Solarium :/ - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 00:28   #1921
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Od dawna chodzę do solarium na ul. Dubois- nazywa się ono bodajże "Malaga"- vis a vis przystanku autobusowego.
Kiedyś poleciła mi je koleżanka i... tak zostało. Parę razy próbowałam znaleźć coś bliżej domu, ale w końcu zrezygnowałam z szukania.
Mogę z czystym sumieniem polecić.
a wiesz może czy mozna tam calkowicie wylaczyc lampy na twarz?

tez poszukuje dobrego slarium we wroclawiu ale zalezy mi na tych wylanczanych lampach
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 01:57   #1922
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Solarium :/

a ja jak na pierwszy raz to przezyłam koszmar od samego wejscia
po pierwsze włascicielka koło czterdziestki zjarana i zniszcona na twarzy tak ze mi sie wszystkiego odechciało-mówie ze jestem pierwszy raz i na ile minut powinnam iśc a ona na to ze chyba na 12na zdrowy rozum wydało mi sie to za dużo bo mam jasna karnacje i powiedziałam ze jednak raczej zaczne od 6min
wołam ja i prosze zeby pokazała mi jak mozna wyłaczyć lampy na twarz bo nie chce jej opalać a ona na to ze w tym łóżku cos sie popsulo i nie mozna ich wyłączyć-prosze o inne łózko a ona na to ze inne są juz zajete,ale przecież nic mi sie nie stanie z twarzą od tych sześciu min-myśle sobie tu 6min tam 10min a za pare lat bede płakać i liczyc zmarchy(jej twarz była dla mnie przestrogą)
mówie sobie dobra mam 15 min czasu bo urwałam sie z firmy-zaryzykujeprosze o odpowiedni kosmetyk dla mojej karnacji i słysze ze jest ale sie skonczył akurat i czekaja na dostawe dobrze że miałam w torebce dzień wcześniej kupiony balsam do opalania
przykryłam twarz pięcioma warstwami husteczek higienicznych i leże-zero muzyki bo słuchawek nie byłosłyszałam kazdy zgrzyp i strzelanie szyby tego łózka jakby zaraz miała sie zarwać pode mna przez co czułam dyskomfort a waże niespełna 50kg-okularków tez nie znalazłam

będe omijać to solarium z daleka-skorzystałam bo miałam je w sumie pod nosem,ale dziękuje...na drugi dzień po tych 6min wszystko mnie piekło mimo ze miałam filtr 15 bo pani zapomniała poinformować ze dzień wczesniej wymieniono lampy...
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:18   #1923
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a wiesz może czy mozna tam calkowicie wylaczyc lampy na twarz?

tez poszukuje dobrego slarium we wroclawiu ale zalezy mi na tych wylanczanych lampach

W jednym z łóżek leżących (jest to bodajże Ergoline Excellence 800) można na 100%. Jest regulacja- można sobie albo częściowo zmniejszyć moc opalania buzi albo zupełnie wyłączyć lampy.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
po pierwsze włascicielka koło czterdziestki zjarana i zniszcona na twarzy tak ze mi sie wszystkiego odechciało-mówie ze jestem pierwszy raz i na ile minut powinnam iśc a ona na to ze chyba na 12na zdrowy rozum wydało mi sie to za dużo bo mam jasna karnacje i powiedziałam ze jednak raczej zaczne od 6min
wołam ja i prosze zeby pokazała mi jak mozna wyłaczyć lampy na twarz bo nie chce jej opalać a ona na to ze w tym łóżku cos sie popsulo i nie mozna ich wyłączyć-prosze o inne łózko a ona na to ze inne są juz zajete,ale przecież nic mi sie nie stanie z twarzą od tych sześciu min-myśle sobie tu 6min tam 10min a za pare lat bede płakać i liczyc zmarchy(jej twarz była dla mnie przestrogą)
mówie sobie dobra mam 15 min czasu bo urwałam sie z firmy-zaryzykujeprosze o odpowiedni kosmetyk dla mojej karnacji i słysze ze jest ale sie skonczył akurat i czekaja na dostawe dobrze że miałam w torebce dzień wcześniej kupiony balsam do opalania
przykryłam twarz pięcioma warstwami husteczek higienicznych i leże-zero muzyki bo słuchawek nie byłosłyszałam kazdy zgrzyp i strzelanie szyby tego łózka jakby zaraz miała sie zarwać pode mna przez co czułam dyskomfort a waże niespełna 50kg-okularków tez nie znalazłam

