Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 14:58   #3901
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=388 Jozefinko - tam jest ten artykuł
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:06   #3902
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=jozefinka888;856288 7]Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.

Ja też czekam na cos2 ale teraz to juz wyłącznie po to zeby schować go w lodówce do przyszłego roku - niestety. Dziewczyny czy wy juz wszystkie jestescie "odbarwione"? Teraz tylko ja bede nosiła na sobie te fatalne łaty? Boze jakiego ja mam dziesiaj strasznego doła. Kompletnie sie załamałam. Tyle zachodu poszło na marne , moj koszmar powrócił. Mam tylko nadzieję ze moja fasolka mi to wynagrodzi!!
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:17   #3903
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=AgNiESzKa00;8563441]
Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.

Ja też czekam na cos2 ale teraz to juz wyłącznie po to zeby schować go w lodówce do przyszłego roku - niestety. Dziewczyny czy wy juz wszystkie jestescie "odbarwione"? Teraz tylko ja bede nosiła na sobie te fatalne łaty? Boze jakiego ja mam dziesiaj strasznego doła. Kompletnie sie załamałam. Tyle zachodu poszło na marne , moj koszmar powrócił. Mam tylko nadzieję ze moja fasolka mi to wynagrodzi!!
Wynagrodzi . Agnieszko - wiem, że plamy to plama na nastroju. I wiem, że dopóki nie ma się dziecka po tej stronie brzucha co plamy, to plamy szczególnie przeszkadzają. Potem pojawi się fasolka w formie fasoli, przytulisz ją , potem minie trochę czasu i będziesz mogła używać cos. I nie będziesz miała plam, a będziesz miała kolejną miłość w Twoim życiu. Ja bez mojej 10 letniej już fasoli nie wyobrażam sobie życia
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:22   #3904
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=388 Jozefinko - tam jest ten artykuł
Kamilia
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:35   #3905
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=AgNiESzKa00;8563441]
Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.

Ja też czekam na cos2 ale teraz to juz wyłącznie po to zeby schować go w lodówce do przyszłego roku - niestety. Dziewczyny czy wy juz wszystkie jestescie "odbarwione"? Teraz tylko ja bede nosiła na sobie te fatalne łaty? Boze jakiego ja mam dziesiaj strasznego doła. Kompletnie sie załamałam. Tyle zachodu poszło na marne , moj koszmar powrócił. Mam tylko nadzieję ze moja fasolka mi to wynagrodzi!!
Agnieszka00-moja ostatnia fasola ma pięć lat.Fakt w ciąży pogłebiły mi się plamiska,ale wtedy ja nie wiedziałam o istnieniu takiego cuda jak cosmelan.Gdybym wtedy o tym wiedziala nie martwiłabym się tak tymi plamiskami .Dopiero teraz po latach zaświeciła dla mnie i dla innych plamiastych nadzieja na całkowite pozbycie się tego cholerstwa.Ciąża to wspaniały okres.Ja moglabym być w niej co 4 lata.Ciesz się tym tu i teraz.Zamartwianie się plamami w ciąży nie ma sensu.Cel jest nadrzędny -urodzić ślicznego ,zdrowego dzidziusia.
Póki co smaruj twarz tak jak Ci radziła bodajże kamilia serum Flavo c i głowa do góry.Jeszcze będzie pięknie i cudnie.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:56   #3906
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny potrzebuje was mam takiegoi dola dzisaiaj ze szok chce mi sie plakac
nie wiem co sie ze mna dzieje czy to moze od posranej pogody wlasnie wypilam sobie redsa jablkowego mysllam ze pomorze i nic ale padaczka a do tego widze moja plame na czole co sie dzieje wiem ze jeszcze nie ma miesiaca ale czy on zniknie calkowice dajcie mi troche otuchy bo to tez mnie doluje wpadne w depreche
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:18   #3907
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje was mam takiegoi dola dzisaiaj ze szok chce mi sie plakac
nie wiem co sie ze mna dzieje czy to moze od posranej pogody wlasnie wypilam sobie redsa jablkowego mysllam ze pomorze i nic ale padaczka a do tego widze moja plame na czole co sie dzieje wiem ze jeszcze nie ma miesiaca ale czy on zniknie calkowice dajcie mi troche otuchy bo to tez mnie doluje wpadne w depreche
Agnieszkokis-rany boskie co za dzień!!!!!Ja też mam doła,ale nic już nie mówię
Plam mam bez liku i ciut ciut.Już nawet kilo tapety nie wystarcza,a cosmelanu jak nie tak nie ma.Ojej, to Cię chyba nie pocieszyło??
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 16:29   #3908
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

