigmentu, wywabione, więc nie bój się gdy odcień wyjdzie ciut ciemniejszy, bo może się trochę "spłukać" po kilku myciach. Proponuje Ci takie odcienie z serii Loreal Recital Preference (30zł):

Drugi piękny, tylko czy nie za ciemny? Obawiam się, że wyszedłby czarny, a przy mojej bladości i podbitych oczach wyglądałabym jak z rodziny Adamsów :P
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:03   #27
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Może pokażę też pozostałe kolory jakie miałam już na głowie. Nie pytajcie skąd i dlaczego, różne dziwne pomysły się mnie imały w kwestii włosów :P
Ta pierwsza fryzurka była super
tylko nie ten kolor
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:25   #28
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wiosenne zmiany.

Dziewczyny, a może któraś z tych trzech?
Błagam o pomoc, nie mam pojęcia co wybrać!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg recital-preference-7-1-islande-popielaty-blond.jpg (15,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg recital-preference-c-havane-jasny-bursztyn.jpg (15,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg recital-preference-g-virginie-jasny-braz-zlocisty.jpg (15,1 KB, 6 załadowań)
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:40   #29
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Wiosenne zmiany.

a mi się spodobałaś na fotce z tym burgundowym kolorem włosów - ścięcie też mi się podobało...
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 17:25   #30
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wiosenne zmiany.

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z tych trzech?
Błagam o pomoc, nie mam pojęcia co wybrać!

Hmm z tych trzech to wg mnie żaden, bo one są ciepłe. ;> Zresztą farba to jedno, a to jak wyjdzie to na Twoich włoskach to dwie różne rzeczy.
Bo po tych rudościach to ciężko Ci będzie przejść do jakiegoś zimnego kolorku bez własnie rudego pobłysku, a to by było wg mnie pożądane w Twoim przypadku.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 13:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.