będe omijać to solarium z daleka-skorzystałam bo miałam je w sumie pod nosem,ale dziękuje...na drugi dzień po tych 6min wszystko mnie piekło mimo ze miałam filtr 15 bo pani zapomniała poinformować ze dzień wczesniej wymieniono lampy...
Jakim cudem takie solaria jeszcze prosperują?
Ręce opadają... jakaś nienormalna baba, przecież gdybyś legła tam na 12 minut, skończyło0by się na poparzeniu skóry. Masakra.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"


Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-07-12 o 12:57 Powód: literówka
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:36   #1924
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Solarium :/

.
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez serpentynka14
Czas edycji: 2013-01-25 o 11:29
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:59   #1925
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
hej ostatnio byłam na solarium 5 min. i po tym jak zgasły lampy wyszłam z niego, od razu po zgaśnięciu włączyła się jakaś wentylacja i proszę powiedzcie mi czy do dopóki ona się nie wyłączy mam dalej być "w środku" ?
Po zgaśnięciu lamp opuszczasz łóżko- dobrze zrobiłaś.
Wentylacja, która się wtedy włącza służy schłodzeniu łóżka ( a szczególnie płyt pleksi i lamp) po seansie opalania i nie ma sensu, by w nim wtedy przebywać.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:49   #1926
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

anka - dzieki
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:50   #1927
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
a ja jak na pierwszy raz to przezyłam koszmar od samego wejscia
po pierwsze włascicielka koło czterdziestki zjarana i zniszcona na twarzy tak ze mi sie wszystkiego odechciało-mówie ze jestem pierwszy raz i na ile minut powinnam iśc a ona na to ze chyba na 12na zdrowy rozum wydało mi sie to za dużo bo mam jasna karnacje i powiedziałam ze jednak raczej zaczne od 6min
wołam ja i prosze zeby pokazała mi jak mozna wyłaczyć lampy na twarz bo nie chce jej opalać a ona na to ze w tym łóżku cos sie popsulo i nie mozna ich wyłączyć-prosze o inne łózko a ona na to ze inne są juz zajete,ale przecież nic mi sie nie stanie z twarzą od tych sześciu min-myśle sobie tu 6min tam 10min a za pare lat bede płakać i liczyc zmarchy(jej twarz była dla mnie przestrogą)
mówie sobie dobra mam 15 min czasu bo urwałam sie z firmy-zaryzykujeprosze o odpowiedni kosmetyk dla mojej karnacji i słysze ze jest ale sie skonczył akurat i czekaja na dostawe dobrze że miałam w torebce dzień wcześniej kupiony balsam do opalania
przykryłam twarz pięcioma warstwami husteczek higienicznych i leże-zero muzyki bo słuchawek nie byłosłyszałam kazdy zgrzyp i strzelanie szyby tego łózka jakby zaraz miała sie zarwać pode mna przez co czułam dyskomfort a waże niespełna 50kg-okularków tez nie znalazłam

będe omijać to solarium z daleka-skorzystałam bo miałam je w sumie pod nosem,ale dziękuje...na drugi dzień po tych 6min wszystko mnie piekło mimo ze miałam filtr 15 bo pani zapomniała poinformować ze dzień wczesniej wymieniono lampy...
Popełniłaś podstawowy błąd, bo do opalania na solarium nie używa sie kosmetyków z filtrami. Po drugie fakt solarium jest beznadzieje a kobieta która tam pracuje się na niczym nie zna.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 17:45   #1928
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