To ja Wam opowiem kawał, który kiedyś, podczas swojego benefisu, opowiadał z kamienną twarzą G. Holoubek : Rano kochanka budzi się w domu swojego nowego kochanka. Patrzy na niego z czułością, potem na jego mieszkanie, potem znowu na niego z czułością i w końcu nadal z czułością mówi do niego; wiesz, mieszkanko masz TEŻ malutkie.........


kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:39   #3909
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8564413]To ja Wam opowiem kawał, który kiedyś, podczas swojego benefisu, opowiadał z kamienną twarzą G. Holoubek : Rano kochanka budzi się w domu swojego nowego kochanka. Patrzy na niego z czułością, potem na jego mieszkanie, potem znowu na niego z czułością i w końcu nadal z czułością mówi do niego; wiesz, mieszkanko masz TEŻ malutkie...

Dobrze ,że nie podglądują nas faceci.Można poużywać sobie do woli.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:44   #3910
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

a to jeszcze jeden tekst, który mnie zawsze bawi . Mam poza psem tez kota i to są same słowa prawdy. Tekst nie ma nic wspólnego z cosmelanem wiec dla tych z Was, które szukają info na temat cos - przepraszam za zaśmiecanie forum,ale walczę o uśmiech koleżanek coslemalanek chwilowo depresantek





jak zaaplikować kotu tabletkę

  1. Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć.
    Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.
    Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamlaną już tabletkę.
    Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.
    Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy.
    Przyduś kota do podłogi klinując go miedzy kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylnie łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę miedzy zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki miedzy rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle co skłoni go do przełknięcia.
    Wyciągnij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nowa tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później.
    Owiń kota w ręcznik kąpielowy , a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę miedzy rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka.
    Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij jedna butelkę piwa żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie rozdrapane ramię, a następnie przy pomocy cieplej wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu.
    Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następna tabletkę.
    Przygotuj następna butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki "recepturki" strzel tabletka miedzy rozwarte zęby.
    Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek aby ukoić ból. Podartą koszule możesz już wyrzucić.
    Zadzwoń po straż pożarna, żeby ściągneli kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij kolejną tabletkę z opakowania.
    Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylnie łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej. Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła żeby spłukać tabletkę.
    Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zaszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół.
    Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików.
jak zaaplikować psu tabletkę

  1. Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa.....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:50   #3911
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia-jesteś the best brak mi słów....
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 16:54   #3912
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
kamilia-jesteś the best brak mi słów....
na tej stronie, której link pokazuje się pod tekstem o kocie, jest też tekst o ryśku. Popłakałam się ze śmiechu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:04   #3913
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia Przyznam się bez bicia.Jak byłam w aptece po wazelinę,to w oczy rzuciła mi się promocja serum borowinowego do ciała dr Tołpy o działaniu wyszczuplająco-liftingującym.I znowu... serum to otrzymało nagrodę roku 2004 czytelniczek URODY.Ma okropny kolor,a jak działa powiem Wam jak je przetestuję.Obecnie w aptekach Superpharm całego kraju jest na nie promocja.Normalnie kosztowało 57,99 a teraz 28,99.
Boże!!! co ja wyprawiam wciąż kupuję jakieś kosmetyki.Pieniędzy ubywa a ja nadal jestem taka jaka byłam.!!!!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:08   #3914
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
na tej stronie, której link pokazuje się pod tekstem o kocie, jest też tekst o ryśku. Popłakałam się ze śmiechu
Chyba jestem jakaś niezguła.Nie mogę go otworzyć.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:24   #3915
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jozefinko - dla Ciebie Rysiek





Rysiek !

