Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 21:29   #811
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=polkolp_10;47537237]A co do tych małych pojemności lakierów Indigo, to powiedzcie mi na ile użyć mniej wiecej go starczy?

Używa któraś toupu Indigo?
......
ja, bardzo lubie,lekko gęstawy,nie spływa na skórki raczej
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 07:31   #812
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
A co do tych małych pojemności lakierów Indigo, to powiedzcie mi na ile użyć mniej wiecej go starczy?

Używa któraś toupu Indigo?

I jeszcze jedno... Będąc w stacjonarnym dostałam 2 próbki żelu... Czy moge na hybrydach robić nimi wzorki jak myślicie? albo np, bo jeden jest brokatowy to pokryć po dwóch warstwach hybrydy -> do lampy -> top -> i finish? :p
twardego zelu nie miesza sie z miekka hybryda. Do wzorkow sluza albo farbki, albo dobrze napigmentowane lakiery albo paint gel. Brokatowym zelem mozna jedynie wykonczyc broszke ("oczko").

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

co do tego na ile użyc wystarczy to juz byla o tym dwukrotnie mowa. Wrzuc w wyszukiwarke.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 07:54   #813
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ktoś mi tu kiedyś napisał, że wzorków nie robi się hybrydą a na niektórych filmikach z Indigo widać, że wzorki wykuje również hybrydami ....jak to w końcu jest ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:32   #814
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Ma ktoś z Was lakier nr 4 z Tiftona? Niby to jest sexy red, a przyszedł mi jakiś brązowy!
Ja go mam i jest to taki klasyczny czerwony
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:34   #815
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ktoś mi tu kiedyś napisał, że wzorków nie robi się hybrydą a na niektórych filmikach z Indigo widać, że wzorki wykuje również hybrydami ....jak to w końcu jest ?
ja osobiście uważam (ale nie jestem profesjonalistką), że niby czemu nie można malować wzorków hybrydą. Przecież na chłopski rozum hybryda z hybrydą się lepiej "dogra" niż hybryda z farbką.
Może chodzi o to, że hybrydy są za rzadkie do malowania wzorków, ale te z Indigo są podobno gęste i dobrze napigmentowane (jeszcze nie używałam, czekam aż będą dostępne w wersji mini)
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:57   #816
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
ja osobiście uważam (ale nie jestem profesjonalistką), że niby czemu nie można malować wzorków hybrydą. Przecież na chłopski rozum hybryda z hybrydą się lepiej "dogra" niż hybryda z farbką.
Może chodzi o to, że hybrydy są za rzadkie do malowania wzorków, ale te z Indigo są podobno gęste i dobrze napigmentowane (jeszcze nie używałam, czekam aż będą dostępne w wersji mini)
Ok, dzięki za odp Ja początkowo malowałam normalnie wzorki hybrydą, potem malowałam zwykłym lakierem ( i szczerze mówiąc malowało mi się gorzej )
Ja również czekam na te mini hybrydy z Indigo, nie mam jeszcze żadnego lakieru od nich, ale widać, że warto się skusić. A jak w ogóle one stoją cenowo ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:57   #817
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

...
absolutnie wzorki robi się hybrydą,o ile ma wygodną konsystencje i jest dobrze napigmentowane ...jak wspomniane Indigo własnie,więc to kwestia samego produktu...fajne wzorki i ornamenty robi sie też GelPaint'ami -farbkami żelowymitez do dostania w Indigo
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 09:04   #818
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ok, dzięki za odp Ja początkowo malowałam normalnie wzorki hybrydą, potem malowałam zwykłym lakierem ( i szczerze mówiąc malowało mi się gorzej )
Ja również czekam na te mini hybrydy z Indigo, nie mam jeszcze żadnego lakieru od nich, ale widać, że warto się skusić. A jak w ogóle one stoją cenowo ?
Kochana, czytamy posty. O cenach Indigo było juz kilka razy.
Wersja mini 29zl a duze po 55zl
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 09:15   #819
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
absolutnie wzorki robi się hybrydą,o ile ma wygodną konsystencje i jest dobrze napigmentowane ...jak wspomniane Indigo własnie,więc to kwestia samego produktu...fajne wzorki i ornamenty robi sie też GelPaint'ami -farbkami żelowymitez do dostania w Indigo
Ślicznie dziękuję
Czekam na mini hybrydy, więc może wtedy skuszę się również na te farbki

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Kochana, czytamy posty. O cenach Indigo było juz kilka razy.
Wersja mini 29zl a duze po 55zl
Czytam posty już od poprzedniej części, i albo nie było takiej wiadomości albo po prostu wypadło mi to z głowy, ale to chyba żadna zbrodnia ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 09:42   #820
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

nie mnie osądzać czy zbrodnia. Dla mnie irytujące jest czytanie setny raz tego samego pytania skoro istnieje urządzenie zwane wyszukiwarką.
Gdybyś czytała uważnie , jak piszesz, lub użyła wyszukiwarki, to znalazłabyś poniższe posty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post44054440
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post45471674