ja dziewczynki mam takie pytanie może pomyślicie zejakas dziwna jestem ale musze o to spytać.
ja do solarium chodze rzadko tz. 3 razy w miesiącu tak srednio i nigdy nie używam tym małych okularków takich na oczy czy to zle w sumie w solarium nigdy nie mówili mi prosze je założyć itd..
czy moge w ten sposób szkodzić gałką ocznym?? albo np. gdy podczas opalania chcę zwiększyć nawiew otwieram oczy i są narażone no ktrótko ale jednak na działanie światła?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:20   #1929
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
ja dziewczynki mam takie pytanie może pomyślicie zejakas dziwna jestem ale musze o to spytać.
ja do solarium chodze rzadko tz. 3 razy w miesiącu tak srednio i nigdy nie używam tym małych okularków takich na oczy czy to zle w sumie w solarium nigdy nie mówili mi prosze je założyć itd..
czy moge w ten sposób szkodzić gałką ocznym?? albo np. gdy podczas opalania chcę zwiększyć nawiew otwieram oczy i są narażone no ktrótko ale jednak na działanie światła?
Gałki oczne nie mają tutaj znaczenia, nie jest powiedziane ze to swiatło szkodzi, chodzi tutaj jedynie o skórę powiek, która jest delikatna i mogą tworzyć się zmarszczki.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 20:18   #1930
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Solarium :/

widze ze macie doswiadczenie wiec zapytam wybieram sie na solarium pierwszy raz i mam watpliwosci..solarium mam juz upatrzone ale..czy wczesniej powinnam sie jakos przygotowac? czy sa jakies powazne przeciwskazania do opalania oprocz oczywiscie schorzen skory? w czym nalepiej sie opalac ?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 20:20   #1931
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

Promieniowanie UV szkodzi na wzrok. W solarium powinni powiedzieć, jakie zagrożenia niesie ze sobą promieniowanie UV. Jednym z nich jest podrażnienie rogówki oka.Może ono wystąpić nawet po jednej sesji w solarium i utrzymywać się przez dwa, trzy dni. Czujemy się wtedy tak, jakby w oku znalazło się ziarnko piasku."Dużo bardziej uciążliwe - tym bardziej że nieodwracalne - mogą być utrata lub upośledzenie możliwości widzenia w nocy lub daltonizm. Długotrwałe lekceważenie zasad bezpieczeństwa w solarium może się przyczynić do rozwoju wielu groźnych chorób. Oto niektóre z nich: skrzydlik - fałd spojówki narastający na rogówkę oka; rak podstawnokomórkowy - małe narośla pod okiem lub powieką; katarakta."
Nawet jak się ma zamkniete oczy, to mozna uszkodzic wzrok, bo skora jest tam cienka i wiekszosc tych promieni i tak dociera do oka.
Także na dłuższą metę polecam korzystanie z okularków
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 01:10   #1932
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
widze ze macie doswiadczenie wiec zapytam wybieram sie na solarium pierwszy raz i mam watpliwosci..solarium mam juz upatrzone ale..czy wczesniej powinnam sie jakos przygotowac? czy sa jakies powazne przeciwskazania do opalania oprocz oczywiscie schorzen skory? w czym nalepiej sie opalac ?
1. Z tymi schorzeniami skóry bywa różnie- np. na łuszczycę solarium często pomaga (choć nie wszystkim!)- jeśli się ma jakąkolwiek chorobę skóry, najlepiej zasięgnąć porady lekarza co do opalania.
2. Ciąża jest przeciwwskazaniem.
3. Tabletki antykoncepcyjne też są wymieniane jako przeciwwskazanie- chodzi o to, że u osób je stosujących na skórze mogą pojawiać się przebarwienia- trzeba więc obserwować skórę. Ja biorę tabletki, opalam się, moja skóra na to nie reaguje przebarwieniami.
4. W czym się opalać? Ja opalam się nago, ale można też w bieliźnie, jeśli komuś nie przeszkadzają białe ślady. Nago jest wygodniej, bo podczas opalania człowiek się mniej lub bardziej poci, więc potem średnio przyjemnie zakładać ubrania na przepoconą bieliznę.

Przed opalaniem w solarium:
- nie stosujesz "zwykłych" kosmetyków z filtrami do opalania się na słońcu.
- nie stosujesz perfum/dezodorantów (mogą się przyczynić do przebarwień na skórze).
- zmywasz makijaż.
- zdejmujesz biżuterię.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 07:05   #1933
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Solarium :/

a to pamietam jak bylam na solarium na 8 min. Babka zdziwiona, ze tak "dziwnie ma ustawiac zegar, Powinno sie miec 10-15-20, a nie pomiedzy".