autor nieznany

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek... Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał,że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka.
W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek.....Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo. Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek ma klasę !".
Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie. Facet w szafie myśli:"****a, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty!". Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu krateczka-kaloryfer, wysportowany, a na klacie grają mięśnie.
Facet w szafie myśli: "****a, ten Rysiek, to ekstra gość!". Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki,a tu pała aż do kolan. Facet w szafie myśli: "O żesz ****a, Rysiek to za***isty buhaj!"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się brzuch z cellulitisem i obwisłe piersi aż do pasa. Facet w szafie myśli: "Ja *******ę! Ale wstyd przed Ryśkiem".
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:31   #3916
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny wy macie doła. Jak byście przez 1,5 godziny musiały rozmawiać z analfabetą, przemądrzalskim, arogantem, niewyrzytym wygadaczem, itp i byście nic nie osiągnęły bo bancwał musiał przełożyć i dokończyć rozmowę to byście wiedziały że zaaplikowanie kotu tabletki to pestka
No cóż jaka pogoda taka uroda i nastrój. Niech mnie dzisiaj już niktnie drażni bo podrapię
Kamilia świetny tekst - proszę o więcej żarcików
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:32   #3917
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dostałam z apteki netowej emulsję avene 50+. ! Hurra! Dziewczyny - to ile tego maziajstwa zgodnie z instrukcją antyplamisty powinnam nałożyć na twarz - jedną łyżeczkę od herbaty ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:33   #3918
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

wezc ie przestanicie,bo sie skoncentrowac w pracy nie moge.PROSZE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:35   #3919
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy macie doła. Jak byście przez 1,5 godziny musiały rozmawiać z analfabetą, przemądrzalskim, arogantem, niewyrzytym wygadaczem, itp i byście nic nie osiągnęły bo bancwał musiał przełożyć i dokończyć rozmowę to byście wiedziały że zaaplikowanie kotu tabletki to pestka
No cóż jaka pogoda taka uroda i nastrój. Niech mnie dzisiaj już niktnie drażni bo podrapię
Kamilia świetny tekst - proszę o więcej żarcików
bo to pewnie taki pipciuś, co się mądrzy ,a pod garniturkiem nosi gacie w gąski lub pieseczki. Cassatto - nie masz kota ? Nie masz. Zaaplikowanie - skuteczne, kotu tabletki = remont domu. Chcesz mieć powód do remontu = kup kota.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 17:38   #3920
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wezc ie przestanicie,bo sie skoncentrowac w pracy nie moge.PROSZE
Buczaczo - ja właśnie też pracuję i już nie mooooooooooogęeeeeeeeę:no niewiem:

Na jutro muszę to zrobić i nie mooooooooogęęęęęęęęęęęęęę ęęęęę
nie chce mi się pracować
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:39   #3921
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia dla Ciebie, Ty nasze panaceum na wszystkie dołki, deprechy i ...brak fasolek teksty kocio-ryśkowe sa swietne!
cassattka - Tobie też życzę cudnego wypoczynku!!!!! a na tę fasolkę w brzuszku to niewiele mi czasu zostało, mam już prawie 37 lat... Ty pewnie jestes młodsza

a na dołek - dobre oczywiście zakupy, też wyruszyłam na nie i dopiero wróciłam, w Superpharmie kupiłam jakiś szampon-nowość przeciwko wypadaniu włosów (Ce-Ce MED) i zaraz rozpoczynam kurację; kupiłam też test ciążowy, a nóż sie przyda ...

dla Cosmelanek kochanych
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:40   #3922
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje was mam takiegoi dola dzisaiaj ze szok chce mi sie plakac
nie wiem co sie ze mna dzieje czy to moze od posranej pogody wlasnie wypilam sobie redsa jablkowego mysllam ze pomorze i nic ale padaczka a do tego widze moja plame na czole co sie dzieje wiem ze jeszcze nie ma miesiaca ale czy on zniknie calkowice dajcie mi troche otuchy bo to tez mnie doluje wpadne w depreche
Nie jestes sama Agnieszko Kis Mnie też jest dziś do bani...
Pogodę mam ładną, ale moje życie uczuciowe jest nieco posrane
i kilka innych życiowych dylematów mam i w ogóle cholernie samotna się ostatnio czuję
wiem, ze nie pomogłam, ale chociaż cię utulę
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:41   #3923
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