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

a jak wrzucisz w google to też Ci wyskakują ceny

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

zmieniając temat: czy któraś z Was próbowała to cudo?
http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LA...CHANGE-NOWOSC/
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:09   #821
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie mnie osądzać czy zbrodnia. Dla mnie irytujące jest czytanie setny raz tego samego pytania skoro istnieje urządzenie zwane wyszukiwarką.
Gdybyś czytała uważnie , jak piszesz, lub użyła wyszukiwarki, to znalazłabyś poniższe posty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post44054440
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post45471674

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

a jak wrzucisz w google to też Ci wyskakują ceny

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

zmieniając temat: czy któraś z Was próbowała to cudo?
http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LA...CHANGE-NOWOSC/
....
tego konkretnego nie próbowałam,ale mam inny z SunnyNails chyba,i własnie przed chwilą go ściągałam,niestety to raczej żel niż hybryda,trzeba było piłować całość.....co do efektu zmiany kolorów....paznokcie muszą być albo bardzo zapuszczone,albo robione w chłodniejszą pore roku,bo inaczej cały czas są tej najjaśniejszej barwy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 11:13   #822
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

tylko tu niby wlasnie bardziej reaguje na swiatlo-cien niz na sama temperature. Maja jeszcze w ofercie takie ktore swieca w ciemnosci szkoda mi 64zl na jeden kolor a jak mowisz ze sie nie chca sciagac to juz w ogole...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:24   #823
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tylko tu niby wlasnie bardziej reaguje na swiatlo-cien niz na sama temperature. Maja jeszcze w ofercie takie ktore swieca w ciemnosci szkoda mi 64zl na jeden kolor a jak mowisz ze sie nie chca sciagac to juz w ogole...
...
nie wiem jak ten konkretny produkt,ale nawet w nazwie ma Gel..... to ściąganie z pewnością będzie trudniejsze
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:54   #824
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Byłam teraz w stacjonarnym indigo i mówili że pod koniec sierpnia uzupełnią kolorki z mini. Wysyłka szybko i gratisy
dzięki za info bo mają piekne kolorki a kilka potrzebuje na następna sobote i zamówiłam te duże, na więcej się skusze jak będą mini, szkoda że dopiero później. zamówiłam za pobraniem i dostałam info że dzisiaj wysyłka, dpd (swoją drogą kurier z dpd już ma mnie dosyć), rzeczywiście szybka wysyłka. tak jak mówiłaś, mam nadzieje że również mi przypadną do gustu
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:01   #825
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

na pewno zakochasz sie w zapachu paczuchy i przemilej chetnej do pomocy obsludze
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:02   #826
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Strasznie dawno mnie tutaj nie było !
Mam do was pytanie,znalazłam śliczny kolor ale nie wiem jaki ma numerek lub jak się nazywa,pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8a09.jpg (34,2 KB, 82 załadowań)
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:23   #827
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja bym obstawiala shellac beau
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:37   #828
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dark01 i czuszka82 używacie indigo.. Jak z ich ściąganiem? Baza gelish -> lakier indigo -> top CZ....... czy acetonem z CZ normalnie zejdzie? czy jak macie produkty indigo to zdejmujecie ich produktem?
dark01 kupie ten top z indigo. Masz top czy ten base&top? I dlatego właśnie zastanawiam się czy zejdzie bez problemu...

Edytowane przez polkolp_10
Czas edycji: 2014-08-01 o 13:38
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:45   #829
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

uzywam indigo na bazie i z topem gelish. Top spilowuje, waciki nasaczam zielona isana z rossmanna, zawiam w folie (blyszczacym do paznokcia) i trzymam 12-15 min. Większość złuszcza się sama płatami a części (zwłaszcza na wolnym brzegu paznokci które naturalnie są chłodniejsze niż część paznokcia przy wale) pomagam kopytkiem. Nakładam ponad rok bez przerwy i nie zauważyłam żeby paznokcie mi się osłabiły. Są za to dłuższe i mocniejsze, chronione warstwą hybrydy. Z Indigo używam też oliwek oraz kremów do rąk. Cleaner mam z Gabrielle Nails, więc mieszam ostro
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 15:11   #830
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

cześć dziewczyny, podczytuję was, bo od jakiegoś czasu robię hybrydy- głownie sobie albo mamie

