Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 16:43   #3391
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: cóż począć??

najpierw musisz ściągnąć poprzedni kolor rozjaśniaczem bo na ciemnej farbie żaden blond nie złapie.
ale szczerze Cię ostrzegam, że zabawy rozjaśniaczem w domu mogą skończyć się naprawdę źle- kurczak na włosach albo zieleń to najmniej drastyczne efekty.
lepiej uzbieraj sobie na fryzjera i dopiero wtedy rozjaśniaj.
co z tego, że zrobisz sobie dekoloryzację sama w domu jak i tak będziesz potem musiała iśc do fryzjera żeby naprawił to, co sobie zrobiłaś (o ile bedzie jeszcze w stanie to naprawić).
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:47   #3392
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Question - HELP- Jak powrocic do blondu ...

Powiedzcie mi dziewczyny czy da sie przejsc na blond z tego koloru Wiem, ze moze byc ciezko bo mam b ciemny kolorek czekam na wasze rady ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy of IMGP6308.jpg (148,5 KB, 78 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:57   #3393
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: - HELP- Jak powrocic do blondu ...

da sie ale stopniowo jesli nie chcesz zbytnio zniszczyc wlosow, zrob najpierw jakis jasniejszy balejarz i odżywiaj odzywiaj i jeszcze raz odzywiaj
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:52   #3394
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny co mi poradzicie Plizzz blagam o pomoc

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-06-19 o 22:45 Powód: literówka
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 01:02   #3395
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Eh, dziewczyny, też miałam ten problem... Teraz zaś mi wracają myśli typu "a gdyby tak w końcu ten blond.. ;> ", więc zamiast się rozpędzić i prosto w ścianę to po pół roku znowu wylądowałam na wizażu wertując archiwa .
Miałam praktycznie czarne włosy, wybrałam się do Jean Luis David i po 3,5 h i 4 ziołowych dekoloryzacjach skończyłam z kolorem takim jak u *milki*. Kolorek nawet ładnie się prezentował, po kuracji ta miedź tak błyszczała ładnie, ale ja oczywiście blond
Fryzjerki powiedziały, że już nic nie zrobią, ew pasemka, ale i tak wyjdą żółte (w JLD używają Loreal Platinium), a potem nic też nie zrobią, więc się nie podejmują już niczego. Ja uparcie chciałam ten blond, więc zeszłam z fotela i w Naturze kupiłam jakiś dekoloryzator śrdnio tani.
Po przyjściu do domu zabrałam się do pracy i uzyskałam kolor miedziano-marchewkowy.
Dzień później, po przeglądnięciu paru stron i opinii na KWC, właśnie w hurtowni "u Radka" kupiłam wspomniany przez motylka dekoloryzator Leo (ten zielony superintensywny bezzapachowy, który niby niweluje czerwony kolor). To co uzyskałam po 2krotnym nałożeniu dzień po dniu (wiem, jestem masochistką, ale byłam zdesperowana) najtrafniej określić można było jako żarówiasty pomarańcz
Zadzwoniłam jeszcze do cioci fryzjerki, powiedziała, ze albo jescze spróbuje, albo odpuszczam. Ale włoski się tak kruszyły prawie do połowy, że dałam spokój i nałozyłam spowrotem brąz Castinga. Do teraz są brązowe, ale rdzawe refleksy czasem sie pojawiają.
Nie mam obecnie pojęcia co zrobić by ich nie zamordować, ale będę szukać dalej. Jak znajdziecie jakiś sposób to się podzielcie