podgląda nas od jakiegoś czasu jasiek1961. Czyżby men ? Jaśku- czy jesteś menem ? Odezwij się , wywołujemy cię , duchu! . Czy tez masz plamy ,czy chcesz po prostu zrozumieć duszę kobiet ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:42   #3924
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A tak apropo kosmetyku roku - to zauważyłyście że jak jakaś sławna osoba reklamuje krem (dostaje za to kupę kasy) a później wypowiada się na łamach prasy jakie są jej ulubione kosmetyki to właśnie zachwala te które reklamuje. Tak było z Rosati , Bachledą, żoną Polańskiego.
Józefinko reklama i cena czynią cuda i tylko ogłupiają nas. Naucz się co sama nie ukręcisz to jest be i z konserwantami.
Kamilia najlepiej wylej wszystko na siebie - może do jutra wsiąknie (wiem jestem złośliwa) poprawiam się tyle ile uda ci się wsmarować nie patrz na łyżeczki bo oszalejesz
Buczacz przybij piąteczkę też nadal pracuję i palma mi bije
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:43   #3925
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
kamilia dla Ciebie, Ty nasze panaceum na wszystkie dołki, deprechy i ...brak fasolek
cassattka - Tobie też życzę cudnego wypoczynku!!!!! a na tę fasolkę w brzuszku to niewiele mi czasu zostało, mam już prawie 37 lat...

a na dołek - dobre oczywiście zakupy, też wyruszyłam na nie i dopiero wróciłam, w Superpharmie kupiłam jakiś szampon-nowość przeciwko wypadaniu włosów (Ce-Ce MED) i zaraz rozpoczynam kurację; kupiłam też test ciążowy, a nóż sie przyda ...

dla Cosmelanek kochanych
Ce Ce - ma super odżywkę nawilżajacą , jedwabną - to fajne a tanie kosmetyki . I ma dobre serum jedwabne na końcówki .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:44   #3926
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
A tak apropo kosmetyku roku - to zauważyłyście że jak jakaś sławna osoba reklamuje krem (dostaje za to kupę kasy) a później wypowiada się na łamach prasy jakie są jej ulubione kosmetyki to właśnie zachwala te które reklamuje. Tak było z Rosati , Bachledą, żoną Polańskiego.
Józefinko reklama i cena czynią cuda i tylko ogłupiają nas. Naucz się co sama nie ukręcisz to jest be i z konserwantami.
Kamilia najlepiej wylej wszystko na siebie - może do jutra wsiąknie (wiem jestem złośliwa) poprawiam się tyle ile uda ci się wsmarować nie patrz na łyżeczki bo oszalejesz
Buczacz przybij piąteczkę też nadal pracuję i palma mi bije
chochlą se chlusnę , piakostka
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:50   #3927
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Proszę a oto mój kot pomarańczowy Pit i dachowiec Tygrysek
Tabletki lądują z wymiocinami na podłodze bądz na mnie, zostale weterynarz- bardzo miła pani + strzykawki. Znam ten ból Kamilia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080805188.jpg (43,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TYGRYSEK.jpg (131,7 KB, 15 załadowań)
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:56   #3928
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Proszę a oto mój kot pomarańczowy Pit i dachowiec Tygrysek
Tabletki lądują z wymiocinami na podłodze bądz na mnie, zostale weterynarz- bardzo miła pani + strzykawki. Znam ten ból Kamilia
zwracam honor. gratuluję znalezienia dobrego weterynarza i kopnij mnie teraz, żebym m zaczęła pracooooowaaać ......
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:10   #3929
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

To forum jest jak narkotyk!!!.Moje fasole zgłodniały i żądają papu, a co robi mama??Wciąż tylko zerka co się tu dzieje.
kamilia-przyznaję Ci za wybitne zasługi-order uśmiechu
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:16   #3930
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
To forum jest jak narkotyk!!!.Moje fasole zgłodniały i żądają papu, a co robi mama??Wciąż tylko zerka co się tu dzieje.
kamilia-przyznaję Ci za wybitne zasługi-order uśmiechu
bo nasze dzieci potrzebują uśmiechniętych mam wiec ja dzisiaj w czynie społecznym ratuję ich dzieciństwo
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.