Zanim zatrudnia kogos do pracy powinny jakies szkolenie przejsc czy cos takiego.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:37   #1934
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Solarium :/

hm ... ja jeszcze nie bylam nigdy na solarium, nie wiem, ale wole w ruchu sie opalac w czasie jazdy , biegania itp. :P czesto chodzicie na solarium? 2 - 3 razy w tygodniu to podobno max.
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:58   #1935
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez katja2407 Pokaż wiadomość
Promieniowanie UV szkodzi na wzrok. W solarium powinni powiedzieć, jakie zagrożenia niesie ze sobą promieniowanie UV. Jednym z nich jest podrażnienie rogówki oka.Może ono wystąpić nawet po jednej sesji w solarium i utrzymywać się przez dwa, trzy dni. Czujemy się wtedy tak, jakby w oku znalazło się ziarnko piasku."Dużo bardziej uciążliwe - tym bardziej że nieodwracalne - mogą być utrata lub upośledzenie możliwości widzenia w nocy lub daltonizm. Długotrwałe lekceważenie zasad bezpieczeństwa w solarium może się przyczynić do rozwoju wielu groźnych chorób. Oto niektóre z nich: skrzydlik - fałd spojówki narastający na rogówkę oka; rak podstawnokomórkowy - małe narośla pod okiem lub powieką; katarakta."
Nawet jak się ma zamkniete oczy, to mozna uszkodzic wzrok, bo skora jest tam cienka i wiekszosc tych promieni i tak dociera do oka.
Także na dłuższą metę polecam korzystanie z okularków
dzieki za odp. widzisz no ja jestem klientką i mam prawo czegos nie wiedziec uważam ze pani w solarium powinna o tym informować prawda?
ja wiem ze przychodzą rózne osoby doświadczone w opalaniu ale i też te nie doświadczone i powinna być choć by kartka z napisem przed opalaniem prosze założyć okulary jeśli pani nie chce się do każdego to mówić.No tak uważam.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:06   #1936
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a to pamietam jak bylam na solarium na 8 min. Babka zdziwiona, ze tak "dziwnie ma ustawiac zegar, Powinno sie miec 10-15-20, a nie pomiedzy".
Zanim zatrudnia kogos do pracy powinny jakies szkolenie przejsc czy cos takiego.
Babka pewnie miała kłopot z wyliczeniem Twojej należności- w pamięci tylko ceny za 10-15-20 minut, więc Twoje 8 minut zburzyło jej spokój.
No i fakt- niedouczony pracownik, to wina szefa.

Cytat:
Napisane przez ocziko Pokaż wiadomość
2 - 3 razy w tygodniu to podobno max.
3 razy to za często.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:19   #1937
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Solarium :/

Napiszcie mi,jaka powinna być odległość miedzy ostatnim opalaniem w solarium a wyjściem na słońce(plażę) nad morzem?czy moge jeszcze w tym tyg isć na solarium jadąc już w przyszły weekend na morze?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:23   #1938
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Napiszcie mi,jaka powinna być odległość miedzy ostatnim opalaniem w solarium a wyjściem na słońce(plażę) nad morzem?czy moge jeszcze w tym tyg isć na solarium jadąc już w przyszły weekend na morze?
Jeśli Twoja skóra jest przyzwyczajona do opalania i nie jest zaczerwieniona po seansie w solarium, to możesz wyjść na słońce nawet następnego dnia.
Nie ma powodu, żebyś nie szła.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 14:24   #1939
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Solarium :/

Partymix, owszem pani z solarium powinna Cię o wszystkim poinformować, ale rzadko się zdarza, zeby klient został uprzedzony o zagrożeniach. W większości solariów wisi regulamin korzystania z solarium i tam jest punkt informujący, że nalezy opalać się w okularkach, ale nie ma nic o zagrożeniach wynikających z nieprzestrzegania regulaminu, więc mało kto zwraca na to uwagę. A wracając do okularków, to proponuję kupic sobie własne okularki, najlepiej Łezki bez gumek. W solariach przeważnie są okularki na gumce i z paseczkiem łączącym łezki, a po nich zostają biale ślady
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 16:30   #1940
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dzieki za odp. widzisz no ja jestem klientką i mam prawo czegos nie wiedziec uważam ze pani w solarium powinna o tym informować prawda?
ja wiem ze przychodzą rózne osoby doświadczone w opalaniu ale i też te nie doświadczone i powinna być choć by kartka z napisem przed opalaniem prosze założyć okulary jeśli pani nie chce się do każdego to mówić.No tak uważam.
\
masz racje, ja tez się dopiero teraz na tym watku dowiedzialam, a wiele razy sie opalalam bez tych szkielek