Ps. z 3-4 lata temu najlepszą dekoloryzacje zrobiono mi w Trendach, wtedy z całkowicie czarnego wyszedł mi taki rudy blond. Tylko to były początki mojego farbowania i włosy jeszcze nie były tak opite farbami. Kolorek był bardzo ładny, a włoski w dobrym stanie, więc chodziłam tak kilka miesięcy. Potem (przez tżeta o ja młoda i głupia) zrezygnowałam z upragnionego niegdyś blondu i na ok 2 lata farbowałam brązami.
Teraz włosy mam poniszczone i zaś ciemne, więc się nawet do tych Trendów już nie wybieram Ale jak ktoś zna dobry salon i nie jest w najgorszej sytuacji to polecam
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 13:22   #3396
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam wszystkich
zacznę od początku. naturalne moje włoski to brąz,taki średni
kilk lat temu przez długi czas rozjaśniałam i farbowałam włosy na jaśniutki błąd,po paru latach znudziło mi sie, denerwowały mnie te ciemne odrosty wiec postanowiłam,że zafarbuje na kolor podobny do naturalnych i bede czekać aż mi odrosną moje wloski. i odrosły mi byłam zadowolona.Przestałam farbować włosy.
a tu nagle jakiś czas temu,w kwietniu,coś mi odbiło i zrobiłam sie na czarno (kolor którego nienawidze ;( ) czuje sie okropnie w tych włosach,postarzają mnie bardzo ;( nie chce już używać rozjaśniaczy,bo wiem dobrze jak to niszczy włosy,sama przez dłuugi czas traktowalam je rozjaśniaczami ;(
czytałam ostatnio dużo o dekoloryzacji. nie stać mnie na wizyte w dobrym salonie ( nawet nie wiem czy w moim mieście takie są ;D )
postanowiłam,że kupie w jakiejś hurtowni fryzjerskiej dekoloryzator np:Elgon-Color remover albo Renee Blanche-Repair Color System i zabieg wykonam w domu. nie chce schodziś do blondu,tylko do swojego średniego brązu.
i teraz pytanie, czy uda mi się to?
czy zaryzykować...

pozdrawiam wszystkich ;*
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 15:35   #3397
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: cóż począć??

Na forum jest pelno watkow o dekoloryzacji i o tym co zrobic jak sie ma wlosy czarne, a juz sie ich miec nie chce, po co kolejny...
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 16:46   #3398
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

princesss_ ile płaciłaś za dekoloryzację w JLD?
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:01   #3399
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

łaaaaaaaa dziewczyny jestem prosto po dekoloryzacji i jestem na prawdę zadowolona ale po kolei
Poszłam do fryzjera z zamiarem balejażu rozjaśniającego, ale pani fryzjerka powiedziała, że na moich włosach można spokojnie zrobić dekoloryzację, bo mam mocne włosy, a efekt będzie lepszy. No to się zgodziłam. Włosy zdekoloryzowały się dosyć szybko do takiej żarówiastej marchewy Na to pani położyła blond 8.23, który jest w tonacji beżowej, a efekt na moich włosach jest dosyć ciepły z delikatnie rudawą poświatą (ale ta poświata to przecież normalne po dekolorze).
Generalnie teraz będę robić płukanki, żeby tą rudość zlikwidować. Ale jest ona minimalna, więc nie będzie źle Pani mi doradziła, że jak kolor będzie się wypłukiwał lub bladł, to żeby go poprawiać szamponetkami blond do następnego farbowania.
Kondycja włosów trochę się pogorszyła, ale tragedii nie ma. Są delikatnie przesuszone, ale (co dla mnie najważniesze) wypadło ich może kilka. Teraz maski, odżywki i nawilżanie przede mną
Zapłaciłam 199 zł w salonie Loreal w Legnicy (włosy średnie, do połowy pleców sięgają te najdłuższe, do ramion te wycieniowane).
Pozdrawiam!
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:26   #3400
ziperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wie któraś z Was może jak pozbyć sie rudego? ;( moja koleżanka dekoloryzowała dwa razy u fryzjera ufarbowali jej na zimny brąz a wyszła ruda. Jak to możliwe? ;/ proszę o odp
ziperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:32   #3401
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja idę na dekoloryzację 1.06. Zobaczymy co to będzie
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 17:24   #3402
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ziperka Pokaż wiadomość
wie któraś z Was może jak pozbyć sie rudego? ;( moja koleżanka dekoloryzowała dwa razy u fryzjera ufarbowali jej na zimny brąz a wyszła ruda. Jak to możliwe? ;/ proszę o odp
ja jeszcze nie wiem, ale metodą prób i błędów będę się pozbywała jak coś mi z tego pozbywania się wyjdzie, to na pewno napiszę

to powodzenia Dzindzej, trzymam kciuki żeby się udało... ale chyba nie 1.06 ;p
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis

Edytowane przez Miriam19
Czas edycji: 2009-06-23 o 17:26
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 17:29   #3403
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jak już wspominałam po wizycie u fryzjera nie byłam zadowolona. efektu prawie zero.
Po tygodniu. kupiłam rozjasniacz i sama go nałożyłam- absolutnie nikomu nie polecam,ale wiadomo-kazdy zrobi jak chce. I ja właśnie tak zrobiłam,wiedziałam ze to nie bedzie dobre ale byłam w desperacji? A więc trzymałam go długo... zrobilam sobie bardzo gęsty balejage... wyszło rudo i pomaranczowo... po tygodniu znów powtorzyłam było więcej blondu ale rudy nadal pozostal. Doszłam do wniosku że teraz odczekam miesiąc nim znów tak skatuje moje włosy-bo po tych zabiegach mocno się popaliły-z resztą nie dziwie sie...Po 2 dniach stwierdziłam,że moje włosy nie wytrzymają kolejnego rozjaśniania, przy myciu były z nich gumeczki. Załamka. Ale za głupote się płaci. Zrezygnowałam z rozjaśniania czarnego. Nałożyłam farbe po całości-ciemny blond. Wyszedł brąz średni ale balejage przebija pięknym blondem. Refleksy pięknie się mienią w słoncu. Włosy oczywiscie trzeba było sporo ściąć. Pomimo,że efekt nie wyszedł jak chciałam, jestem bardzo zadowolona że prawie wrócilam do swojego naturalnego koloru
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:39   #3404
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hehe.. dokładnie 01.07
Ja tam wolę nie eksperymentować w domu.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:50   #3405
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Już tu wcześniej pisałam. Również jestem po dekoloryzacji. Niby włoski mam rude ale mam na tej głowie wiele ich odcieni, niestety;/ nie chciałam mieć pasemek tylko jeden kolor. Ale wyszło jak wyszło.
Po za tym po użyciu dekoloryzatora nałożyłam na głowe bardzo jasny miedziany blond, a wyszedł dość ciemny rudy. Jak chciałam to troche(te ciemniejsze pasemka) potraktować jeszcze dekoloryzatorem to juz w ogóle wariactwo kilka kolorów mam.
Minęły od tego jakieś dwa tygodnie. Myślicie, że jak nałoże na to jakąś farbe to mi zneutralizuje te kolory? (Chce byc ruda) jaki odcień powinnam teraz wybrać na włosy żeby były jasne?
I dziewczyny czym odżywiacie włosy? Ja juz wcześniej pisałam, że stosuje odżywke Vax ale co po za tym?
polećcie coś
pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 00:38   #3406
Malami12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Drogie Panie
mam do was pytanko
czy po dekoloryzacji, moge na wlosy nałożyć rozjaśniacz?
Domyślam się , że wyjdzie mi po dekoloryzacji "jajko" na glowie (schodze z ciemnego brązu z resztkami czerni) , dlatego po tym chciałam nałożyć rozjaśniacz. czy nie zostane łysa?
Malami12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 04:50   #3407
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
princesss_ ile płaciłaś za dekoloryzację w JLD?
Troszeczkę późno ale płaciłam 50 zł za 2 x. Ostatnio pytałam to koszt był 70zł za dwie.

Tą dekoloryzacje polecam, bo niedrogo i nie niszczy włosów, a przynajmniej u mnie nic się nie stało. Ale salonu, przynajmniej w Bielskiej Sferze, nie polecam, bo za ceny jakich wymagaja powinni być "trochę" bardziej profesjonalni.
Byłam pere razy z uwagi na to, że pracują na L'orealu i mają świetne kuracje Kerastase.

