Pralka otwierana na prawo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-27, 17:02   #1
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Question

Pralka otwierana na prawo


Poszukuję pralki ładowanej od przodu, ale z drzwiczkami otwieranymi na prawą stronę.
W Internecie znalazłam parę modeli Bosch i Candy Aqua (tej drugiej firmy kompletnie nie znam).

Czy któraś z Was może ma model, który mogłaby polecić?
Będę wdzięczna
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 07:38   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pralka otwierana na prawo

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Poszukuję pralki ładowanej od przodu, ale z drzwiczkami otwieranymi na prawą stronę.
W Internecie znalazłam parę modeli Bosch i Candy Aqua (tej drugiej firmy kompletnie nie znam).

Czy któraś z Was może ma model, który mogłaby polecić?
Będę wdzięczna
W większości pralek istnieje techniczna możliwość odwrócenia kierunku otwierania drzwi. Po prostu wybierz 2-3 modele, które Ci odpowiadają ogólnie, a potem dopytaj o tą możliwość.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 08:20   #3
Natalia3107
Raczkowanie
 
Avatar Natalia3107
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 71
Dot.: Pralka otwierana na prawo

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Poszukuję pralki ładowanej od przodu, ale z drzwiczkami otwieranymi na prawą stronę.
W Internecie znalazłam parę modeli Bosch i Candy Aqua (tej drugiej firmy kompletnie nie znam).

Czy któraś z Was może ma model, który mogłaby polecić?
Będę wdzięczna
4 miesiące temu też mieliśmy ten problem z zakupem całego sprzętu do domu. jest tyle marek pralek, że nie wiadomo co wybrać. Jaki zakres cenowy Cię interesuje? My zakupiliśmy ten model EWS1477FWD i jestem bardzo zadowolona. ona jest węższa ale nam akurat taka pasowała do łazienki.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez NataliaWrawer Pokaż wiadomość
4 miesiące temu też mieliśmy ten problem z zakupem całego sprzętu do domu. jest tyle marek pralek, że nie wiadomo co wybrać. Jaki zakres cenowy Cię interesuje? My zakupiliśmy ten model EWS1477FWD i jestem bardzo zadowolona. ona jest węższa ale nam akurat taka pasowała do łazienki.
nie spojrzałam nasza jest otwierana na lewo i nie ma możliwości zmiany układu drzwiczek
Natalia3107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 12:11   #4
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Pralka otwierana na prawo

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W większości pralek istnieje techniczna możliwość odwrócenia kierunku otwierania drzwi. Po prostu wybierz 2-3 modele, które Ci odpowiadają ogólnie, a potem dopytaj o tą możliwość.
Właśnie byłam w RTV Euro AGD i dowiedziałam się, że w pralkach nie ma takich opcji. To popularne rozwiązanie w lodówkach.
Ale popytam jeszcze w innych sklepach. Miałam nadzieję, że ktoś może poleci konkretny model.

Cytat:
Napisane przez NataliaWrawer Pokaż wiadomość
4 miesiące temu też mieliśmy ten problem z zakupem całego sprzętu do domu. jest tyle marek pralek, że nie wiadomo co wybrać. Jaki zakres cenowy Cię interesuje? My zakupiliśmy ten model EWS1477FWD i jestem bardzo zadowolona. ona jest węższa ale nam akurat taka pasowała do łazienki.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------



nie spojrzałam nasza jest otwierana na lewo i nie ma możliwości zmiany układu drzwiczek
Na ten moment nie patrzę na ceny. Myślałam, że nie będzie takiego problemu z tymi drzwiczkami a od tego zależy cały projekt łazienki.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 06:41   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pralka otwierana na prawo

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Właśnie byłam w RTV Euro AGD i dowiedziałam się, że w pralkach nie ma takich opcji. To popularne rozwiązanie w lodówkach.
Ale popytam jeszcze w innych sklepach. Miałam nadzieję, że ktoś może poleci konkretny model.
(...)
Sorry, rzeczywiście miałam bardziej na myśli lodówki. Chyba rzeczywiście tylko wujek Google i szukać plus przygotuj sobie email z pytaniem o taki model i wyślij do wszystkich większych sklepów agd. Jeżeli będą polecać jeden model, to niestety ten pozostaje.

A pralka ładowana od góry? Może warto rozważyć tą opcję?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 20:03   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Pralka otwierana na prawo

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, rzeczywiście miałam bardziej na myśli lodówki. Chyba rzeczywiście tylko wujek Google i szukać plus przygotuj sobie email z pytaniem o taki model i wyślij do wszystkich większych sklepów agd. Jeżeli będą polecać jeden model, to niestety ten pozostaje.

A pralka ładowana od góry? Może warto rozważyć tą opcję?
Ładowana od góry też niestety odpada, bo wtedy nie miałabym blatu.
Niestety walczę z małą łazienką i pralka musi być zabudowana

Dzięki za rady
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-02 21:03:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.