(w paru solariach nawet tego nie bylo)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:26   #1941
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Solarium :/

ja mam takie okularki z zestawu z kwarcówki bo w domku się naśietlała moja mama wiec jej ukradnę a faktycznie nie dość ze zostaje bialy slad po gumkach to jak raz je założyłam dla przymiarki od mamy to gumka wrzynała mi sie w głowe.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:24   #1942
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Solarium :/

Byłam już 3 razy na solarium. no i tak : brzuch mam brązowy (juz po 2 razie zbrązowiał ) no i dziś spiekłam se tyłek,plecy i nogi z tyłu nad kolanami ;/ bo położyłam sie na brzuszku,normalnie masakra. całe czerwone mam. no ale poza tym nic,z przodu jeszcze tylko nogi nad kolanami mam leciutko zbrązowiałe (też po 2 razie )a moje boki są nadal blade jak były przed chodzeniem na solarium.
chyba całkiem zrezygnuje z solarium, poczekam aż mój tył wydobrzeje no i bede opalała się na słońcu. ewentualnie pójdę doinnego,lepszego solarium,choć wątpie,że będe miala ochote,bo nawet usiedzieć niemogę

pozdrwiam ;*
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 09:51   #1943
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Jeśli Twoja skóra jest przyzwyczajona do opalania i nie jest zaczerwieniona po seansie w solarium, to możesz wyjść na słońce nawet następnego dnia.
Nie ma powodu, żebyś nie szła.
TAK chodze na solr.więc moja skóra jest przezwyczajona dzieki ZA ODP
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:35   #1944
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Gałki oczne nie mają tutaj znaczenia, nie jest powiedziane ze to swiatło szkodzi, chodzi tutaj jedynie o skórę powiek, która jest delikatna i mogą tworzyć się zmarszczki.
Nie szkodzi? to dziwne ja poparzylam siatkowke i bylam prawie slepa przez caly dzien. Na drugi pobieglam do okulisty, ktory mi oswiadczyl ze mialam duuuuuuuzo szczescia... Wzrok normalny odzyskalam po ok dobie...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:51   #1945
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Nie szkodzi? to dziwne ja poparzylam siatkowke i bylam prawie slepa przez caly dzien. Na drugi pobieglam do okulisty, ktory mi oswiadczyl ze mialam duuuuuuuzo szczescia... Wzrok normalny odzyskalam po ok dobie...
Ja takiej reakcji u siebie nie obserwuje, poza tym nic nie mówią na temat lamp solaryjnych i wplywu na wzrok.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:05   #1946
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Ja takiej reakcji u siebie nie obserwuje, poza tym nic nie mówią na temat lamp solaryjnych i wplywu na wzrok.
Logiczne, że jeżeli promienie słońca nas oślepiają w solarium mamy duzo wiekszą dawkę, która zagraza naszym oczom.
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:18   #1947
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Solarium :/

w jednym z solarium babka bardzo uczula na zalozenie okularow. Mowila, ze przez swoja glupote, kiedy nie zakladala 'ochraniaczy', miala operacje oczu. Okulista jej zrobil kazanie i ponoc coraz wiecej ma pacjentek jak on to mowi "prosto z solarium".
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:50   #1948
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Solarium :/

mysle,ze jednak lepiej zakladac te okularki niz przezyc taki stres co ja.. tym bardziej, ze mialam naprawde duuuuuuuuuuuzo szczescia....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:37   #1949
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny mam 2 sprawy. Wlasciwie problem i pytanie.
Po 1 bylam na solarium i prawie mi sie nogi nie opalily Co z tym fantem zrobic? Kupic jakis aktywator do opalania?
Po 2 czy lampy golden light choco brown plus 33/160 W sa dobre?
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:45   #1950
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 2 sprawy. Wlasciwie problem i pytanie.
Po 1 bylam na solarium i prawie mi sie nogi nie opalily Co z tym fantem zrobic? Kupic jakis aktywator do opalania?
Po 2 czy lampy golden light choco brown plus 33/160 W sa dobre?
1. Kupić przyspieszacz do opalania lub aktywator
2. Lampy 160W to teraz standard w solariach i na początek są dobre Ewentualnie później można mocniejsze Ale sądząc po nazwie to lampy brązujące więc ok
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.