Pozowenia Dzindzej
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:01   #3408
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Motylek1900 Pokaż wiadomość
Już tu wcześniej pisałam. Również jestem po dekoloryzacji. Niby włoski mam rude ale mam na tej głowie wiele ich odcieni, niestety;/ nie chciałam mieć pasemek tylko jeden kolor. Ale wyszło jak wyszło.
Po za tym po użyciu dekoloryzatora nałożyłam na głowe bardzo jasny miedziany blond, a wyszedł dość ciemny rudy. Jak chciałam to troche(te ciemniejsze pasemka) potraktować jeszcze dekoloryzatorem to juz w ogóle wariactwo kilka kolorów mam.
Minęły od tego jakieś dwa tygodnie. Myślicie, że jak nałoże na to jakąś farbe to mi zneutralizuje te kolory? (Chce byc ruda) jaki odcień powinnam teraz wybrać na włosy żeby były jasne?
I dziewczyny czym odżywiacie włosy? Ja juz wcześniej pisałam, że stosuje odżywke Vax ale co po za tym?
polećcie coś
pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź
Co do koloru to Ci nie doradzę, bo ekspertem nie jestem i mogę tylko wprowadzić w błąd Ale jeśli chodzi o odżywianie, to polecam maskę Gloria, jest dostępna w supermarketach Auchan, kosztuje 5-6 zł a jest świetna. Dzisiaj kupiłam serum na końcówki Joanna z proteinami mleka i ekstraktem z miodu. Przed chwilą nałożyłam sporą dawkę od połowy włosów i niesamowicie(!) wygładziła i zmiękczyła te moje "podekoloryzacyjne suszki" No o jeszcze w celu nawilżenia myślę że z całą pewnością mogę polecić olej kokosowy - nakładasz na włosy, zawijasz w folię lub czepek, po pół godzinie spłukujesz i włoski nawilżone
Pozdrawiam!
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:19   #3409
zigia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja w swoim życiu przeszłam już trzy dekoloryzację i każdą z czarnych włosów ...
- pierwszą 5lat temu wykonałam samodzielnie w domu przy użyciu de koloryzatora Garniera i nie wyszło to moim włosom najlepiej strasznie się zniszczyły i dość długo mimo licznych farbowań miałam tęcze na głowie
- drugą ok 2 lata temu u osiedlowego fryzjera (miałam gorszy dzień i taki zabieg sobie wymyśliłam) efekt nawet nie najgorszy wyszedł dość jasny jednolity brąz ale niestety cały czas nabierał rudych refleksów
- trzecią całkiem nie dawno w sprawdzonym wcześniej przez koleżanki salonie,fryzjer od razu powiedział że żeby nie zniszczyć włosów nie zrobi mi jaśniejszych włosów niż o dwa tony jaśniejsze, po pierwszym zabiegu włosy nadal były w świetnym stanie a kolor dość jednolity przy końcach tylko był wyraźnie czarny ale za drugim razem wszystko się ujednoliciło i jestem bardzo zadowolona.miałam nakładany zimny odcień brązu i rude refleksy się nie pojawiły więc teraz planuje zejść o kolejne dwa tony. dodam że jest to salon pracujący na kosmetykach welli a woda użyta do dekoloryzacji była o ile dobrze pamiętam 2%
zigia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 21:29   #3410
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

w sobote malowałam włosy miedzianym mahoniem 667 z palette.no i wyszły mi czerwonawe odrosty a reszta ciemny braz ,mieniace sie na słońcu na czerwony. oczywiscie chcialam taki rudy jak na opakowaniu jest.co mam zrobic zeby wkoncu byc ruda? boje sie zrobić rozjaśniaczem bo mysle ze nie rozjasni mi jak dopiero co malowałam (w poniedzialek pomalowalam blondem z palette -farba c10 rozjasniajacym 0 2-4tony i nic).doradzcie jak uzyskac w miare jasny rudy PROSZE
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:57   #3411
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Moim zdaniem dekoloryzacja wcale nie jest taka zla. Na moim przykladzie - cale zycie mialam platynowy blond na głowie, w lutym tego roku zamarzyl mi sie chlodny braz wiec farbowalam farbami na poziomie 5 i 4. Mialam prawie czarne. Jakis czas temu zachcialam wrocic do blondu, poszlam do fryzjera z zamiarem pasemek i owszem zrobil mi pasemka ale wyszly tylko na czubku i prawie nie bylo ich widac. Odczekalam. Postanowilam znowu pojsc do fryzjera. Ten zrobil mi delikatna kapiel rozjasniajaca, wtedy przez te nieszczesne pasma pomyslalam ze juz nie wroce do blondu wiec moze przynajmniej karmel. Ale ten karmel wyszedl pomaranczowy - chcialam zeby pani nalozyla mi Richesse karmel ale nie mieli (a salon bardzo renomowany) wiec nalozyla mi zloty blond. Odczekalam ale bylam juz taka zla ze zakupilam w sklepie farbe Palette platynowy blond 5-7 tonow, nalozylam i mam jasny blond. Owszem wlosy mam zniszczone, ale nie az tak bardzo zebym miala plakac Niestety farba Palette wywolala u mnie uczulenie, swedzące plamy na glowie ktore teraz zamieniaja sie w strupki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2954.jpg (42,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2956.jpg (40,0 KB, 131 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:55   #3412
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny kupiłam dzisiaj farbę rozjaśniającą z Garnier i chcę ją położyć na włosy tylko teraz doradźcie mi jak to zrobić? na górze mam 2cm odrost i od połowy włosów ciemniejszy odcień. Jak nakładać farbę, żeby włosy się rozjaśniły wmiare równomiernie? Liczę na Was Dziewczyny
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:17   #3413
princesss_
Raczkowanie
 