używam bazy i topu mollon pro
kolorówki Semilaca
na razie mam 4 kolory, ale na pewno się rozkręcę
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 17:20   #831
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
dark01 i czuszka82 używacie indigo.. Jak z ich ściąganiem? Baza gelish -> lakier indigo -> top CZ....... czy acetonem z CZ normalnie zejdzie? czy jak macie produkty indigo to zdejmujecie ich produktem?
dark01 kupie ten top z indigo. Masz top czy ten base&top? I dlatego właśnie zastanawiam się czy zejdzie bez problemu...
...
mam ten top od Gelpolishów ,ten baza@top jest bardzo cięzki do zdejmowania,zrezygnowałam z niego.
Jeżeli używam wszystkiego z serii Gelpolish to nie ma problemów ze zdięciem najmniejszych,producent pisze żeby nie matowic topu,,ale i tak matowie,bo mi szkoda czasu jak robie Klientkom.Przy użyciu bazy Gelish i kolorów i topu z Gelpolisha tez wszystko ładnie schodzi,czasem samą baze trzeba lekko doskrobac,albo jej całkowicie nie usuwac tylko wyrównać bloczkiem.... a ściągam róznymi removerami niekoniecznie firmowymi,albo acetonem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 19:08   #832
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam ten top od Gelpolishów ,ten baza@top jest bardzo cięzki do zdejmowania,zrezygnowałam z niego.
Jeżeli używam wszystkiego z serii Gelpolish to nie ma problemów ze zdięciem najmniejszych,producent pisze żeby nie matowic topu,,ale i tak matowie,bo mi szkoda czasu jak robie Klientkom.Przy użyciu bazy Gelish i kolorów i topu z Gelpolisha tez wszystko ładnie schodzi,czasem samą baze trzeba lekko doskrobac,albo jej całkowicie nie usuwac tylko wyrównać bloczkiem.... a ściągam róznymi removerami niekoniecznie firmowymi,albo acetonem
....i czuszka82

Dziękuje za odpowiedź, wszystko co chciałam wiedzieć, mi napisałyście
Miłego wieczorku życze!
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 19:55   #833
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Szukam właśnie jakiegoś ładnego kolorku do frencha coś w róż,taki jak pokazałam z Shellac
nie wiem tylko jaki to

myślę nad indigo french pink i ibd Naturally Beautiful
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 20:33   #834
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Szukam właśnie jakiegoś ładnego kolorku do frencha coś w róż,taki jak pokazałam z Shellac
nie wiem tylko jaki to

myślę nad indigo french pink i ibd Naturally Beautiful
Oba byly polecane
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 20:55   #835
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Oba byly polecane
Tak wiem tylko dokładne zdjęcia widziałam Indie bo Indigo niestety nie
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:45   #836
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Paznokcie odrywają się na drugi dzień, ale nie całe, robia sie odpryski. Juz nie wiem co mam robić... Baza shellac, kolorówka zmieniona na tiftona, top estetiq. Matowię płytkę, odtłuszczam, ściągam lepiącą warstwę z bazy, zabezpieczam wolny brzeg. No nie wiem juz gdzie może tkwić problem. Zamówiłam nowe żarówki do lampy, czekam aż przyjdą. Macie jakieś przydatne wskazówki??
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 10:17   #837
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Paznokcie odrywają się na drugi dzień, ale nie całe, robia sie odpryski. Juz nie wiem co mam robić... Baza shellac, kolorówka zmieniona na tiftona, top estetiq. Matowię płytkę, odtłuszczam, ściągam lepiącą warstwę z bazy, zabezpieczam wolny brzeg. No nie wiem juz gdzie może tkwić problem. Zamówiłam nowe żarówki do lampy, czekam aż przyjdą. Macie jakieś przydatne wskazówki??
...
zmieniałabym baze na inną i top na lepszy...Shellac najlepiej stosować w komplecie <baza+kolorówka+top> bo chemicznie się ze sobą te produkty uzupełniają... jak dla mnie to jest specyficzny system produktów i źle współgra z innymi markami... tak że zmieniłabym baze na taką typu SoakOff np Gelish i lepszy top
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 11:33   #838
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Paznokcie odrywają się na drugi dzień, ale nie całe, robia sie odpryski. Juz nie wiem co mam robić... Baza shellac, kolorówka zmieniona na tiftona, top estetiq. Matowię płytkę, odtłuszczam, ściągam lepiącą warstwę z bazy, zabezpieczam wolny brzeg. No nie wiem juz gdzie może tkwić problem. Zamówiłam nowe żarówki do lampy, czekam aż przyjdą. Macie jakieś przydatne wskazówki??
A po co przemywasz bazę ? Nakładasz ją cieniutko ?
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 16:34   #839
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Nie przemywam, tylko `ściągam` suchym wacikiem bezpyłowym, żeby kolor nie uciekał, tak nakładam ją cieniutką...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
zmieniałabym baze na inną i top na lepszy...Shellac najlepiej stosować w komplecie <baza+kolorówka+top> bo chemicznie się ze sobą te produkty uzupełniają... jak dla mnie to jest specyficzny system produktów i źle współgra z innymi markami... tak że zmieniłabym baze na taką typu SoakOff np Gelish i lepszy top
Tyle wydałam na shellaca bo czytałam dużo pozytywnych opinii... Kurde, z jednej strony nie stać mnie tak od razu na gelisha, ale z drugiej nie chce wyrabiać sobie złego zdania u klientek...
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 17:27   #840
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Nie przemywam, tylko `ściągam` suchym wacikiem bezpyłowym, żeby kolor nie uciekał, tak nakładam ją cieniutką...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------



Tyle wydałam na shellaca bo czytałam dużo pozytywnych opinii... Kurde, z jednej strony nie stać mnie tak od razu na gelisha, ale z drugiej nie chce wyrabiać sobie złego zdania u klientek...
...
zadowolenie Klientek to podstawa.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.