Avatar princesss_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czyli masz 3 odcienie na głowie? odrost, jaśniejszy i ciemniejszy od połowy??
tak, czy inaczej farbę nakładaj najlepiej od końców, później jaśniejsza cześć, a na końcu odrost.* na ulotce powinna być informacja ile powinnaś trzymać farbę na odroście, a ile normalnie. poza tym nie napisałaś jaki masz kolor wyjściowy i jaki chcesz uzyskać, a od tego też zależy długość trzymania farby na włosach.

*staraj się nie nakładać farby równo "od linijki" przy farbowaniu tych 3 części (o ile są 3), żeby nie było efektu widocznych poziomych pasów kolorystycznych.
__________________
Zawsze trzeba próbować ogarnąć otaczającą nas rzeczywistość i nie poddawać się za wszelką cenę
.

Piękno w sercu, widoczne jest i na zewnątrz <3

walczę z włosami po 10 latach mroku http://pokazywarka.pl/ize7x2/
princesss_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:54   #3414
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez princesss_ Pokaż wiadomość
czyli masz 3 odcienie na głowie? odrost, jaśniejszy i ciemniejszy od połowy??
tak, czy inaczej farbę nakładaj najlepiej od końców, później jaśniejsza cześć, a na końcu odrost.* na ulotce powinna być informacja ile powinnaś trzymać farbę na odroście, a ile normalnie. poza tym nie napisałaś jaki masz kolor wyjściowy i jaki chcesz uzyskać, a od tego też zależy długość trzymania farby na włosach.

*staraj się nie nakładać farby równo "od linijki" przy farbowaniu tych 3 części (o ile są 3), żeby nie było efektu widocznych poziomych pasów kolorystycznych.

Jednak stchórzyłam i postanowiłam troszkę poczekać z tym farbowaniem bardzo dziękuję za rady
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:32   #3415
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja sie jednak odwazylam najpierw rozjasnialam (oczywiscie w domu sama ) a pozniej nałożylam jasny miedziany blond z l'oreala i oto rezultat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wwww0.jpg (153,9 KB, 124 załadowań)
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:33   #3416
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkich

a więc tak, mam włosy praktycznie czarne, nienaturalne. we wtorek robiłam dekoloryzacje,która oczywiście nic nie dała :| odrosty zrobiły mi sie rdzawe,a reszta włosów praktycznie nietknięta,pod światło błyszcza sie tez na rdzawo :|
byłam w salonie,to fryzjerka powiedziała mi,że nie może mi zrobić tak szybko kolejnej dekoloryzacji bo jednak niszczy to włosy. poradziła mi bym odczekała troche i spróbowała zafarbować na kolor jaśniejszy niż chciałabym a może wtedy mi wyjdzie.
osobiscie nie narzekam bardzo na włosy,mam rozdwojone końcówki ale nie lamia mi sie i nie wypadaja garściami.
marzą i sie rude włoski,takie jak na zdjeciu które załączam.
czy mogłabym dać na włoski rozjaśniacz,ale tylko na kilka minut,a potem w razie czego nałożyć szamponetke (żeby nie męczyć juz farbą) taką by dała mi taki kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorek.jpg (33,8 KB, 82 załadowań)
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:35   #3417
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a to przed rozjasnianiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmm.jpg (20,6 KB, 53 załadowań)
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:46   #3418
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jajun czym rozjaśniałaś??
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:09   #3419
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

rozjasniaczem z joaany tym do calych wlosow,wyszlo rudo-zolto,ale jak na lozylam farbe to ladnie pokrylo i wkoncu jestem ruda
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:10   #3420
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
a ja sie jednak odwazylam najpierw rozjasnialam (oczywiscie w domu sama ) a pozniej nałożylam jasny miedziany blond z l'oreala i oto rezultat.

podziwiam moje włosy są póki co zniszczone i sianowate, więc wolę nie ryzykować... ale tęskno mi do jaśniejszych włosków...
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.